Strana 12 od 60 PrvaPrva ... 2891011121314151622 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 111 do 120 od ukupno 598
Like Tree901Likes

tema: Prodavci satova sa domaćih online aukcija - iskustva, zapažanja, utisci

  1. #111
    Istaknuti član Avatar korisnika backarelli
    Član od
    27.11.2011.
    Lokacija
    Bg-Lipovačka Šuma
    Poruke
    3.045
    Lajkovi
    10895
    Blogovi
    1
    Reputacioni uticaj
    137

    Određen forumom Re: Prodavci satova sa domaćih online aukcija - iskustva, zapažanja, utisci

    Oću i ja da se družim sa Simom.... Naziv: ar118819092508226.gif, pregleda: 358, veličina: 2,8 KB Simo , druže moj , nisam ti pojeo ono parče rodjendanske torte (rodjos Sveta Satova) kako sam napisao u temi "okupljanje članova" ... samo sam se šalio !
    jagos and sima hrabri like this.

  2. #112
    Moderator Avatar korisnika VLADAN P
    Član od
    18.10.2010.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    8.628
    Lajkovi
    18033
    Reputacioni uticaj
    281

    Određen forumom Re: Prodavci satova sa domaćih online aukcija - iskustva, zapažanja, utisci

    SIMO,OŽENI ME !

    O.k. ljudi.
    Svi znamo Simu,a i on zna šta mislimo o njemu.
    Odbranio bi se on sam i od ozbiljnijeg ''napada'' a kamoli od nečeg ovakvog.

    ''King...''
    Dobar glas ,u poslu,se teško stiče a lako gubi.
    Ne brini-ti nemaš šta da izgubiš.
    ZAJEDNO SMO SKUPA!

  3. #113
    Stariji član Avatar korisnika DrAgod
    Član od
    3.6.2011.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    1.227
    Lajkovi
    7892
    Blogovi
    2
    Reputacioni uticaj
    151

    Određen forumom Re: Casio Edifice EFE-503D-7AV

    Ima dosta onih koji na Limundu pecaju u mutnom, mada stičem utisak da ih ima manje nego prošle godine kada sam se na istom sajtu i registrovao. Lake žrtve su obično bez iskustva, što potkrepljuje primer Sime Hrabrog. Lično nisam imao negativnih iskustava - možda sam imao sreće!

    U svakom slučaju - otvorite četvore oči i potražite savet na forumu! Ovde ima ljudi koji su itekako spremni da pomognu!
    Being an engineer is a state of mind and therefore cannot be learned or forgotten!


  4. #114
    Administrator Avatar korisnika Shmizla
    Član od
    25.2.2008.
    Lokacija
    Beograd, Srbija / Belgrade, Serbia
    Poruke
    7.360
    Lajkovi
    11832
    Reputacioni uticaj
    250

    Određen forumom Re: Prodavci satova sa domaćih online aukcija - iskustva, zapažanja, utisci

    Simo, hvala puno na utrošenom vremenu i energiji da nam prikažeš problematičan sat, njegovo stanje i daš svoje celokupno mišljenje o problematičnoj kupovini.
    Mogu lično da pohvalim to što si kupljen sat sačuvao, iako je kupovina obavljena pre dve godine. Mogu ukratko da prokomentarišem da je sat koji je kupljen u katastrofalnom stanju i nakon restauriranja. Kaiš je takođe katastrofa. Ja bih ga iz besa odmah bacila u kantu. Ali, hvala što ostalim članovima portala pomažeš i pokazuješ svojim lošim iskustvom koliko treba voditi računa prilikom kupovine na aukcijama. Kako se treba boriti za pravdu i za svoj utrošen novac.


    Kingofserbia, nema potrebe za žučnim komentarima kakve ste pisali u predhodnim postovima.
    Svakako morate poštovati pravila "Sveta Satova". Ponašati se prema svom nahođenju u tuđoj kući i kršiti pravila, svakako može dovesti do trenutka kada ćete snositi posledice. Prema priloženim slikama Sime Hrabrog, sat je u izuzetno lošem stanju. Stanju nedostojnom prodaje, a kamoli pobune zbog lošeg komentara i iskustva pri kupovini.


    Portal Svet Satova je mesto koje pre svega okuplja ljude pozitivnog duha. Mesto koje okuplja istinske ljubitelje satova, one koji žele drugima da pomognu, daju doprinos ka boljoj edukaciji ljudi u vezi satova. Stoga, poštovani Kingofserbia, ukoliko smatrate da se možete uklopiti u opis iz predhodne rečenice, slobodno nas možete i dalje posećivati i diskutovati sa nama. Ukoliko je vaš odgovor negativan, najiskrenije vas molimo da se naša polemika završi na ovoj temi.


    Ponovo ponavljam, da svaki moderator ovog Foruma adekvatno primenjuje pravila propisana za funkcionisanje istog. Da ga svojim dugogorišnjim zalaganjem poštuje i doprinosi da Svet Satova bude ono što i jeste danas. I da koji god problem nastane na portalu u koje su oni umešani, to je realno i problem samog portala.

    Veliki pozdrav!

  5. #115
    Istaknuti član Avatar korisnika jagos
    Član od
    4.11.2009.
    Poruke
    2.683
    Lajkovi
    5664
    Reputacioni uticaj
    53

    Određen forumom

    simo svaka cast sto te nije mrzelo da napises sve ovo a u vezi sa ovako nebitnim covekom.zanimljivo koliko je covek bezobrazan.jos jednom ponavljam taj king je obican sitan prevarant.on i njemu slicni su obesmislili aukcijske sajtove.mislim da je i ljudima iz vocke krivo sto su mu brisali negativne ocene da bi narod kupovo od njega a oni uzimali sitnu proviziju.izgubili su na duge staze jer tamo vise nema ozbiljnih kupovina.pozivam i njih da zastite kupce isplatice im se.

    laneni prevara je prevara.ako su par hiljada dinara nebitni zasto neko postavlja oglas da bi ih uzeo.lazov je lazov cifra ne menja to.
    Poslednja ispravka: d1d (27.3.2012. u 22:44) Razlog: spojene poruke
    Djordje, anbeast, Neša and 2 others like this.

  6. #116
    d1d
    d1d je offline
    Stariji član Avatar korisnika d1d
    Član od
    19.1.2011.
    Lokacija
    Vojvodina - Novi Sad
    Poruke
    1.296
    Lajkovi
    1128
    Reputacioni uticaj
    23

    Određen forumom Re: Prodavci satova sa domaćih online aukcija - iskustva, zapažanja, utisci

    Simo - niko nije ni sumnjao, ipak je ovo Svet satova i tvoja reputacija ovde puno znaci. Zao mi je sto si potrosio toliko vremena, a cini se i zivaca. Nema potrebe za tim!
    jagos likes this.
    "I'm very proud of my gold pocket watch. My grandfather, on his deathbed, sold me this watch." - Woody Allen.

  7. #117
    Član Avatar korisnika pugo
    Član od
    31.10.2010.
    Lokacija
    beograd
    Poruke
    205
    Lajkovi
    784
    Reputacioni uticaj
    37

    Određen forumom Re: Casio Edifice EFE-503D-7AV

    Molba za Simu Hrabrog!
    Ako je ikako moguće, otkupio bih remen....kaiš...ili šta je već..? (ovaj sa slike u prilogu). Mnogo bi mi učinio.
    Prodavci satova sa domaćih online aukcija - iskustva, zapažanja, utisci-kozni-remen-1.jpg

    Hvala unapred,
    Pugo

    P.S. Simo,vredno je svako tvoje slovce koje napišeš, a kinga jednostavno...IGNORE.
    Djordje, jagos, anbeast and 2 others like this.

  8. #118
    Moderator Avatar korisnika Neša
    Član od
    21.1.2011.
    Lokacija
    Novi Beograd
    Poruke
    6.329
    Lajkovi
    13235
    Blogovi
    9
    Reputacioni uticaj
    602

    Određen forumom Re: Casio Edifice EFE-503D-7AV

    Pugo, jel može jedna specijalna porudžbina?

    Hoću isti ovakav novi zamenski remen, ali da bude u nekoj svetlijoj nijansi kako bi se bolje videle fleke, po mogućnosti od pasulja, sarme i paprika. Zatim, hoću da umesto štepa radi jedna dobra heftalica za papir, s tim da svi slojevi kože budu dodatno spojeni i selotejpom. Pretpostavljam da će za spajanje novog zamenskog remena biti dovoljna jedna čačkalica, koju ću sam obezbediti, ali da na čačkalici bude potpisan i Backarelli, koji je to već i predložio. Za materijal ne mogu da pomognem, ali se nadam da će na nekom obližnjem otpadu moći da se nađe neka odlična sirovina.
    sima hrabri, pugo, igor bg and 3 others like this.
    Kvarcni satovi su precizni. Mehanički satovi imaju dušu.

  9. #119
    Administrator Avatar korisnika Shmizla
    Član od
    25.2.2008.
    Lokacija
    Beograd, Srbija / Belgrade, Serbia
    Poruke
    7.360
    Lajkovi
    11832
    Reputacioni uticaj
    250

    Određen forumom Re: Casio Edifice EFE-503D-7AV

    Jaoj, ljudi da ne idemo dalje sa šalama...

    Sačekaćemo i odgovor Kingofserbia i stavljemo tačku na ovu već dobro utvrđenu priču.

    Pozdrav svima!

  10. #120
    Član Avatar korisnika pugo
    Član od
    31.10.2010.
    Lokacija
    beograd
    Poruke
    205
    Lajkovi
    784
    Reputacioni uticaj
    37

    Određen forumom Re: Casio Edifice EFE-503D-7AV

    'ajde dva odgovora na istu temu;
    1. Za "Šmizlu".............moja ponuda Simi uopšte nije šala. Zar stvarno misliš da treba čekati bilo kakav odgovor ili komentar nekakvog "kinga". Zar njegovi tekstovi (ako ih mogu tako nazvati) ne govore dovoljno?

    2. Za "Nešu"..............drage volje, ali ja to zaista n'umem. Čekaću još Simin odgovor na moju ponudu. Jednostavno rečeno JA TAJ REMEN.....KAIŠ....MORAM DA IMAM.
    eee, vladas, jagos and 3 others like this.

Slične teme

  1. Online prodavnice satova - Linkovi
    By HellKid in forum Gde kupiti?
    Odgovora: 190
    Poslednja poruka: 29.10.2022., 19:50
  2. Manbushijie - iskustva i kvalitet satova
    By eee in forum Kineski mehanički satovi
    Odgovora: 111
    Poslednja poruka: 11.10.2014., 21:39
  3. Online kupovina Casio satova u Srbiji
    By spaled in forum Gde kupiti?
    Odgovora: 15
    Poslednja poruka: 27.3.2012., 17:22
  4. Domaći časopisi o satovima
    By Vladan Stevanovic in forum Opšti forum
    Odgovora: 22
    Poslednja poruka: 2.6.2011., 23:52

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •