Strana 58 od 270 PrvaPrva ... 84854555657585960616268108158 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 571 do 580 od ukupno 2699
Like Tree443Likes

tema: Procene vrednosti satova - Samo u ovoj temi!

  1. #571
    Novi član
    Član od
    23.11.2011.
    Poruke
    2
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Raymond Weil tango Automatic

    Dobio sam na poklon rucni sat Raymond Weil Tango Automatic, model 3460 Z0845... Zanima me kolika je njegova vrednost.

  2. #572
    Moderator Avatar korisnika VLADAN P
    Član od
    18.10.2010.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    8.627
    Lajkovi
    18027
    Reputacioni uticaj
    281

    Određen forumom Re: Raymond Weil tango Automatic

    ZAJEDNO SMO SKUPA!

  3. #573
    Novi član
    Član od
    23.11.2011.
    Poruke
    2
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Raymond Weil tango Automatic

    Video sam te modele, ali nisu isti kao ovaj moj, koji ne mogu da pronadjem na Internetu!

  4. #574
    Moderator Avatar korisnika VLADAN P
    Član od
    18.10.2010.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    8.627
    Lajkovi
    18027
    Reputacioni uticaj
    281

    Određen forumom Re: Raymond Weil tango Automatic

    Ako bi postavio sliku ,verovatno bi pomoglo.
    Pretpostavljam da si ga tražio i ovde-Tango Men Watches by RAYMOND WEIL Genève Luxury Men Watches
    ZAJEDNO SMO SKUPA!

  5. #575
    Mlađi član Avatar korisnika Dulan_88
    Član od
    2.10.2010.
    Lokacija
    Belgrade, Serbia, Serbia
    Poruke
    92
    Lajkovi
    189
    Reputacioni uticaj
    14

    Određen forumom Certina ds c-class

    Pozdrav svim ljubiteljima satova.Naidjoh pre neki dan na ovu Certinu DS Classic,unutra je menanizam 633 na bazi ETA 2824/2 sa 25 rubina.Safinro staklo,celicno kuciste itd...Kakva su vasa misljenja o njemu i da li vredi 150 evra koliko prodavac trazi...? Nema bas puno podataka o njoj na internetu,ovo malo informacija sto sam nasao,nasao sam na nekom ruskom sajtu...Tako da bi svaka sugestija bi dobro dosla...Unapred hvala svima...

  6. #576
    Stariji član Avatar korisnika vlajo
    Član od
    15.6.2011.
    Lokacija
    Čačak
    Poruke
    1.973
    Lajkovi
    4899
    Reputacioni uticaj
    50

    Određen forumom Re: Procene vrednosti satova - Samo u ovoj temi!

    Pozdrav, ovde važi pravilo da se o proceni vrednosti sata ne razgovara bez slike sata, zato dok ne izbaciš fotografije konkretnog sata možeš dobiti samo uopštene odgovore. Što se tiče navedenih podataka, ako je sat u dobrom stanju, ispravan, ta cena je prihvatljiva.
    Poslednja ispravka: d1d (24.11.2011. u 11:39) Razlog: naslov teme
    "Well, it's nothing very special. Uh, try and be nice to people, avoid eating fat, read a good book every now and then, get some walking in, and try and live together in peace and harmony with people of all creeds and nations...."- Monty Python's The Meaning of Life


  7. #577
    Novi član
    Član od
    28.6.2011.
    Poruke
    4
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Informacija / savet o satovima Raketa, Omikron i K. Serkisoff Constantinople

    Dobio sam tri sata koji su malo stariji i neispravni zanima me koji od ovih satova se isplati popravljati i dali imaju neku vrednost:

    Prvi je ruski sat "Raketa"star sigurno 30god. problem je nesto u mehanizmu nemoze da se navije.

    Procene vrednosti satova - Samo u ovoj temi!-raketa.jpg

    Drugi sat je "Omikron" 25 Jewels Automatic, na njemu nema tockica za navijanje i verovatno nesto u mehanizmu.

    Procene vrednosti satova - Samo u ovoj temi!-omikron-01.jpgProcene vrednosti satova - Samo u ovoj temi!-omikron-02.jpg

    Treci je dzepni sat "K. Serkisoff Constantinople" nema skazaljke i fali staklo, mislim da je navijen ali neradi.

    Procene vrednosti satova - Samo u ovoj temi!-k.-serkisoff-constantinople_01.jpgProcene vrednosti satova - Samo u ovoj temi!-k.-serkisoff-constantinople_02.jpgProcene vrednosti satova - Samo u ovoj temi!-k.-serkisoff-constantinople_03.jpg

  8. #578
    Moderator Avatar korisnika VLADAN P
    Član od
    18.10.2010.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    8.627
    Lajkovi
    18027
    Reputacioni uticaj
    281

    Određen forumom Re: Informacija / savet o satovima Raketa, Omikron i K. Serkisoff Constantinople

    Materijalna vrednost ovih satova (obzirom na stanje) je zanemarljiva.Koliko bi popravka uz sređivanje koštala ti samo časovničar može reći.Ono što je sigurno-Jeftinije je kupiti ovakve već ispravne satove nego ove sređivati.
    To je materijalistički stav.
    Sa druge strane...
    Ako su satovi deo porodičnog nasleđa i ako za tebe imaju i neku drugu vrednost-preporuka (i moja lična želja) je da se polako sređuju...jedan po jedan.
    ZAJEDNO SMO SKUPA!

  9. #579
    Moderator Avatar korisnika VLADAN P
    Član od
    18.10.2010.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    8.627
    Lajkovi
    18027
    Reputacioni uticaj
    281

    Određen forumom Re: christ mehanik da li je replika

    Loki
    Izgleda da trenutno ima nekih problema sa privatnim porukama,tako da ne znam da li si dobio moj odgovor.
    U svakom slučaju evo adrese i telefona časovničara za kog verujem da će ispuniti tvoja očekivanja
    ''Ankerica'' Gospodarska 8-Zemun. 011-210 6453

    ZAJEDNO SMO SKUPA!

  10. #580
    Novi član
    Član od
    25.11.2011.
    Poruke
    1
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Procene vrednosti satova - Samo u ovoj temi!

    Postovani forumasi,



    zamolio bih vas da mi pomonete oko procene ova dva sata. Slike nisu ispale bas najbolje pa ako bude neophodno potrudicu se da napravim bolje ovih dana.


    Procene vrednosti satova - Samo u ovoj temi!-1.jpg

    1. Crni levo je Revue (Bez Thommen). Sat je automatik sa datumom, vrlo je precizan za automatik i potpuno je ispravan. Mana mu je izgled - dosta je pohaban. Nema neke velike i duboke ogrebotine ali su i staklo i zadnja strana skoro matirani. Kais je kozni i verovatno nije originalan i izgleda vrlo kvalitetno mada je i on pohaban oko rupa gde je zakopcavan.

    S prednje strane ima natpis Revue i znak proizvodjaca (stilizovano R), Automatic i na dnu Swiss made. Otpozadi u ima tri natpisa u krug - Water resistant - Stainless steel - T1621A.

    2. Beli desno je Citizen, automatik sa danom (na engleskom i nemackom) i datumom i originalnom metalnom narukvicom. Kopca na narukvici ima jednu ogrebotinu i da nije toga i 2-3 jedva vidljive ogrebotine na staklu (ja ih vidim samo pod lupom) moglo bi se reci da je sat u (sto bi rekli nasi stari) "mint" stanju.

    Na brojcaniku ima natpise Citizen, automatic, 21 jewels i na dnu neki podugacak broj koji ne mogu precizno da procitam a otpozadiCitizen watch co, Water resist, Stainless, 4-038835SMX, 81000058, GN-4-S.

    Dakle, zamolio bih vas da mi pomognete u proceni vrednosti ova dva sata i preporucite po kojoj ceni bih mogao da ih prodam u dogledno vreme.

    Poslednja ispravka: xakep (25.11.2011. u 12:16) Razlog: dopuna

Slične teme

  1. Akcija - odgovor u svakoj temi
    By Vladan Stevanovic in forum Info
    Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 3.9.2010., 21:14
  2. Koji sat da kupim u vrednosti do 12.000 rsd?
    By Milos89 in forum Koji sat kupiti?
    Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 11.12.2009., 12:34
  3. Samo Orient
    By Milanche78 in forum Japanski satovi
    Odgovora: 8
    Poslednja poruka: 5.11.2009., 15:10

Tags for this Thread

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •