Strana 50 od 270 PrvaPrva ... 4046474849505152535460100150 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 491 do 500 od ukupno 2699
Like Tree443Likes

tema: Procene vrednosti satova - Samo u ovoj temi!

  1. #491
    Banned
    Član od
    9.9.2011.
    Poruke
    239
    Lajkovi
    781
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Procene vrednosti satova - Samo u ovoj temi!

    Pozdrav svima. Da li znate koji je ovo model ML-a, sta mislite da li je original i koliko vredi koja mu je cena?

    evo linka


    [edit by dragon: uklonjen link]
    Poslednja ispravka: dragon (27.9.2011. u 23:02)

  2. #492
    Istaknuti član Avatar korisnika dragon
    Član od
    27.8.2008.
    Lokacija
    Novi Sad
    Poruke
    4.195
    Lajkovi
    1419
    Reputacioni uticaj
    53

    Određen forumom Re: Procene vrednosti satova - Samo u ovoj temi!

    Sa prve strane ove teme...


    Procene vrednosti satova će se raditi samo u ovoj temi i ni u jednoj drugoj!

    Par osnovnih pravila:
    • Prilikom zahteva za procenom vrednosti sata obavezno postavite Vaše slike Vašeg sata u ne manjoj rezoluciji od 640x480 piksela. Poželjno je da veličina slike bude 800x600 piksela i da slike budu kvalitetne.

    • Procene vrednosti satova bez postavljenih slika se neće raditi.

    • Nemojte postavljati linkove ka domaćim online berzama jer će se ti linkovi brisati.

    • Kontakt informacije o firmama/radnjama/osobama koje vrše procenu vrednosti satova tražite putem privatnih poruka. Portal "Svet Satova" nije odgovoran za eventualnu nestručnu procenu vrednosti satova ili nižu procenu od tržišne.

    • Nije dozvoljeno tražiti procene vrednosti satova koji se prodaju na forumu Svet Satova. Ako neko postavi oglas na forumu i traži određenu cenu znači da toliko vrednuje sat a eventualni dogovor oko druge cene kupac i prodavac mogu obaviti putem privatnih poruka.

    • Procene vrednosti satova koje dobijate na forumu shvatite kao lične procene članova foruma, koje mogu biti realne ali i ne moraju stoga portal Svet Satova nije odgovoran za procene vrednosti koje dobijate u ovoj temi.

    Pozdrav
    PRAVILNIK FORUMA :: PRAVILNIK ZA BERZU SATOVA :: VODIČ ZA POSTAVLjANjE SLIKA

    "Never look back, look forward, step forward even if only half a step at a time, knowing how to be flexible in order to accept changes, be sincere"

    Men invented time. Seiko perfected it.


  3. #493
    Novi član
    Član od
    23.9.2011.
    Poruke
    3
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Procene vrednosti satova - Samo u ovoj temi!

    Citat dragon kaže: Pregled poruke
    Moraćeš da postaviš kvalitetnije fotografije jer se na ovima zaista jako slabo vidi u kakvom je stanju sat. Dobre fotografije su prvi i osnovni preduslov da bi se odradila procena vrednosti.

    Sector je pravio dva modela u 300 seriji i to model sa kvarcnim i model sa automatim mehanizmom pri čemu su modeli sa kvarcnim bili prilično jeftini dok su automatici imali pristojnu cenu.

    Pozdrav

    Nemam fotoaparat pri sebi ali imam kameru(koja verovao ili ne, nema opciju slikanja).Napravio sam kraci snimak, mislim da je dobrog kvaliteta, pa ako moze da pomogne pri proceni:

    MEGAVIDEO - I'm watching it

    Hvala.

  4. #494
    Istaknuti član Avatar korisnika tolarbo
    Član od
    11.11.2008.
    Poruke
    4.529
    Lajkovi
    30323
    Reputacioni uticaj
    83

    Određen forumom Re: Procene vrednosti satova - Samo u ovoj temi!

    Ako sam dobro odgledao video, cini mi se da je kvarcni. A vrlo lako ces da se uveris da li je automatic, ako ga malo protreses i on pocne da radi, onda nije kvarcni.

  5. #495
    Istaknuti član Avatar korisnika tolarbo
    Član od
    11.11.2008.
    Poruke
    4.529
    Lajkovi
    30323
    Reputacioni uticaj
    83

    Određen forumom Re: Procene vrednosti satova - Samo u ovoj temi!

    Citat dragon kaže: Pregled poruke
    Poštovani Nikola,
    smatram da su Vaš komentar i nastup krajnje neumesni a opaska na račun članova foruma i vrednosti njihovih satova bezobrazna.

    Tema koja nosi naziv "Procene vrednosti satova" je otvorena zbog sve češćih zahteva članova, uglavnom novoregistrovanih, da se odredi približna vrednost satova koji se nalaze u njihovom vlasništvu. Članovi koji se javljaju u ovoj temi i svojim znanjem pokušavaju da pomognu Vama nisu plaćeni za taj rad i nemaju apsolutno nikakvu obavezu da odgovore na svako postavljeno pitanje. Angažovanje članova foruma zavisi isključivo od njihove dobre volje i želje ali i znanja koji poseduju. Pomenutu obavezu u proceni vrednosti satova nemaju ni moderatori foruma jer mi nismo kuća koja se bavi procenom satova niti je forum zamišljen kao takvo mesto.
    Kada Vam je već toliko stalo da saznate koliko biste novca mogli da dobijete za sat koji Vam je ostavljen u nasleđe, mogli ste i Vi da uložite barem malo truda u potrazi za odgovorom a ne samo da postavite pitanje i čekate da se drugi polome oko Vašeg zahteva.
    Ukoliko želite stručnu i trenutnu procenu za Vaš sat, obratite se nekoj eminentnijoj antikvarnici ili aukcionarskoj kući koja se specijalizovala u prodaji starina. Pripremite i novčanik jer ta stručna procena sigurno neće biti zasnovana samo na dobroj volji zaposlenih.

    S poštovanjem,
    Dragan
    Au @dragone, koliko si se spremao za ovakav odgovor, priznaj!

  6. #496
    Novi član
    Član od
    23.9.2011.
    Poruke
    3
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Procene vrednosti satova - Samo u ovoj temi!

    Jeste kvarcni, pise nazad na poledjini "quartz", mene samo interesuje da li ima ikakvu vrednost i ako ima, da neko slucajno ne zna kolika bi ona otprilike bila?

    Sat sam uzeo odavno i koliko se secam nije bio ni previse skup ali nije bio bas ni jeftin

  7. #497
    Moderator Avatar korisnika VLADAN P
    Član od
    18.10.2010.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    8.626
    Lajkovi
    18033
    Reputacioni uticaj
    281

    Određen forumom Re: Procene vrednosti satova - Samo u ovoj temi!

    AlexBg
    Jasno ti je da je teško dati preciznu procenu na ovakav način,ali evo,ja bih rekao oko 4000 din.
    Edit-Nadam se da će drugi članovi izvršiti korekciju moje procene u slučaju potrebe.
    Poslednja ispravka: VLADAN P (29.9.2011. u 12:43)
    ZAJEDNO SMO SKUPA!

  8. #498
    Novi član
    Član od
    4.12.2010.
    Poruke
    5
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Procene vrednosti satova - Samo u ovoj temi!

    Procene vrednosti satova - Samo u ovoj temi!-3.jpgProcene vrednosti satova - Samo u ovoj temi!-1.jpg
    pozdrav svim forumasima i zaljubljenicima u satove...
    Da li mi moze neko pomoci oko procene "realne" vrednosti ovog sata.
    Model je: (predpostavljam) omega geneve cal.601 17 jewel

    sat je u odličnom stanju, ocuvan, ne ogreban.
    Hvala u napred

  9. #499
    Moderator Avatar korisnika sima hrabri
    Član od
    16.12.2009.
    Lokacija
    Zemun
    Poruke
    2.556
    Lajkovi
    3874
    Blogovi
    2
    Reputacioni uticaj
    140

    Određen forumom Re: Procene vrednosti satova - Samo u ovoj temi!

    a8lex6a, realna vrednost kod nas bi bila 80-130 eur, u zavisnosti od stanja sata i mehanizma, a napolju 2x ili 3x vise.
    Citat jole777 kaže:
    Ne pali me marketing, placeni oglasi ni sportasi/glumci. Daj mi kakvu vintage Omegu, in house Seiko ili Sinn-a i meni je to sasvim dosta.

  10. #500
    Novi član
    Član od
    4.12.2010.
    Poruke
    5
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Procene vrednosti satova - Samo u ovoj temi!

    Jel ima jos neko neku predpostavku kolika je cena ovakvog sata

Slične teme

  1. Akcija - odgovor u svakoj temi
    By Vladan Stevanovic in forum Info
    Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 3.9.2010., 21:14
  2. Koji sat da kupim u vrednosti do 12.000 rsd?
    By Milos89 in forum Koji sat kupiti?
    Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 11.12.2009., 12:34
  3. Samo Orient
    By Milanche78 in forum Japanski satovi
    Odgovora: 8
    Poslednja poruka: 5.11.2009., 15:10

Tags for this Thread

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •