Strana 44 od 270 PrvaPrva ... 344041424344454647485494144 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 431 do 440 od ukupno 2699
Like Tree443Likes

tema: Procene vrednosti satova - Samo u ovoj temi!

  1. #431
    Moderator Avatar korisnika Neša
    Član od
    21.1.2011.
    Lokacija
    Novi Beograd
    Poruke
    6.329
    Lajkovi
    13235
    Blogovi
    9
    Reputacioni uticaj
    602

    Određen forumom Re: Procene vrednosti satova - Samo u ovoj temi!

    Pitanje koje ću postaviti malo beži od teme, ali ipak pripada ovde.

    U pitanju je običan seiko petica automatik, 6119-8163. Koliko sam video, kod nas su veoma jeftini. Na svima poznatom sajtu sam našao jedan: SEIKO 5 automatic muški sat u čeliku 21 rubin - Limundo.com

    Danas mi je u kući bio prijatelj koji zna da volim satove i pitao me je koliko vredi, pa sam odmah izguglao ovaj oglas i nekoliko stranih, primetivši da ni kod nas ni u inostranstvu nije skup. Međutim, rekao mi je da mu je pre oko dve godine neki tip na sajmu kolekcionara nudio 100€ za taj sat ili da izabere nekoliko sa tezge. Pre nekoliko dana mu je preprodavac sa pijace nudio sedamdeset evra, što mi je delovalo zaista čudno.

    Napominjem da čovek nema nameru da prodaje sat, ne bavi se preprodajom i slično, već je samo radoznao šta zapravo nosi na ruci. Nema potrebe da kačim slike, jer slika ovih modela ima dovoljno na internetu, a sat k'o sat - vidi se da je nošen, staklo je blago izgrebano i ne deluje ništa posebno. Kao što rekoh, oznaka modela je 6119-8163, 21 rubin, obična petica automatik, a dobio ju je na poklon od nekog prijatelja pilota pre više godina. Pitam čisto iz radoznalosti.

  2. #432
    Moderator Avatar korisnika sima hrabri
    Član od
    16.12.2009.
    Lokacija
    Zemun
    Poruke
    2.556
    Lajkovi
    3874
    Blogovi
    2
    Reputacioni uticaj
    140

    Određen forumom Re: Procene vrednosti satova - Samo u ovoj temi!

    ^ ne bih znao da ti odgovorim na pitanje, ali ako se seca ko mu je nudio 100€, neka mi prosledi odmah neki kontakt, taman imam one dve "petice" na prodaju...!
    Citat jole777 kaže:
    Ne pali me marketing, placeni oglasi ni sportasi/glumci. Daj mi kakvu vintage Omegu, in house Seiko ili Sinn-a i meni je to sasvim dosta.

  3. #433
    Moderator Avatar korisnika Neša
    Član od
    21.1.2011.
    Lokacija
    Novi Beograd
    Poruke
    6.329
    Lajkovi
    13235
    Blogovi
    9
    Reputacioni uticaj
    602

    Određen forumom Re: Procene vrednosti satova - Samo u ovoj temi!

    Stani bre u red! 'Oću i ja neku kintu

  4. #434
    Novi član
    Član od
    6.8.2011.
    Poruke
    6
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Procene vrednosti satova - Samo u ovoj temi!

    Pre svega, pozdrav svim forumasima! Forum je sjajan i unapred se radujem vremenu koje cu provesti na njemu, jer ima stvarno mnogo korisnih stvari.

    Da predjem na stvar, kolika moze biti vrednost i da li nesto uopste i vredi ovaj sat (sa prilozenih slika) i pod tim ne mislim samo novcano, nego pre svega na kvalitet mehanizma i samog sata. Ovo pitam jer sam imao raspravu sa jednim sajdzijom koji tvrdi da ne vredi nista, a ja sam ubedjen da sigurno nije neki znj i kineski mehanizam. U pitanju je matora Omega ali ne znam koji je tacno model...

    Evo i slika:

    Procene vrednosti satova - Samo u ovoj temi!-dsc_0485.jpgProcene vrednosti satova - Samo u ovoj temi!-dsc_0482.jpgProcene vrednosti satova - Samo u ovoj temi!-dsc_0486.jpgProcene vrednosti satova - Samo u ovoj temi!-dsc_0496.jpg

    Pozdrav!

  5. #435
    Stariji član Avatar korisnika bezbi
    Član od
    19.9.2010.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    1.189
    Lajkovi
    1897
    Reputacioni uticaj
    40

    Određen forumom Re: Procene vrednosti satova - Samo u ovoj temi!

    Da li se moze dati procena za ovaj sat. dosta je star 7,8god mozda, URECH 25j, mehanizam mozda eta 2824(vec sam postavio pitanje u vezi mehanizma u jednoj temi ali sam malo nestpljiv:o )? ne zanima me vrednost zbog prodaje, zanima me za moju dusu

    Procene vrednosti satova - Samo u ovoj temi!-imag0007.jpgProcene vrednosti satova - Samo u ovoj temi!-imag0008.jpg

  6. #436
    Stariji član Avatar korisnika bt321
    Član od
    5.2.2011.
    Lokacija
    SKOPJE-MK
    Poruke
    1.834
    Lajkovi
    16238
    Reputacioni uticaj
    25

    Određen forumom Re: Procene vrednosti satova - Samo u ovoj temi!

    ne vidi se mehanizam okaci sliku

  7. #437
    Banned
    Član od
    26.7.2011.
    Lokacija
    Nis
    Poruke
    171
    Lajkovi
    468
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom omega automatik geneve

    nedavno sam dobio ovaj lep i elegantan sat.koja mu je vrednost i kvalitet mehanizma

    Procene vrednosti satova - Samo u ovoj temi!-picture-001.jpg Procene vrednosti satova - Samo u ovoj temi!-picture-002.jpg Procene vrednosti satova - Samo u ovoj temi!-picture-003.jpg Procene vrednosti satova - Samo u ovoj temi!-picture-004.jpg
    Poslednja ispravka: dragon (7.8.2011. u 18:13)

  8. #438
    Novi član
    Član od
    4.3.2011.
    Poruke
    7
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: P: Stari ruki sat Slava 17 jewels

    Moze li neko da mi proceni vrednost ovog sata ?
    Procene vrednosti satova - Samo u ovoj temi!-photo0354.jpgProcene vrednosti satova - Samo u ovoj temi!-photo0356.jpg
    Poslednja ispravka: HADzI DALIBOR (13.8.2011. u 12:52)

  9. #439
    Novi član
    Član od
    16.8.2011.
    Poruke
    2
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Procene vrednosti satova - Samo u ovoj temi!

    Da li mi neko moze pomoci, interesu je me koji je ovo sat? Slike su lose, unapred hvala...
    Procene vrednosti satova - Samo u ovoj temi!-1.jpgProcene vrednosti satova - Samo u ovoj temi!-2.jpg

  10. #440
    Istaknuti član Avatar korisnika dragon
    Član od
    27.8.2008.
    Lokacija
    Novi Sad
    Poruke
    4.195
    Lajkovi
    1419
    Reputacioni uticaj
    53

    Određen forumom Re: Procene vrednosti satova - Samo u ovoj temi!

    Pa rekao bih da malo podseća na jedan od Audemars Piguet Royal Oak modela... al recimo da bi bilo potrebno postaviti daleko kvalitetnije fotke da bi bili sigurni.
    PRAVILNIK FORUMA :: PRAVILNIK ZA BERZU SATOVA :: VODIČ ZA POSTAVLjANjE SLIKA

    "Never look back, look forward, step forward even if only half a step at a time, knowing how to be flexible in order to accept changes, be sincere"

    Men invented time. Seiko perfected it.


Slične teme

  1. Akcija - odgovor u svakoj temi
    By Vladan Stevanovic in forum Info
    Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 3.9.2010., 21:14
  2. Koji sat da kupim u vrednosti do 12.000 rsd?
    By Milos89 in forum Koji sat kupiti?
    Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 11.12.2009., 12:34
  3. Samo Orient
    By Milanche78 in forum Japanski satovi
    Odgovora: 8
    Poslednja poruka: 5.11.2009., 15:10

Tags for this Thread

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •