Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 10 od ukupno 16
Like Tree7Likes

tema: Online kupovina Casio satova u Srbiji

  1. #1
    Novi član
    Član od
    7.6.2011.
    Poruke
    5
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Online kupovina Casio satova u Srbiji

    Pozdrav svima ja sam nov na forumu pa da ne otvaram novu temu pošto je možda već bila ja nisam uspeo da je nađem, treba mi preporuka online prodavnice za Casio satove u Srbiji. Hvala

  2. #2
    Istaknuti član Avatar korisnika dragon
    Član od
    27.8.2008.
    Lokacija
    Novi Sad
    Poruke
    4.195
    Lajkovi
    1419
    Reputacioni uticaj
    53

    Određen forumom Re: Korisni linkovi i sajtovi o satovima

    Dobrodošao.

    Internet prodavnica koja ima najveći izbor Casio satova kod nas je Sense watch webshop.

    Pozdrav
    PRAVILNIK FORUMA :: PRAVILNIK ZA BERZU SATOVA :: VODIČ ZA POSTAVLjANjE SLIKA

    "Never look back, look forward, step forward even if only half a step at a time, knowing how to be flexible in order to accept changes, be sincere"

    Men invented time. Seiko perfected it.


  3. #3
    Novi član
    Član od
    7.6.2011.
    Poruke
    5
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Korisni linkovi i sajtovi o satovima

    Hvala samo mi reci da li su pouzdani ? Da mi ne uvale neki lažnjak pošto se ne razumem puno u satove.

  4. #4
    Istaknuti član Avatar korisnika dragon
    Član od
    27.8.2008.
    Lokacija
    Novi Sad
    Poruke
    4.195
    Lajkovi
    1419
    Reputacioni uticaj
    53

    Određen forumom Re: Korisni linkovi i sajtovi o satovima

    Pa ne bih postavio link i preporučio sajt da se bave prodajom kopija. Prodaju originalne satove.

    Pozdrav
    PRAVILNIK FORUMA :: PRAVILNIK ZA BERZU SATOVA :: VODIČ ZA POSTAVLjANjE SLIKA

    "Never look back, look forward, step forward even if only half a step at a time, knowing how to be flexible in order to accept changes, be sincere"

    Men invented time. Seiko perfected it.


  5. #5
    Stariji član Avatar korisnika milospinkfloyd
    Član od
    8.9.2010.
    Lokacija
    https://t.me/pump_upp
    Poruke
    579
    Lajkovi
    190
    Reputacioni uticaj
    16

    Određen forumom Re: Korisni linkovi i sajtovi o satovima


  6. #6
    Novi član
    Član od
    12.11.2011.
    Poruke
    11
    Lajkovi
    6
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Online kupovina Casio satova u Srbiji

    Hteo sam danas da kupim Casio edifice ef 527 (sa metalnom narukvicom i crnim brojcanikom),medjutim nisam uspeo da ga nadjem u 4-5 prodavnica u gradu. Znam da moze preko sense sajta da se poruci,ali me zanima da li neko ima iskustvo sa ovim sajtom (cene su malo jeftinije nego kod drugih pa se plasim da su kopije) Prodaja originalnih satova po najnizim cenama - Prodaja Satova - Home
    hvala unapred

  7. #7
    Moderator Avatar korisnika VLADAN P
    Član od
    18.10.2010.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    8.629
    Lajkovi
    18040
    Reputacioni uticaj
    281

    Određen forumom Re: Online kupovina Casio satova u Srbiji

    Stefanan
    To je relativno nov sajt i za sada su samo dva naša člana kupovala kod njih i bili su zadovoljni.Kažu da su dobili originale.Sense ima svog servisera i duže su na tržištu.Proveri kako ovi stoje sa servisom u garantnom roku.
    ZAJEDNO SMO SKUPA!

  8. #8
    Novi član
    Član od
    12.11.2011.
    Poruke
    11
    Lajkovi
    6
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Online kupovina Casio satova u Srbiji

    Cuo sam se preko maila sa njima,kazu da prodaju originale u original pakovanju i da je moguca provera,kao i da mogu da odustanem ukoliko ne budem bio zadovoljan. Sto se tice garancije,napisali su mi da je ona internacionalna i da me oni u slucaju potrebe upute u ovlasceni servis... Medjutim problem je sto trenutno nemaju na lageru casio ef 527 sa metalnom narukvicom,ali cu ga verovatno naruciti preko njih jer 30e nije malo para, tako da bi trebalo da dobijem sat za nekih 14-18 dana ukoliko se odlucim

  9. #9
    Član Avatar korisnika Punisher
    Član od
    13.12.2009.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    185
    Lajkovi
    177
    Reputacioni uticaj
    15

    Određen forumom Re: Online kupovina Casio satova u Srbiji

    Ne znam u kojoj temi da napisem, a ova je najsvezija gde se pominje Sense, pa neka ide ovde, ako se ne nadje bolje mesto. Bio sam danas u Sense u Knez Mihajlovoj, samo informacija da se u ovoj radnji mogu videti samo Casio modeli, koga interesuje Seiko morace da se proseta do Merkatora. Mozda ce nekome ustedeti put.
    backarelli likes this.

  10. #10
    Novi član
    Član od
    12.11.2011.
    Poruke
    11
    Lajkovi
    6
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Online kupovina Casio satova u Srbiji

    Meni je stigao onaj sto sam narucio,juce sam se video sa kurirom u bg-u i nosio sat kod casovnicara u cumicevom sokacetu. Evo price,ja odem sa tim likom tamo dam im sat oni ga pogledaju i kazu da njima u potpunosti stize u istom pakovanju, i da sat jeste original medjutim problem je u garanciji jer se dobija neki papir i na njemu nesto ispisano i samo potpis,nema pecata. Casovnicar mi kaze da to ne vezi kod njih, ja pitam lika i on mi objasni da postoje 2 vrste garancije. Jedna je internacionalna i traje godinu dana,a druga je lokalna i traje 2 godine. Medjutim on "ne zna" tacno preko koga se vrse servisi,vec kao na tosinom bunaru negde ili ja njima dam sat pa oni poprave,a meni to zvuci malo neprofesionalno tako da nisam hteo da kupujem dok se ne cujem mailom da mi kazu tacne podatke da bi ja mogao da pozovem servis i proverim o cemu se radi. Nije mi bitna duzina garancije,jer racunam ako nesto nije u redu to ce u prvih mesec dana da se primeti ali mi je bitno da je imam u pocetku
    e da,to na tosinom bunaru je valjda S & L watches,ali dok ne proverim nista
    VLADAN P and backarelli like this.

Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Online kupovina Casio sata
    By oliver in forum Gde kupiti?
    Odgovora: 13
    Poslednja poruka: 7.4.2011., 21:02
  2. Kupovina kaisa za sat online
    By marnat in forum Oprema za satove - narukvice, kaiševi, delovi...
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 30.1.2011., 15:44
  3. Kupovina satova u Srbiji
    By saint in forum Opšti forum
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 13.12.2009., 19:52

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •