Strana 1 od 270 123451151101 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 10 od ukupno 2699
Like Tree443Likes

tema: Procene vrednosti satova - Samo u ovoj temi!

  1. #1
    Novi član
    Član od
    24.6.2010.
    Poruke
    1
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Procene vrednosti satova - Samo u ovoj temi!

    Naziv: Procena-satova-Forum-Svet-Satova-Pomoc-1.jpg, pregleda: 7564, veličina: 119,8 KB


    Procene vrednosti satova će se raditi samo u ovoj temi i ni u jednoj drugoj!

    Par osnovnih pravila:

    • Prilikom zahteva za procenom vrednosti sata obavezno postavite Vaše slike Vašeg sata u ne manjoj rezoluciji od 640x480 piksela. Poželjno je da veličina slike bude 800x600 piksela i da slike budu kvalitetne.
    • Procene vrednosti satova bez postavljenih slika se neće raditi.
    • Nemojte postavljati linkove ka domaćim online berzama jer će se ti linkovi brisati.
    • Kontakt informacije o firmama/radnjama/osobama koje vrše procenu vrednosti satova tražite putem privatnih poruka. Portal "Svet Satova" nije odgovoran za eventualnu nestručnu procenu vrednosti satova ili nižu procenu od tržišne.
    • Nije dozvoljeno tražiti procene vrednosti satova koji se prodaju na forumu Svet Satova. Ako neko postavi oglas na forumu i traži određenu cenu znači da toliko vrednuje sat a eventualni dogovor oko druge cene kupac i prodavac mogu obaviti putem privatnih poruka.
    • Procene vrednosti satova koje dobijate na forumu shvatite kao lične procene članova foruma, koje mogu biti realne ali i ne moraju stoga portal Svet Satova nije odgovoran za procene vrednosti koje dobijate u ovoj temi.


    ***

    Sticajem okolnosti sam dosao do jednog sata, pa me interusu neke informacije ako mozete da mi date, posto na netu nista nisam mogao konkretno da nadjem. Interesuje mi da li postoji uospte ova marka ili je to neka kopija, tj. ima li bilo kakvu vrednost i da li je vredan nosenja ... Inace sto pouzdano znam o satu je da je star najmanje 30 godina i da ne koristi baterije, nego nekako kad prodrmam ruku on pocne da radi, nisam strucnjak pa ne znam kako se zove taj mehanizam...ako neko moze da mi da bilo koje informacije, bio bih veoma zahvalan. pozdrav svim clanovima

    Moderatorska izmena: postavljene su nove fotografije jer su se originalne izgubile. Fotografije iz ovog posta su samo primer da biste videli kako otprilike treba da izgledaju fotografije koje ćete postaviti.

    Procene vrednosti satova - Samo u ovoj temi!-img_2506.jpg Procene vrednosti satova - Samo u ovoj temi!-img_5684.jpgProcene vrednosti satova - Samo u ovoj temi!-longines.jpg
    Poslednja ispravka: Neša (18.10.2017. u 20:04) Razlog: Dodata uvodna slika i napomene

  2. #2
    Stariji član Avatar korisnika Don_Krstic
    Član od
    17.7.2009.
    Poruke
    587
    Lajkovi
    522
    Reputacioni uticaj
    18

    Određen forumom Procene vrednosti satova - Samo u ovoj temi!

    Pozdrav svim,

    Imam priliku da kupim neke od ovih satova, možda i sve pa mi je potrebna pomoć u vidu procene njihove vrednosti i nekog vašeg malo detaljnijeg mišljenja o sledećim satovima:

    Prvi je Marvin, ne znam koji model za njega trži između 1500 - 2000 din.
    Tissot PR 516 je 3000, A ova dva PR 50 oko 8000, da li su to OK cene?
    Priložene slike Priložene slike Procene vrednosti satova - Samo u ovoj temi!-t3.jpg   Procene vrednosti satova - Samo u ovoj temi!-t1.jpg   Procene vrednosti satova - Samo u ovoj temi!-t4.jpg   Procene vrednosti satova - Samo u ovoj temi!-t2.jpg   Procene vrednosti satova - Samo u ovoj temi!-m2.jpg   Procene vrednosti satova - Samo u ovoj temi!-m1.jpg  

  3. #3
    Istaknuti član Avatar korisnika dragon
    Član od
    27.8.2008.
    Lokacija
    Novi Sad
    Poruke
    4.195
    Lajkovi
    1419
    Reputacioni uticaj
    53

    Određen forumom Procene vrednosti satova - Samo u ovoj temi!

    Pošto vidim da su pitanja oko procene vrednosti satova sve učestalija i da ista neće moći da se izbegnu, otvorio sam temu u kojoj će se vršiti procene.

    Procene vrednosti satova će se raditi samo u ovoj temi i ni u jednoj drugoj!

    Par osnovnih pravila:
    • Prilikom zahteva za procenom vrednosti sata obavezno postavite Vaše slike Vašeg sata u ne manjoj rezoluciji od 640x480 piksela. Poželjno je da veličina slike bude 800x600 piksela i da slike budu kvalitetne.
    • Procene vrednosti satova bez postavljenih slika se neće raditi.
    • Nemojte postavljati linkove ka domaćim online berzama jer će se ti linkovi brisati.
    • Kontakt informacije o firmama/radnjama/osobama koje vrše procenu vrednosti satova tražite putem privatnih poruka. Portal "Svet Satova" nije odgovoran za eventualnu nestručnu procenu vrednosti satova ili nižu procenu od tržišne.
    • Nije dozvoljeno tražiti procene vrednosti satova koji se prodaju na forumu Svet Satova. Ako neko postavi oglas na forumu i traži određenu cenu znači da toliko vrednuje sat a eventualni dogovor oko druge cene kupac i prodavac mogu obaviti putem privatnih poruka.
    • Procene vrednosti satova koje dobijate na forumu shvatite kao lične procene članova foruma, koje mogu biti realne ali i ne moraju stoga portal Svet Satova nije odgovoran za procene vrednosti koje dobijate u ovoj temi.



    Pozdrav
    Poslednja ispravka: dragon (14.12.2010. u 15:48)
    PRAVILNIK FORUMA :: PRAVILNIK ZA BERZU SATOVA :: VODIČ ZA POSTAVLjANjE SLIKA

    "Never look back, look forward, step forward even if only half a step at a time, knowing how to be flexible in order to accept changes, be sincere"

    Men invented time. Seiko perfected it.


  4. #4
    Istaknuti član Avatar korisnika HADzI DALIBOR
    Član od
    26.10.2009.
    Lokacija
    Doboj,R.SRPSKA
    Poruke
    4.981
    Lajkovi
    4375
    Reputacioni uticaj
    139

    Određen forumom Re: Procene vrednosti satova - Samo u ovoj temi!

    @Don_Krstic

    Jedino što vrijedi kupiti je PR 50,ostala 2 sata su u lošem stanju i trebaće puno posla da se srede.

  5. #5
    Stariji član Avatar korisnika Don_Krstic
    Član od
    17.7.2009.
    Poruke
    587
    Lajkovi
    522
    Reputacioni uticaj
    18

    Određen forumom Re: Procene vrednosti satova - Samo u ovoj temi!

    Hvala na odgovoru.

    Tako ću najverovatnije i raditi. Pošto je aukcijska prodaja u pitanju, a ja sam baš zagrejan za kupovinu jednog od ta dva, koja je neka realna cifra do koje bi trebalo da idem a da ne preteram? Na netu sam malo gledao cene ali sve što sam ja nalazio su automatici, a ne sa kvarcnim mehanizmom, pa opet nisam mogao da steknem neku pravu predstavu. Inače dobro bi mi došla mala promena na bolje posle Festine...

  6. #6
    Istaknuti član Avatar korisnika dragon
    Član od
    27.8.2008.
    Lokacija
    Novi Sad
    Poruke
    4.195
    Lajkovi
    1419
    Reputacioni uticaj
    53

    Određen forumom Re: Procene vrednosti satova - Samo u ovoj temi!

    Najbolja opcija, kada su ovakve procene u pitanju, jeste da obiđeš ebay i da uporediš cene satova. Tako ćeš steći predstavu po kojim cenama se prodaju određeni modeli i u kakvom stanju polovan sat treba da bude da bi mogao da dostigne neku cenu. Na osnovu toga ćeš i sam moći da odrediš da li neki sat vredi kupiti ili ne. Pritom, moj savet ti je da tražiš od prodavca kvalitetne fotografije pre kupovine, a ako nije voljan da ih pošalje zaobiđeš aukciju.
    Imaš i polovnih Tissot pr50 modela na bayu.

    Pozdrav
    PRAVILNIK FORUMA :: PRAVILNIK ZA BERZU SATOVA :: VODIČ ZA POSTAVLjANjE SLIKA

    "Never look back, look forward, step forward even if only half a step at a time, knowing how to be flexible in order to accept changes, be sincere"

    Men invented time. Seiko perfected it.


  7. #7
    Novi član
    Član od
    22.10.2010.
    Poruke
    6
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Procene vrednosti satova - Samo u ovoj temi!

    Prvi put sam ovde,pa mi ne zamerite ako pitanje postavljam u pogresnu grupu..
    Imam pitanje u vezi jednog sata..
    U pitanju je:
    CALYPSO 5 ATM QUARTZ steel back 50 meter water.
    Collection 2009.
    Sat je nov,u kutiji,kozna narukvica.
    Ima i garantni list
    Da li taj sat vredi i koliko? Hvala

  8. #8
    Stariji član Avatar korisnika Marko 5
    Član od
    5.2.2010.
    Lokacija
    Srbija - Beograd
    Poruke
    1.023
    Lajkovi
    587
    Reputacioni uticaj
    20

    Određen forumom Re: Procene vrednosti satova - Samo u ovoj temi!

    Dobrodosla!
    Postavi slike sata,ali odmah da znas da ne vredi mnogo...

  9. #9
    Novi član
    Član od
    22.10.2010.
    Poruke
    6
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Procene vrednosti satova - Samo u ovoj temi!

    Hvala,Marko.
    I ne ocekujem da vredi nesto,ali eto imam ga,stoji upakovan,pa me bas zanima koliko vredi..
    Nazalost,sliku ne znam da ubacim :-(

  10. #10
    Istaknuti član Avatar korisnika dragon
    Član od
    27.8.2008.
    Lokacija
    Novi Sad
    Poruke
    4.195
    Lajkovi
    1419
    Reputacioni uticaj
    53

    Određen forumom Re: Procene vrednosti satova - Samo u ovoj temi!

    Pozdrav Jelena i dobro nam došla.

    Da bi mogli da ti pružimo precizniji odgovor moraćeš da postaviš slike sata ili barem da postaviš tačnu oznaku modela. Bez nekih najosnovnijih informacija teško da će iko moći da ti pruži konkretniji odgovor od ovog što je Marko postavio.

    Za postavljanje slika, pogledaj temu sa linka...
    http://www.svetsatova.com/forum/show...lika-na-forumu!
    PRAVILNIK FORUMA :: PRAVILNIK ZA BERZU SATOVA :: VODIČ ZA POSTAVLjANjE SLIKA

    "Never look back, look forward, step forward even if only half a step at a time, knowing how to be flexible in order to accept changes, be sincere"

    Men invented time. Seiko perfected it.


Slične teme

  1. Akcija - odgovor u svakoj temi
    By Vladan Stevanovic in forum Info
    Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 3.9.2010., 21:14
  2. Koji sat da kupim u vrednosti do 12.000 rsd?
    By Milos89 in forum Koji sat kupiti?
    Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 11.12.2009., 12:34
  3. Samo Orient
    By Milanche78 in forum Japanski satovi
    Odgovora: 8
    Poslednja poruka: 5.11.2009., 15:10

Tags for this Thread

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •