Strana 11 od 46 PrvaPrva ... 78910111213141521 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 101 do 110 od ukupno 451
Like Tree527Likes

tema: Safety razors ("masinice" tj. britve za brijanje)

  1. #101
    Član
    Član od
    20.2.2012.
    Poruke
    295
    Lajkovi
    490
    Reputacioni uticaj
    18

    Određen forumom Re: Safety razors ("masinice" tj. britve za brijanje)

    Samo da vam kažem da sam pre nekih mesec dana naručio deo sa shaving.ie (glavu mašinice) i zamolio ih da mi pošalju regularnom poštom, pošto je shipping bio skuplji od samog dela. Rekli su da su saglasni,ali da ja prihvatam odgovornost za pošiljku...i paket je posle mesec dana stigao na kućnu adresu. Čisto ako neko planira jeftiniju kupovinu da zna da i to funkcioniše...

  2. #102
    Stariji član Avatar korisnika himmelstrider
    Član od
    25.9.2013.
    Poruke
    984
    Lajkovi
    516
    Reputacioni uticaj
    22

    Određen forumom Re: Safety razors ("masinice" tj. britve za brijanje)

    Pitanje: Koristim Brion sapun za brijanje u tubi. Medjutim, iako se moze obrijati sa njim, pena koju pravi mi je pomalo slaba i retka, pa je pitanje koji sapun/kremu koristite za idealno brijanje ? Napominjem da sam sa penama u boci raskrstio jednom za svagda, interesuju me samo sapuni ili kreme. Takodje, da li nanosite direktno na lice ili prvo u posudici napravite penu ?
    "Vecina drustva zna sta je amortizer, sta je gibanj, sta je obarac, snajperski nisan... samo ja znam kako oni rade, i samo ja konstantno ucenje o tome vidim kao normalno."

  3. #103
    Član
    Član od
    20.2.2012.
    Poruke
    295
    Lajkovi
    490
    Reputacioni uticaj
    18

    Određen forumom Re: Safety razors ("masinice" tj. britve za brijanje)

    @ himmelstrider : ja koristim isključivo "Nivea" (ili sensitive ili mild, tj. plavu ili belu tubu )-i prezadovoljan sam. Uvek prvo dobro naparim lice, pa zatim kremu nanosim direktno na kožu i uživam u svom jutarnjem ritualu...uz laganu muziku.
    himmelstrider likes this.

  4. #104
    Stariji član Avatar korisnika anpi
    Član od
    23.11.2012.
    Poruke
    759
    Lajkovi
    9130
    Reputacioni uticaj
    15

    Određen forumom Re: Safety razors ("masinice" tj. britve za brijanje)

    Citat himmelstrider kaže: Pregled poruke
    Pitanje: Koristim Brion sapun za brijanje u tubi. Medjutim, iako se moze obrijati sa njim, pena koju pravi mi je pomalo slaba i retka, pa je pitanje koji sapun/kremu koristite za idealno brijanje ? Napominjem da sam sa penama u boci raskrstio jednom za svagda, interesuju me samo sapuni ili kreme. Takodje, da li nanosite direktno na lice ili prvo u posudici napravite penu ?
    Malo mi je cudno to sa rijetkom pjenom. Kakvu cetkicu koristis?
    Sto se tice sapuna, ako si u mogucnosti nabaviti Tabac. Odlican je, ali malo skup. U Hr ga imas u Muller trgovinama. Ja ga koristim u sticku, a mislim da cu kupiti i u posudi. Ako te put nenese u Italiju, Proraso (2€) i Omega (3€) su odlicni sapuni. Ako volis stickove, turski Arko je odlican izbor, ako ti ne smeta miris

  5. #105
    Stariji član Avatar korisnika himmelstrider
    Član od
    25.9.2013.
    Poruke
    984
    Lajkovi
    516
    Reputacioni uticaj
    22

    Određen forumom Re: Safety razors ("masinice" tj. britve za brijanje)

    Mislim da cu probati Proraso u tubi, 150ml je oko 700 din... i ovaj Brionov od 75 mi traje dosta. Ta Nivea dolazi u obzir takodje, koliko kosta? Takodje, mislim da je cetka prilicno losa, kudos anpi

    Uzgred budi receno, brijacshop.com

    Nemaju bas prevelik izbor ali imaju Proraso, Astru, poneki Parker i neke cini mi se pristojne masinice. Doskora su nudili cetke od jazavca
    Poslednja ispravka: himmelstrider (29.6.2014. u 21:09)
    "Vecina drustva zna sta je amortizer, sta je gibanj, sta je obarac, snajperski nisan... samo ja znam kako oni rade, i samo ja konstantno ucenje o tome vidim kao normalno."

  6. #106
    Član
    Član od
    20.2.2012.
    Poruke
    295
    Lajkovi
    490
    Reputacioni uticaj
    18

    Određen forumom Re: Safety razors ("masinice" tj. britve za brijanje)

    Niveu kupujem u DM-u i košta između 180 i 200 dinara. Ja sam,iz predostrožnosti,prvo kupio belu a posle sam prešao na plavu. Savršene obe...Preporuka je i Lorealov balzam posle brijanja
    himmelstrider likes this.

  7. #107
    Stariji član Avatar korisnika anpi
    Član od
    23.11.2012.
    Poruke
    759
    Lajkovi
    9130
    Reputacioni uticaj
    15

    Određen forumom Re: Safety razors ("masinice" tj. britve za brijanje)

    Naruci si jednu pravu cetkicu. Muhle silvertip ili tu klasu. Riskiraj 30-40€, ali nakon toga si miran 5-6 godina sto se tice cetkica
    himmelstrider likes this.

  8. #108
    Član
    Član od
    22.9.2012.
    Poruke
    221
    Lajkovi
    1138
    Reputacioni uticaj
    42

    Određen forumom Re: Safety razors ("masinice" tj. britve za brijanje)

    Pozdrav svima,
    Vidim da se razvija tema medju znalcima pa da podelim sa vama nesto sto sam sasvim slucajno pronasao na dnu fioke.
    Rekao bih da je ovo Allegro masinica za ostrenje zileta,Svajcarske proizvodnje, uredno sa prevodom i uputstvom.Nisam se mnogo udubljivao jer je kod roditelja pa sam samo napravio par slicica.Meni deluje cak i nekoriscena ....mehanizam radi e sad da li ostri zilete ne mogu proceniti...
    U svakom slucaju zanimljiv komad istorije...
    Kliknite za sliku za veću verziju

Ime:	Allegro2.jpg
Viđeno:	1195
Veličina:	195,2 KB
ID:	93229
    Kliknite za sliku za veću verziju

Ime:	Allegro3.jpg
Viđeno:	1345
Veličina:	198,0 KB
ID:	93228
    Kliknite za sliku za veću verziju

Ime:	Allegro1.jpg
Viđeno:	1393
Veličina:	273,6 KB
ID:	93230

  9. #109
    Stariji član Avatar korisnika himmelstrider
    Član od
    25.9.2013.
    Poruke
    984
    Lajkovi
    516
    Reputacioni uticaj
    22

    Određen forumom Re: Safety razors ("masinice" tj. britve za brijanje)

    Vrlo lepa stvar. Sumnjam ipak da radi sa danasnjim ziletima, koji su specijalno radjeni i premazivani...

    Anpi planiram da narucim Mühle R89 i neku cetku, ali me narucivanje iz inostranstva, konkretno shaving.ie zbunjuje...
    Poslednja ispravka: himmelstrider (30.6.2014. u 0:47)
    "Vecina drustva zna sta je amortizer, sta je gibanj, sta je obarac, snajperski nisan... samo ja znam kako oni rade, i samo ja konstantno ucenje o tome vidim kao normalno."

  10. #110
    Stariji član Avatar korisnika anpi
    Član od
    23.11.2012.
    Poruke
    759
    Lajkovi
    9130
    Reputacioni uticaj
    15

    Određen forumom Re: Safety razors ("masinice" tj. britve za brijanje)

    Naruci sa connaught shaving. Cijene su ti mrvicu nize i stvarno nije nauka obavit shoping.
    I da, pogledaj malo merkurove brijace. Ja ipak preferiram njih

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •