Strana 17 od 46 PrvaPrva ... 713141516171819202127 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 161 do 170 od ukupno 451
Like Tree527Likes

tema: Safety razors ("masinice" tj. britve za brijanje)

  1. #161
    Mlađi član Avatar korisnika zizaMALI
    Član od
    31.12.2012.
    Poruke
    90
    Lajkovi
    324
    Reputacioni uticaj
    12

    Određen forumom Re: Safety razors ("masinice" tj. britve za brijanje)

    Safety razors ("masinice" tj. britve za brijanje)-imageuploadedbytapatalk1407646593.698687.jpg mühle R89 mühle pure badger brush mühle soap proraso aftershave feather blades
    "if you kill my demons my angels may die too"

  2. #162
    Stariji član Avatar korisnika himmelstrider
    Član od
    25.9.2013.
    Poruke
    984
    Lajkovi
    516
    Reputacioni uticaj
    22

    Određen forumom Re: Safety razors ("masinice" tj. britve za brijanje)

    Milane ja koristim obicnu solju, samo malo siru od ove za kafu. Nikakav problem, lagano pravi penu.

    Zizamali, full oprema, congratz ! Inace, ja mislim da sam pronasao idealne zilete - BIC Chrome Platine. Ona odvratna iritacija na vratu se skoro i ne pojavljuje, veoma malo, a dovoljno su ostri.
    "Vecina drustva zna sta je amortizer, sta je gibanj, sta je obarac, snajperski nisan... samo ja znam kako oni rade, i samo ja konstantno ucenje o tome vidim kao normalno."

  3. #163
    Banned
    Član od
    26.1.2011.
    Lokacija
    Свилајнац, Поморавље
    Poruke
    2.322
    Lajkovi
    2316
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Safety razors ("masinice" tj. britve za brijanje)

    Omega svinjska dlaka, od nje poceo, pa sada uzeo Omegu jazavca silvertip, bolje nema, razlika neverovatna, ovaj mali jazavac vredi svaku paru

    brijac Merkur Progress, nisam imao ni priblizno ovako udobno i kvalitetno brijanje, jedini put sa Polsilver ziletima, odusevljen, vrede svaki evro i brijac i zileti, Astra zelena, O clock i Polsilver

    uzeo sam i Muhle R41, navodno najostriji brijac na svetu, Feather zute zilete mi nisu upakovali iako sam platio na shaving.ie





    ne znam da li da uzmem Proraso sapun, Arko mi je dobar i jeftin je, Nivea krema preslaba, krajnje nezadovoljan sam sa njom i ostavlja izrazito bele mrlje
    Poslednja ispravka: Милан Милановић (1.10.2014. u 17:54)
    marko14, zare, 83stojan and 3 others like this.

  4. #164
    Član Avatar korisnika zare
    Član od
    18.5.2011.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    490
    Lajkovi
    885
    Reputacioni uticaj
    52

    Određen forumom Re: Safety razors ("masinice" tj. britve za brijanje)

    Au Mico, pa ti si se snabdeo kao da otvaras berbernicu

  5. #165
    Stariji član Avatar korisnika himmelstrider
    Član od
    25.9.2013.
    Poruke
    984
    Lajkovi
    516
    Reputacioni uticaj
    22

    Određen forumom

    Probaj Proraso, ja sam se preporodio, Nivea mi je odgovarala ali ne moze ni vodu da mu donese. Mühle R41 nije najostriji brijac na svetu ni blizu, ali je veoma dobar. U principu sve zavisi od coveka, brijac kojim su se ljudi klali sam ja koristio sasvim lagano. Arko ti je odlican ali ako ti se ukaze prilika probaj Proraso, onaj u cinijici. Inace koristim Omega Pro 48 (verovatno najbolja cetka na svetu od svinjske dlake, a bogami bolja i od mnogih jazavaca) cetku sa Astra SP ziletima ubacenih u Gilette SuperSpeed Adjustable podesen na 1, najblaze podesavanje. Upravo sa ovom kombinacijom sam prvi put u zivotu ostvario potpuno brijanje, bez imalo iritacije.

    P.S. Vidi ga, imam istu ovakvu cinijicu !
    Poslednja ispravka: himmelstrider (1.10.2014. u 20:04)
    "Vecina drustva zna sta je amortizer, sta je gibanj, sta je obarac, snajperski nisan... samo ja znam kako oni rade, i samo ja konstantno ucenje o tome vidim kao normalno."

  6. #166
    Stariji član Avatar korisnika anpi
    Član od
    23.11.2012.
    Poruke
    759
    Lajkovi
    9131
    Reputacioni uticaj
    15

    Određen forumom Re: Safety razors ("masinice" tj. britve za brijanje)

    Vidim, slusao si na satu.
    Jos Tabac sapun i Proraso after shave i to je to

  7. #167
    Istaknuti član Avatar korisnika HADzI DALIBOR
    Član od
    26.10.2009.
    Lokacija
    Doboj,R.SRPSKA
    Poruke
    4.981
    Lajkovi
    4375
    Reputacioni uticaj
    139

    Određen forumom Re: Safety razors ("masinice" tj. britve za brijanje)

    Ljudi,brijač ne može biti oštar nego agresivan('oće zaklat,što napisa strider). Oštar je nožić.

  8. #168
    Stariji član Avatar korisnika himmelstrider
    Član od
    25.9.2013.
    Poruke
    984
    Lajkovi
    516
    Reputacioni uticaj
    22

    Određen forumom Re: Safety razors ("masinice" tj. britve za brijanje)

    Citat HADzI DALIBOR kaže: Pregled poruke
    Ljudi,brijač ne može biti oštar nego agresivan('oće zaklat,što napisa strider). Oštar je nožić.
    Htedoh raspraviti to, ali sam zaboravio
    HADzI DALIBOR likes this.
    "Vecina drustva zna sta je amortizer, sta je gibanj, sta je obarac, snajperski nisan... samo ja znam kako oni rade, i samo ja konstantno ucenje o tome vidim kao normalno."

  9. #169
    Banned
    Član od
    26.1.2011.
    Lokacija
    Свилајнац, Поморавље
    Poruke
    2.322
    Lajkovi
    2316
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Safety razors ("masinice" tj. britve za brijanje)

    hehe ma i ja znam to, pa ne sece brijac nego nozic, lamica ili zilet ali eto aljkavo pisem

    nije ni najagresivniji, fatip otvoreni kazu ljudi moze da bude jos neugodniji, a bilo je i u proslosti agresivnijih brijaca ali je ejdan od najagresivnijih i eto danas vazi za merilo

    ja sam progressa terao na najvisu brzinu, dakle peticu i tada je agresivan skoro kao r41 bar prema onome sto sam citao, skoro cu da isprobam i taj r41 o kome se toliko prica, feather medju brijacima pa cu znati

    meni je bio dovoljan samo jedan prolaz na najvisoj brzini, izbrijavanje i ukoso nisam ni radio jer nije bilo potrebe, inace sa wilkinsonom jesam morao i to da radim
    Poslednja ispravka: Милан Милановић (1.10.2014. u 21:47)

  10. #170
    Stariji član Avatar korisnika himmelstrider
    Član od
    25.9.2013.
    Poruke
    984
    Lajkovi
    516
    Reputacioni uticaj
    22

    Određen forumom Re: Safety razors ("masinice" tj. britve za brijanje)

    U principu kakav god brijac bio, ne moze da skine sve u jednom prolazu. Ali opet ponavljam, sve to zavisi od coveka do coveka. Evo ja - levu stranu vrata prodjem jednom WTG (niz dlaku) i vise skoro da nema potrebe. Desnu stranu moram da podbrijavam (ATG) da bi bilo kako treba. R41 ima dve generacije, starija je agresivnija nego nova. Jesi li uzeo open-comb ?
    "Vecina drustva zna sta je amortizer, sta je gibanj, sta je obarac, snajperski nisan... samo ja znam kako oni rade, i samo ja konstantno ucenje o tome vidim kao normalno."

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •