Strana 41 od 60 PrvaPrva ... 3137383940414243444551 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 401 do 410 od ukupno 598
Like Tree901Likes

tema: Prodavci satova sa domaćih online aukcija - iskustva, zapažanja, utisci

  1. #401
    Moderator Avatar korisnika VLADAN P
    Član od
    18.10.2010.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    8.627
    Lajkovi
    18026
    Reputacioni uticaj
    281

    Određen forumom Re: Prodavci satova sa domaćih online aukcija - iskustva, zapažanja, utisci

    Nije u pitanju prodaja preko aukcije ali negde moram da napišem svoje iskustvo sa Sense Sense watch webshop - prodaja satova - casio satovi - seiko satovi - citizen satovi - swatch satovi - beograd, srbija


    Sat koji sam dugo tražio Sense je dobio pre par meseci i prodaje ga za 14000 din.Ja sam od njih do sada kupio 6-7 satova što za mene što za poklone i nikada nisam tražio popust ( a ni dobio fiskalni račun).S obzirom da je 14000 din. realno nerealna cena za ovaj sat ja sam im ovaj put ponudio 100 evra. Rekoše mi da će mi se javiti za dan-dva sa informacijom da li pristaju ili ne. To je bilo pre mesec dana.Još se nisu javili. Jasno vam je da ovde nije reč o tome što moj predlog cene nije prihvaćen već u apsolutnoj ignoranciji koju sam doživeo.Ovim dalju saradnju sa istima smatram završenom i svakako ubuduće neće dobijati moje preporuke na ovom forumu.

    Šta je poenta priče?
    Pa,eto ,poenta je kako firma može izgubiti dobrog i sigurnog kupca ,kao i vrlo ozbiljnog promotera (preko 50 ljudi sam uputio na saradnju sa Sense) zarad činjenice da je direktor idiot ili da je idiota zaposlio (što ga ,opet, čini idiotom)
    Poverenje se teško stiče a gubi se ...upravo ovako.
    ZAJEDNO SMO SKUPA!

  2. #402
    Istaknuti član Avatar korisnika MMario
    Član od
    19.3.2014.
    Lokacija
    Novi Sad
    Poruke
    4.608
    Lajkovi
    30885
    Reputacioni uticaj
    334

    Određen forumom Re: Prodavci satova sa domaćih online aukcija - iskustva, zapažanja, utisci

    Ups...
    ....vreme ce pokazati ili ce on pokazati vreme....

  3. #403
    Stariji član Avatar korisnika arch_m
    Član od
    6.9.2014.
    Lokacija
    Sarajevo BOSNA
    Poruke
    738
    Lajkovi
    1985
    Reputacioni uticaj
    123

    Određen forumom Re: Prodavci satova sa domaćih online aukcija - iskustva, zapažanja, utisci

    To je taj nas sitno-piljarski nacin poslovanja...

    Dok vani prodavac cesto dubi na glavi ne bi li privukao kupca, jer, na kraju krajeva, i jedan i drugi znaju da je u prodaji manje-vise sve dozlaboga precijenjeno, pa sve nekako ipak funkcionise i postoji neki presutni "dogovor" da, ako nas se vec pravi budalama na svakom koraku, i prodavac pokaze malo sluha i lojalnosti onima koji izvrcu svoje dzepove - kod nasih naroda i narodnosti to je rijedak slucaj.
    Poslednja ispravka: arch_m (22.9.2015. u 16:23)
    VLADAN P, Zagor and piksi like this.
    Он сказал: "Поехали!"

  4. #404
    Istaknuti član Avatar korisnika piksi
    Član od
    9.7.2014.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    2.287
    Lajkovi
    29467
    Reputacioni uticaj
    691

    Određen forumom Re: Prodavci satova sa domaćih online aukcija - iskustva, zapažanja, utisci

    Koji sat je u pitanju?

    Od kupovine prvog sata uvek i svuda tražim popust. Kod skupljih satova to bude znatna ušteda, kod jeftinijih više je stvar principa, pa bude za kafu.
    Kod SENSE sam kupio Seiko i G Shock. Za Seiko mi nisu dali popust, po njihovim rečima nisu distributeri, a za Casio su mi dali 10%. Od neodoravanja popust više mi je smetalo što nemaju rate za kartice, kad tako platiš sat od 100 evra ispadne baš povoljno.

  5. #405
    Moderator Avatar korisnika VLADAN P
    Član od
    18.10.2010.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    8.627
    Lajkovi
    18026
    Reputacioni uticaj
    281

    Određen forumom Re: Prodavci satova sa domaćih online aukcija - iskustva, zapažanja, utisci

    Citat piksi kaže: Pregled poruke
    Koji sat je u pitanju?

    .
    Casio EF-503

    Ponavljam-Problem nije neodobravanje popusta već jednostrani prekid komunikacije.
    ZAJEDNO SMO SKUPA!

  6. #406
    Mlađi član
    Član od
    7.8.2011.
    Poruke
    96
    Lajkovi
    91
    Reputacioni uticaj
    13

    Određen forumom Re: Prodavci satova sa domaćih online aukcija - iskustva, zapažanja, utisci

    Slažem se da to deluje vrlo neozbiljno, kao što u suštini i jeste. Ipak, sasvim je moguće da je radnik bio više zauzet i izgubio iz vida tvoj upit. Nema tu razloga za emocije. Ako te zanima sat, ponovi upit i zamoli za hitan odgovor.

  7. #407
    Moderator Avatar korisnika VLADAN P
    Član od
    18.10.2010.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    8.627
    Lajkovi
    18026
    Reputacioni uticaj
    281

    Određen forumom Re: Prodavci satova sa domaćih online aukcija - iskustva, zapažanja, utisci

    Citat mire kaže: Pregled poruke
    Slažem se da to deluje vrlo neozbiljno, kao što u suštini i jeste. Ipak, sasvim je moguće da je radnik bio više zauzet i izgubio iz vida tvoj upit. Nema tu razloga za emocije. Ako te zanima sat, ponovi upit i zamoli za hitan odgovor.

    Nije da deluje neozbiljno nego jeste neozbiljno
    ''Radnik bio suviše zauzet''-gazda mu je idiotska stipsa
    ''Izgubio iz vida tvoj upit''- dakle on jeste nesposoban
    ''Nema mesta za emocije''- Slažem se. Moj komentar i nije rezultat emocije već racionalnog promišljanja čiji je rezultat taj da sa idiotima i nesposobnima ne sarađujem. Idiotluk i nesposobnost jesu legitimne ljudske osobine ali nisu prihvatljive kod ljudi kojima je posao da donose odluke ili komuniciraju sa drugim ljudima.

    ''Ako te zanima sat ,ponovi upit i zamoli...)- Ma ,da druže... Možda i da im predložim priređivanje neke vrste zadovoljstva sa moje strane?


    Sat sam kupio na drugom mestu na kome smo se i prodavac i ja rastali uz osmeh i zadovoljstvo.
    jagos, Bluesky, bokanegra and 1 others like this.
    ZAJEDNO SMO SKUPA!

  8. #408
    Stariji član Avatar korisnika tiha
    Član od
    17.7.2011.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    1.027
    Lajkovi
    2628
    Reputacioni uticaj
    132

    Određen forumom Re: Prodavci satova sa domaćih online aukcija - iskustva, zapažanja, utisci

    Citat mire kaže: Pregled poruke
    Slažem se da to deluje vrlo neozbiljno, kao što u suštini i jeste. Ipak, sasvim je moguće da je radnik bio više zauzet i izgubio iz vida tvoj upit. Nema tu razloga za emocije. Ako te zanima sat, ponovi upit i zamoli za hitan odgovor.
    Meni se par puta desilo da me ne zovu kada sam se raspitivao za neki sat koji trenutno nisu imali u radnji. A ponekad jave kada dobiju trazeni model. Odnos je otprilike 50:50 %.

  9. #409
    Mlađi član
    Član od
    7.8.2011.
    Poruke
    96
    Lajkovi
    91
    Reputacioni uticaj
    13

    Određen forumom Re: Prodavci satova sa domaćih online aukcija - iskustva, zapažanja, utisci

    Citat VLADAN P kaže: Pregled poruke
    Nije da deluje neozbiljno nego jeste neozbiljno
    Sat sam kupio na drugom mestu na kome smo se i prodavac i ja rastali uz osmeh i zadovoljstvo.
    Sve ok, samo kažem - ne vidim razlog za toliki bes. Svakome se desi da pogreši, osim onome ko ne radi. Takvi ne greše nikada. Da se razumemo - nemam ništa sa dotično radnjom, možda je u konkretnom slučaju razlog i krajnji amaterizam.

    Ako si našao sat na drugom mestu za odgovarajuću cenu, onda te maksimalno podržavam. Ako si ga platio više, samo da bi dokazao poentu - onda baš ni najmanje.
    Naravno, nije da treba da te bude briga za moju podršku, samo kažem.

  10. #410
    Moderator Avatar korisnika VLADAN P
    Član od
    18.10.2010.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    8.627
    Lajkovi
    18026
    Reputacioni uticaj
    281

    Određen forumom Re: Prodavci satova sa domaćih online aukcija - iskustva, zapažanja, utisci

    mire
    Naprotiv
    Vaše (članova foruma) mišljenje mi jeste bitno kao što pomislim ponekada da je i vama moje te sam vam zato i preneo moje iskustvo.


    Inače, ni najmanje nisam besan.
    Sasvim mirno sam konstatovao,i vama preneo, idiotluk i nemarnost koji su prisutni u toj firmi.

    E,da...Sat sam platio (bez cenkanja) 15% manje od cene u pomenutoj ''firmi''
    ZAJEDNO SMO SKUPA!

Slične teme

  1. Online prodavnice satova - Linkovi
    By HellKid in forum Gde kupiti?
    Odgovora: 190
    Poslednja poruka: 29.10.2022., 19:50
  2. Manbushijie - iskustva i kvalitet satova
    By eee in forum Kineski mehanički satovi
    Odgovora: 111
    Poslednja poruka: 11.10.2014., 21:39
  3. Online kupovina Casio satova u Srbiji
    By spaled in forum Gde kupiti?
    Odgovora: 15
    Poslednja poruka: 27.3.2012., 17:22
  4. Domaći časopisi o satovima
    By Vladan Stevanovic in forum Opšti forum
    Odgovora: 22
    Poslednja poruka: 2.6.2011., 23:52

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •