Strana 4 od 11 PrvaPrva 12345678 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 31 do 40 od ukupno 103
Like Tree57Likes

tema: Koji sat kupiti - Vostok N1 rocket ili Roamer Rockshell mark III chronograph

  1. #31
    RUS
    RUS je offline
    Moderator Avatar korisnika RUS
    Član od
    17.4.2009.
    Lokacija
    PA
    Poruke
    12.495
    Lajkovi
    43550
    Reputacioni uticaj
    577

    Određen forumom re: Koji sat kupiti - Vostok N1 rocket ili Roamer Rockshell mark III chronograph

    Evo ovde imas dobar deo "petica"
    Seiko satovi

    Edit: Pogledaj i ovu temu:
    http://www.svetsatova.com/forum/f74/...ruma-4717.html
    Poslednja ispravka: RUS (12.2.2013. u 14:28)
    "I have no idols. I admire work, dedication and competence." - Ayrton Senna

  2. #32
    Član Avatar korisnika vlada035
    Član od
    6.4.2011.
    Lokacija
    Jagodina
    Poruke
    366
    Lajkovi
    1185
    Reputacioni uticaj
    15

    Određen forumom re: Koji sat kupiti - Vostok N1 rocket ili Roamer Rockshell mark III chronograph

    I ja glasam za Roamer...lepsi je od Vostoka.

  3. #33
    Saradnik Avatar korisnika krstin
    Član od
    18.11.2011.
    Poruke
    1.624
    Lajkovi
    8322
    Reputacioni uticaj
    289

    Određen forumom re: Koji sat kupiti - Vostok N1 rocket ili Roamer Rockshell mark III chronograph

    Moze se mnogo dobrih automatika uzeti za te pare, pa razmisli i o nekim drugim satovima mozda.

  4. #34
    Stariji član Avatar korisnika Zenith
    Član od
    9.1.2012.
    Lokacija
    Smederevo
    Poruke
    1.252
    Lajkovi
    2295
    Reputacioni uticaj
    55

    Određen forumom re: Koji sat kupiti - Vostok N1 rocket ili Roamer Rockshell mark III chronograph

    Citat Nenad Arandjelovic kaže: Pregled poruke
    Samo proveravam znanje... a mozes li samo da mi pokazes par modela koji imaju Seiko 5 sutomatik,cisto da znam odokativno kako izgledaju ti satovi...
    Rus_PA ti je dao dobar link za Seiko 5 satove.
    Da znas da se oni samo estetski razlikuju.Mehanizam im je isti.
    "Mi pravimo stvari koje ljudima ne trebaju,zato proizvodjac satova ne sme da ima prejak ego"- Jean-Marc Jacot

  5. #35
    Član
    Član od
    22.9.2012.
    Poruke
    221
    Lajkovi
    1138
    Reputacioni uticaj
    42

    Određen forumom re: Koji sat kupiti - Vostok N1 rocket ili Roamer Rockshell mark III chronograph

    Ako se lomis oko svega dva sata znaci da nisi dovoljno gledao.Glas za Roamer zbog izgleda a i ti lazni rusi mi nisu nesto

  6. #36
    Stariji član
    Član od
    9.12.2011.
    Lokacija
    Stuttgart
    Poruke
    1.430
    Lajkovi
    3274
    Blogovi
    1
    Reputacioni uticaj
    57

    Određen forumom re: Koji sat kupiti - Vostok N1 rocket ili Roamer Rockshell mark III chronograph

    +1 Roamer zbog izgleda.

  7. #37
    Novi član
    Član od
    22.11.2012.
    Poruke
    10
    Lajkovi
    16
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom re: Koji sat kupiti - Vostok N1 rocket ili Roamer Rockshell mark III chronograph

    uglavnom je sve vec receno.ja zamalo da uzmem taj model(vostok E.) pre nekog vremena.razlog zbog koga nisam pazario bilo je spoznavanje da sat nije ruski,vec neka hibridna kombinacija rus-litvansko-japansko. sto nekome ne znaci nista,sto je skroz ok.
    tako samo napred i kupi koji ti se dopada,a mi ovde samo dajemo alternative u toj ceni

    moj predlog je orient.posedujem jedan i svaka preporuka.

  8. #38
    Stariji član Avatar korisnika Nenad Arandjelovic
    Član od
    19.11.2012.
    Poruke
    1.925
    Lajkovi
    11522
    Reputacioni uticaj
    28

    Određen forumom re: Koji sat kupiti - Vostok N1 rocket ili Roamer Rockshell mark III chronograph

    Citat glog kaže: Pregled poruke
    uglavnom je sve vec receno.ja zamalo da uzmem taj model(vostok E.) pre nekog vremena.razlog zbog koga nisam pazario bilo je spoznavanje da sat nije ruski,vec neka hibridna kombinacija rus-litvansko-japansko. sto nekome ne znaci nista,sto je skroz ok.
    tako samo napred i kupi koji ti se dopada,a mi ovde samo dajemo alternative u toj ceni

    moj predlog je orient.posedujem jedan i svaka preporuka.

    Cuo sam dosta lepog o orijentu,ali ne znam nista o njima.Vidim da neki na forumu puno znaju,zbog toga sam i dosao ovde,pa hajmo onda ovako,koji sat je vasa preporuka,ali hocu da kuciste bude veliko i automatik mehanizam...Meni su se ova dva dopala,ali sam bio u dilemi,hocu da cujem vase predloge...

  9. #39
    RUS
    RUS je offline
    Moderator Avatar korisnika RUS
    Član od
    17.4.2009.
    Lokacija
    PA
    Poruke
    12.495
    Lajkovi
    43550
    Reputacioni uticaj
    577

    Određen forumom re: Koji sat kupiti - Vostok N1 rocket ili Roamer Rockshell mark III chronograph

    Jel dolazi u obzir i porucivanje sa interneta ili samo ono sto moze kod nas da se nadje?
    "I have no idols. I admire work, dedication and competence." - Ayrton Senna

  10. #40
    Stariji član Avatar korisnika Nenad Arandjelovic
    Član od
    19.11.2012.
    Poruke
    1.925
    Lajkovi
    11522
    Reputacioni uticaj
    28

    Određen forumom re: Koji sat kupiti - Vostok N1 rocket ili Roamer Rockshell mark III chronograph

    Citat Rus_PA kaže: Pregled poruke
    Jel dolazi u obzir i porucivanje sa interneta ili samo ono sto moze kod nas da se nadje?
    Pa moze,ali kako-sta?!Necu da budem izigran,jer imam losa iskustva sa kupovinom preko interneta...

Tags for this Thread

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •