Strana 17 od 41 PrvaPrva ... 713141516171819202127 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 161 do 170 od ukupno 406
Like Tree446Likes

tema: Restauracija vintage satova

  1. #161
    Stariji član Avatar korisnika vlajo
    Član od
    15.6.2011.
    Lokacija
    Čačak
    Poruke
    1.973
    Lajkovi
    4899
    Reputacioni uticaj
    50

    Određen forumom Re: Restauracija vintage satova

    @Walter
    Има ли шансе да се поправи боја на безелу? Да ли то може некако да се среди? Ја сам постао подозрив према таквим сатовима баш због чињенице да се тај фарбани безел изгребе пре или касније.
    "Well, it's nothing very special. Uh, try and be nice to people, avoid eating fat, read a good book every now and then, get some walking in, and try and live together in peace and harmony with people of all creeds and nations...."- Monty Python's The Meaning of Life


  2. #162
    Moderator Avatar korisnika VLADAN P
    Član od
    18.10.2010.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    8.626
    Lajkovi
    18026
    Reputacioni uticaj
    281

    Određen forumom Re: Restauracija vintage satova

    ZAJEDNO SMO SKUPA!

  3. #163
    Stariji član
    Član od
    21.2.2010.
    Poruke
    747
    Lajkovi
    5623
    Reputacioni uticaj
    102

    Određen forumom Re: Restauracija vintage satova

    Citat vlajo kaže: Pregled poruke
    @Walter
    Има ли шансе да се поправи боја на безелу? Да ли то може некако да се среди? Ја сам постао подозрив према таквим сатовима баш због чињенице да се тај фарбани безел изгребе пре или касније.
    Tacno je to da se spoljasni bazel kad tad izgrebe obicno bazel je napravljen od neke legure aluminijuma i onda boja na njemu je nanesena pa ispecena to je posebna tehnologija ja sam pokusavao da popravljan na jednim bazelom od cirizen divera svasta sam pokusavao najbolje se pokazao crni mat sprej medjutim i on nakon kraceg vremena spadne.

    Nekim satovima na svu srecu stoi to da im je spoljasni bazel nijansu onako oliteo sa nekim malim ogrebotinama to im daje neki avanturisticki vintage smek, to ti je slicno onome kupis nove farmerice pa one su onako namerno izbledjene olitene a na nekim mestima i pokidane, i tako to

    Na ovim mojim Heuerom i ne izgleda tako lose bazel kad se vidi u zivo problem je mehanizam i potraga po delovima !

  4. #164
    Stariji član Avatar korisnika bt321
    Član od
    5.2.2011.
    Lokacija
    SKOPJE-MK
    Poruke
    1.834
    Lajkovi
    16238
    Reputacioni uticaj
    25

    Određen forumom Re: Restauracija vintage satova

    zelim ti puno srece u potrazi po delovima,poznajem tog sadziju i bezi od njega,vidi sta ti fali od delova ja sam tu
    da pomognem koliko mogu
    Walter likes this.

  5. #165
    Stariji član
    Član od
    21.2.2010.
    Poruke
    747
    Lajkovi
    5623
    Reputacioni uticaj
    102

    Određen forumom Re: Restauracija vintage satova

    Citat bt321 kaže: Pregled poruke
    zelim ti puno srece u potrazi po delovima,poznajem tog sadziju i bezi od njega,vidi sta ti fali od delova ja sam tu
    da pomognem koliko mogu
    Hvala na podrsci, VLADAN P hvala na informaciji kad sklopimo sat znacemo sta fali pa onda cu videt sta se moze naruciti sa linka koji si mi ti poslao jos jednom hvala !

  6. #166
    Član
    Član od
    21.1.2009.
    Poruke
    202
    Lajkovi
    85
    Reputacioni uticaj
    17

    Određen forumom Re: Restauracija vintage satova

    Ovo je lazni deo. Bolje je sacekati da se pojavi originalan na prodaju ili kontaktirati tag direktno, mozda imaju neko resenje.

  7. #167
    Stariji član
    Član od
    21.2.2010.
    Poruke
    747
    Lajkovi
    5623
    Reputacioni uticaj
    102

    Određen forumom Re: Restauracija vintage satova

    Neznam cudi me jedna stvar Heuerovi kolekcioneri imaih mnogo, dok nisam imao ovaj sat nisam ni mogao zamisliti da je stari heuer ne tag heuer vec samo Heuer ekstremno popularan i tazen medju kolekcionerima ali problem je u tome sto se delovi jako jako tesko pronalaze !

  8. #168
    Moderator Avatar korisnika Neša
    Član od
    21.1.2011.
    Lokacija
    Novi Beograd
    Poruke
    6.328
    Lajkovi
    13230
    Blogovi
    9
    Reputacioni uticaj
    602

    Određen forumom Re: Restauracija vintage satova

    Pre nekoliko meseci postavio sam sliku stare i propale tastove omege. Odneo sam je u servis Dojčinović, preko koga je naručen novi cifer. Evo kako je sat izgledao nekada:
    Restauracija vintage satova-img_0678.jpgRestauracija vintage satova-img_0679.jpg
    A evo i slika posle:
    Restauracija vintage satova-img_1990.jpgRestauracija vintage satova-img_1992.jpgRestauracija vintage satova-img_1994.jpgRestauracija vintage satova-img_1996.jpg
    Kvarcni satovi su precizni. Mehanički satovi imaju dušu.

  9. #169
    Stariji član Avatar korisnika vlajo
    Član od
    15.6.2011.
    Lokacija
    Čačak
    Poruke
    1.973
    Lajkovi
    4899
    Reputacioni uticaj
    50

    Određen forumom Re: Restauracija vintage satova

    Stvarno lepo izgleda, čini se da je baš vredelo.
    "Well, it's nothing very special. Uh, try and be nice to people, avoid eating fat, read a good book every now and then, get some walking in, and try and live together in peace and harmony with people of all creeds and nations...."- Monty Python's The Meaning of Life


  10. #170
    Moderator Avatar korisnika Neša
    Član od
    21.1.2011.
    Lokacija
    Novi Beograd
    Poruke
    6.328
    Lajkovi
    13230
    Blogovi
    9
    Reputacioni uticaj
    602

    Određen forumom Re: Restauracija vintage satova

    Hvala, Vlajo, vredelo je. Sat je porodično nasledstvo, pa zbog toga za mene i suprugu ima veću vrednost nego što se može izraziti novcem. Njen otac je često nosio taj sat, a pošto je pregledan, bio mu je veoma koristan u starosti. Sat izgleda još lepše u prirodi, a ovom prilikom bih javno pohvalio g. Kostića (tako se preziva momak koji radi u servisu). Osim kozmetike, sat je očišćen, podmazan, nanet je novi fosfor na kazaljke, a ispolirani su mu kućište i staklo. Naravno, kao čovek koji voli svoj posao i ceni mušteriju, dao je i uobičajene savete za održavanje i garanciju od godinu dana. Ako ima još nekih pitanja - tu sam.
    igor bg and skydrummer like this.
    Kvarcni satovi su precizni. Mehanički satovi imaju dušu.

LinkBacks (?)

  1. 4.9.2011., 21:47

Slične teme

  1. Seiko 6309/6105 diver
    By dragon in forum Kupovina satova
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 8.9.2011., 9:37
  2. Tag Heuer Carrera Calibre 1 Vintage
    By UlysseNardin in forum Prodaja satova
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 13.12.2010., 22:10
  3. Vintage Daily Beater
    By dragon in forum Ronilački satovi
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 21.5.2010., 19:07
  4. IWC Schaffhausen vintage
    By Floyd in forum Prodaja satova
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 1.5.2009., 19:17

Tags for this Thread

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •