Strana 30 od 60 PrvaPrva ... 2026272829303132333440 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 291 do 300 od ukupno 598
Like Tree901Likes

tema: Prodavci satova sa domaćih online aukcija - iskustva, zapažanja, utisci

  1. #291
    Moderator Avatar korisnika Neša
    Član od
    21.1.2011.
    Lokacija
    Novi Beograd
    Poruke
    6.328
    Lajkovi
    13230
    Blogovi
    9
    Reputacioni uticaj
    602

    Određen forumom Re: Prodavci satova sa domaćih online aukcija - iskustva, zapažanja, utisci

    Da, setio sam se imena. Što se tiče prodaje, jedan preprodavac mi je rekao da mu ide lošije nego ranije, pošto ljudi imaju sve manje para. Satovi koje mi gledamo često su namenjeni srednjoj klasi, koja se polako topi.
    Kvarcni satovi su precizni. Mehanički satovi imaju dušu.

  2. #292
    Stariji član Avatar korisnika himmelstrider
    Član od
    25.9.2013.
    Poruke
    984
    Lajkovi
    516
    Reputacioni uticaj
    22

    Određen forumom Re: Prodavci satova sa domaćih online aukcija - iskustva, zapažanja, utisci

    Milane, na forumu je sigurna stvar, verovatno bi se i ja potrudio da kupim sat iako nisam pri parama. Posto je vec rizik izuzetno mali, nacice se para za kupovinu, pogotovo kod zaposlenih ljudi. To ti je ono kad imas ves masinu, i nije ti neophodna nova, ali kad si je vec nasao na kredit bez kamate aj da kupim.

    Neso, ocigledno je da para nema, sve poskupljuje a cene ostaju iste. Ovde i sa 500e mesecne plate treba da se potrudis da se lepo uklopis - osim ako ne zivis bez neta, vode i jedes hleb i pekmez. Ipak me raduju neke najavljene promene koje bi Srbiju trebale da pomere unapred. Inace, nekad prosto covek da misli da bi bolje vodio zemlju nego svi nasi "iskusni" politicari. Bice para za satove, bice
    Poslednja ispravka: himmelstrider (6.3.2014. u 7:12)
    "Vecina drustva zna sta je amortizer, sta je gibanj, sta je obarac, snajperski nisan... samo ja znam kako oni rade, i samo ja konstantno ucenje o tome vidim kao normalno."

  3. #293
    Moderator Avatar korisnika sima hrabri
    Član od
    16.12.2009.
    Lokacija
    Zemun
    Poruke
    2.556
    Lajkovi
    3874
    Blogovi
    2
    Reputacioni uticaj
    140

    Određen forumom Re: Prodavci satova sa domaćih online aukcija - iskustva, zapažanja, utisci

    Citat himmelstrider kaže: Pregled poruke
    Ipak me raduju neke najavljene promene koje bi Srbiju trebale da pomere unapred.
    jel? zao mi je sto moram da ti ubijem optimizam, ali mrka kapa.
    te najave mozemo macku o rep da okacimo, kao i sve druge najave i obecanja kojih smo se naslusali do sada.
    nece ovde nikad biti bolje, odgovorno tvrdim.
    nego, dok si jos mlad, put pod noge, i sto dalje odavde.

    a sto se satova tice, tacno je da svi (pre)prodavci kukaju. posebno kad su kvalitetni vintage primerci u pitanju - sve ih je manje, a obaska sto narod nema para ni za sta sto izlazi iz domena puke egzistencije.
    Citat jole777 kaže:
    Ne pali me marketing, placeni oglasi ni sportasi/glumci. Daj mi kakvu vintage Omegu, in house Seiko ili Sinn-a i meni je to sasvim dosta.

  4. #294
    Stariji član Avatar korisnika veberz
    Član od
    5.10.2013.
    Lokacija
    H-Kečkemet
    Poruke
    1.020
    Lajkovi
    2564
    Reputacioni uticaj
    107

    Određen forumom Re: Prodavci satova sa domaćih online aukcija - iskustva, zapažanja, utisci

    Pa nemoj Simo ... nikad ...

    To znaci bas nikada. Ali bice. No ne vama, a ni nama. Svima ili nikome! Ako si me shvatio ...

    Izvinjavam se za off

  5. #295
    Banned
    Član od
    26.1.2011.
    Lokacija
    Свилајнац, Поморавље
    Poruke
    2.322
    Lajkovi
    2316
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Prodavci satova sa domaćih online aukcija - iskustva, zapažanja, utisci

    da se nadodam na simin komentar, istu ovu recenicu sam i ja izvukao iz konteksta ali internet me je zeznuo i odustao sam od poruke jer ne smemo se baviti politikom ovde

    sve sto je rekao je aksiom

    sto se tice preprodaje, nije da imamo toliko manje nego pre 5 godina, nego cuvamo za crne dane, vide ljudi da su se crni oblaci nadvili, mi gradjani produbljujemo depresiju stednjom, za vreme ekspanzije, uzimanjem kredita, pojacavamo rast, vrlo jednostavno

    iz ovog izvodimo silogizam, da smo m igradjani krivi za krizu , imam razvijen logicki aparat hah

  6. #296
    Stariji član Avatar korisnika himmelstrider
    Član od
    25.9.2013.
    Poruke
    984
    Lajkovi
    516
    Reputacioni uticaj
    22

    Određen forumom Re: Prodavci satova sa domaćih online aukcija - iskustva, zapažanja, utisci

    Ne slazem se bas. Napominjem da ne verujem pukim obecanjima politicara, na to sam vec navikao. Verujem da zemlja moze da krene, sporo i tesko doduse. Na kraju krajeva, gde god da mrdnemo, mnogo gore od ovoga ne moze
    "Vecina drustva zna sta je amortizer, sta je gibanj, sta je obarac, snajperski nisan... samo ja znam kako oni rade, i samo ja konstantno ucenje o tome vidim kao normalno."

  7. #297
    RUS
    RUS je offline
    Moderator Avatar korisnika RUS
    Član od
    17.4.2009.
    Lokacija
    PA
    Poruke
    12.495
    Lajkovi
    43550
    Reputacioni uticaj
    577

    Određen forumom Re: Prodavci satova sa domaćih online aukcija - iskustva, zapažanja, utisci

    Smatram da ovom porukom zavrsavamo pricu o politici, posto je to protiv pravila foruma svaka naredna poruka koja ima veze sa politikom ce biti obrisana.

    Hvala na razumevanju!
    himmelstrider likes this.
    "I have no idols. I admire work, dedication and competence." - Ayrton Senna

  8. #298
    Moderator Avatar korisnika sima hrabri
    Član od
    16.12.2009.
    Lokacija
    Zemun
    Poruke
    2.556
    Lajkovi
    3874
    Blogovi
    2
    Reputacioni uticaj
    140

    Određen forumom Re: Prodavci satova sa domaćih online aukcija - iskustva, zapažanja, utisci

    off

    nema šale s ovim modovima.
    nemoj da se ljutis, rujo, to mi ovako malo diskutujemo o stanju na trzistu, uzrocima, posledicama i mogucnostima...
    Citat jole777 kaže:
    Ne pali me marketing, placeni oglasi ni sportasi/glumci. Daj mi kakvu vintage Omegu, in house Seiko ili Sinn-a i meni je to sasvim dosta.

  9. #299
    Novi član
    Član od
    20.4.2014.
    Poruke
    1
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Prodavci satova sa domaćih online aukcija - iskustva, zapažanja, utisci

    Pozdrav ljudi nov sam na forumu i ne razumem se bas u satove,razmisljam da uzmem jedan od ova 2 sata pa mi trebala vasa pomoc. Da li ovi satovi vrede ove pare? da li su pouzdani i da li je ovo pravo zlato na ovom prvom?

    https://www.kupujemprodajem.com/DOXA...ilter_id=38599
    https://www.kupujemprodajem.com/Doxa...ilter_id=38599
    Poslednja ispravka: RUS (20.4.2014. u 21:49) Razlog: Premesteno u odgovarajucu temu

  10. #300
    Moderator Avatar korisnika VLADAN P
    Član od
    18.10.2010.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    8.628
    Lajkovi
    18027
    Reputacioni uticaj
    281

    Određen forumom Re: Doxa pomoc

    Prvi sat nije zlatan već,kako i piše,-pozlaćen (pozlata debljine 10 mikrona)
    Cene su uvek relativna stvar - bivalo ih je u ovakvom stanju i skupljih i jeftinijih.
    Koliko se vidi lepo su očuvani pa ako ti se sviđaju samo napred.
    Pretpostavljam da si svestan njihovih prečnika.
    ZAJEDNO SMO SKUPA!

Slične teme

  1. Online prodavnice satova - Linkovi
    By HellKid in forum Gde kupiti?
    Odgovora: 190
    Poslednja poruka: 29.10.2022., 19:50
  2. Manbushijie - iskustva i kvalitet satova
    By eee in forum Kineski mehanički satovi
    Odgovora: 111
    Poslednja poruka: 11.10.2014., 21:39
  3. Online kupovina Casio satova u Srbiji
    By spaled in forum Gde kupiti?
    Odgovora: 15
    Poslednja poruka: 27.3.2012., 17:22
  4. Domaći časopisi o satovima
    By Vladan Stevanovic in forum Opšti forum
    Odgovora: 22
    Poslednja poruka: 2.6.2011., 23:52

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •