Prikaz rezultata 1 do 10 od ukupno 451
Like Tree527Likes

tema: Safety razors ("masinice" tj. britve za brijanje)

Threaded View

  1. #11
    Novi član
    Član od
    24.8.2016.
    Poruke
    11
    Lajkovi
    84
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom

    Citat diaboliqstraps kaže: Pregled poruke
    Cestitke Dalibore! Ikon je samo drska stainless? Ili?


    Bas me zanima kakav je Pils razor. I da li vrijedi tih 200 eura
    Pils je drugi svijet. EJ nije ni približno Pilsu ni po kvaliteti izrade , ni po kvaliteti brijanja.
    Zato je i ta razlika u cijeni.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

    Citat diaboliqstraps kaže: Pregled poruke
    Danas pao Gillette tech iz 1964. (J4)

    Kliknite za sliku za veću verziju

Ime:	uploadfromtaptalk1370102503980.jpg
Viđeno:	880
Veličina:	53,9 KB
ID:	68822
    To je najbolji brijač za početnike. Toliko je blag da se njime možeš porezati samo ako to želiš.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

    Citat bojanjurcic72 kaže: Pregled poruke
    Pils je drugi svijet. EJ nije ni približno Pilsu ni po kvaliteti izrade , ni po kvaliteti brijanja.
    Zato je i ta razlika u cijeni.


    Sent from my iPhone using Tapatalk



    To je najbolji brijač za početnike. Toliko je blag da se njime možeš porezati samo ako to želiš.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

    Evo ga sa ikon stalkom i buldog ručkom.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

    Citat Милан Милановић kaže: Pregled poruke
    moje misljenje je da je taj wilkinson jako nežan što i nije loše, ja sam njim sam radio takv aizbrijavanja svuda po liccu, dakle i po vratu da nikad nisam nigde imao iritaciju, a tri dana kasnije sam izgledao kao da sam tek obrijan

    sa mojim merkurom ne mogu da radim izbrijavanje jer je jako agresivan, doduše izbrijavanje ni ne treba praktikovati, smatram ga izuzetno štetnim

    wilkinson nožićima, lamama ili žiletima nisam bio prezadovoljan, plavi žilet je zaista najbolji na našem tržištu, dodao bih i zelenu astru takođe, najbolji bez premca do sada je polsilver super iridium

    feather je po meni neviđena prevara, žilet koji ima samo mane i nijednu jedinu dobru osobinu, isto je rekao i moj brat koji ima Muhle R41 i sa kojim razmenjujem iskustva i žilete, naravno nove, tako da smo sve moguće žilete već probali
    Gledaj kako stoje stvari sa Feather žiletima. Oni su daleko od prevare kao što ti kažeš. To je vrhunski žilet koji nije napravljen za brijače tipa Merur, Edvin Jagger, Muhle i sl. Kad ga upariš sa takvim brijačima sav se izrežeš, jer ti brijači ne mogu pratiti njegovu oštrinu. On je napravljen za brijače tipa ATT S1, Ikon slant b1, Feather as d2 i slične. Brijanje sa Featherom i tim brijacima je veoma ugodno i uglađeno. Nažalost i cijena tih brijača je sasvim druga ( cca.200 $).


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Poslednja ispravka: RUS (25.8.2016. u 18:42)

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •