Strana 5 od 18 PrvaPrva 12345678915 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 41 do 50 od ukupno 175
Like Tree637Likes

tema: Bluesky - Par mojih satova

  1. #41
    Član Avatar korisnika Bluesky
    Član od
    14.1.2013.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    327
    Lajkovi
    971
    Reputacioni uticaj
    18

    Određen forumom Re: Bluesky - Par mojih satova

    U Stoholmu sam imao prilike da ga uslikam u boksu pa evo cisto da vidite i tu koju fotkicu A i sa poziranja na suncu
    Bluesky - Par mojih satova-img_7528.jpgBluesky - Par mojih satova-img_7127s.jpgBluesky - Par mojih satova-img_7511.jpgBluesky - Par mojih satova-img_7509.jpg
    RUS, VLADAN P, Zagor and 2 others like this.

  2. #42
    Član Avatar korisnika Bluesky
    Član od
    14.1.2013.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    327
    Lajkovi
    971
    Reputacioni uticaj
    18

    Određen forumom Re: Bluesky - Par mojih satova

    Rus_PA pa malo me nervira ali me vise nervira da je ostavim negde na servisu pa mi je ovak osasvim ok, samo da nadjem certina krunicu i eto kompletan sat

  3. #43
    Član Avatar korisnika Bluesky
    Član od
    14.1.2013.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    327
    Lajkovi
    971
    Reputacioni uticaj
    18

    Određen forumom Re: Bluesky - Par mojih satova

    Inace u petak sam nabavio novi kajs za Seiko, a Certini vratio njen, i moram priznati da sam zadovoljan pogotovo sa cenom i sa izgledom Voleo bi da je konac malo zuckast pre nego beo ali sta sada da radim tako je kako je Kako vam se cini?
    Priložene slike Priložene slike Bluesky - Par mojih satova-img_8738.jpg   Bluesky - Par mojih satova-img_8729.jpg   Bluesky - Par mojih satova-img_8728.jpg   Bluesky - Par mojih satova-img_8725.jpg   Bluesky - Par mojih satova-img_8724.jpg   Bluesky - Par mojih satova-img_8722.jpg   Bluesky - Par mojih satova-img_8719.jpg  
    vladas, VLADAN P, molnja and 10 others like this.

  4. #44
    RUS
    RUS je offline
    Moderator Avatar korisnika RUS
    Član od
    17.4.2009.
    Lokacija
    PA
    Poruke
    12.495
    Lajkovi
    43550
    Reputacioni uticaj
    577

    Određen forumom Re: Bluesky - Par mojih satova

    Odlican je
    nista ne smeta sto je konac beo
    Bluesky likes this.
    "I have no idols. I admire work, dedication and competence." - Ayrton Senna

  5. #45
    Član Avatar korisnika somy
    Član od
    11.7.2012.
    Lokacija
    nis
    Poruke
    441
    Lajkovi
    409
    Reputacioni uticaj
    14

    Određen forumom Re: Bluesky - Par mojih satova

    ma to mu tek daje poseban smek,odlicno izgleda!!!
    Bluesky likes this.

  6. #46
    Stariji član
    Član od
    13.9.2011.
    Lokacija
    Zrenjanin
    Poruke
    986
    Lajkovi
    4298
    Reputacioni uticaj
    27

    Određen forumom Re: Bluesky - Par mojih satova

    Kais ti je super,lepo se uklopio.A konac ce ti se vremenom isprljati i pozuteti .Mala sala nemoj zameriti.
    Bluesky likes this.

  7. #47
    Moderator Avatar korisnika VLADAN P
    Član od
    18.10.2010.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    8.629
    Lajkovi
    18042
    Reputacioni uticaj
    281

    Određen forumom Re: Bluesky - Par mojih satova

    Citat Bluesky kaže: Pregled poruke
    Voleo bi da je konac malo zuckast pre nego beo ali sta sada da radim tako je kako je
    Kupiš žuti ,ili koji već hoćeš, permanentni flomaster i ofarbaš konac
    Bluesky likes this.
    ZAJEDNO SMO SKUPA!

  8. #48
    Član Avatar korisnika Bluesky
    Član od
    14.1.2013.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    327
    Lajkovi
    971
    Reputacioni uticaj
    18

    Određen forumom Re: Bluesky - Par mojih satova

    hvala drugari Usao sam u jednu radnju, nisu imali plavi video sam jedan drugi ali je bio 18 a rupa je 19, a Pugo mi rece da uzmem 19 ili 20 ako nema 19, odem u neku casovnicarsku radnju cena jos veca, i odem u drugu prodavnicu iste firme i odma vidim plavi i kazem taj, gledali smo jos neke ali ne ovaj sam odma video I dobro je da ima skroz rupice ja ionako vazda moram busiti dodatne Sto se tice markera pa ono zeznucu nesto pa posle sve moram farbati u zuto Sto se tice ciscenja i ja sam danas gledao kako je lep i beo i onda pomislih boze ako se isprlja? :O ali cenim da ce sve biti ok Da ste samo mesec i pol ranije videli taj sat ko zna sta bi mislili, bez krunice, polomljenog kljuca, izgrebane kutije, izgrebanog pleksija... Ima jos da se radi, najozbilnije je mineralno staklo, a skazaljke i unutrasnja korona mozda jednom, vecina mojih satova imala ili ne iluminaciju slabo svetli u mraku pa sam se i naviko da i ne gledam tada

  9. #49
    Član Avatar korisnika Bluesky
    Član od
    14.1.2013.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    327
    Lajkovi
    971
    Reputacioni uticaj
    18

    Određen forumom Re: Bluesky - Par mojih satova

    Certina koju danas predstavljam je iz moje kolekcije, znaci kao i Seiko nije nasledjena vec kupljena. Jednom zgodom otisao sam do jednog prodavca satova u Zemun da vidim neki Omikron, i da vidim sta ima i videh sat i odma mi se dopao, naime kao sto vidite satovi koje imam su pre svega ozbilljni svecani, nije nesto sto mozete nositi uz duks i neko lezernije oblacenje, i ovaj mi je odma odgovarao. A i bicu iskren crvena sekundara me je kupila Cena mi je odgovarala mada nije automatik a kais koji je isao uz nju je bio neki levi. Sat sam kupio kao servisiran i zaista verujem prodavcu da mu je bio uradjen servis tj ciscenje, samo kasnije se pokazalo svasta. Posto sam sat na internetu nasao da je isao sa originalnom crno crvenom narukvicom a buduci da sam trazio za brata nekoga da uradi repliku njegovog vojnog sata , nadjoh gospodina Puga te je narukvica njegovo delo

    Sat je posle par meseci cekanja narukvice konacno ukopljen i spreman bio za nosenje, medjutim u toku nosenja malo malo pa sat kasni, ili ga uhvatim da gubi vreme, ali radi, stavim ga na sto i par dana dok ucim posmatram i navijam sve radi ok, nosim ga on staje, i to tako neko vreme prolazilo. Doslo vreme za put, njega ostavim a Certina stara podje malo da vidi Zapad ponovo

    Dodjem i zamolim drugara da vidi, i on isto kad sat stoji sve radi kak otreba ali cim krene da se nosi pocinje da kasni, na kraju ga je rasklopio i nasao da je satu neko prckao oko federa, tj feder je bio pukao a neko umesto da ga zameni ga je nastavio, i pritom i taj nastavak nije bio odgovarajuci, ili prosto receno kako je on meni objasnio sat nije imao dovoljno snage da kuca kako treba, to je zamenjeno originalnim delom i sat ponovo radi kako treba Jedino mi je krivo sto je krunica malo iskrzana, takva je bila kada je dosao kod mene, sat je u svakom slucaju veoma dopadljiv U pitanju je Certina Club 2000 serija Mada ovom satu se lako moze desiti da prvi i ode ako nadjem potrebno da ulozim pare u neki drugi projekat I kako vam se cini satic?
    Priložene slike Priložene slike Bluesky - Par mojih satova-imgp1183.jpg   Bluesky - Par mojih satova-imgp1197.jpg   Bluesky - Par mojih satova-imgp1196.jpg   Bluesky - Par mojih satova-imgp1195.jpg   Bluesky - Par mojih satova-imgp1194.jpg   Bluesky - Par mojih satova-imgp1193.jpg   Bluesky - Par mojih satova-imgp1192.jpg   Bluesky - Par mojih satova-imgp1190.jpg   Bluesky - Par mojih satova-imgp1189.jpg   Bluesky - Par mojih satova-imgp1188.jpg  

    Bluesky - Par mojih satova-imgp1187.jpg   Bluesky - Par mojih satova-imgp1186.jpg   Bluesky - Par mojih satova-imgp1185.jpg   Bluesky - Par mojih satova-imgp1184.jpg  

  10. #50
    RUS
    RUS je offline
    Moderator Avatar korisnika RUS
    Član od
    17.4.2009.
    Lokacija
    PA
    Poruke
    12.495
    Lajkovi
    43550
    Reputacioni uticaj
    577

    Određen forumom Re: Bluesky - Par mojih satova

    Odlican je.
    Dobro kazes, ta crvena sekundara se bas istice.
    Bluesky likes this.
    "I have no idols. I admire work, dedication and competence." - Ayrton Senna

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •