Strana 15 od 18 PrvaPrva ... 51112131415161718 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 141 do 150 od ukupno 175
Like Tree637Likes

tema: Bluesky - Par mojih satova

  1. #141
    Član Avatar korisnika Bluesky
    Član od
    14.1.2013.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    327
    Lajkovi
    971
    Reputacioni uticaj
    18

    Određen forumom Re: Bluesky - Par mojih satova

    To je istina , mene je pitao drugar iz Malmea kako mi je bilo i ja sam rekao da mi je bilo super i da sam se osecao bezbedno, nasta mi je on kroz salu rekao e, nisi bio U malmeu, ovdemracna ulica i vidljivi nakit su raj za razbojnike, a posle mi je i zet rekao da ima cetvrti gde murija u stoholmu danju projuri a nocu nikako, i da istina posle kazu da Beograd nije bezbedan grad.
    Za pariz sam isto cuo od ljudi koji zive tamo svakakve price da se zapitamo sta ce nam taj deo zapada...

    Ja cu mozda ponovo imam opet poziv

  2. #142
    Član Avatar korisnika Bluesky
    Član od
    14.1.2013.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    327
    Lajkovi
    971
    Reputacioni uticaj
    18

    Određen forumom Re: Bluesky - Par mojih satova

    Pozdrav svima nije me bilo bas dugo Nadam se da me niste zaboravili , u medjuvremenu sam zavrsio fakultet i poceo da staziram i to je glavni razlog sto me nikad nema ovde
    A sada sam na brzinu uslikao nesto novo, slobodno recite sta mislite ocekujem komentare
    Takodje cu uskoro nadam se sa dolaskom lepog vremena posteno uslikati sat
    Bluesky - Par mojih satova-s1.jpg
    Bluesky - Par mojih satova-s2.jpg
    Bluesky - Par mojih satova-s3.jpg
    RUS, VLADAN P, molnja and 6 others like this.

  3. #143
    RUS
    RUS je offline
    Moderator Avatar korisnika RUS
    Član od
    17.4.2009.
    Lokacija
    PA
    Poruke
    12.495
    Lajkovi
    43550
    Reputacioni uticaj
    577

    Određen forumom Re: Bluesky - Par mojih satova

    Lep stoper.
    Jedino sto mi se cini da ti registar minuta ne stoji tacno na nuli
    Bluesky likes this.
    "I have no idols. I admire work, dedication and competence." - Ayrton Senna

  4. #144
    Član Avatar korisnika Bluesky
    Član od
    14.1.2013.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    327
    Lajkovi
    971
    Reputacioni uticaj
    18

    Određen forumom Re: Bluesky - Par mojih satova

    pa kad sam ga pustio da se vidi da radi
    BrankoD likes this.

  5. #145
    Član Avatar korisnika Bluesky
    Član od
    14.1.2013.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    327
    Lajkovi
    971
    Reputacioni uticaj
    18

    Određen forumom Re: Bluesky - Par mojih satova

    Posto vec par dana obilazim servise u potrazi za delom za bratova dva sata i kaisem za svoj moram priznati da mi treba bar vise dana da smirim pritisak posle neke naizgled jednostavne stvari.
    Kais za moje Seiko Puge koj isam kupio pre par godina se bukvalno raspao sa unutrasnje strane, a kupio sam ga u BPM-u i danas sam otisao po drugi isti boje ili crveni kako sam namislio, ali...
    U prvom BPM-u mi na pitanej za kais devojka odgovara da oni ne drze Seiko... naravno pogotovo ne iz 70 ih odgovaram vec sa pritiskom u crvenom, ja trazim kais, nudi mi recima evo isti kao taj vas neki crni a moj je teget... i tako neke gluposti, od boja pa ono crna braon i nesto bezveze izmedju... Besno ih ostavljam da ceznu za splavom ili cime vec i odlazim u drugu radnju Bpm-a , kad tamo slicna prica od boja skoro nista, osoblje juce prodavalo gace i voce a danas satove... Na kraju odlazim do treceg posto svaki ima drugaciji izbor boja a usput upadam u podzemnom prolazu na pocetku kralja Milana u casovnicarsku radnju gde mi dodatno dizu pritisak ali nalazim bar neki teget kais koji je jednako loseg kvaliteta kao i prethodni.
    Ono sto me uvek interesovalo je logika da je kais svetlije boje sa unutrasnje strane koja je do koze i koja ce sigurno da se prlja jer je leti toplo a zimi hladno a koza je koza...
    Poenta price je da znam da smo 13 rupa od drzave ali da je naci kais toliko postalo mucenje za nerve nisam ocekivao. Znam da Pugo radi ono sto zelimo ali treba ga sacekati a ja bi ipak da nosim sat do tada.
    Gospoda koja su uvatila monopol pa sad prodaju jedan te isti moderni bofl sa koga otpadaju delovi nema interes da ponudi ista iole vredno i znam ali prosto sto je mnogo mnogo je...


    Inace za Zodiak od burazera je tek prica sa servisom u Kneza Milosa... a to drugi put sada slike satova...
    1. Seiko sa novim kaisem ( a zeleo sam ipak i neke druge boje )
    Bluesky - Par mojih satova-2015-09-12-16.29.51.jpgBluesky - Par mojih satova-2015-09-12-16.30.24.jpg

    Inace skoro sam za celih 499 dinara kupio simpatican satic navijac ceski, medjutim kad je prijatelj otvorio mehanizam nije pomisli oda je ruski tako da ostaje zagonetka koja je firma u pitanju, ko ima ideje tu sam za njih

    Bluesky - Par mojih satova-2015-09-12-16.20.33.jpgBluesky - Par mojih satova-2015-09-12-16.21.01.jpgBluesky - Par mojih satova-2015-09-12-16.28.49.jpg

    Dakle sta mislite?
    Takodje ako neko ima ideju gde je veliki izbor kaiseva u raznim bojama tipa crveni, narandzasti, teget neka mi javi, ovaj teget je za pomoz boze sada...
    molnja, Zagor, StariAS and 2 others like this.

  6. #146
    Moderator Avatar korisnika Neša
    Član od
    21.1.2011.
    Lokacija
    Novi Beograd
    Poruke
    6.329
    Lajkovi
    13235
    Blogovi
    9
    Reputacioni uticaj
    602

    Određen forumom Re: Bluesky - Par mojih satova

    Što se tiče kaiševa, znam da časovničarska radnja Ankerica u Gospodskoj ulici u Zemunu ima kvalitetne kaiševe, ali ne znam da li imaju u bojama koje ti odgovaraju. Ako se fiksni telefon nije menjao, broj je 210 6453, pa ih možeš pitati za boje.

    Što se tiče ovog sata, ne znam da li je u pitanju neka manifestacija koja je održana u Češkoj ili baš njihov sat. Fotografiši mehanizam, pa da vidimo.
    Bluesky likes this.
    Kvarcni satovi su precizni. Mehanički satovi imaju dušu.

  7. #147
    Član
    Član od
    3.10.2012.
    Lokacija
    Belgrade, Serbia, Serbia
    Poruke
    383
    Lajkovi
    716
    Reputacioni uticaj
    20

    Određen forumom Re: Bluesky - Par mojih satova

    Bluesky, tipografija na ovom satu je vrlo zanimljiva, skoro da izgleda kao da ga je radio crtač grafita. Šta god da je, sjajan je
    VLADAN P and Bluesky like this.

  8. #148
    Član Avatar korisnika Bluesky
    Član od
    14.1.2013.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    327
    Lajkovi
    971
    Reputacioni uticaj
    18

    Određen forumom Re: Bluesky - Par mojih satova

    Neso hvala na informaciji, zaista mrzim kad na prosto pitanje neko tupi kojesta, buduci da sam i sam radio kao trgovac znam dovoljno da to kako se ponasaju nije pravilno ali ajde... Nadam se da imaju bice uskoro i plata pa da uzmem jedan jace boje, mislio sam uz ovaj seiko jedan izrazito crveni a cak i jedan svetlo narandzast, treba ponekad razbiti monotoniju a to sa nekim satovima nije moguce. Inace na mehanizmu pise samo 68, mehanizam nije ni poliran ni zdeljan kao ruski, a opet nema taj sjaj kao svajcarski, slikacu ga naravno.

    Djordje na njemu Pise Cssr BPW 84, pretragom po netu nista nisam nasao, sam cifer je ceo nema pukotina i stampa je dobra, sekundara je lepe boje i sat radi tacno jedino je malo manji model Evo od prosle subote ga nosim i sve radi kako treba.
    Inace danas sam bio i do Dojcinovica , burazer je dobio jedan citizen ali mu je staklo bilo unisteno i zamenili smo za citavih 1000 dinara, sada je sat zivnuo
    Bluesky - Par mojih satova-2015-09-12-16.28.56.jpgBluesky - Par mojih satova-2015-09-12-16.29.09.jpg
    Sat za svaki dan posto burazer u apoteci voli da zakaci sat pa greota

  9. #149
    Član Avatar korisnika Bluesky
    Član od
    14.1.2013.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    327
    Lajkovi
    971
    Reputacioni uticaj
    18

    Određen forumom Re: Bluesky - Par mojih satova

    Nasao sam o cemu je rec. U pitanju je biciklisticka trka

    " The Course de la Paix, Warsaw-Berlin-Prague (WBP) or Zavod Miru depending on your language was the most prestigious cycling event during the communist era. The Peace Race (Zavod Miru in Czech, Friedensfahrt in German and Wycig Pokoju in Polish) was a cycling event held in May that consisted of 10 stages over 10 days. The course encompassed East Germany, Poland and former Czechoslovakia and was open to all the members of the Soviet Union, Warsaw Pact countries and cyclists from the West.

    The order of the initials WPB denoted were the race would start and finish, it was customary for the countries to take it in turns to host the finish line. Recently other European cities have been included in the stages to broaden the appeal of the race.
    During the Cold War the Peace Race was known as the 'Tour de France of the East' as Eastern Europeans were not allowed to leave the Eastern Bloc to participate in the actual Tour de France. "
    Pa ovo je ispalo mnogo bolje nego sto sam ocekivao

    Neša, molnja, skydrummer and 3 others like this.

  10. #150
    Član Avatar korisnika Bluesky
    Član od
    14.1.2013.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    327
    Lajkovi
    971
    Reputacioni uticaj
    18

    Određen forumom Re: Bluesky - Par mojih satova

    Juce sam zamenio i kais posto se ovaj od skaja raspao i sada cuci jedan kozni, nije mozda boje koje sam hteo ali je lep, inace je braon bordo al ise ta boja slabo vidi nazalost pod vestackim svetlom

    Bluesky - Par mojih satova-2015-09-23-15.13.10.jpg
    Misljenja ?
    RUS, molnja, taunus and 3 others like this.

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •