Strana 4 od 60 PrvaPrva 123456781454 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 31 do 40 od ukupno 598
Like Tree901Likes

tema: Prodavci satova sa domaćih online aukcija - iskustva, zapažanja, utisci

  1. #31
    Moderator Avatar korisnika Neša
    Član od
    21.1.2011.
    Lokacija
    Novi Beograd
    Poruke
    6.329
    Lajkovi
    13235
    Blogovi
    9
    Reputacioni uticaj
    602

    Određen forumom Re: Prodavci satova sa domaćih online aukcija - iskustva, zapažanja, utisci

    Narode, upravo sam imao jedno zaniljivo iskustvo koje naprosto moram da podelim sa vama. Naš drugar BT321 me je zamolio da mu pogledam jedan seiko zvonar sa Kupujem Prodajem. Pošto poznajem prodavca, okrenuo sam telefon i zamolio da sačuva "onaj seiko sa KP", ne naglasivši da je zvonar.

    Stigao sam kod prodavca za petnaestak minuta da bi mi ovaj pokazao neki seiko za koji sam se interesovao pre nekog vremena, ali ga nisam kupio. Ja mu kažem da nisam misilio na taj, već na zvonar. Prodavac se smeška, ja se čudim, a on u sledećem trenutku kaže: „Pa, to ti je kupio neki drugar sa foruma". Ja gledam u čudu, pitam koji je, ali pošto čovek ne koristi forum, ne zna da mi kaže koji je nick u pitanju, već da su petnaestak minuta razgovarali o satovima, o našem forumu, ali se ne seća kako se zove.

    U pitanju je neko od nas. Kaže da je visok, mršav, oko 40 godina, smeđa kosa. Sat je prodat i to je gotovo, ali bih molio kupca da okači slike i kaže ko je. Ovo mi izgleda kao Zona sumraka. Naravno, ako kupac hoće da proda sat, nek se javi BT-u.

    Ovde mogu i da se javno izvinim BT321, jer prodavcu nisam naglasio da je u pitanju zvonar pre nego što sam krenuo.

  2. #32
    Stariji član Avatar korisnika bt321
    Član od
    5.2.2011.
    Lokacija
    SKOPJE-MK
    Poruke
    1.834
    Lajkovi
    16238
    Reputacioni uticaj
    25

    Određen forumom Re: Prodavci satova sa domaćih online aukcija - iskustva, zapažanja, utisci

    druze moj nemoj da se izvinjavas sat je otisao i neka mu je sa srecom ko ga je kupio
    mini je vazno dali si ti dobar a sata ce biti jos ,

  3. #33
    Moderator Avatar korisnika Neša
    Član od
    21.1.2011.
    Lokacija
    Novi Beograd
    Poruke
    6.329
    Lajkovi
    13235
    Blogovi
    9
    Reputacioni uticaj
    602

    Određen forumom Re: Prodavci satova sa domaćih online aukcija - iskustva, zapažanja, utisci

    Nek smo obojica živi i zdravi druže moj, ali ovo je bilo kao Zona sumraka. Pošto je na KP ionako bila samo jedna slika, ako je ono bio neki redovni član foruma, najljubaznije ga molim da bar okači slike sata.

  4. #34
    Stariji član Avatar korisnika bt321
    Član od
    5.2.2011.
    Lokacija
    SKOPJE-MK
    Poruke
    1.834
    Lajkovi
    16238
    Reputacioni uticaj
    25

    Određen forumom Re: Prodavci satova sa domaćih online aukcija - iskustva, zapažanja, utisci

    mogu da te zamislim prepotio si se nemoj da ga zuris da okaci slike noc e

  5. #35
    Stariji član Avatar korisnika bt321
    Član od
    5.2.2011.
    Lokacija
    SKOPJE-MK
    Poruke
    1.834
    Lajkovi
    16238
    Reputacioni uticaj
    25

    Određen forumom Re: Prodavci satova sa domaćih online aukcija - iskustva, zapažanja, utisci

    a sta se tice prodavci sata iz vase oglasi ja sam nemao nikakvih iskustva kada
    doznaju da sam daleko iz MK prodavci me fino i kulturno otkace pa zato za ovaj malerozni seiko zvonar isao preko NESA
    ama kada nece pa nece da kupim bar jedan sat iz SRBIJE

  6. #36
    Član Avatar korisnika sonebg
    Član od
    31.10.2009.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    144
    Lajkovi
    122
    Reputacioni uticaj
    15

    Određen forumom Re: Prodavci satova sa domaćih online aukcija - iskustva, zapažanja, utisci

    Citat bursa kaže: Pregled poruke
    Limundo član Bugi19 se lično poznaje sa dotičnom i verovatno je interni dogovor da nabije cenu ne manju od recimo 3000din.
    To je uobičajena igra svih većih dilera na Limundu.
    Evo malo da pojasnim situaciju. Bila su stvarno dva Vostoka. Znam iz prve ruke jer poznajem Bugija i supruga od Dzasmine koji je inace odlican casovnicar. Da ne idem u detalje samo cu vam reci da Bugi19, Dzasmina i Nikolakk veza im je suprug(koga Limundo ne zanima uopste) od Dzasmine kod koga donose satove na procenu i od koga ponekad uzimaju satove za prodaju (ova dvojica kupuju) jedno je sigurno da su to mozda troje najpostenijih prodavaca na Limundu. Inace Bugija sam upoznao preko Limunda i mogu reci da je covek toliko korektan da mi je ponudio da nosim sat par dana pa ako nije sve OK da mu vratim. Tada mi je pomenuo Bobana casovnicara i eto tako smo se upoznali. Inace za ovu trojku tvrdim da su spremni da idu i na 100din zarade. Pocetne cene su im uglavnom i nabavne pa koliko izadje. To suprug od Dzasmine ne moze da razume pa ga to i ne zanima. Citiracu samo: "Ocistio sam omikrona nastelovao i moja zena ga prodala za 1000din a nabavila ga za 800 i zadovoljna zaradila 200. Pa samo ciscenje je 1000din. Ne mogu da se nerviram sa tim glupostima"
    U svakom slucaju moje preporuke za Dzasminu Nikolukk i Bugija19
    jagos, esdy_11192, ctrl_Z and 2 others like this.

  7. #37
    Stariji član
    Član od
    15.3.2011.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    781
    Lajkovi
    2181
    Reputacioni uticaj
    79

    Određen forumom Re: Prodavci satova sa domaćih online aukcija - iskustva, zapažanja, utisci

    Ako sam uspeo da ispratim redosled: Boban je suprug?

  8. #38
    Počasni član Avatar korisnika milan zmaj
    Član od
    20.12.2008.
    Lokacija
    SRBIJA.Beograd
    Poruke
    9.492
    Lajkovi
    36956
    Blogovi
    2
    Reputacioni uticaj
    159

    Određen forumom Re: Prodavci satova sa domaćih online aukcija - iskustva, zapažanja, utisci

    jel moze neki link sa tim ok prodavcima...mozda se nadje nesto lepo....da nisto slucajno vidjali neki zenith defy stariji model misim da ga clan Walter ima....prosto sam zaljubjen u taj model a nachronu 24 nije nista posebn skup...kako doci..
    Hvala Vam

    next year at this time I'll be a millionaire




  9. #39
    Stariji član
    Član od
    15.3.2011.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    781
    Lajkovi
    2181
    Reputacioni uticaj
    79

    Određen forumom Re: Prodavci satova sa domaćih online aukcija - iskustva, zapažanja, utisci

    Milane, koliko vidim jedini link ka tim prodavcima je Rakovačka pijaca: Bobanov kiosk je pri dnu a tezge s Limunom odmah iza. Nema tu ni Z od Zenitha.

  10. #40
    Banned
    Član od
    5.8.2008.
    Poruke
    1.294
    Lajkovi
    2006
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Prodavci satova sa domaćih online aukcija - iskustva, zapažanja, utisci

    @sonebg
    Ovo sto si napisao bi moglo da se ekranizuje...Kao spanska serija je....
    sonebg, VLADAN P and vlajo like this.

Slične teme

  1. Online prodavnice satova - Linkovi
    By HellKid in forum Gde kupiti?
    Odgovora: 190
    Poslednja poruka: 29.10.2022., 19:50
  2. Manbushijie - iskustva i kvalitet satova
    By eee in forum Kineski mehanički satovi
    Odgovora: 111
    Poslednja poruka: 11.10.2014., 21:39
  3. Online kupovina Casio satova u Srbiji
    By spaled in forum Gde kupiti?
    Odgovora: 15
    Poslednja poruka: 27.3.2012., 17:22
  4. Domaći časopisi o satovima
    By Vladan Stevanovic in forum Opšti forum
    Odgovora: 22
    Poslednja poruka: 2.6.2011., 23:52

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •