Strana 3 od 11 PrvaPrva 1234567 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 21 do 30 od ukupno 103
Like Tree57Likes

tema: Koji sat kupiti - Vostok N1 rocket ili Roamer Rockshell mark III chronograph

  1. #21
    Administrator Avatar korisnika Shmizla
    Član od
    25.2.2008.
    Lokacija
    Beograd, Srbija / Belgrade, Serbia
    Poruke
    7.360
    Lajkovi
    11832
    Reputacioni uticaj
    250

    Određen forumom re: Koji sat kupiti - Vostok N1 rocket ili Roamer Rockshell mark III chronograph

    Ne izgleda sat veliki na ruci. Lepo ti stoji!

  2. #22
    Počasni član Avatar korisnika milan zmaj
    Član od
    20.12.2008.
    Lokacija
    SRBIJA.Beograd
    Poruke
    9.492
    Lajkovi
    36956
    Blogovi
    2
    Reputacioni uticaj
    159

    Određen forumom re: Koji sat kupiti - Vostok N1 rocket ili Roamer Rockshell mark III chronograph

    Nije prasina vec dajemo ti sugestije po kojima ces uzeti sat. Uzivaj i misli koji ces

    next year at this time I'll be a millionaire




  3. #23
    Mlađi član
    Član od
    10.10.2012.
    Poruke
    62
    Lajkovi
    154
    Reputacioni uticaj
    12

    Određen forumom re: Koji sat kupiti - Vostok N1 rocket ili Roamer Rockshell mark III chronograph

    Ja glasam za Vostok.

  4. #24
    Stariji član Avatar korisnika Zenith
    Član od
    9.1.2012.
    Lokacija
    Smederevo
    Poruke
    1.252
    Lajkovi
    2295
    Reputacioni uticaj
    55

    Određen forumom re: Koji sat kupiti - Vostok N1 rocket ili Roamer Rockshell mark III chronograph

    Ma oba su dobra.Uzmi slobodno bilo koji jer neces pogresiti.
    Kao sto rece vladas imaj na umu da sat sa 46 mm bas i nije za svaki,svaki dan. Ako uzmes N1 uzmi kad budes bio pri lovi i neki obican Seiko 5 automatik.Sjajni su a cena im je smesna.
    "Mi pravimo stvari koje ljudima ne trebaju,zato proizvodjac satova ne sme da ima prejak ego"- Jean-Marc Jacot

  5. #25
    Istaknuti član Avatar korisnika Serb
    Član od
    14.2.2012.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    2.460
    Lajkovi
    3723
    Reputacioni uticaj
    189

    Određen forumom re: Koji sat kupiti - Vostok N1 rocket ili Roamer Rockshell mark III chronograph

    Ja sam glasao za Roamera Ali moram da napomenem da ova dva sata nikako ne mogu da se uporedjuju. Prvo jedan je mehanicki a drugi je kvarc, onda precnik satova, a na kraju brendovi koji ne mogu da se porede. EV postoji nekih 8 godina , a u satove ne znaju ni oni sta stavljaju , da li japanske ili ruske mehanizme, identitet 0. Dok roamer je sat sa tradicijom, koji je kvalitetan. Ipak VE satovi su se pokazali kao kvalitetni i neces imati problema sa njima sigurno, ako ti ne smeta to pitanje tradicije onda je to dobra kupovina (meni smeta nazalost). U svakom slucaju uzimaj ono sto ti se svidja , kada je rec o ova dva sata neces pogresiti u izboru.

  6. #26
    Stariji član Avatar korisnika Nenad Arandjelovic
    Član od
    19.11.2012.
    Poruke
    1.925
    Lajkovi
    11522
    Reputacioni uticaj
    28

    Određen forumom re: Koji sat kupiti - Vostok N1 rocket ili Roamer Rockshell mark III chronograph

    Citat Zenith kaže: Pregled poruke
    Ma oba su dobra.Uzmi slobodno bilo koji jer neces pogresiti.
    Kao sto rece vladas imaj na umu da sat sa 46 mm bas i nije za svaki,svaki dan. Ako uzmes N1 uzmi kad budes bio pri lovi i neki obican Seiko 5 automatik.Sjajni su a cena im je smesna.
    Mozes li da mi objasnis zasto 46mm nije za svaki,msm razumem da je veliki i glomazan,ali ako se oprezno nosi,msm da ne bi trebalo da bude problema.Ja sam svoj prvi Swatch,sa akrilnim staklom,pazio kao da je Rolex i za 7 godina,koliko ga nosim,ima samo jednu veoma malu nazovi naprslinu,A nosio sam ga da ti ne pricam gde sve...inace sat je 40mm... =D

  7. #27
    Počasni član Avatar korisnika milan zmaj
    Član od
    20.12.2008.
    Lokacija
    SRBIJA.Beograd
    Poruke
    9.492
    Lajkovi
    36956
    Blogovi
    2
    Reputacioni uticaj
    159

    Određen forumom re: Koji sat kupiti - Vostok N1 rocket ili Roamer Rockshell mark III chronograph

    Samo stvar navike,sat ti dobro stoji,a sad ti razmisli o ove dve solucije koje si sam odabrao.. Velicina je takva kakva je za taj tip sata.

    next year at this time I'll be a millionaire




  8. #28
    Stariji član Avatar korisnika Zenith
    Član od
    9.1.2012.
    Lokacija
    Smederevo
    Poruke
    1.252
    Lajkovi
    2295
    Reputacioni uticaj
    55

    Određen forumom re: Koji sat kupiti - Vostok N1 rocket ili Roamer Rockshell mark III chronograph

    Citat Nenad Arandjelovic kaže: Pregled poruke
    Mozes li da mi objasnis zasto 46mm nije za svaki,msm razumem da je veliki i glomazan,ali ako se oprezno nosi,msm da ne bi trebalo da bude problema.Ja sam svoj prvi Swatch,sa akrilnim staklom,pazio kao da je Rolex i za 7 godina,koliko ga nosim,ima samo jednu veoma malu nazovi naprslinu,A nosio sam ga da ti ne pricam gde sve...inace sat je 40mm... =D
    pa sam si rekao zato sto je veliki i glomazan nije za svaki dan,tj. ne ide da je jedini sat.
    N1 je super.moj zglob je za nijansu veci od tvog i lepo ti stoji.
    ali kao sto kazes,imas vec Swatch,tako da slobodno...uglavnom,ako uzmes N1 moj savet ostaje da kada budes bio pri nekoj lovici kupi neki Seiko 5 automatik.
    "Mi pravimo stvari koje ljudima ne trebaju,zato proizvodjac satova ne sme da ima prejak ego"- Jean-Marc Jacot

  9. #29
    Stariji član Avatar korisnika Nenad Arandjelovic
    Član od
    19.11.2012.
    Poruke
    1.925
    Lajkovi
    11522
    Reputacioni uticaj
    28

    Određen forumom re: Koji sat kupiti - Vostok N1 rocket ili Roamer Rockshell mark III chronograph

    Vise sam za Vostok,jer msm da mi dobro stoji,a i automatik je,tezim da kupim mehanicki sat...a vec imam jedan po meni kvalitetan swiss sat sa kvarcnim mehanizmom i jos je hronograf...Takodje vise ide Vostoku sto je ceo u crno-belom tonu,jer mogu da ga nosim uz gotovo sve...
    jagoda-nbg likes this.

  10. #30
    Stariji član Avatar korisnika Nenad Arandjelovic
    Član od
    19.11.2012.
    Poruke
    1.925
    Lajkovi
    11522
    Reputacioni uticaj
    28

    Određen forumom re: Koji sat kupiti - Vostok N1 rocket ili Roamer Rockshell mark III chronograph

    Citat Zenith kaže: Pregled poruke
    pa sam si rekao zato sto je veliki i glomazan nije za svaki dan,tj. ne ide da je jedini sat.
    N1 je super.moj zglob je za nijansu veci od tvog i lepo ti stoji.
    ali kao sto kazes,imas vec Swatch,tako da slobodno...uglavnom,ako uzmes N1 moj savet ostaje da kada budes bio pri nekoj lovici kupi neki Seiko 5 automatik.
    Samo proveravam znanje... a mozes li samo da mi pokazes par modela koji imaju Seiko 5 sutomatik,cisto da znam odokativno kako izgledaju ti satovi...

Strana 3 od 11 PrvaPrva 1234567 ... PoslednjaPoslednja

Tags for this Thread

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •