Strana 48 od 270 PrvaPrva ... 384445464748495051525898148 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 471 do 480 od ukupno 2699
Like Tree443Likes

tema: Procene vrednosti satova - Samo u ovoj temi!

  1. #471
    Istaknuti član Avatar korisnika dragon
    Član od
    27.8.2008.
    Lokacija
    Novi Sad
    Poruke
    4.195
    Lajkovi
    1419
    Reputacioni uticaj
    53

    Određen forumom Re: Seiko - trebaju mi informacije

    Bez fotografija kako bi se videlo u kakvom je stanju sat teško...
    PRAVILNIK FORUMA :: PRAVILNIK ZA BERZU SATOVA :: VODIČ ZA POSTAVLjANjE SLIKA

    "Never look back, look forward, step forward even if only half a step at a time, knowing how to be flexible in order to accept changes, be sincere"

    Men invented time. Seiko perfected it.


  2. #472
    Novi član
    Član od
    6.9.2011.
    Poruke
    2
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Procene vrednosti satova - Samo u ovoj temi!

    Posedujem rucni sat Roamer Stingray chrono neispravan dobre spoljasne ocuvanosti bez kutije sam telo sata. Ima sve delove samo mu je valjda polomljena neka poluga na mehanizmu. Hteo bih da ga prodam pa me interesuje orjentaciono kolika mu je vrednost, ako ste u mogucnosti da mi kazete. Po potrebi saljem fotografije sata. Ne znam da li je poruka poslata na pravu adresu, ako nije uputite me na koju adresu da je posaljem. HvalaProcene vrednosti satova - Samo u ovoj temi!-dscf9065.jpgProcene vrednosti satova - Samo u ovoj temi!-dscf9066.jpgProcene vrednosti satova - Samo u ovoj temi!-dscf9067.jpg

  3. #473
    Novi član
    Član od
    9.9.2011.
    Poruke
    7
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Procene vrednosti satova - Samo u ovoj temi!

    Imam dzepni sat SPIDER 17 RUBIS INCABLOC SWISS MADE, pa bi zeleo da znam njegovu pribliznu vrednost. hvala unapred

  4. #474
    Novi član
    Član od
    15.6.2011.
    Poruke
    1
    Lajkovi
    0
    Blogovi
    1
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: darwil

    Pozdrav svima, uopste se ne razumem u satove pa
    ako moze neka informacija o ovlascenim distributerima breitling satova , ili nekog kompetentnog pouzdanog procenjivaca satova u Beogradu..u pitanju je breitling jupiter pilot sat koji sam nasao ali se ne razumem da li je original....gledam po ebay-u i nasao sam veoma slican skoro isti

    http://www.ebay.com/itm/BREITLING-JU...-/390340326044
    osim sto je kais kozni a ne metalni kao ovaj teget boje ima iste brojeve kao i ovaj a i oznake su mu iste A59028 .....Ako neko zna foru kako da znam da li je original bio bih mu zahvalan...

    ako treba saljem i detaljne slike
    Hvala na pomoci i pozdrav
    Poslednja ispravka: Diego81 (20.9.2011. u 14:07) Razlog: dodatak o slikama

  5. #475
    Novi član
    Član od
    21.9.2011.
    Poruke
    2
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Procene vrednosti satova - Samo u ovoj temi!

    zdravo interesuje me vrednost ovog sata jer na internetu ne mogu da pronadjem nishta o ovom modelu marka je remova 17 rubina incabloc i ispravan je...Procene vrednosti satova - Samo u ovoj temi!-4.jpgProcene vrednosti satova - Samo u ovoj temi!-3.jpgunapred hvala!

  6. #476
    Stariji član Avatar korisnika banja
    Član od
    1.12.2010.
    Lokacija
    Srbija medju sljivama!!!
    Poruke
    594
    Lajkovi
    706
    Reputacioni uticaj
    17

    Određen forumom Re: Procene vrednosti satova - Samo u ovoj temi!

    Pozdrav Nenade i dobrodosao!

    Javice se vec neko strucan da ti da procenu sata i da ti kaze nesto vise o njemu, malo strpljenja...

    Medjutim, nemoj da se previse nadas oko materijalne vrednosti sata...To je stari sat kome je potrebno sredjivanje i malo ulaganje u njega...Sto se tice marke sata, ja licno nisam cuo za nju...
    Historia est magistra vitae!

    Ljudi su kao satovi, neki žure, neki kasne, a ima i pokvarenih.

  7. #477
    Moderator Avatar korisnika Neša
    Član od
    21.1.2011.
    Lokacija
    Novi Beograd
    Poruke
    6.329
    Lajkovi
    13235
    Blogovi
    9
    Reputacioni uticaj
    602

    Određen forumom Re: Procene vrednosti satova - Samo u ovoj temi!

    Izgleda da sat nije u baš najboljem stanju, tako da ne verujem da ima neku veliku vrednost. Eventualno par stotina dinara, ukoliko se uporedi sa cenama ostalih satova. Doduše, ovde bi trebalo staviti i sliku mehanizma da bi se moglo reći nešto više.

  8. #478
    Novi član
    Član od
    21.9.2011.
    Poruke
    2
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Procene vrednosti satova - Samo u ovoj temi!

    Pa jako mi je teshko da ga otvorim ali nadjoh jedan primerak na nekoj aukciji na nemachkom sajtu nekom i tamo stoji da je mehanizam eta 2452 ako vam to znachi neshto ja se stvarno ne razumem!
    unapred hvala

  9. #479
    Moderator Avatar korisnika Neša
    Član od
    21.1.2011.
    Lokacija
    Novi Beograd
    Poruke
    6.329
    Lajkovi
    13235
    Blogovi
    9
    Reputacioni uticaj
    602

    Određen forumom Re: Procene vrednosti satova - Samo u ovoj temi!

    Ovde je bitno kakav je konkretan primerak mehanizma, a ne šta se serijski stavljalo u taj sat. Iako je ETA poznat proizvođač dobrih satnih mehanizama, pri proceni sata se uvek gleda primerak koji se kupuje ili prodaje. Na primer, na sledeća dva linka se nalaze slike mercedesa:
    http://cdn0.caradvice.com.au/wp-cont...class-2009.jpg
    http://i01.i.aliimg.com/photo/v0/114...ts_car_all.jpg

    Iako je mercedes poznata firma, pretpostavljam da uočavaš razliku između prvog i drugog, pri čemu ne mislim na tip, nego na stanje. Ako je u pitanju sat sa slike, jadno se vidi da je kućište oguljeno, pre svega pozlata ili šta je već, staklo će morati da se menja ili polira, brojčanik deluje propalo, a njega je praktično nemoguće srediti, a ukoliko nije održavan, mehanizam treba očistiti. Nedavno sam video doxu u sličnom stanju, koju sam hteo da kupim za delove. Prodavac je tražio 500 dinara, ali sam odustao jer nije bio odgovarajući model.

    Ako hoćeš da kupiš pristojan vintage sat, već za 1500 dinara može da se naleti na pristojan primerak. U onaj bi trebalo dosta uložiti, a ukoliko nije toliko poznata marka kod nas, može biti problema za delove.

  10. #480
    Novi član
    Član od
    26.8.2011.
    Poruke
    4
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Procene vrednosti satova - Samo u ovoj temi!

    Da kao i sve u nasoj zemlji tako i ovde. Pitas nesto,onda krenu "strucnjaci" sa recima jos ovo,jos ovo,jos ovo itd. A vecina nije drzala na ruci skuplji sat od 50e (cast izuzecima). Zanemarite moje pisanje kao da ga nikada nije bilo. Dovidjenja

Slične teme

  1. Akcija - odgovor u svakoj temi
    By Vladan Stevanovic in forum Info
    Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 3.9.2010., 21:14
  2. Koji sat da kupim u vrednosti do 12.000 rsd?
    By Milos89 in forum Koji sat kupiti?
    Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 11.12.2009., 12:34
  3. Samo Orient
    By Milanche78 in forum Japanski satovi
    Odgovora: 8
    Poslednja poruka: 5.11.2009., 15:10

Tags for this Thread

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •