Strana 2 od 11 PrvaPrva 123456 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 11 do 20 od ukupno 103
Like Tree57Likes

tema: Koji sat kupiti - Vostok N1 rocket ili Roamer Rockshell mark III chronograph

  1. #11
    Stariji član Avatar korisnika Zenith
    Član od
    9.1.2012.
    Lokacija
    Smederevo
    Poruke
    1.252
    Lajkovi
    2295
    Reputacioni uticaj
    55

    Određen forumom re: Koji sat kupiti - Vostok N1 rocket ili Roamer Rockshell mark III chronograph

    Bojim se da ova 2 sata nikako ne mozemo da poredimo jer su previse razliciti.
    Vostok N1 se i meni jako svidja,solidan automatik mehanizam,prava muska velicina,jako citljiv,pravi diver za normalan novac i sve to stoji.
    Roamer je Swiss made,jako poznat brend sa istorijom,sadrzi pouzdani kvarc Ronda mehanizam koji ce da radi kao konj dugi niz godina,hronograf,izuzetno elegantan i klasican dizajn.Pravi smekerski sat.
    Licno,oba mi se jako svidjaju ali moj glas ide za Roamer.
    I cena Roamera je sasvim ok.Ponavljam,ova Ronda je potpuno ok kvarcni mehanizam.
    Dakle,prvo bih Roamera a kasnije novog Seiko Monstera.
    Budi mi pozdravljen.
    "Mi pravimo stvari koje ljudima ne trebaju,zato proizvodjac satova ne sme da ima prejak ego"- Jean-Marc Jacot

  2. #12
    Moderator Avatar korisnika vladas
    Član od
    16.9.2009.
    Lokacija
    Beograd, Srbija
    Poruke
    2.706
    Lajkovi
    4350
    Reputacioni uticaj
    179

    Određen forumom re: Koji sat kupiti - Vostok N1 rocket ili Roamer Rockshell mark III chronograph

    Mislim da neces pogresiti ni u jednom ni u drugom slucaju. Mene kod Vostoka odbija velicina (mislim da je 46mm previse za "all time" sat) dok ga prisustvo Seikovog mehanizma (verzija 7s26) sasvim preporucuje. Za nijansu mi je lepsi Roamer, koji uz vrlo korektan Ronda mehanizam (avaj, kvarc ) uz safir daje i AR premaz, sto ces dobiti inace tek uz dosta skuplje satove.

    Da zakljucim - Roamer mi je za nijansu lepsi, ima dobro ime (rekao bih bolje od jednog litvanskog Vostok Europe) i poseduje par luskuznih detalja. Opet - Vostok Europe - ako hoces veci, robusniji sat sa boljim WR-om.
    No time to lose

  3. #13
    Stariji član
    Član od
    13.9.2011.
    Lokacija
    Zrenjanin
    Poruke
    986
    Lajkovi
    4298
    Reputacioni uticaj
    27

    Određen forumom re: Koji sat kupiti - Vostok N1 rocket ili Roamer Rockshell mark III chronograph

    Vostok

  4. #14
    Administrator Avatar korisnika Shmizla
    Član od
    25.2.2008.
    Lokacija
    Beograd, Srbija / Belgrade, Serbia
    Poruke
    7.360
    Lajkovi
    11832
    Reputacioni uticaj
    250

    Određen forumom re: Koji sat kupiti - Vostok N1 rocket ili Roamer Rockshell mark III chronograph

    Meni je vizuelno lepši Roamer. Ali koji god da kupiš nećeš pogrešiti...

  5. #15
    Saradnik Avatar korisnika krstin
    Član od
    18.11.2011.
    Poruke
    1.624
    Lajkovi
    8322
    Reputacioni uticaj
    289

    Određen forumom re: Koji sat kupiti - Vostok N1 rocket ili Roamer Rockshell mark III chronograph

    Meni se vise svidja Roamer

  6. #16
    Stariji član Avatar korisnika Zenith
    Član od
    9.1.2012.
    Lokacija
    Smederevo
    Poruke
    1.252
    Lajkovi
    2295
    Reputacioni uticaj
    55

    Određen forumom re: Koji sat kupiti - Vostok N1 rocket ili Roamer Rockshell mark III chronograph

    Ma Roamer je mnogo lepsi,nema sta...
    "Mi pravimo stvari koje ljudima ne trebaju,zato proizvodjac satova ne sme da ima prejak ego"- Jean-Marc Jacot

  7. #17
    Istaknuti član Avatar korisnika HADzI DALIBOR
    Član od
    26.10.2009.
    Lokacija
    Doboj,R.SRPSKA
    Poruke
    4.981
    Lajkovi
    4375
    Reputacioni uticaj
    139

    Određen forumom

    Ako je TAG Heuer zadovoljan s Ronda mehanizmima,onda može i u Roameru da se trpi!
    Znači- kvarc!
    RUS, vladas, nele and 2 others like this.

  8. #18
    Stariji član Avatar korisnika Nenad Arandjelovic
    Član od
    19.11.2012.
    Poruke
    1.925
    Lajkovi
    11522
    Reputacioni uticaj
    28

    Određen forumom re: Koji sat kupiti - Vostok N1 rocket ili Roamer Rockshell mark III chronograph

    Hvala svima na odgovorima,nisam ocekivao da ce ova dva modela podici ovoliku prasinu,mada i zasluzili su,ako mene pitate.

    Imam vec jedan "Swiss" sat,u pitanju je Swatch Swatch® United Kingdom - Irony Retrograde COLD HOUR YRS403 i stvarno je lep i kvalitetan,ali bih sada zeleo da kupim stvarno bauk od sata,msm ne kao sto je neko rekao da bude seljacki nametljiv,ali da pleni poglede,narocito se ovde Vostok uklapa zbog velicine.Vec imam jedan hronograf sa kvarcom,tako da bih sada hteo da kupim jedan mehanicki sat,koji ce pokazivati vreme i datum,ali uz sto bolji odnos cena-kvalitet,mada Roamer me mnogo odvlaci,jer je stvarno vrh.I da,nemaju ga u poklon ducanu (msm na Vostok),nego tek treba da mi jave,a citao sam ovde na forumu da su jako spori prilikom nabavke... =( u svakom slucaju,cekam da mi jave u vezi Vostoka,ako treba puno da se ceka,msm da je i Roamer jako dobra kupovina,jer je kvalitetan,ali kvarc... ;-(

  9. #19
    Istaknuti član Avatar korisnika Serb
    Član od
    14.2.2012.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    2.460
    Lajkovi
    3723
    Reputacioni uticaj
    189

    Određen forumom re: Koji sat kupiti - Vostok N1 rocket ili Roamer Rockshell mark III chronograph

    Roamer

  10. #20
    Stariji član Avatar korisnika Nenad Arandjelovic
    Član od
    19.11.2012.
    Poruke
    1.925
    Lajkovi
    11522
    Reputacioni uticaj
    28

    Određen forumom re: Koji sat kupiti - Vostok N1 rocket ili Roamer Rockshell mark III chronograph

    Nisam napomenuo da sam probao Vostok,evo i slika...Mozda je malo veci za moju ruku kada se pogledaju slike,ali uzivo mnogo bolje stoji...

    20121129_172232.jpg20121129_172251.jpg
    milan zmaj, vladas, Neša and 3 others like this.

Strana 2 od 11 PrvaPrva 123456 ... PoslednjaPoslednja

Tags for this Thread

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •