Strana 7 od 11 PrvaPrva ... 34567891011 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 61 do 70 od ukupno 103
Like Tree57Likes

tema: Koji sat kupiti - Vostok N1 rocket ili Roamer Rockshell mark III chronograph

  1. #61
    Stariji član Avatar korisnika araphel
    Član od
    1.8.2012.
    Poruke
    1.747
    Lajkovi
    12298
    Reputacioni uticaj
    120

    Određen forumom re: Koji sat kupiti - Vostok N1 rocket ili Roamer Rockshell mark III chronograph

    Malo sam se kasno uključio, pa nisam siguran šta i kako, ali mislim da po ceni tog Roamera može da se nađe neki solidan Seiko. Ako sam dobro shvatio, ti bi pre neki automatik, oa onda zašto i ne iči u tom pravcu? Meni lično je ovaj Roamer izuzetno antipatičan, ali to nema nikakve veze sa tvojom odlukom. Imam jednog kvarcnog hronografa kojeg volim i rado nosim, ali kao prvi i osnovni sat bih lično uvek pre imao mehaniku.

    J.Springs mogu samo da nahvalim, ništa drugo. Otkako sam stavio novu narukvicu na svoj BEB054, skidam ga sa ruke samo da bih nosio G-Shock ponekad. Sve ređe se hvatam za ostale satove ujutru.

  2. #62
    Novi član
    Član od
    13.2.2013.
    Poruke
    6
    Lajkovi
    2
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom re: Koji sat kupiti - Vostok N1 rocket ili Roamer Rockshell mark III chronograph

    Hvala Jagodi i Rusu na podršci i informacijama,puno pozdrava svima!

  3. #63
    Stariji član Avatar korisnika Nenad Arandjelovic
    Član od
    19.11.2012.
    Poruke
    1.925
    Lajkovi
    11522
    Reputacioni uticaj
    28

    Određen forumom re: Koji sat kupiti - Vostok N1 rocket ili Roamer Rockshell mark III chronograph

    Citat araphel kaže: Pregled poruke
    Malo sam se kasno uključio, pa nisam siguran šta i kako, ali mislim da po ceni tog Roamera može da se nađe neki solidan Seiko. Ako sam dobro shvatio, ti bi pre neki automatik, oa onda zašto i ne iči u tom pravcu? Meni lično je ovaj Roamer izuzetno antipatičan, ali to nema nikakve veze sa tvojom odlukom. Imam jednog kvarcnog hronografa kojeg volim i rado nosim, ali kao prvi i osnovni sat bih lično uvek pre imao mehaniku.

    J.Springs mogu samo da nahvalim, ništa drugo. Otkako sam stavio novu narukvicu na svoj BEB054, skidam ga sa ruke samo da bih nosio G-Shock ponekad. Sve ređe se hvatam za ostale satove ujutru.
    Roamera imam po nekoj drugoj ceni,nije ni bitno to.Ja sam hteo VE N1 rocket,ali ne mogu da mi nabave iz poklon ducana brzo,tek za nekih mesec ipo i to je pitanje,trebam da idem do njih pa da vidim sta i kako.Hteo bih automatik,ali nekako su mi svi mali (N1 rocket je 46mm) video sam jedan Orient pilotski i skroz mi je cool.Roamer mi se svija i ovaj drugi VE,sada imam dva sata za uporedjivanje,oba imaju kvarc.Meni treba sat koji je veliki i koji moze da se nosi svakog dana i eventualno da prodje uz neku elegantnu odecu.Hvala na odgovoru...

  4. #64
    Stariji član Avatar korisnika araphel
    Član od
    1.8.2012.
    Poruke
    1.747
    Lajkovi
    12298
    Reputacioni uticaj
    120

    Određen forumom re: Koji sat kupiti - Vostok N1 rocket ili Roamer Rockshell mark III chronograph

    Pogledaj onda na CreationWatches nešto od Orienta, ima većih. Recimo ovaj GMT što ja isto imam. Odličan sat, velikih dimenzija, prilično standardnog oblika kućišta pa može da peođe i za malo formalnije prilike (ja ga iz zezanja zovem čiča jer je najkonzervatviniji i najformalniji sat koji imam), a pritom je dosta moderan i ima i sportski šmek. Plus što možeš da ga uzmeš za male pare, a kvalitet je na nivou. A ima tamo i drugih automatik tenkića koji nisu malecni, a pristojne su im cene. Za sajt inače s moje strane pohvale!

  5. #65
    Stariji član Avatar korisnika jagoda-nbg
    Član od
    17.7.2010.
    Lokacija
    Novi Beograd
    Poruke
    1.115
    Lajkovi
    4072
    Reputacioni uticaj
    19

    Određen forumom re: Koji sat kupiti - Vostok N1 rocket ili Roamer Rockshell mark III chronograph

    Citat Nenad Arandjelovic kaže: Pregled poruke
    Roamera imam po nekoj drugoj ceni,nije ni bitno to.Ja sam hteo VE N1 rocket,ali ne mogu da mi nabave iz poklon ducana brzo,tek za nekih mesec ipo i to je pitanje,trebam da idem do njih pa da vidim sta i kako.Hteo bih automatik,ali nekako su mi svi mali (N1 rocket je 46mm) video sam jedan Orient pilotski i skroz mi je cool.Roamer mi se svija i ovaj drugi VE,sada imam dva sata za uporedjivanje,oba imaju kvarc.Meni treba sat koji je veliki i koji moze da se nosi svakog dana i eventualno da prodje uz neku elegantnu odecu.Hvala na odgovoru...
    da li ti se svidja nesto od satova koje sam ti ja predlozio sa creationwatches!?!
    ja imam Seiko skx007 i nosim ga i na plazu i uz odelo.
    83stojan likes this.

  6. #66
    Istaknuti član Avatar korisnika 23jewels
    Član od
    9.10.2010.
    Poruke
    2.174
    Lajkovi
    7987
    Reputacioni uticaj
    230

    Određen forumom re: Koji sat kupiti - Vostok N1 rocket ili Roamer Rockshell mark III chronograph

    Vostok iz Gaz serije. Model sa ruskim mehanizmom, 43mm prečnik. Sat bez spoljnjeg rotirajuceg prstena, uživo uvek izgledaju vece

    Ručni sat Vostok-2426/5602059 - Poklon Dućan

    ili sa japanskim mehanizmom

    Vostok satovi - Muski Vostok sat- NH25A/5651137- Muski satovi

    I svakodnevni, i elegantni


    edit: dodat video

    Poslednja ispravka: 23jewels (14.2.2013. u 19:10)

  7. #67
    Stariji član Avatar korisnika Nenad Arandjelovic
    Član od
    19.11.2012.
    Poruke
    1.925
    Lajkovi
    11522
    Reputacioni uticaj
    28

    Određen forumom re: Koji sat kupiti - Vostok N1 rocket ili Roamer Rockshell mark III chronograph

    Citat 23jewels kaže: Pregled poruke
    Vostok iz Gaz serije. Model sa ruskim mehanizmom, 43mm prečnik. Sat bez spoljnjeg rotirajuceg prstena, uživo uvek izgledaju vece

    Ručni sat Vostok-2426/5602059 - Poklon Dućan

    ili sa japanskim mehanizmom

    Vostok satovi - Muski Vostok sat- NH25A/5651137- Muski satovi

    I svakodnevni, i elegantni


    edit: dodat video

    Prvi Vostok sam probao i svidja mi se,ali definitivno moram ponovo da probam,sto se drugog tice,moj drug ga je kupio na moju preporuku,samo je njegov u plavoj boji i sat kida koliko je dobar,a on je prezadovoljan...Ne znam samo kakav je mehanizam 2426,zar nije on originalni Vostokov?!

  8. #68
    RUS
    RUS je offline
    Moderator Avatar korisnika RUS
    Član od
    17.4.2009.
    Lokacija
    PA
    Poruke
    12.495
    Lajkovi
    43550
    Reputacioni uticaj
    577

    Određen forumom re: Koji sat kupiti - Vostok N1 rocket ili Roamer Rockshell mark III chronograph

    Jeste, to je Vostok mehanizam("pravi" vostok).
    "I have no idols. I admire work, dedication and competence." - Ayrton Senna

  9. #69
    Stariji član Avatar korisnika Nenad Arandjelovic
    Član od
    19.11.2012.
    Poruke
    1.925
    Lajkovi
    11522
    Reputacioni uticaj
    28

    Određen forumom re: Koji sat kupiti - Vostok N1 rocket ili Roamer Rockshell mark III chronograph

    Meni se svidja ovaj Orient http://ecx.images-amazon.com/images/...500_SS500_.jpg mada sam video da ga dosta kritikuju na forumu...Evo i video Orient Flight Model - ER2A003B - YouTube Idem u subotu za BG 99 posto da vidim ovaj Vostok i Roamer,ova dva kvarca i da vidim da li moze da se u skorije vreme dobije N1 rocket sa NH25A mehanizmom,ako moze za nekih mesec dana,sacekacu i uzeti njega,jer mi se on najvise svidja,ako ne,onda jedan od ova dva kvarca...Bio sam na creationwatches i imaju lepe satove,ali ja hocu veliki sat,minimum 44mm,iako je ovaj Orient 42mm...

  10. #70
    Stariji član Avatar korisnika Nenad Arandjelovic
    Član od
    19.11.2012.
    Poruke
    1.925
    Lajkovi
    11522
    Reputacioni uticaj
    28

    Određen forumom re: Koji sat kupiti - Vostok N1 rocket ili Roamer Rockshell mark III chronograph

    Citat Rus_PA kaže: Pregled poruke
    Jeste, to je Vostok mehanizam("pravi" vostok).
    Tako su mi i rekli i video sam i taj gaz dual time je jako zanimljiv...po tvom misljenju,el je on dobra kupovina,jer njega imaju na stanju...ali vise je elegantan,nego sportsko-elegantan...

Tags for this Thread

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •