Strana 11 od 11 PrvaPrva ... 7891011
Prikaz rezultata 101 do 103 od ukupno 103
Like Tree57Likes

tema: Koji sat kupiti - Vostok N1 rocket ili Roamer Rockshell mark III chronograph

  1. #101
    Stariji član Avatar korisnika Nenad Arandjelovic
    Član od
    19.11.2012.
    Poruke
    1.925
    Lajkovi
    11522
    Reputacioni uticaj
    28

    Određen forumom Re: Koji sat kupiti - Vostok N1 rocket ili Roamer Rockshell mark III chronograph

    Citat Toma kaže: Pregled poruke
    Pozdrav
    Pogledaj ovde SEIKO 7s26 mehanizam
    I da pad utice na rad mehanickih satova tako da ti je verovatno zapao bas taj sat koji si video da je par puta pao u vitrini.
    Posebno sto je ovaj model bas tezak...Hvala puno...

  2. #102
    Novi član
    Član od
    14.9.2012.
    Poruke
    2
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Koji sat kupiti - Vostok N1 rocket ili Roamer Rockshell mark III chronograph

    Druze, ta dva sata sto si naveo su oba odlicna ali nisu za poredjenje. Poredis Vostok Automatik i Roamer kvarc. To nije za uporedbu. Uporedi ekvivalentne modele da su oba kvarc ili oba automatik. Roamer je jedan od najdinamicnijih Svajcarskih brendoba danasnjice. Roamer automatici koriste ETA mehanizme dok su kvarcni koje koriste Ronda. To su provereni mehanizmi i Roamer je trenutno najbolji odnos cene i kvaliteta. Vostok sam gledao takodje ima lepih modela ali meni je znak pitanja sta je to. Kod Roamera znam ipak je Swiss Made. Ja bih odabrao Roamer na tvom mestu. Vec ga imam godinu dana i presretan sam. Nosim Roamer Superior Chrono. Pozdrav

  3. #103
    VIP član Avatar korisnika skydrummer
    Član od
    23.6.2011.
    Poruke
    7.052
    Lajkovi
    30924
    Reputacioni uticaj
    983

    Određen forumom Re: Koji sat kupiti - Vostok N1 rocket ili Roamer Rockshell mark III chronograph

    To što je nešto "swiss made" nije svakom ideja vodilja a i oko Vostok Europe satova nema baš neki veliki znak pitanja. Seiko i Vostok mehanizmi, dopadljiv i raznovrstan dizajn, pristojna cena, igraju na kartu interesovanja onih koji su SSSR nostalgični ali sve to upakovano u modernije pakovanje. Pretpostavljam da je deo proizvodnje negde u Aziji. Kome se sviđaju nema šta da izgubi kupovinom tih satova. Inače tema je stara tako da je Nenad odavno odlučio i kupio sat.
    Poslednja ispravka: skydrummer (29.5.2014. u 21:25)

Strana 11 od 11 PrvaPrva ... 7891011

Tags for this Thread

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •