Strana 9 od 11 PrvaPrva ... 567891011 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 81 do 90 od ukupno 103
Like Tree57Likes

tema: Koji sat kupiti - Vostok N1 rocket ili Roamer Rockshell mark III chronograph

  1. #81
    Stariji član Avatar korisnika Nenad Arandjelovic
    Član od
    19.11.2012.
    Poruke
    1.925
    Lajkovi
    11522
    Reputacioni uticaj
    28

    Određen forumom Re: Koji sat kupiti - Vostok N1 rocket ili Roamer Rockshell mark III chronograph

    Citat nele kaže: Pregled poruke
    meni lično je lepši plavi,i uzeo bih ga sa metalnom narukvicom,izgleda solidno na slici,lako ćeš kupiti kožnu za njega u bilo kojoj prodavnici satova (neka prosečna narukvica je oko 1000 din).poz
    Plavi sigurno,ako sve bude kako treba,veceras slike! ne mogu da iscimam metalnu,trenutno,a msm da je oko 70-80 evra,a kozna je 3200 din,Vostokova original...

  2. #82
    Stariji član Avatar korisnika Nenad Arandjelovic
    Član od
    19.11.2012.
    Poruke
    1.925
    Lajkovi
    11522
    Reputacioni uticaj
    28

    Određen forumom Re: Koji sat kupiti - Vostok N1 rocket ili Roamer Rockshell mark III chronograph

    Konacno sam kupio sat.Ipak je Vostok u plavo-braon varijanti pobedio.Prelepo je gledati kako radi mehanika i to jos u ovoj svetlo-plavoj varijanti kucista.Kao sto se i vidi,ima f-ju vremena i datuma i iluminacija je super,odusevljen sam,ne skidam ga sa ruke! Hteo bih da se svima zahvalim na komentarima,predlozima i usmeravanju.Potrudio sam se da sto bolje slikam sat,tako da uzivajte i vi,evo i slika:

    20130216_185945.jpg20130218_225030.jpg20130218_225400.jpg20130218_225554.jpg20130218_225743.jpg20130218_234443.jpg20130218_234524.jpg

  3. #83
    RUS
    RUS je offline
    Moderator Avatar korisnika RUS
    Član od
    17.4.2009.
    Lokacija
    PA
    Poruke
    12.495
    Lajkovi
    43550
    Reputacioni uticaj
    577

    Određen forumom Re: Koji sat kupiti - Vostok N1 rocket ili Roamer Rockshell mark III chronograph

    Cestitam na kupovini, i u zdravlju te sluzio!
    Odlicno izgleda
    "I have no idols. I admire work, dedication and competence." - Ayrton Senna

  4. #84
    Stariji član Avatar korisnika Zenith
    Član od
    9.1.2012.
    Lokacija
    Smederevo
    Poruke
    1.252
    Lajkovi
    2295
    Reputacioni uticaj
    55

    Određen forumom Re: Koji sat kupiti - Vostok N1 rocket ili Roamer Rockshell mark III chronograph

    Super je!Cestitam,u zdravlju ga nosio!
    "Mi pravimo stvari koje ljudima ne trebaju,zato proizvodjac satova ne sme da ima prejak ego"- Jean-Marc Jacot

  5. #85
    VIP član Avatar korisnika skydrummer
    Član od
    23.6.2011.
    Poruke
    7.048
    Lajkovi
    30920
    Reputacioni uticaj
    983

    Određen forumom Re: Koji sat kupiti - Vostok N1 rocket ili Roamer Rockshell mark III chronograph

    Lep sat. Čestitke. Sviđa mi se kako je uklopljena plava boja.

  6. #86
    Istaknuti član Avatar korisnika Serb
    Član od
    14.2.2012.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    2.460
    Lajkovi
    3723
    Reputacioni uticaj
    189

    Određen forumom Re: Koji sat kupiti - Vostok N1 rocket ili Roamer Rockshell mark III chronograph

    Cestitam u zdravlju da ga nosis

  7. #87
    Stariji član Avatar korisnika Nenad Arandjelovic
    Član od
    19.11.2012.
    Poruke
    1.925
    Lajkovi
    11522
    Reputacioni uticaj
    28

    Određen forumom Re: Koji sat kupiti - Vostok N1 rocket ili Roamer Rockshell mark III chronograph

    Danas sam imao prilike da vidim sat na dnevnom svetlu i plavi detalji ubijaju,kako svetlost prelazi preko kucista,tako je sve plavo...prezadovoljan sam.Hvala ljudi,bilo mi je drago caskati sa vama,jedino mesto gde mogu da pricam o satovima,a da me ljudi ne gledaju cudno! Ako nekom treba bilo koja pomoc vezana za Vostok-europe brend,neka se javi,pomocicu koliko znam...

    Pozdrav svima

  8. #88
    Stariji član Avatar korisnika Nenad Arandjelovic
    Član od
    19.11.2012.
    Poruke
    1.925
    Lajkovi
    11522
    Reputacioni uticaj
    28

    Određen forumom Re: Koji sat kupiti - Vostok N1 rocket ili Roamer Rockshell mark III chronograph

    Zdravo drugari,na zalost,nista ne moze da prodje bez greske.Nasao sam na satu dve ogrebotine skoro 1cm duge na kucistu i koroni i vratio sam sat.Zahtevao sam novi,naravno,nemaju takav trenutno,videce da nabave,ako nema onda cu uzeti neki drugi u tom rangu,mada koliko vidim trazicu pare nazad...Interesuju me,sta bi mi vi ponudili.Evo par smernica:moze kvarc ili automatik,kuciste 44mm minimalno,brendovi koji mi padaju na pamet seiko,citizen,candino...cifra do koje bih isao je max 30.000 din.Volim pilotske satove...P.S.Pisem vam ovde,nisam hteo da otvaram novu temu,jer se dosta vas javilo i puno ste mi pomogli... Unapred hvala...

  9. #89
    Novi član
    Član od
    13.11.2009.
    Poruke
    9
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Koji sat kupiti - Vostok N1 rocket ili Roamer Rockshell mark III chronograph

    Pozdrav svima!

    Da ne bih otvarao novu temu, a posto se vec pise o Vostoku, sta mislite o modelu K3 Submarine? I naravno, da li neko zna gde se u Srbiji moze nabaviti, posto ga u poklon ducanu nema?

    Evo slike...

    2432-0344101b-K3.jpg

    @Nenad, ako jos uvek nisi uzeo sat, mozda se odlucis za ovaj

  10. #90
    Stariji član Avatar korisnika Zenith
    Član od
    9.1.2012.
    Lokacija
    Smederevo
    Poruke
    1.252
    Lajkovi
    2295
    Reputacioni uticaj
    55

    Određen forumom Re: Koji sat kupiti - Vostok N1 rocket ili Roamer Rockshell mark III chronograph

    Citat rajkapone kaže: Pregled poruke
    Da ne bih otvarao novu temu, a posto se vec pise o Vostoku, sta mislite o modelu K3 Submarine? I naravno, da li neko zna gde se u Srbiji moze nabaviti, posto ga u poklon ducanu nema?
    Caos.
    Posto ga nema u Poklon Ducanu,izvoli link gde mozes da ga narucis.Sajt je iz Rusije i pouzdan je,nemoj brinuti oko toga nimalo.
    VOSTOK EUROPE K-3 SUBMARINE Meranom.com
    Sat kao sat je skroz ok.Glupo je nalaziti mu manu jer mislim da opravdava cenu koja je skroz normalna i ok.
    Ima boljih satova i brendova od brenda VE za te pare,ali ako ti se svidja slobodno kupuj.
    Ponavljam jos jednom,Meranom je pouzdan sajt!!!
    Pozdrav i dobro nam dosao na forum.
    "Mi pravimo stvari koje ljudima ne trebaju,zato proizvodjac satova ne sme da ima prejak ego"- Jean-Marc Jacot

Tags for this Thread

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •