Strana 6 od 60 PrvaPrva ... 23456789101656 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 51 do 60 od ukupno 598
Like Tree901Likes

tema: Prodavci satova sa domaćih online aukcija - iskustva, zapažanja, utisci

  1. #51
    Novi član
    Član od
    10.12.2011.
    Poruke
    3
    Lajkovi
    3
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Casio Edifice EFE-503D-7AV

    EDIT by vladas: Poruke prebacene iz teme o Casio Edifice satu. Zamolicu clana groffa, kao sto je i Vladan P predlozio da dopuni komentar, smatram da bi moglo da bude korisno...

    Evo i pravog odgovora. NE KUPUJTE SAT na KP od tipa iz Valjeva. Jer je KOPIJA. Kako znam? Tako sto sam ga prvo kupio a tek onda sam se setio da proverim. Dakle osim lose izrade, u jednom delu oznacavanja sekudare nedostaje malo crvene boje na nekim mestima, 24 satni disk treba da radi ono za sta je namenjen to bi vec trebalo svi da znaju. Ovde uvek stoji na 24 bez obzira na to koliko je sati. On doduse ima neku finkciju okrece se za po 1 sat na svakih 30 min. kad je ukljucena stoperica, ali to mu nije namena. Nadam se da cu nekome pomoci da ne napravi gresku koja je mene kostala... Naravno tip tvrdi medjunarodna garancija... ima tih papira kolko hocete. Moj savet ne kupujte satove od svakog.
    Poslednja ispravka: vladas (10.12.2011. u 22:53) Razlog: ubacen komentar moderatora

  2. #52
    Moderator Avatar korisnika VLADAN P
    Član od
    18.10.2010.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    8.626
    Lajkovi
    18026
    Reputacioni uticaj
    281

    Određen forumom Re: Casio Edifice EFE-503D-7AV

    Groff-e
    Prvo-hvala na informaciji.
    Napiši i pod kojim imenom taj Valjevac prodaje na pomenutom sajtu.
    Moderatori će ovo već premestiti u odgovarajuću temu.
    P.S.-Još ako bi mogao da postaviš sliku tog sata što si kupio...
    ZAJEDNO SMO SKUPA!

  3. #53
    Novi član
    Član od
    10.12.2011.
    Poruke
    3
    Lajkovi
    3
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Prodavci satova sa domaćih online aukcija - iskustva, zapažanja, utisci

    Postavicu sliku sutra, ja nisam neki poznavalac satova ali videce ostali pa neka neko proceni. Opisacu detaljno.

  4. #54
    Novi član
    Član od
    10.12.2011.
    Poruke
    3
    Lajkovi
    3
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Prodavci satova sa domaćih online aukcija - iskustva, zapažanja, utisci

    Evo postavio sam slike. Slika levo original, slike desno moj "original". Detaljan opis bi bio, sat dosta lepo uradjen a unutra sam-bog-zna-sta-je, cak i pod lupom, osim sto na par polja na sekundari nedostaje crvena boja. Skazaljka za 1/20 deo sekunde ide levo desno kao na originalu, ali disk koji pokazuje 24 satno vreme u stvari pocinje da radi kad se ukljuci stoperica i pomera se za po 1 sat na svakih 30 minuta koje pokazuje skazaljka gore. Mislim da cak i u uputstvu pise da zato i sluzi tj. da meri vreme do 11h 59min 59sec. Na originalu pise da meri samo do 59 min 59sec. Pa zar nije logicno da ima podeoke od 0-12 a ne od 0-24 ako vec za to sluzi ??? Imam prethodno CASIO koji nije hronograf, ali pokazuje 24 satno vreme. Isti covek iz Valjeva prodaje satove i na Limundu pod imenom D J Sakic.
    Priložene slike Priložene slike Prodavci satova sa domaćih online aukcija - iskustva, zapažanja, utisci-efe-503d-7av.jpg   Prodavci satova sa domaćih online aukcija - iskustva, zapažanja, utisci-dsc00977.jpg   Prodavci satova sa domaćih online aukcija - iskustva, zapažanja, utisci-dsc00976.jpg  
    bajker71, backarelli and andronik like this.

  5. #55
    Stariji član
    Član od
    2.10.2011.
    Poruke
    659
    Lajkovi
    2390
    Reputacioni uticaj
    69

    Određen forumom Re: Prodavci satova sa domaćih online aukcija - iskustva, zapažanja, utisci

    U potpunosti se slažem sa skydrummer-om, pojedinci stavljaju tako glupave komentare uz satove koje prodaju da to prosto iritira.

  6. #56
    Moderator Avatar korisnika Neša
    Član od
    21.1.2011.
    Lokacija
    Novi Beograd
    Poruke
    6.328
    Lajkovi
    13230
    Blogovi
    9
    Reputacioni uticaj
    602

    Određen forumom Re: Prodavci satova sa domaćih online aukcija - iskustva, zapažanja, utisci

    Ako nekog zanima, King (Kong) of Serbia je suspendovan sa Limunade, ali se pojavio u novoj inkarnaciji. Sada se zove mix63

  7. #57
    Mlađi član Avatar korisnika andronik
    Član od
    29.11.2011.
    Lokacija
    Belgrade, Serbia, Serbia
    Poruke
    43
    Lajkovi
    46
    Reputacioni uticaj
    13

    Određen forumom Re: Prodavci satova sa domaćih online aukcija - iskustva, zapažanja, utisci

    Da me neko ne shvati pogrešno,ne želim da prozivam nikog,ali ima jedan gospodin iz Slovenije na Limunadi prodaje satove.Mislim da se zove Slowatcher.Ima li neko kakvu informaciju u vezi sa kvalitetom/originalnošću njegove robe.Ja pouzdano znam da su satovi stizali kao roba koja podleže carinjenju i da su kupci plaćali prilično visoku carinu....

  8. #58
    Istaknuti član Avatar korisnika jagos
    Član od
    4.11.2009.
    Poruke
    2.683
    Lajkovi
    5664
    Reputacioni uticaj
    53

    Određen forumom Re: Prodavci satova sa domaćih online aukcija - iskustva, zapažanja, utisci

    posten je covek satovi su orginal.mislim da on i ne garantuje niti moze za carinu.

  9. #59
    Novi član
    Član od
    26.7.2011.
    Lokacija
    Niš
    Poruke
    13
    Lajkovi
    6
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Prodavci satova sa domaćih online aukcija - iskustva, zapažanja, utisci

    Joj, ne znam gde je bolje ovo da stavim, u ovoj temi ili u vicevima..
    Marketing
    sonebg and VLADAN P like this.

  10. #60
    Mlađi član Avatar korisnika andronik
    Član od
    29.11.2011.
    Lokacija
    Belgrade, Serbia, Serbia
    Poruke
    43
    Lajkovi
    46
    Reputacioni uticaj
    13

    Određen forumom Re: Prodavci satova sa domaćih online aukcija - iskustva, zapažanja, utisci

    Manboobs

Slične teme

  1. Online prodavnice satova - Linkovi
    By HellKid in forum Gde kupiti?
    Odgovora: 190
    Poslednja poruka: 29.10.2022., 19:50
  2. Manbushijie - iskustva i kvalitet satova
    By eee in forum Kineski mehanički satovi
    Odgovora: 111
    Poslednja poruka: 11.10.2014., 21:39
  3. Online kupovina Casio satova u Srbiji
    By spaled in forum Gde kupiti?
    Odgovora: 15
    Poslednja poruka: 27.3.2012., 17:22
  4. Domaći časopisi o satovima
    By Vladan Stevanovic in forum Opšti forum
    Odgovora: 22
    Poslednja poruka: 2.6.2011., 23:52

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •