Strana 40 od 60 PrvaPrva ... 3036373839404142434450 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 391 do 400 od ukupno 598
Like Tree901Likes

tema: Prodavci satova sa domaćih online aukcija - iskustva, zapažanja, utisci

  1. #391
    RUS
    RUS je offline
    Moderator Avatar korisnika RUS
    Član od
    17.4.2009.
    Lokacija
    PA
    Poruke
    12.495
    Lajkovi
    43550
    Reputacioni uticaj
    577

    Određen forumom Re: Prodavci satova sa domaćih online aukcija - iskustva, zapažanja, utisci

    Ma jok, realna je cena.

    Mislim da je ipak za onu temu sa smesnim oglasima, mada moze i ovde da prodje.
    "I have no idols. I admire work, dedication and competence." - Ayrton Senna

  2. #392
    Stariji član Avatar korisnika KureNS
    Član od
    16.11.2013.
    Poruke
    566
    Lajkovi
    3960
    Reputacioni uticaj
    39

    Određen forumom Re: Prodavci satova sa domaćih online aukcija - iskustva, zapažanja, utisci

    Prodavci satova sa domaćih online aukcija - iskustva, zapažanja, utisci-clipboard01.jpg
    https://www.kupujemprodajem.com/Bule...er_id=34614759

    Jbt, ja sam očigledno neinformisan kada sam pre koji mesec prodao jedan ovakav model za trećinu ove cene... Ili ipak nisam...

  3. #393
    Novi član Avatar korisnika raja8723
    Član od
    13.9.2013.
    Poruke
    29
    Lajkovi
    113
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Poljot

    Zdravo drugari
    Prodavci satova sa domaćih online aukcija - iskustva, zapažanja, utisci-originalslika_najredje-potpisan-2609h-veliki-masivan-poljot-u-celiku-79285661.jpg
    Prodavci satova sa domaćih online aukcija - iskustva, zapažanja, utisci-originalslika_najredje-potpisan-2609h-veliki-masivan-poljot-u-celiku-79285669.jpg
    Predmet prodaje je jedan veoma redak sat , u pitanju je veliki,masivan Poljot u čeliku (prečnika 4,5 cm , debljine preko 1cm) sa neverovatno retkim I kvalitetnim potpisanim mehanizmom 2609H(na fotografiji vidite mehanizam sata sa oznakom “2609H-seventeen 17 jewels”,oznaku “SU” , kao i “krunu”- originalni logo Poljota na dnu mehanizma,a takođe na mehanizmu vidite I broj “37”…ovaj mehanizam se pravio u određenoj količini 1972.godine).Veoma redak mehanizam(može se pronaći u nekom “kockastom” Poljotu , ali u “okruglom” gotovo nemoguće) I za razliku od mehanizama koji se mogu naći u “okruglom”(mehanizmi “26142H” , “2616.2H”,” 2628.H”),ovaj retki-“večiti,neuništivi” mehanizam je sledećih karakteristika:
    Poljot 2609.H

    jel se neko imao u rukama ovaj sat
    ako moze opis
    hvala

  4. #394
    Mlađi član
    Član od
    26.6.2015.
    Poruke
    39
    Lajkovi
    28
    Reputacioni uticaj
    9

    Određen forumom Baume and mercier chronograph misljenje?

    Mozete li mi reci misljenje o ovom satu ne stavljam originalne slike ali sat je isti ovakav,razmisljam da ga kupim...covek trazu 300e.mislim da to nije skupa cena za mehanicki chronograph baume and mercier?unapred hvala na odgovoruhttps://www.google.rs/search?q=baume...tl9rOp_e1AM%3A

  5. #395
    Stariji član Avatar korisnika jole777
    Član od
    12.1.2009.
    Poruke
    675
    Lajkovi
    366
    Reputacioni uticaj
    23

    Određen forumom Rolex Hulk, clan GMT Master

    Pozdrav forumu,

    Nije me duugo bilo, cak sam i drzavu promjenio u medjuvremenu pa ne poznajem clanove i trenutnu situaciju.
    Ergo, trebam vasu pomoc.
    Na trznici - polovnim satovima sam vidio da se prodaje Rolex Hulk pa me zanima da li je tko vidio sat, da li je tko poslovao sa clanom itd?
    Sigurna kupnja ili ne?
    Hvala svima na odgovorima!

  6. #396
    Novi član
    Član od
    16.11.2014.
    Poruke
    3
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Kupovina preko KP-a

    Pozdrav ljudi, interesuje me koliko je sigurna kupovina preko Kupujem prodajem sajta. Nasao sam nekoliko likova koji prodaju samo satove i imaju dosta pozitivnih ocena i nijednu negativnu. Jedan ima preko 300 pozitivnih ocena. Pise da je sat original i da ima i garanciju dve godine. Da li je neko kupovao preko njih i koliko su pouzdani da su ti satovi stvarno kao iz radnje. Mislim da nisu neke kopije i slicno?

  7. #397
    Istaknuti član Avatar korisnika MMario
    Član od
    19.3.2014.
    Lokacija
    Novi Sad
    Poruke
    4.608
    Lajkovi
    30885
    Reputacioni uticaj
    334

    Određen forumom Re: Kupovina preko KP-a

    Pretezno je kupovina ok....pogotovo ako ima dosta pozitivnih a ni jednu negativnu ocenu. Ali kao i u svemu, oprez nije na odmet.
    ....vreme ce pokazati ili ce on pokazati vreme....

  8. #398
    Stariji član Avatar korisnika vlajo
    Član od
    15.6.2011.
    Lokacija
    Čačak
    Poruke
    1.973
    Lajkovi
    4899
    Reputacioni uticaj
    50

    Određen forumom Re: Kupovina preko KP-a

    Složiću se sa Mariom, mada uvek valja videti robu ako nisi ranije trgovao sa čovekom.
    "Well, it's nothing very special. Uh, try and be nice to people, avoid eating fat, read a good book every now and then, get some walking in, and try and live together in peace and harmony with people of all creeds and nations...."- Monty Python's The Meaning of Life


  9. #399
    Stariji član Avatar korisnika araphel
    Član od
    1.8.2012.
    Poruke
    1.747
    Lajkovi
    12298
    Reputacioni uticaj
    120

    Određen forumom Re: Prodavci satova sa domaćih online aukcija - iskustva, zapažanja, utisci

    Ima svakakvih. Evo i ja sam okačio par satova na prodaju, i svakakvi se javljaju. Preprodavaca koliko voliš.
    Djordje Sugaris likes this.

  10. #400
    Novi član
    Član od
    16.11.2014.
    Poruke
    3
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Prodavci satova sa domaćih online aukcija - iskustva, zapažanja, utisci

    Ovaj lik sto bih uzeo od njega ima preko 300 pozitivnih i nijednu negativnu, a sve novo prodaje. I plus smo iz istog grada tako da bih licno to proverio. Nikad ne bih porucio preko kurirskih sluzbi. A razlika je 2000 dinara. Nije malo, ali opet nije ni mnogo, ovo bar znam da mogu garanciju da iskoristim.

Slične teme

  1. Online prodavnice satova - Linkovi
    By HellKid in forum Gde kupiti?
    Odgovora: 190
    Poslednja poruka: 29.10.2022., 19:50
  2. Manbushijie - iskustva i kvalitet satova
    By eee in forum Kineski mehanički satovi
    Odgovora: 111
    Poslednja poruka: 11.10.2014., 21:39
  3. Online kupovina Casio satova u Srbiji
    By spaled in forum Gde kupiti?
    Odgovora: 15
    Poslednja poruka: 27.3.2012., 17:22
  4. Domaći časopisi o satovima
    By Vladan Stevanovic in forum Opšti forum
    Odgovora: 22
    Poslednja poruka: 2.6.2011., 23:52

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •