Strana 6 od 36 PrvaPrva ... 234567891016 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 51 do 60 od ukupno 351
Like Tree848Likes

tema: Seiko danas (najsvežije novosti, komentari...)

  1. #51
    Istaknuti član Avatar korisnika backarelli
    Član od
    27.11.2011.
    Lokacija
    Bg-Lipovačka Šuma
    Poruke
    3.045
    Lajkovi
    10895
    Blogovi
    1
    Reputacioni uticaj
    137

    Određen forumom Re: Seiko danas (najsvežije novosti, komentari...)

    Citat sindjel5 kaže: Pregled poruke
    Ne treba Seiko dizati u nebesa,casovnicari sa kojima sam pricao kazu da su ti novi Seiko satovi za jednokratnu upotrebu i da se nose do 10 godina i onda bacaju znaci zaboravite da ce ti satovi ostati za sinove a kamoli za unuke kao oni stari iz 70-ih godina,delovi od mehanizama se prilikom rasklapanja deformisu jednostavno to nije ni blizu kvalitetan mehanizam kao ranije,e sad to su price za ove nove 5-ice i uopste jeftinije seiko satove koji se kod nas kupuju za 100,200,300 evra,a za ove ostale stvarno ne znam mislim da kod nas jos niko nije servisirao GS i te nove Seiko automatske hronografe tako da o njim a ne mogu pricati ali verujem da je to totalno druga prica i da je sve najkvalitetnije i najnaprednijeu tim satovima
    Stvarno ne mogu da razumem ovakav komentar...

    Čoveče, ja sam SNZG13K1 kupio NOV za 14k dinara sa 7s36 !!!! O čemu ti pričaš i o kakvih 10 godina !?! Pa ja stvarno ne znam ni jednog proizvodjača na svetu, da napravi ručni turbilon za 120e .

    Voleo bih da mi otvoriš oči i ukažeš mi na cenovnog konkurenta toj lošoj, ne podmazanoj, ocrnjenoj, nikakvoj, kratkoročnoj,jednokratnoj novoj "petici" ! Ako se ne možeš setiti, a ti pitaj nekog stručnijeg, poput tih sajdžija od kojih si čuo takve komentare. Možda ti predlože neki Fosil ili Esprit za 20k dinara (kvarcni, naravno).

    Ne učestvujem previše u raspravi, jer mislim da ne raspolažem sa dovoljno podataka, da nemam dovoljno znanja, nisam stručno upućen u tehničke stvari urarstva, a takodje nisam ni držao neki sat u ruci koji je skuplji od recimo 1000e . Razmisli i ti o tome, pre nego napišeš post...
    Djordje and jagos like this.

  2. #52
    Banned
    Član od
    26.8.2010.
    Poruke
    239
    Lajkovi
    459
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Seiko danas (najsvežije novosti, komentari...)

    Jagose tu si u potpunosti u pravu,Tissot po meni nikad nije ni pravio neke satove a TagHeuer mi je bio zanimljiv samo kad su bili bez ovog Tag,ta dva brenda stvarno prodaje samo skup marketing




    Citat jagos kaže: Pregled poruke
    Sustina ove nase price je da seiko nidi najvise za ulozeni novac.naravno da je seiko od 100 eura losiji od onog od 1000.medjutim ja bi uporedio seika od oko 150 eura sa naprimer tissot automatic satom od preko 500 eura.kakva je tu situacija.ili kakav je odnos seika od oko 2000 i tag a od nekih 5-6000.o tome pricamo.seiko je u svojoj kuci jasno podelio gde koji sat pripada.da dodam da znam odavno da se gs ne servisira nigde osim u japanu cak smo i ovde pisali o tome ko je cito zna.ne postoji klasa satova u kojoj seiko nema cime da se pohvali

  3. #53
    Banned
    Član od
    26.8.2010.
    Poruke
    239
    Lajkovi
    459
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Seiko danas (najsvežije novosti, komentari...)

    Nisam ni rekao da za te pare Seiko nije dobar jer koliko znam ne moze se kupiti ni jedan svajcarac nov ni za pribliznu sumu koliko kosta seiko,ali ko se ne razume dobro u satove i pocnne da cita pomislio bi da samo vredi kupiti seika a da ostali ne valjaju da seiko kosta 100 evra a da vredi najmane 500 i da ce sluziti bez ikakvih kvarova 100 godina...



    Citat backarelli kaže: Pregled poruke
    Stvarno ne mogu da razumem ovakav komentar...

    Čoveče, ja sam SNZG13K1 kupio NOV za 14k dinara sa 7s36 !!!! O čemu ti pričaš i o kakvih 10 godina !?! Pa ja stvarno ne znam ni jednog proizvodjača na svetu, da napravi ručni turbilon za 120e .

    Voleo bih da mi otvoriš oči i ukažeš mi na cenovnog konkurenta toj lošoj, ne podmazanoj, ocrnjenoj, nikakvoj, kratkoročnoj,jednokratnoj novoj "petici" ! Ako se ne možeš setiti, a ti pitaj nekog stručnijeg, poput tih sajdžija od kojih si čuo takve komentare. Možda ti predlože neki Fosil ili Esprit za 20k dinara (kvarcni, naravno).

    Ne učestvujem previše u raspravi, jer mislim da ne raspolažem sa dovoljno podataka, da nemam dovoljno znanja, nisam stručno upućen u tehničke stvari urarstva, a takodje nisam ni držao neki sat u ruci koji je skuplji od recimo 1000e . Razmisli i ti o tome, pre nego napišeš post...

  4. #54
    Istaknuti član Avatar korisnika jagos
    Član od
    4.11.2009.
    Poruke
    2.683
    Lajkovi
    5664
    Reputacioni uticaj
    53

    Određen forumom Re: Seiko danas (najsvežije novosti, komentari...)

    Ja licno ne razumem da iko pokusa da potcenjuje seiko.kome ne valja taj od 100 eura ima i za 10 000 a boga mi credor i za mnogo vise.mene je na ovo pisanje naveo krajnji bezobrazluk nekih svajcarskih proizvodjaca.kazu dizu omegu u visu klasu.cime izgleda samo cenom.ja sam mogo da shvatim da omega bude 2-3000 ok proverena eta najbolja vrhunsko kuciste i obrada u redu ime je ali omega preko 5000 oni su bre poludeli pa neka pogledaju sta drugi nude za te pare.kazu sad ce i longines da dizu u visu klasu.nadam se da za njega imaju mehanizam koji radi a da nije modifikovama eta.i da kad su vec krenuli u visu klasu mogli su da kucista i narukvice prave u svajcarskoj ipak je ekskluzivnije nego u kini ma kakva kontrola kvaliteta bila
    Poslednja ispravka: jagos (21.7.2012. u 15:21)
    backarelli and Bluesky like this.

  5. #55
    Istaknuti član Avatar korisnika Serb
    Član od
    14.2.2012.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    2.460
    Lajkovi
    3723
    Reputacioni uticaj
    189

    Određen forumom Re: Seiko danas (najsvežije novosti, komentari...)

    Citat backarelli kaže: Pregled poruke


    Serb , druže moj, treba videti modele obe strane , da bi se donele takve odluke. I da kupuješ sat iz visoke klase, sumljam da bi se zalepio za jedan model, već bi pogledao što veću tržišnu ponudu , da bi dao ne tako male novce ! Tako da, dok i sam čovek ne vidi i ne oseti sat uživo, daleko je teže predpostaviti, za koji sat bi se odlučio do recimo 3000€ ....

    Slazem se baki naravno da bi dugo vagao koji bi uzeo sat u tom cenovnom rangu, tu si skroz upravu

  6. #56
    Banned
    Član od
    26.8.2010.
    Poruke
    239
    Lajkovi
    459
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Seiko danas (najsvežije novosti, komentari...)

    Ovaj bi GS pre kupio nego Rolex Sub a u slicnom su cenovnom rangu izgleda bas kvalitetno voleo bi da ga vidim uzivo...

    Seiko danas (najsvežije novosti, komentari...)-gs.jpg

  7. #57
    Stariji član Avatar korisnika Zenith
    Član od
    9.1.2012.
    Lokacija
    Smederevo
    Poruke
    1.252
    Lajkovi
    2295
    Reputacioni uticaj
    55

    Određen forumom Re: Seiko danas (najsvežije novosti, komentari...)

    Seiko nema los marketing,ali mu je los u odnosu na marketing Svajcaraca.To je njihova velika greska.Da li je kasno da je isprave-ne znam.
    Pre nekoliko dana u kaficu sedim sa drugaricom i dolazi jedna njena drugarica koju prvi put vidim i nakon nekoliko minuta,ona ce meni,citiram ''Mnogo ti je mocan taj Tissot''. Sumnjam da bi to rekla da sam na ruci imao nekog Japanca...Mozda,ali sumnjam.Swiss made ce za laika i tzv. pusaca marketinga,uvek biti Swiss made.Nazalost.
    Celokupna poenta ove price je u marketingu.
    jagoda-nbg likes this.

  8. #58
    Banned
    Član od
    26.8.2010.
    Poruke
    239
    Lajkovi
    459
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Seiko danas (najsvežije novosti, komentari...)

    Sta bi rekla drugarica da si na ruci imao Rolu

  9. #59
    Stariji član Avatar korisnika Zenith
    Član od
    9.1.2012.
    Lokacija
    Smederevo
    Poruke
    1.252
    Lajkovi
    2295
    Reputacioni uticaj
    55

    Određen forumom Re: Seiko danas (najsvežije novosti, komentari...)

    Ejakulirala bi verovatno! xD
    Ne bih nosio Rolex,i kad bih ga imao. Od jakih Svajacaraca samo Omega (bilo koja od njih),TH Aquaracer i Formula1 i Breitling Superocean....I mozda neki Longines kad budem bio u godinama (ipak mi je 23). Takodje,o Candinu imam prelepo misljenje.
    Tissot je ipak srednja klasa,iako ovaj moj zaista izgleda superiorno. ^^
    Uvek sam bio i bicu ljubitelj Japanaca i Japana uopste.
    sindjel5 likes this.

  10. #60
    Banned
    Član od
    26.8.2010.
    Poruke
    239
    Lajkovi
    459
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Seiko danas (najsvežije novosti, komentari...)

    E onda pogledaj ovaj klim,kako samo lepo klizi sekundara na ovom ronilackom GS-u

    Grand Seiko Diver Titan 200 Spring Drive 9R65 SBGA031 - YouTube
    jagoda-nbg likes this.

Strana 6 od 36 PrvaPrva ... 234567891016 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Zanimljivi linkovi i novosti iz sveta časovničarstva
    By watchmag01 in forum Opšti forum
    Odgovora: 842
    Poslednja poruka: juče, 23:21
  2. Odgovora: 1846
    Poslednja poruka: 25.2.2024., 22:48
  3. Fotografije i komentari satova namenjenih daljoj prodaji
    By Vladan Stevanovic in forum Galerije satova članova foruma
    Odgovora: 148
    Poslednja poruka: 10.5.2016., 23:47
  4. Koji sat nosite danas?
    By Marko 5 in forum Kafić
    Odgovora: 15339
    Poslednja poruka: 12.10.2014., 12:14
  5. Citizen BN0055-53E info i komentari?
    By sector77 in forum Citizen
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 30.10.2010., 12:54

Tags for this Thread

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •