Strana 5 od 11 PrvaPrva 123456789 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 41 do 50 od ukupno 103
Like Tree57Likes

tema: Koji sat kupiti - Vostok N1 rocket ili Roamer Rockshell mark III chronograph

  1. #41
    Novi član
    Član od
    22.11.2012.
    Poruke
    10
    Lajkovi
    16
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom re: Koji sat kupiti - Vostok N1 rocket ili Roamer Rockshell mark III chronograph

    creationwatches.com svaka preporuka za sajt.kupio kod njih pre mesec dana.koliko sam ispratio forum,bar desetak porudzbina je islo preko tog prodavca i niko od nas nije imao problem.takodje nismo placali harac drzavi(pdv,carina)

  2. #42
    Stariji član Avatar korisnika Nenad Arandjelovic
    Član od
    19.11.2012.
    Poruke
    1.925
    Lajkovi
    11522
    Reputacioni uticaj
    28

    Određen forumom re: Koji sat kupiti - Vostok N1 rocket ili Roamer Rockshell mark III chronograph

    Buljim u ekran i zabole me glava vise...U pravu ste da se za VE N1 rocket,ne zna identitet,odnosno ko je i sta je,ali su kvalitetno uradjeni i imaju ok mehanizme,koliko sam mogao da zakljucim?!Gledao sam ostale automatik satove koje ste mi preporucili,lepi su,ali mi ne deluju mladalacki,ako me razumete,vise su za nekog ko je stariji i bas ozbiljniji.N1 rocket sam izabrao jer ima veliko kuciste,ima dobar seikov mehanizam i kvalitetni materijali su korisceni za njegovu izradu,stvarno deluje cvrsto dok stoji na ruci.I da uzmem Vostoka,sto se ovog modela tice,msm da ne mogu da se prevarim...Roamer mi je mozda i lepsi,takodje kvalitetno uradjen,ali resio sam da uzmem automatik...

  3. #43
    Stariji član Avatar korisnika jagoda-nbg
    Član od
    17.7.2010.
    Lokacija
    Novi Beograd
    Poruke
    1.115
    Lajkovi
    4072
    Reputacioni uticaj
    19
    sima hrabri and 83stojan like this.

  4. #44
    Stariji član Avatar korisnika jagoda-nbg
    Član od
    17.7.2010.
    Lokacija
    Novi Beograd
    Poruke
    1.115
    Lajkovi
    4072
    Reputacioni uticaj
    19

    Određen forumom re: Koji sat kupiti - Vostok N1 rocket ili Roamer Rockshell mark III chronograph

    OT:
    Boze zreo sam za lecenje, udjem na sajt samo da bih decku predlozio neki sat i zevam u Seikov asortiman i sve bih pokupovao!!!

  5. #45
    Stariji član Avatar korisnika Nenad Arandjelovic
    Član od
    19.11.2012.
    Poruke
    1.925
    Lajkovi
    11522
    Reputacioni uticaj
    28

    Određen forumom re: Koji sat kupiti - Vostok N1 rocket ili Roamer Rockshell mark III chronograph

    Tu bolest(ljubav) prema satovima,mnogi ne mogu da skapiraju... Drugari i drugarice,hvala na savetima i preporukama,idem sada da razmislim sta mi je ciniti...Ako mi jos nesto treba javljam se,ako ne,onda se cekaju slike i to je to...
    vladas likes this.

  6. #46
    Stariji član Avatar korisnika vlajo
    Član od
    15.6.2011.
    Lokacija
    Čačak
    Poruke
    1.973
    Lajkovi
    4899
    Reputacioni uticaj
    50

    Određen forumom re: Koji sat kupiti - Vostok N1 rocket ili Roamer Rockshell mark III chronograph

    Dijagnoza ima lošu prognozu : Satitis Seikosus Cronica
    "Well, it's nothing very special. Uh, try and be nice to people, avoid eating fat, read a good book every now and then, get some walking in, and try and live together in peace and harmony with people of all creeds and nations...."- Monty Python's The Meaning of Life


  7. #47
    Stariji član Avatar korisnika Nenad Arandjelovic
    Član od
    19.11.2012.
    Poruke
    1.925
    Lajkovi
    11522
    Reputacioni uticaj
    28

    Određen forumom re: Koji sat kupiti - Vostok N1 rocket ili Roamer Rockshell mark III chronograph

    Neko rece da je Orient takodje dobar proizvodzac satova,ali bih hteo da cujem nesto ukratko o njemu.Posto mi ne javljaju nista u vezi Vostoka,nasao sam ovaj Orient,pa me zanima vase misljenje o njemu,evo i linka: Buy Orient - Watch Prices Online

  8. #48
    Stariji član Avatar korisnika Nenad Arandjelovic
    Član od
    19.11.2012.
    Poruke
    1.925
    Lajkovi
    11522
    Reputacioni uticaj
    28

    Određen forumom re: Koji sat kupiti - Vostok N1 rocket ili Roamer Rockshell mark III chronograph

    Evo i video klip o Orient satu,bas mi se svidja sto je pilotski,a iluminacija je bolesna,blago receno... =D Orient Flight Model - ER2A004D - YouTube

  9. #49
    Stariji član Avatar korisnika Zenith
    Član od
    9.1.2012.
    Lokacija
    Smederevo
    Poruke
    1.252
    Lajkovi
    2295
    Reputacioni uticaj
    55

    Određen forumom re: Koji sat kupiti - Vostok N1 rocket ili Roamer Rockshell mark III chronograph

    Citat Nenad Arandjelovic kaže: Pregled poruke
    Neko rece da je Orient takodje dobar proizvodzac satova,ali bih hteo da cujem nesto ukratko o njemu.
    Stara Japanska kompanija sa tradicijom i sopstvenim mehanizmima.Savrsen odnos cena-kvalitet.Orient je preduzece kcerka velikog Seika.
    Jako popularni u USA i Rusiji.Proizvode mozda i milione satova godisnje a svi ih hvale,sto znaci da je kontrola samih satova na jako velikom nivou.Cuveni Orient Mako im je napoznatiji sat i uziva status legende medju ljubiteljima satova.
    Ovo ti i vise nego dovoljno da za pocetak znas o njima,da te ne smaram sad nekim tebi nebitnim podacima.
    Ako kupujes Orient sat,slobodno naruci sa ovog sajta.Iz Nemacke je tako da stize za tren oka.
    www.orientuhren.de orient automatic watch diver automatikuhren taucheruhren deep
    Nadam se da sam ti makar malo pomogao.
    Pozdrav.
    Slobodan.
    "Mi pravimo stvari koje ljudima ne trebaju,zato proizvodjac satova ne sme da ima prejak ego"- Jean-Marc Jacot

  10. #50
    Stariji član Avatar korisnika Nenad Arandjelovic
    Član od
    19.11.2012.
    Poruke
    1.925
    Lajkovi
    11522
    Reputacioni uticaj
    28

    Određen forumom re: Koji sat kupiti - Vostok N1 rocket ili Roamer Rockshell mark III chronograph

    Citat Zenith kaže: Pregled poruke
    Stara Japanska kompanija sa tradicijom i sopstvenim mehanizmima.Savrsen odnos cena-kvalitet.Orient je preduzece kcerka velikog Seika.
    Jako popularni u USA i Rusiji.Proizvode mozda i milione satova godisnje a svi ih hvale,sto znaci da je kontrola samih satova na jako velikom nivou.Cuveni Orient Mako im je napoznatiji sat i uziva status legende medju ljubiteljima satova.
    Ovo ti i vise nego dovoljno da za pocetak znas o njima,da te ne smaram sad nekim tebi nebitnim podacima.
    Ako kupujes Orient sat,slobodno naruci sa ovog sajta.Iz Nemacke je tako da stize za tren oka.
    www.orientuhren.de orient automatic watch diver automatikuhren taucheruhren deep
    Nadam se da sam ti makar malo pomogao.
    Pozdrav.
    Slobodan.
    Kakvo je tvoje misljenje o ovom satu,inace,model je izasao u decembru prosle godine,pa je relativno nov.Malo me brine ovo oko garancije,sta ako mu nesto bude,to su zavrzlame oko slanja,mada msm da ne bi trebalo nista da mu fali bas za tih godinu dana...Msm da su marka,cena i model za moj prvi automatik bas zadovoljavajuci...I deluje mi kao sat i za mlade i za starije...jer najmanje bih voleo da kupim neki dedovski sat...Hvala na odgovoru...

Tags for this Thread

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •