Strana 10 od 60 PrvaPrva ... 6789101112131420 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 91 do 100 od ukupno 598
Like Tree901Likes

tema: Prodavci satova sa domaćih online aukcija - iskustva, zapažanja, utisci

  1. #91
    Istaknuti član Avatar korisnika backarelli
    Član od
    27.11.2011.
    Lokacija
    Bg-Lipovačka Šuma
    Poruke
    3.045
    Lajkovi
    10895
    Blogovi
    1
    Reputacioni uticaj
    137

    Određen forumom Re: Prodavci satova sa domaćih online aukcija - iskustva, zapažanja, utisci

    - "ban" istekao , "Kralj" utekao...

  2. #92
    d1d
    d1d je offline
    Stariji član Avatar korisnika d1d
    Član od
    19.1.2011.
    Lokacija
    Vojvodina - Novi Sad
    Poruke
    1.296
    Lajkovi
    1128
    Reputacioni uticaj
    23

    Određen forumom Re: Prodavci satova sa domaćih online aukcija - iskustva, zapažanja, utisci

    Kingofserbia - nije lepo da kao novi clan postavljas pitanja o opravdanosti nekih pravila ovog Foruma. Kada se udje u neciju kucu kulturno je da se ispostuje kucni red. Kasnije, kad malo izgradis svoju reputaciju mozemo diskutovati o pravilima Foruma.
    Zelim ti prijatan boravak na Svetu satova.
    "I'm very proud of my gold pocket watch. My grandfather, on his deathbed, sold me this watch." - Woody Allen.

  3. #93
    Istaknuti član Avatar korisnika 23jewels
    Član od
    9.10.2010.
    Poruke
    2.174
    Lajkovi
    7987
    Reputacioni uticaj
    230

    Određen forumom Re: Casio Edifice EFE-503D-7AV

    Mislim da nije trebalo obrisati kompletan Kingov post...

  4. #94
    Član
    Član od
    26.1.2011.
    Lokacija
    Nis
    Poruke
    208
    Lajkovi
    252
    Blogovi
    1
    Reputacioni uticaj
    18

    Određen forumom Re: Casio Edifice EFE-503D-7AV

    Time out... Mislim da nema potrebe da sirimo rasprave na ovu temu.
    Ako je u pitanju sat od 10.000evra ok ali za neki sat od par hiljada dinara... pa skola se uvek placa.
    Kupite kola pa vam vrate kilometrazu za 50.000 km...
    Ne branim Kinga ali nemojte da coveka stavljate na lomacu...
    Biti suspendovan na nekom od domacih sajtova za kupo-prodaju ne znaci da niste dobar prodavac vec da niste vest manipulant, samo oni koji "muljaju" kako treba opstaju na zalost...
    U svetu satova postoji pravilo a to je da sat morate da opipate rukama da bi ste znali o cemu je rec, sve ostalo je lutrija i sreca... prodavac uvek hvali svog konja.
    G-dine King i G-dine Simo predlazem da zakopate ratne sekire. Nemojte makar ovde da se svadjate ipak smo svi ovde drugovi i sluzimo da jedni drugome pomognemo.

    Ako sam nesto lose reko izvinite obojica.

  5. #95
    Novi član Avatar korisnika Kingofserbia
    Član od
    20.10.2011.
    Lokacija
    Gornja Pcinja-Srbija
    Poruke
    14
    Lajkovi
    10
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom

    Auuuuuuuuuuu ljudi moji pa ovo je cenzura-OBRISAN POST !!!! E jest *sima hrabri* bas vam je dobar nikname.Ovo nemogu da verujem.Pa dobro g-dine moderator da li imate obrazlozenje za moj obrisani post.Steta je sto nisam sacuvao kopi paste posta ili je ona moja opaska na pocetku posta bila ispravna kada sam rekao da na ovom forumu za mene nema mesta.Ocito da ovde ja nekome smetam.Prvo BAN nakon samo dva posta a sada treci post i on se obrisa.Koje li smejurije ili su to opet neka PRAVILA koje ja nisam procitao.Ipak imam jedan predlog gospodine moderatoru da vi meni zatvorite moj nalog to bi bilo u redu.Za sada odlicno kopirate kiselog.Pozdrav svim ozbiljnim clanovima ovog foruma.King

    Postovani *sima hrabri*,
    Da nije sporan opet moj potpis zbog brisanje posta ???
    Poslednja ispravka: d1d (26.3.2012. u 13:03) Razlog: obrisan citat
    Moj potpis !!!!

    Praznoj glavi ne pomaze ni prst na celo !!!

  6. #96
    Član
    Član od
    26.1.2011.
    Lokacija
    Nis
    Poruke
    208
    Lajkovi
    252
    Blogovi
    1
    Reputacioni uticaj
    18

    Određen forumom Re: Casio Edifice EFE-503D-7AV

    Kakve veze ima moja poruka sa Vasim odgovorom?
    Citirate moj komentar a obracate se nekom drugom... ne razumem...

    G-dine King Laneni nije isto sto i Sima Hrabri...

  7. #97
    Moderator Avatar korisnika vladas
    Član od
    16.9.2009.
    Lokacija
    Beograd, Srbija
    Poruke
    2.706
    Lajkovi
    4350
    Reputacioni uticaj
    179

    Određen forumom Re: Casio Edifice EFE-503D-7AV

    @Kingofserbia - Gospodin sima hrabri nije jedini moderator na ovom forumu! Poruku Vam je obrisao drugi moderator, d1d a i dao je obrazlozenje za brisanje.

    To sto niste procitali i uvazili pravilnik Vam ne daje nikakva veca prava od drugih koji su isti procitali! Molim Vas da argumentujete raspravu ako zelite da se ista nastavi i da prekinete sa direktnim prozivanjem clanova.

    Pozdrav,
    Vlada
    No time to lose

  8. #98
    Novi član Avatar korisnika Kingofserbia
    Član od
    20.10.2011.
    Lokacija
    Gornja Pcinja-Srbija
    Poruke
    14
    Lajkovi
    10
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom

    Izvinjavam se laneni na previdu,mislio sam vas post u pozitivnom kontekstu da stavim,obrisacu sad...Pozdrav i svako dobro.


    Citat vladas kaže: Pregled poruke
    @Kingofserbia - Gospodin sima hrabri nije jedini moderator na ovom forumu! Poruku Vam je obrisao drugi moderator, d1d a i dao je obrazlozenje za brisanje.

    To sto niste procitali i uvazili pravilnik Vam ne daje nikakva veca prava od drugih koji su isti procitali! Molim Vas da argumentujete raspravu ako zelite da se ista nastavi i da prekinete sa direktnim prozivanjem clanova.

    Pozdrav,
    Vlada
    U redu je onda izvinjavam se simi ako sam ga prozvao oko brisanja posta.U vasem obrazlozenju opet ne vidim razlog brisanja posta ali i nije vazno sada.Takodje da dodam ja nijednog clana na ovom forumu nisam prozvao vec samo moderatora *sima hrabri*.Sto se tice teme isti gospodin je mene prozvao na ovom forumu kako je prevaren u kupovini kod mene pa zato i trazim od gospodina da argumentuje svoje navode oko kupovine sata kome hvali pola cifera,ne radi tacno itd.King
    Poslednja ispravka: d1d (26.3.2012. u 13:18) Razlog: spojeni postovi
    Moj potpis !!!!

    Praznoj glavi ne pomaze ni prst na celo !!!

  9. #99
    Administrator Avatar korisnika Shmizla
    Član od
    25.2.2008.
    Lokacija
    Beograd, Srbija / Belgrade, Serbia
    Poruke
    7.360
    Lajkovi
    11832
    Reputacioni uticaj
    250

    Određen forumom Re: Prodavci satova sa domaćih online aukcija - iskustva, zapažanja, utisci

    @ Kingofserbia, nema potrebe da na gore prikazan način reagujete prema moderatorima ovog Foruma. Oni svakako na savestan način rade svoj posao i prema svakom članu se ophode podjednako, pa tako i prema Vama.

    Što se tiče ove rasprave, mogu za kraj da kažem:
    Da ukoliko Sima Hrabri i Kingofserbia ima želju da postave fotografije problematičnog sata, mogu to i da urade.
    Ukoliko ne, rasprava se ovim završava i molimo da dalje ne širi priča.

    Pozdrav svima!

  10. #100
    Moderator Avatar korisnika sima hrabri
    Član od
    16.12.2009.
    Lokacija
    Zemun
    Poruke
    2.556
    Lajkovi
    3874
    Blogovi
    2
    Reputacioni uticaj
    140

    Određen forumom Re: Prodavci satova sa domaćih online aukcija - iskustva, zapažanja, utisci

    Kingofserbia, ne morate citati pravilnik, od volje vam, ali se onda nemojte ni cuditi sto snosite odgovarajuce sankcije, niti to shvatajte licno. Kad god prekriste neko od pravila Foruma - koja su tu ne da bi se neko nekome svetio, nego da bi se sprecile zloupotrebe Foruma i da bi komunikacija bila olaksana - dakle, kad god prekriste pravila, snosicete sankcije, pa cete vremenom, putem pokusaja i pogresaka, mozda nauciti kako da se ponasate na Forumu.
    Vidim da, osim sto niste upoznati sa pravilima, sto je vas izbor, ne znate ni osnovni red komunikacje na Forumu, sto ce vec praviti probleme i drugima, a ne samo vama.

    Sto se nase "rasprave" tice, ne brinite, tu sam, samo sam malo u guzvi, pa ne stizem da se javim.
    Sustina moje izjave da sam prevaren odnosi se na cinjenicu da ste postavili fotografije sata i dali njegov opis koji nije odgovarao onome sto sam dobio. Fotografije cu okaciti danas-sutra, cim nadjem vremena da se time pozabavim.

    U svemu ostalom uglavnom mogu da se slozim s lanenim, i nije mi cilj da ovde bilo koga razapinjem i vodim diskusije do u nedogled, ali mislim da je prevara prevara radilo se o 50.000 evra ili o 5 dinara, pa bi zato ipak trebalo argumentovano zavrsiti ovu epizodu.

    Pozdrav!

    edit: a, da, moracu posebno da se osvrnem i na vas obrisani post, kao i na izjavu i direktnu prozivku iz jednog od vasih prethosnih postova:

    Pa dobro g-dine moderator da li imate obrazlozenje za moj obrisani post.Steta je sto nisam sacuvao kopi paste posta ili je ona moja opaska na pocetku posta bila ispravna kada sam rekao da na ovom forumu za mene nema mesta.Ocito da ovde ja nekome smetam.Prvo BAN nakon samo dva posta a sada treci post i on se obrisa.Koje li smejurije ili su to opet neka PRAVILA koje ja nisam procitao.Ipak imam jedan predlog gospodine moderatoru da vi meni zatvorite moj nalog to bi bilo u redu.Za sada odlicno kopirate kiselog.
    Citat jole777 kaže:
    Ne pali me marketing, placeni oglasi ni sportasi/glumci. Daj mi kakvu vintage Omegu, in house Seiko ili Sinn-a i meni je to sasvim dosta.

Slične teme

  1. Online prodavnice satova - Linkovi
    By HellKid in forum Gde kupiti?
    Odgovora: 190
    Poslednja poruka: 29.10.2022., 19:50
  2. Manbushijie - iskustva i kvalitet satova
    By eee in forum Kineski mehanički satovi
    Odgovora: 111
    Poslednja poruka: 11.10.2014., 21:39
  3. Online kupovina Casio satova u Srbiji
    By spaled in forum Gde kupiti?
    Odgovora: 15
    Poslednja poruka: 27.3.2012., 17:22
  4. Domaći časopisi o satovima
    By Vladan Stevanovic in forum Opšti forum
    Odgovora: 22
    Poslednja poruka: 2.6.2011., 23:52

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •