Strana 14 od 18 PrvaPrva ... 4101112131415161718 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 131 do 140 od ukupno 175
Like Tree637Likes

tema: Bluesky - Par mojih satova

  1. #131
    Član Avatar korisnika Bluesky
    Član od
    14.1.2013.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    327
    Lajkovi
    971
    Reputacioni uticaj
    18

    Određen forumom Re: Bluesky - Par mojih satova

    Au drustvo pa vi nista da me pitate
    Strasno, jeste da nisam aktivan ali ipak
    Sector je isao u servis gde su jedva skinuli zadnji poklopac, mala digresija telo os aluminijuma ima problema kada ga zatvorite celicnim poklopcem Stavljena je nova renata baterija, zamenjena igla na narukvici i sat je podesen i radi.

    E sada posto nikako ljudski da uslikam moje satove, resih danas na brzinu da uslikam bar njega.
    Pa se nadam da su vam slike zadovoljavajuce. Slobodno mi recite vase misljenje i onjima a i o satu.
    Inace sa sectorom imam sada svojevrstan problem, on radi, ali je u fijoci ja prosto nisam bas nesto naklonjen satovima na bateriju, tak oda u neko skorije vreme planiram da ga prodam sto mi je opet problem jer mi trazi previse energije, il ida ga menjam sa nekim ko ima neki mehanicki sat a voli vise na bateriju.
    Da je sector pretrpeo dosta nosenja jeste, da me nesto odusevio kao firma i dalje nije, ali daleko da mislim da je neki levi proizvodjac satova.

    Bluesky - Par mojih satova-_mg_1828.jpg Bluesky - Par mojih satova-_mg_1829.jpgBluesky - Par mojih satova-_mg_1833.jpgBluesky - Par mojih satova-img_1839.jpg
    Bluesky - Par mojih satova-_mg_1831.jpgBluesky - Par mojih satova-img_1840.jpgBluesky - Par mojih satova-img_1841.jpgBluesky - Par mojih satova-img_1848.jpg

    Bluesky - Par mojih satova-img_1845.jpgBluesky - Par mojih satova-img_1846.jpgBluesky - Par mojih satova-img_1849.jpg

    Eto to je Sector Inace uskoro ako se i vreme prolepsa cu da uslikam ponovo neki od mojih satova, a imam i jedan novi Seiko pa ce biti red i njega da predstavim
    VLADAN P and bogojevski like this.

  2. #132
    Banned
    Član od
    26.1.2011.
    Lokacija
    Свилајнац, Поморавље
    Poruke
    2.322
    Lajkovi
    2316
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom

    imao sam ovakav skoro, nisam hteo da ga zadrzim, dao sam ga za 2000 sa novim kaisem

    reci mi je l je u njemu isti mehanizam kao i onaj na meranomu sto se prodajr, na navijanje, ne znam mu oznaku

    Citat Bluesky kaže: Pregled poruke
    Inace skoro mi je umakao na vocki jedan zanimljiv sat, i otisao je za dz, samo sam ja zaboravio pa par dana kasnije pogledao i vidim proslo, steta zanimljiv mi je skroz bio, pa ako je srecan vlasnik ovde negde na forumu voleo bi cuti utiske o satu
    Prilog 64113Prilog 64114
    vozio sam se i ja ovim brodom na Djurgorden, od Gamla Stan-a, a onda u povratku Strandvagenom do centra peske

    Citat Bluesky kaže: Pregled poruke
    U Stoholmu sam imao prilike da ga uslikam u boksu pa evo cisto da vidite i tu koju fotkicu A i sa poziranja na suncu
    Prilog 56561Prilog 56558Prilog 56560Prilog 56559
    Poslednja ispravka: RUS (24.4.2014. u 17:17)
    Bluesky likes this.

  3. #133
    Član Avatar korisnika Bluesky
    Član od
    14.1.2013.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    327
    Lajkovi
    971
    Reputacioni uticaj
    18

    Određen forumom Re: Bluesky - Par mojih satova

    @milan milanovic neeeeeeeeeeeeeeee pa jel bio isti takav ili? Nemam pojma za mehanizam, to je unutra sve manje vise isto zdeljano

    Brodom se nisam vozio tom prilikom, posto sam bio samo u Stoholmu, ali sam se napesacio lepo kojekuda po cetvrtima
    Ja sam bio iza Globena pa sam svaki dan isao do T centralena pa birao kuda dalje

  4. #134
    Banned
    Član od
    26.1.2011.
    Lokacija
    Свилајнац, Поморавље
    Poruke
    2.322
    Lajkovi
    2316
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Bluesky - Par mojih satova

    da da erikson globen, samo na sodermalmu, ima mnogo narkomana u svako doba dana.........a T centralen na tri nivoa isklesan u kamenu, prosto neverovatan kompleks

    najlepsi deo grada mi je Ostermalm, to im je kao nas Vracar samo je neuporedivo lepsi, a stanovi krecu od 400.000evra

    evo je jedna slika odatle, klasican ulaz u zgradu



    oni kao i vecina zapadnog sveta shvata da im nekretnije vise vrede ako je svakome dvoriste uredjenije i cistije i svi vode racuna o zajednickom dobru, otuda i takve cene
    Bluesky likes this.

  5. #135
    Član Avatar korisnika Bluesky
    Član od
    14.1.2013.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    327
    Lajkovi
    971
    Reputacioni uticaj
    18

    Određen forumom

    hmm jel to gde je Valhala ulica? to znam da je skup kraj od stadiona desno kada idem od T centralena

    Jeste sada sam video na mapi i pogledacu slike mozda imam ista vrata Da presao sam tu celu cetvrt peske tacno se oseti kada si usao u skuplji kvart iako nema vidljive linije Inace MAriatorget mi se dopao isto
    Poslednja ispravka: RUS (25.4.2014. u 10:20)

  6. #136
    Banned
    Član od
    26.1.2011.
    Lokacija
    Свилајнац, Поморавље
    Poruke
    2.322
    Lajkovi
    2316
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Bluesky - Par mojih satova

    jeste to je taj deo grada, Valhala ga preseca inače

    tamo se nalazi u srpska ambasada, to je zaostavstina od SFRJ

    nezamislivo bogat kraj, jedan od najbogatijih na citavom svetu, cak sam tamo jednom prilikom video i najskuplji automobil na svetu Ferrari 250GTO koji je napravljen u cini mi se 39 primeraka, a ne znam koliko je do danas ostalo, imao je prelep zvuk i izuzetno izuzetno se retko srece na ulicama

    poslednji je prodat za rekordnih 40miliona dolara pre jedno godinu dana na aukciji
    Bluesky likes this.

  7. #137
    Član Avatar korisnika Bluesky
    Član od
    14.1.2013.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    327
    Lajkovi
    971
    Reputacioni uticaj
    18

    Određen forumom Re: Bluesky - Par mojih satova

    Znaci strasno vec 3 put kucam ovo svak iput mi blokira i sve izgubi
    Znam taj kraj je lep i oseti se ta razlika kad nema vise saba i volvoa i skodi a ima samo luksuznih limuzina, kao i da je sve cistije sredjenije i opustenije ukljucujuci i mek u trznom centru kod kruznog skvera.
    A na T centralenu ona policija i oni portorikanci sa cikitama i psima, ko u nekom americkom getu a ne u svedskoj :O
    Ljudima dosadno pa se drogiraju...

    Evo i ja da nakacim neku sliku, bio si pa ces prepoznati

    Bluesky - Par mojih satova-img_7773s.jpg Bluesky - Par mojih satova-img_7239s.jpgBluesky - Par mojih satova-img_7004_stitchd.jpg

  8. #138
    Član Avatar korisnika Srđan
    Član od
    22.10.2013.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    463
    Lajkovi
    1519
    Reputacioni uticaj
    13

    Određen forumom Re: Bluesky - Par mojih satova

    Mislim da je bilo 50-ak miliona! Ali par desetina miliona gore-dole, nije bitno!

  9. #139
    Član Avatar korisnika Bluesky
    Član od
    14.1.2013.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    327
    Lajkovi
    971
    Reputacioni uticaj
    18

    Određen forumom Re: Bluesky - Par mojih satova

    @Srdjane ono sto kazes milionce gore dole nije ni bitno necemo cepidlaciti sada

  10. #140
    Banned
    Član od
    26.1.2011.
    Lokacija
    Свилајнац, Поморавље
    Poruke
    2.322
    Lajkovi
    2316
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Bluesky - Par mojih satova

    hehe ma sitnica

    kako da necu da prepoznam, pa Stokholm je moj treci grad

    a kad kazes da je geto, kako da nije, meni je bezveze kad ljudi pricaju kako je Beograd nebezbedan, a ustvari Beograd je veoma bezbedan grad

    kakve sam ja krajeve video po Stokholmu na primer samo, gde gospodare crnci i arapi, pa ne smete ni preko dana u grupama da idete, a tek kad se smrkne, pa jos sami

    mislim da su u Evropi najgori Pariz i London, Milvol ubedljivo
    Bluesky likes this.

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •