Strana 13 od 46 PrvaPrva ... 39101112131415161723 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 121 do 130 od ukupno 451
Like Tree527Likes

tema: Safety razors ("masinice" tj. britve za brijanje)

  1. #121
    Istaknuti član Avatar korisnika HADzI DALIBOR
    Član od
    26.10.2009.
    Lokacija
    Doboj,R.SRPSKA
    Poruke
    4.981
    Lajkovi
    4375
    Reputacioni uticaj
    139

    Određen forumom Re: Safety razors ("masinice" tj. britve za brijanje)

    Koristio sve Gillette i ništa nije oštro kao Feather(barem ne zadržava toliko dugo oštrinu).
    Jedino što je Gillette moguće kod nas kupiti, a Feather sam nabavio preko neta.

  2. #122
    Stariji član Avatar korisnika himmelstrider
    Član od
    25.9.2013.
    Poruke
    984
    Lajkovi
    516
    Reputacioni uticaj
    22

    Određen forumom Re: Safety razors ("masinice" tj. britve za brijanje)

    Citat milan milanovic kaže: Pregled poruke
    a kakav je ovaj brion, to se u SFRJ koristilo, je l je kvalitet ostao isti od tada jer se sve pokvarilo inace

    ko pravi brion i je l je preporucljiv za koriscenje
    E, Brion pravi Dahlia, since 1924 xD Losion kao losion je dosta upotrebljiv, ali tacno je da prvih par sekundi posle nanosenja treba imati visok prag bola... zato sto pece kao nenormalan. Pored toga, dobar je i ima vrlo lep miris po meni. Takodje, i najnizu cenu, ali sam i pored toga sretao ljude koji su kupovali Gilleteove, Adidasove, Proraso i ne znam cije sve losione, i Brion im najvise odgovara. Oko 130 dinara je, mozes i da probas

    Gde da nadjem ove bele Platinume ? Nalazim one plave, mislim da i na njima pise "Platinum"... :/
    "Vecina drustva zna sta je amortizer, sta je gibanj, sta je obarac, snajperski nisan... samo ja znam kako oni rade, i samo ja konstantno ucenje o tome vidim kao normalno."

  3. #123
    Član
    Član od
    16.1.2011.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    452
    Lajkovi
    1595
    Reputacioni uticaj
    26

    Određen forumom Re: Safety razors ("masinice" tj. britve za brijanje)

    Imate li preporuku za neku kremu za brijanje? Dosadila je Nivea Sensitive. Generički Nivea miris, lep je ali dosadi. Radije bih sad neku egzotiku, tipa sandalovina i slično, ali da je sa ukusom i blago. Mogu da poručim sa shaving.ie, ali nekako mi riskantno bez da imam preporuku barem, a kamoli da mogu da pomirišem.

    Primam preporuke i za dobru badger četkicu sa shaving.ie

  4. #124
    Banned
    Član od
    26.1.2011.
    Lokacija
    Свилајнац, Поморавље
    Poruke
    2.322
    Lajkovi
    2316
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Safety razors ("masinice" tj. britve za brijanje)

    a to je krema za posle brijanja ili utrljavas u lice pre brijanja umesto pene ili gela

    ja sam nasao ovaj brijac, je l mogu u njega da stavim feather nozice ili neke druge i da se brijem kao da imam onaj jagger od 100evra

    Safety razors ("masinice" tj. britve za brijanje)-wilkinson-sword-classic-double-edged-razor-5.jpg

  5. #125
    Stariji član Avatar korisnika himmelstrider
    Član od
    25.9.2013.
    Poruke
    984
    Lajkovi
    516
    Reputacioni uticaj
    22

    Određen forumom Re: Safety razors ("masinice" tj. britve za brijanje)

    Wilkinson plasticni... ne, stavi u njega i zlatne zilete, nikada se neces obrijati kao sa Merkurom od 20 tak evra, a kamoli Jegerom ili Muhleom... to ne znaci da nije sasvim upotrebljiv brijac.

    Nick svaki Proraso je odlican izbor, to svi kazu
    "Vecina drustva zna sta je amortizer, sta je gibanj, sta je obarac, snajperski nisan... samo ja znam kako oni rade, i samo ja konstantno ucenje o tome vidim kao normalno."

  6. #126
    Banned
    Član od
    26.1.2011.
    Lokacija
    Свилајнац, Поморавље
    Poruke
    2.322
    Lajkovi
    2316
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Safety razors ("masinice" tj. britve za brijanje)

    a ja sam ocekivao potpuno drugaciji odgovro, mislio sam, uzmem njega odmah sada i ubacim najbolje nozice i gotova stvar

    sve mora covek debel oda plati ako hoce iole dobar kvalitet

  7. #127
    Istaknuti član Avatar korisnika HADzI DALIBOR
    Član od
    26.10.2009.
    Lokacija
    Doboj,R.SRPSKA
    Poruke
    4.981
    Lajkovi
    4375
    Reputacioni uticaj
    139

    Određen forumom Re: Safety razors ("masinice" tj. britve za brijanje)

    Milane,
    Možeš da se briješ sa njim i moje mišljenje je da je ovaj Wilkinson odličan za početnike.
    Nije ni blizu agresivan kao metalni brijači.
    I još nešto- trajaće dugo.

  8. #128
    Banned
    Član od
    26.1.2011.
    Lokacija
    Свилајнац, Поморавље
    Poruke
    2.322
    Lajkovi
    2316
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Safety razors ("masinice" tj. britve za brijanje)

    da podelim iskustvo, obrijao sam se prvi put sa ovim plasticnim wilkinsonom, kostao je 380 dinara sa 5 nožića i prezadovoljan sam, jako cudan osecaj, prvo se lakse obrijem, a potom mi je koza belja i imam osecaj kao da nemam vise bradu, iritaciji ni traga, mada ni pre je niasm imao ali sada je bolje

    inace isao tri puta po tutorijalu, niz bradu, ukoso i kontra

    ovaj je privremen, kasnije cu uzeti neki merkur i super badger, prvo cu naci neku jeftiniju cetku od svinjske dlake da isprobam i kremu ili sapun za brijanje, za pocetak kao i ovaj brijac

    HADzI DALIBOR, 83stojan and Zagor like this.

  9. #129
    Istaknuti član Avatar korisnika HADzI DALIBOR
    Član od
    26.10.2009.
    Lokacija
    Doboj,R.SRPSKA
    Poruke
    4.981
    Lajkovi
    4375
    Reputacioni uticaj
    139

    Određen forumom Re: Safety razors ("masinice" tj. britve za brijanje)

    Rekoh ja!
    Za te pare je extra.

  10. #130
    Stariji član Avatar korisnika himmelstrider
    Član od
    25.9.2013.
    Poruke
    984
    Lajkovi
    516
    Reputacioni uticaj
    22

    Određen forumom Re: Safety razors ("masinice" tj. britve za brijanje)

    Nije zurba za badger. Jesu najbolje, ali se svi u globalu slazu da je dobra cetka od svinjske dlake sasvim dovoljna.

    A sto se tice brijanja DE brijacem, ja ne mogu da opisem cudjenje kad sam se prvi put obrijao njime. Tacno osetis kako noz struze i skida sve, u bilo kom smeru. Preciznost da ne pominjem...

    Uostalom, brijanje "tradicionalnim" metodama je nesto sto svaki muskarac treba da proba... mnogo je maco osecaj kada se cetkas, ili jos bolje brijes pravim brijacem
    "Vecina drustva zna sta je amortizer, sta je gibanj, sta je obarac, snajperski nisan... samo ja znam kako oni rade, i samo ja konstantno ucenje o tome vidim kao normalno."

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •