Strana 5 od 60 PrvaPrva 1234567891555 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 41 do 50 od ukupno 598
Like Tree901Likes

tema: Prodavci satova sa domaćih online aukcija - iskustva, zapažanja, utisci

  1. #41
    Član Avatar korisnika sonebg
    Član od
    31.10.2009.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    144
    Lajkovi
    122
    Reputacioni uticaj
    15

    Određen forumom Re: Prodavci satova sa domaćih online aukcija - iskustva, zapažanja, utisci

    Ha ha mozda sam ja malo upetljao ali je stvarno tako. Milane Zenith sigurno neces naci kod njih na Limundu . Pojavi se ponekad neka stara Omega. http://www.limundo.com/kupovina/Kolekcionarstvo/Satovi/Rucni/OMEGA-GENEVE-cal-601-STEMPL-/3523276
    V
    ukas nisam bas siguran da si 100% u pravu ipak je Boban covek iz branse i moze svasta pronaci.
    Naravno sto se tice popravki nekada mora da se "budzi" jer dosta firmi vise ne postoji pa tesko je naci delove. Ali covek se zaista trudi da uvek ima barem polovne za delove. Sve moje satove servisiram kod njega i nikada nisam imao ni najmanji problem.Odneo sam mu stari Darwil od mog dede koji ni jedan casovnicar kod koga je on nosio nije mogao da popravi, Boban ga je sredio jeste cekao sam mesec dana da pronadje deo ali ga je uradio extra cak mi je ocistio cifer i ispolirao sat izgledao je kao nov a radio u "sekundu". To je bilo pre 5god tako sam ja i upoznao njega a inace kiosk sluzi samo da prikupi satove na popravku da proda neki sat (ima uvek nesto na prodaju) zameni bateriju a sve ostalo radi kuci.

  2. #42
    Počasni član Avatar korisnika milan zmaj
    Član od
    20.12.2008.
    Lokacija
    SRBIJA.Beograd
    Poruke
    9.492
    Lajkovi
    36955
    Blogovi
    2
    Reputacioni uticaj
    159

    Određen forumom Re: Prodavci satova sa domaćih online aukcija - iskustva, zapažanja, utisci

    gde je to? sutra bi otisao

    next year at this time I'll be a millionaire




  3. #43
    Stariji član
    Član od
    15.3.2011.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    781
    Lajkovi
    2181
    Reputacioni uticaj
    79

    Određen forumom Re: Prodavci satova sa domaćih online aukcija - iskustva, zapažanja, utisci

    Ma Boban je ok, samo je malo onako... ume da zavlači. Mene malo iritira ta Limun ekipa oko njega. Našli pa zašli.

  4. #44
    VIP član Avatar korisnika skydrummer
    Član od
    23.6.2011.
    Poruke
    7.052
    Lajkovi
    30924
    Reputacioni uticaj
    983

    Određen forumom Re: Prodavci satova sa domaćih online aukcija - iskustva, zapažanja, utisci

    Videh da se povela rasprava na ovu temu,samo u drugoj temi, pa reko da kažem i ja koju.

    Prodavca dragang sa Li-unda sam primetio pre izvesnog vremena i to najviše zbog njegovih komentara koji idu uz njegove satove.
    Postoji oglas u kome prodaje Komandirskog-sat ruskih oficira minolovaca???

    Prodavci satova sa domaćih online aukcija - iskustva, zapažanja, utisci-komandirski-1.jpgProdavci satova sa domaćih online aukcija - iskustva, zapažanja, utisci-komandirski-2.jpgProdavci satova sa domaćih online aukcija - iskustva, zapažanja, utisci-komandirski-3.jpg

    Po čemu je to sat ruskih oficira minolovaca? Zato što piše Čistopolj na brojčaniku-pa to je grad u kome je smeštena fabrika . Možda ne upućenog to asocira na minolovca,ne znam, Čistopolj-čisto polje-neko ko čisti-minolovac,možda je to neka "logička veza" ali to nije to.A i lako se proveri Chistopol - Wikipedia, the free encyclopedia .

    Zatim tu je i oglas za Admiralskog.U oglasu između ostalog piše "kućište od nerđajućeg čelika ". Svako ko se malo razume u te satove zna da je kućište hromirano (što je ogromna razlika) kao i kod Komandirskih. Čak ima i dosta Komandirskih sa identičnim kućištem, posebno ove ruske verzije.

    Prodavci satova sa domaćih online aukcija - iskustva, zapažanja, utisci-admiralski-1.jpgProdavci satova sa domaćih online aukcija - iskustva, zapažanja, utisci-admiralski-2.jpg

    Dakle,ne reci istinu tu,ne reci istinu tamo i eto atraktivne priče,eto atraktivnog sata,za ne upućene.
    A to kako je formirao cenu na Li-undu a kako ovde na forumu je posebna priča.Verovatno misli ovi su zaluđenici pa će zagristii ali mogao bi razmišljati i drugačije,ovi znaju nešto ovi neće zagristi.

    Kliknite za sliku za veću verziju

Ime:	Admiralski 1.jpg
Viđeno:	187
Veličina:	198,5 KB
ID:	13325Prodavci satova sa domaćih online aukcija - iskustva, zapažanja, utisci-admiralski.jpg

    Nevezano za ovog prodavca,ono što mi generalno smeta je kad neko ko prodaje satove,i to na desetine i desetine,za svaki drugi napiše-sat iz lične kolekcije. Pa bolje da ništa ne napišu nego to, jer je to postala toliko izlizana fraza da je besmislena . Naravno da ima i satova iz lične kolekcije ali to je veoma mali procenat.Većina se ne zadrži ni par dana u "kolekciji".

    Fotografije nisu spektakularnog kvaliteta,napravljene su na brzinu, ali dovoljno su dobre da se vidi poenta.Takođe mislim dau ovakvim situacijama treba postavljati fotke a ne linkove jer linkovi kasnije postanu ne dostupni .
    Poslednja ispravka: skydrummer (12.11.2011. u 23:07)

  5. #45
    Počasni član Avatar korisnika milan zmaj
    Član od
    20.12.2008.
    Lokacija
    SRBIJA.Beograd
    Poruke
    9.492
    Lajkovi
    36955
    Blogovi
    2
    Reputacioni uticaj
    159

    Određen forumom Re: Prodavci satova sa domaćih online aukcija - iskustva, zapažanja, utisci

    a sky sto to lepo ne ignorisati...dobro je da se razumes...imas tamo kometar kod prodavca i ostavis...

    next year at this time I'll be a millionaire




  6. #46
    VIP član Avatar korisnika skydrummer
    Član od
    23.6.2011.
    Poruke
    7.052
    Lajkovi
    30924
    Reputacioni uticaj
    983

    Određen forumom Re: Prodavci satova sa domaćih online aukcija - iskustva, zapažanja, utisci

    Zato Zmaje sto je ovo tema gde baš treba komentarisati ovakve stvari.Ja sam ovo primetio davno i nisam mnogo mario,mada mi žao ljudi koji se upecaju ali eto povela se rasprava pa me je povuklo da napišem svoje viđenje. Ako će to pomoći barem jednom da se ne upeca ja sam svoju misiju obavio . Sličnih uporedbi,komentarisanja i sl ima na mnogo mesta na ovom forumu ovo je samo jedan u nizu "postova" tog tipa. Forum treba da bude informativno-obrazovnog-zabavnog karaktera.
    Djordje, Don_Krstic, jagos and 2 others like this.

  7. #47
    Banned
    Član od
    5.8.2008.
    Poruke
    1.294
    Lajkovi
    2006
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Prodavci satova sa domaćih online aukcija - iskustva, zapažanja, utisci

    ^
    Upravo tako,sky,sto vise informacija o ovakvim prodavcima,to bolje i za clanove,a i za goste foruma.
    jagos likes this.

  8. #48
    Istaknuti član Avatar korisnika jagos
    Član od
    4.11.2009.
    Poruke
    2.683
    Lajkovi
    5664
    Reputacioni uticaj
    53

    Određen forumom Re: Prodavci satova sa domaćih online aukcija - iskustva, zapažanja, utisci

    mislim da je veoma vazno da se nadje nacin da se posetioci i clanovi foruma obaveste o nekim realnim cenama satova koji se ovde prodaju.ruzno je da se ovde pojavljuju cene 2-3 puta vece od realnih.ne mislim samo na ovog prodavca ima toga jos.ispada da mi dajemo podrsku lovcima u mutnom.
    Djordje and Neša like this.

  9. #49
    Moderator Avatar korisnika Neša
    Član od
    21.1.2011.
    Lokacija
    Novi Beograd
    Poruke
    6.329
    Lajkovi
    13235
    Blogovi
    9
    Reputacioni uticaj
    602

    Određen forumom Re: Prodavci satova sa domaćih online aukcija - iskustva, zapažanja, utisci

    Ja bih se potpuno složio sa Jagoševom konstatacijom, jer smatram da neko čiji se forumski opus svodi na nekoliko oglasa može loše uticati na ugled foruma. Ukoliko npr. neko sa strane kupi bilo koji sat oglašen na forumu od nekoga ko je samo formalno član i ispostavi se da ga je preplatio ili dobio neispravnu kantu, lako može doneti negativnu reklamu za forum.

    Predlažem da se mogućnost postavljanja oglasa ograniči samo na članove koji imaju popunjeno polje za uticaj ili neki veći broj postova.
    bt321 likes this.

  10. #50
    Istaknuti član Avatar korisnika jagos
    Član od
    4.11.2009.
    Poruke
    2.683
    Lajkovi
    5664
    Reputacioni uticaj
    53

    Određen forumom Re: Prodavci satova sa domaćih online aukcija - iskustva, zapažanja, utisci

    Stvarno ne znam kako tome doskociti.mozda ovlastiti modelatore ili neke clanove koji su cesto na sajmu u slaviji,savezu gluvih ili na pijacama da stavljaju komentar na cenu.naravno niko ne moze odrediti tacnu cenu ali u 10-20 posto moze vecina nas ovde.nemam nista protiv trgovaca satovima oni su takodje vazan deo ovog sveta.medjutim korektan preprodavac kupi sat za 300 eura i prodaje ga za 350 otprilike a ovde se pojavljuju ljudi sa marzom u rangu prevare.mozda oformiti neki barometar cena gde bi posteni clanovi napisali posto su koji sat placali.vrlo je bitno reagovati jer ovo je opasan signal kako nas vide likovi poput ovog sa admiralskim.on je nebitan preprodavac al nanjusio je mesto za prevaru.

Slične teme

  1. Online prodavnice satova - Linkovi
    By HellKid in forum Gde kupiti?
    Odgovora: 190
    Poslednja poruka: 29.10.2022., 19:50
  2. Manbushijie - iskustva i kvalitet satova
    By eee in forum Kineski mehanički satovi
    Odgovora: 111
    Poslednja poruka: 11.10.2014., 21:39
  3. Online kupovina Casio satova u Srbiji
    By spaled in forum Gde kupiti?
    Odgovora: 15
    Poslednja poruka: 27.3.2012., 17:22
  4. Domaći časopisi o satovima
    By Vladan Stevanovic in forum Opšti forum
    Odgovora: 22
    Poslednja poruka: 2.6.2011., 23:52

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •