Strana 36 od 60 PrvaPrva ... 2632333435363738394046 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 351 do 360 od ukupno 598
Like Tree901Likes

tema: Prodavci satova sa domaćih online aukcija - iskustva, zapažanja, utisci

  1. #351
    Moderator Avatar korisnika sima hrabri
    Član od
    16.12.2009.
    Lokacija
    Zemun
    Poruke
    2.556
    Lajkovi
    3874
    Blogovi
    2
    Reputacioni uticaj
    140

    Određen forumom Re: Prodavci satova sa domaćih online aukcija - iskustva, zapažanja, utisci

    Citat miskostuka kaže: Pregled poruke
    Al si ga ubo postovani,..Pa Aca Gangana je najveci poznavalac satova na Balkanu i u Evropi,uz to i procenitelj zvanicni za retke i stare satove..!!! Zovu ga i plate mu da proceni sat koji niko nikad nije ni video od nas. Ono sto on ima u malom prstu,svi mi nemamo jos za 50god u glavi,hahaha. Iskreno i s postovanjem Milos M Stojanovic....sramota me da kazem da sam kolekcionar satova,posto je ovde davno prozvana legenda u poznavanju casovnicarstva ... Aleksandre !!!!!!!!!!!

    Uboscu ga ponovo, postovani, da prostis, kad si se vec nasao pozvanim da prozivas.
    Aca Gangana? Da, ko za njega nije cuo, ne moze se nazvati kolekcionarom i poznavaocem. To je jedno od najcenjenijih imena savremene horologije, poznat sirom Balkana i Evrope. Ma, kakve Evrope! Sirom sveta, a i sire. Intergalakticki strucnjak, "procenitelj zvanicni" i nezvanicni za retke i stare satove, koje niko od nas smrtnika nije video. Toliko retke i toliko stare i toliko nevidljive, da ih ima samo po jedan komad - i to onaj koji on sam sklepa od 5 drugih poluraspadnutih satova, i stavi na Limundo.

    Pojasnjenje za miskostuku: Pomenuti g. Gangana je valjao frankenstajne preko Limunda, u sta su se mnogi clanovi Foruma uverili. Zato je ovde pomenut. Da li zna ili ne zna nesto o satovima, ovde nikoga ne interesuje, jer to svoje nesagledivo znanje ni sa kim ovde nije ni podelio. Da li je dobar covek ili nije - jos nas manje interesuje. Jedino sto je bitno jeste da je prodavao frankenstajne. Jel sada malo jasnije?
    Samo mi jos reci ko angazuje Acu Ganganu da "zvanicno" procenjuje satove, ziv ti ja. Verovatno Sotheby's, filijala iz Donjih Prdojevaca?

    Sto se tice King of Serbia, jos jednog velikog poznavaoca i moralnog gorostasa kome sada izigravas advokata, ne bih se vracao na njegov lik i delo, vec mu je posveceno mnogo vise paznje i prostora nego sto zasluzuje.

    P.S. I mene bi bilo sramota da sam na tvom mestu, bar smo se u necemu slozili.
    tolarbo, RUS, vladas and 11 others like this.
    Citat jole777 kaže:
    Ne pali me marketing, placeni oglasi ni sportasi/glumci. Daj mi kakvu vintage Omegu, in house Seiko ili Sinn-a i meni je to sasvim dosta.

  2. #352
    Banned
    Član od
    26.7.2011.
    Lokacija
    Nis
    Poruke
    171
    Lajkovi
    468
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Prodavci satova sa domaćih online aukcija - iskustva, zapažanja, utisci

    Svaka cast majstor Simo ,nisam rekao da ne postujem tvoje objave i delo,vec samo pisem istinu o ljudima koje licno poznajem i koji se trenutno smeju komentarima,javili mi se i rekli mi da se ne upustam u rasprave,jer ne zasluzujem da mene pljuju razni. Ne oglasavaju se na gluposti,a ta titula MODERATOR, verovatno bih je i ja imao sada,s obzirom da sam veoma lepo poceo na ovom cenjenom sajtu,da nije bilo pojedinaca da mi srozaju i reputaciju i uticaj . Zato se od srca zahvaljujem Igoru ,koji takodje moze da nam predaje satove u prste,a koji me je ovde usrao kao i mnogi pojedini koji stvarno nemaju pojma sta su satovi,osim sto procitaju i prekopiraju s neta na ovaj sajt. S covekom sam se upoznao u Bg ,na sajmu i stekao neraskidivog prijatelja,koji je usput,ako se neko seca nase prepiske od ranije, mene toliko isprozivao kao preprodavca satova,da su se zdusno prikljucili mnogi poltroni i ulizice sa foruma, da se normalnim ljudima zgadilo od prepiski,sto je i meni stizalo na private i mnogi mi davali podrsku,ali nisu imali damu da se oglase javno....a jos uvek ovde pisu i kopiraju tekstove sa Neta,,,znalci brate veliki. Usput ,stiglo mi je toliko poruka iz drugih zemalja u toku ovih mucnih bar za mene prepiski danas,ali cekam potvrdu da ih pustim ovde. Iz postovanja prema sajtu i Moderatorima,ne zelim da objavim jos puno poruka od ranije koje su mi privatno stizale ....i to od clanova koji jos uvek haraju,hahaha ovim sajtom.Zato ,ako neko ima sta da pise,neka me kontaktira privatno....Mozda postanemo kucni prijatelji kada se vidimo uzivo,hahaha. Pozdrav svim iskrenim zaljubljenicima u satove Milos M Stojanovic
    nokru likes this.

  3. #353
    RUS
    RUS je offline
    Moderator Avatar korisnika RUS
    Član od
    17.4.2009.
    Lokacija
    PA
    Poruke
    12.495
    Lajkovi
    43550
    Reputacioni uticaj
    577

    Određen forumom Re: Prodavci satova sa domaćih online aukcija - iskustva, zapažanja, utisci

    Misko, nisi ti niciji advokat ovde. Ko god ima nesto da napise slobodno neka to uradi, ali licno, zato bih te zamolio da te tvoje prepiske preko privatnih poruka, telefona ili koje cega zadrzis za sebe, a onima koji ti to pisu slobodno reci da ovde sami napisu nesto ako to zele.
    "I have no idols. I admire work, dedication and competence." - Ayrton Senna

  4. #354
    Banned
    Član od
    26.7.2011.
    Lokacija
    Nis
    Poruke
    171
    Lajkovi
    468
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom

    Predvece jos reakcija,postovani clanovi .....Koji se ne javljate i muuuuudro cutite, ..ili mozda niste moderatori ili sta znam vec koju titulu ovde imate ....Opet od mene ogroman pozdrav za iskrene zaljubljenike u satove i sve postovaoce ovog cenjenog sajta. ...... A javilo mi se na private jos njih,ali jos nemam prolaz da pustim i njihova misljenja u zvanicno pisanoj formi.... Biceeeee !!

    Pa to ide tako ,ajde Milose opet na suspenziju,Skinite me jer sam iskren.....Smesno brate,jako smesno. Zasto...? Sto govorim istinu,nekog boli,nekoga ne, djon ko obraz ili suprotno...hahha. Dajte bre malo realnosti ovde,iskreno zelim da ostanem punopravni clan,tj, malopravni clan ovog od mene ...iskreno cenjenog sajta ....Mozda u poniranju,ali nek se digne ponovo kakav je bio pre par godina.
    Poslednja ispravka: RUS (3.2.2015. u 15:28)
    nokru likes this.

  5. #355
    Moderator Avatar korisnika Neša
    Član od
    21.1.2011.
    Lokacija
    Novi Beograd
    Poruke
    6.328
    Lajkovi
    13230
    Blogovi
    9
    Reputacioni uticaj
    602

    Određen forumom Re: Prodavci satova sa domaćih online aukcija - iskustva, zapažanja, utisci

    Miško, obrisanim postovima sa privatnim porukama i ovim poslednjim si prevršio svaku meru. Ukoliko su članovi foruma izneli zamerke na rad pojedinih prodavaca, odbrana u stilu 'on je dobar čovek' ili 'razume se u satove' pada u vodu, jer to je zamena teza. Njihovo znanje može biti veliko, a o poštenju neka sude oni koji su sa njima trgovali. Imao si prilike da kulturno i normalno odgovoriš, ali pošto to nisi želeo, priča se ovde završava.

    S druge strane, postovi kojim vređaš ceo forum i njegove članove nisu primereni i ne spadaju u način komunikacije koji ovde prihvatamo. Niko ne spori da imaš znanje i iskustvo, ali nepristojno obraćanje i takav nivo diskusije nećemo tolerisati.

    Nadam se da ćeš naći neki drugi forum na kome ćeš moći da učestvuješ, jer od ovog trenutka ti je pristup Svetu satova zabranjen.
    Poslednja ispravka: Neša (3.2.2015. u 20:29)
    Shmizla, DrAgod, nokru and 1 others like this.
    Kvarcni satovi su precizni. Mehanički satovi imaju dušu.

  6. #356
    Član Avatar korisnika BrankoD
    Član od
    13.5.2014.
    Lokacija
    Backa Topola
    Poruke
    236
    Lajkovi
    496
    Reputacioni uticaj
    19

    Određen forumom Re: Prodavci satova sa domaćih online aukcija - iskustva, zapažanja, utisci

    A mene drma gripa nekoliko dana te nisam ovo pratio uživo . Zanimljiva prepiska.
    nokru likes this.

  7. #357
    Član Avatar korisnika zarekg
    Član od
    19.6.2014.
    Lokacija
    KG
    Poruke
    383
    Lajkovi
    717
    Reputacioni uticaj
    11

    Određen forumom Re: Prodavci satova sa domaćih online aukcija - iskustva, zapažanja, utisci

    Da se ne naljute ucesnici rasprave, meni je kao spanska serija plus sto nemam pojma o kome se sve radi u seriji .
    VLADAN P, BrankoD and nokru like this.

  8. #358
    Moderator Avatar korisnika sima hrabri
    Član od
    16.12.2009.
    Lokacija
    Zemun
    Poruke
    2.556
    Lajkovi
    3874
    Blogovi
    2
    Reputacioni uticaj
    140

    Određen forumom Re: Prodavci satova sa domaćih online aukcija - iskustva, zapažanja, utisci

    ma, ljovisna, kasandra i sulejman zajedno nisu nista u poredjenju sa ovim ovde nabojem emocija, teorijama zavera, vladama iz senke, klanovima, poltronima, ulizicama, izdajnicima, nepravedno zapostavljenima i prognanima... valjda ce uskoro kraj serije.
    samo da se sad ne pojavi iznenada necije vanbracno dete, koje je odnegovala ona babina jetrva koja je bila udata za komsiju casovnicara...
    Citat jole777 kaže:
    Ne pali me marketing, placeni oglasi ni sportasi/glumci. Daj mi kakvu vintage Omegu, in house Seiko ili Sinn-a i meni je to sasvim dosta.

  9. #359
    Istaknuti član Avatar korisnika MMario
    Član od
    19.3.2014.
    Lokacija
    Novi Sad
    Poruke
    4.608
    Lajkovi
    30885
    Reputacioni uticaj
    334

    Određen forumom Re: Prodavci satova sa domaćih online aukcija - iskustva, zapažanja, utisci

    simo, al' ga ti nabrojao....priznaj da si gledao Sulejmana!
    Shmizla and nokru like this.
    ....vreme ce pokazati ili ce on pokazati vreme....

  10. #360
    Moderator Avatar korisnika VLADAN P
    Član od
    18.10.2010.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    8.628
    Lajkovi
    18027
    Reputacioni uticaj
    281

    Određen forumom Re: Prodavci satova sa domaćih online aukcija - iskustva, zapažanja, utisci

    Citat sima hrabri kaže: Pregled poruke
    ma, ljovisna, kasandra i sulejman zajedno nisu nista
    Eee,Simo.
    Mario već napisa...
    A ja se čudim kako se ti tako amaterski oda

    nokru likes this.
    ZAJEDNO SMO SKUPA!

Slične teme

  1. Online prodavnice satova - Linkovi
    By HellKid in forum Gde kupiti?
    Odgovora: 190
    Poslednja poruka: 29.10.2022., 19:50
  2. Manbushijie - iskustva i kvalitet satova
    By eee in forum Kineski mehanički satovi
    Odgovora: 111
    Poslednja poruka: 11.10.2014., 21:39
  3. Online kupovina Casio satova u Srbiji
    By spaled in forum Gde kupiti?
    Odgovora: 15
    Poslednja poruka: 27.3.2012., 17:22
  4. Domaći časopisi o satovima
    By Vladan Stevanovic in forum Opšti forum
    Odgovora: 22
    Poslednja poruka: 2.6.2011., 23:52

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •