Strana 21 od 46 PrvaPrva ... 1117181920212223242531 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 201 do 210 od ukupno 451
Like Tree527Likes

tema: Safety razors ("masinice" tj. britve za brijanje)

  1. #201
    Banned
    Član od
    26.1.2011.
    Lokacija
    Свилајнац, Поморавље
    Poruke
    2.322
    Lajkovi
    2316
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Safety razors ("masinice" tj. britve za brijanje)

    hvala

    37evra, hteo sam semogue da uzmem ali vec poslali paket, kosta malo jer je mala midget cetka, ljudi pisu kako je izuzetno mala ali ja sam prezadovoljan, velicina mi savrseno odgovara

    neverovatno je gusta, vodu ne upija, samo iz nje ispadaju kapljice i odmah se posle prvog kvasenja onako rabokorila, mislim da to vazi manje vise za svakog jazavca

  2. #202
    Stariji član Avatar korisnika himmelstrider
    Član od
    25.9.2013.
    Poruke
    984
    Lajkovi
    516
    Reputacioni uticaj
    22

    Određen forumom

    Pa da, svaki jazavac je veoma cupav - razbokoren. Verujem da je dobra cetka, ali mi je 37 evra kao studentu mnogo. A Pro 48 mi je odlicna ionako, samo se treba navici na njene karakteristike
    "Vecina drustva zna sta je amortizer, sta je gibanj, sta je obarac, snajperski nisan... samo ja znam kako oni rade, i samo ja konstantno ucenje o tome vidim kao normalno."

  3. #203
    Novi član Avatar korisnika DellBoy
    Član od
    6.8.2013.
    Lokacija
    Podgorica
    Poruke
    15
    Lajkovi
    30
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Safety razors ("masinice" tj. britve za brijanje)

    Kao što sam i obećao javljam se sa zakašnjenjem ali i opravdanjem jer sam tek sad kompletan sa opremom. Dakle sve osim aftershave-a i sapuna je naručeno sa shaving.ie i mogu reć da sam prezadovoljan. Sad mi jedino ostaje da jurim žilete dok ne navatam neki koji će mi odgovarat'.

    Edwin Jagger DE89L brijač
    Muhle HJM pure badger četka
    Wilkinson žileti
    Arko sapun
    Tabac aftershave

    Pratim vas i dalje koliko mogu, a Citizen AS4020-52e kuca bez greške. Forumaški pozdrav i svako dobro.


  4. #204
    Banned
    Član od
    26.1.2011.
    Lokacija
    Свилајнац, Поморавље
    Poruke
    2.322
    Lajkovi
    2316
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Safety razors ("masinice" tj. britve za brijanje)

    cestitam

    wilkinson ziletima nisam bio zadovoljan, plavi platinum gillette su mnogo ostriji

    probao prekjuce ove zelene gillette, nevidjeno smece, cak se i posekao sto mi se desi jednom u godinu, dve dana

    progress u poslednjoj brzini sa njima sece kao plasticni de wilkinson sa polsilver ziletom posle treceg brijanja, ne uzimaj ovu liniju zileta

    polsilver vrv najostriji zilet posle feathera

    Safety razors ("masinice" tj. britve za brijanje)-gillette-razor-blades-7oclock-5pack__37246.1410927143.1280.1280.jpg

  5. #205
    Stariji član Avatar korisnika himmelstrider
    Član od
    25.9.2013.
    Poruke
    984
    Lajkovi
    516
    Reputacioni uticaj
    22

    Određen forumom Re: Safety razors ("masinice" tj. britve za brijanje)

    Ni Gilette ni Wilkinson mi nikako ne odgovaraju.

    Astra, ljudi, Astra.
    "Vecina drustva zna sta je amortizer, sta je gibanj, sta je obarac, snajperski nisan... samo ja znam kako oni rade, i samo ja konstantno ucenje o tome vidim kao normalno."

  6. #206
    Banned
    Član od
    26.1.2011.
    Lokacija
    Свилајнац, Поморавље
    Poruke
    2.322
    Lajkovi
    2316
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Safety razors ("masinice" tj. britve za brijanje)

    himmel imam je, nisam je probao jos, sledeci cu put, cujem da je dobra, mozda narucim personna platinum

    bolzano i derby, na njih se mnogi zalili, necu da ih kupujem

  7. #207
    Stariji član Avatar korisnika himmelstrider
    Član od
    25.9.2013.
    Poruke
    984
    Lajkovi
    516
    Reputacioni uticaj
    22

    Određen forumom Re: Safety razors ("masinice" tj. britve za brijanje)

    Neki se kunu u Derby, neki ga mrze. Meni je Astra pun pogodak u svakom pogledu, iako je nalazenje istih problem
    "Vecina drustva zna sta je amortizer, sta je gibanj, sta je obarac, snajperski nisan... samo ja znam kako oni rade, i samo ja konstantno ucenje o tome vidim kao normalno."

  8. #208
    Banned
    Član od
    26.1.2011.
    Lokacija
    Свилајнац, Поморавље
    Poruke
    2.322
    Lajkovi
    2316
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Safety razors ("masinice" tj. britve za brijanje)

    imas na shaving.ie bulk pakovanje od 50 komada za 8 evra sa porezom

    ako planiras neku kupovinu javi se da ne placamo bezveze postarinu, imam i ja da uzmem one feather zilete od njih i eto jedno bulk pakovanje

    astru imas na brijac shopu za 70dinara samo

  9. #209
    Stariji član Avatar korisnika himmelstrider
    Član od
    25.9.2013.
    Poruke
    984
    Lajkovi
    516
    Reputacioni uticaj
    22

    Određen forumom Re: Safety razors ("masinice" tj. britve za brijanje)

    Ako bude para za nesto, javicu u ovoj temi obavezno Inace je dobra ideja bulk kupovina
    "Vecina drustva zna sta je amortizer, sta je gibanj, sta je obarac, snajperski nisan... samo ja znam kako oni rade, i samo ja konstantno ucenje o tome vidim kao normalno."

  10. #210
    Banned
    Član od
    26.1.2011.
    Lokacija
    Свилајнац, Поморавље
    Poruke
    2.322
    Lajkovi
    2316
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Safety razors ("masinice" tj. britve za brijanje)

    Astra zelena, nije nista specijalno, ocekivao sam vise od nje, hoce da čupa pomalo

    BIC platinum, najgori zilet koji sam probao u zivotu, da kosta dva dinara, opet bi bio skup

    Gillette 7 o clock zeleni, pisao vec, da potvrdim, izuzetno los zilet koji čupa i seče

    Super-Max, indijski, sada ga probao prvi put, košta 56dinara kutijica, nije ni pola evra, odlican sta sam ocekivao, sutra uzimam jos dve kutijice, rang je plavog Gillette platinum, malo čupa ali brije tik uz kožu

    Polsilver, do sada, definitivno najbolji zilet, samo kratko traje, posle njega mi ide ovaj Super-Max



    ovih dana mi stize Bolzano, Žuti i crni Feather, Personna Platinum izraelska i neki vintage Super Iridium

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •