Strana 17 od 22 PrvaPrva ... 7131415161718192021 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 161 do 170 od ukupno 218
Like Tree192Likes

tema: Apple pametni sat

  1. #161
    Stariji član Avatar korisnika DrAgod
    Član od
    3.6.2011.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    1.227
    Lajkovi
    7892
    Blogovi
    2
    Reputacioni uticaj
    151

    Određen forumom Re: Apple pametni sat

    16k i cekanje do avgusta... Radujem se činjenici da se sve može prodati uz dobar marketing.
    Being an engineer is a state of mind and therefore cannot be learned or forgotten!


  2. #162
    Stariji član Avatar korisnika vlajo
    Član od
    15.6.2011.
    Lokacija
    Čačak
    Poruke
    1.973
    Lajkovi
    4899
    Reputacioni uticaj
    50

    Određen forumom Re: Apple pametni sat

    Veliki plus za marketing, ljudska glupost je neizmerljiva, marketing računa na to.
    "Well, it's nothing very special. Uh, try and be nice to people, avoid eating fat, read a good book every now and then, get some walking in, and try and live together in peace and harmony with people of all creeds and nations...."- Monty Python's The Meaning of Life


  3. #163
    RUS
    RUS je offline
    Moderator Avatar korisnika RUS
    Član od
    17.4.2009.
    Lokacija
    PA
    Poruke
    12.495
    Lajkovi
    43550
    Reputacioni uticaj
    577

    Određen forumom Re: Apple pametni sat

    Drop test!



    Nije bas rezultat kakvom se vlasnik nadao
    eee, vlax, vlajo and 1 others like this.
    "I have no idols. I admire work, dedication and competence." - Ayrton Senna

  4. #164
    Stariji član Avatar korisnika himmelstrider
    Član od
    25.9.2013.
    Poruke
    984
    Lajkovi
    516
    Reputacioni uticaj
    22

    Određen forumom Re: Apple pametni sat

    Moj duplo jeftiniji sat je sljusnuo na plocice u kupatilu, pravo na staklo, sa jedno 1.70m (visok sam ). Puklo je ko da nista nije ostalo od njega, podigao, otresao, ni ogrebotina. Slicno i sa Samsungovim telefonom, ovaj put sa oko metar, bez ostecenja.

    Ako mene pitate, ovo je pomalo sramota. Ako sat koji je namenjen nosenju i relativno gruboj upotrebi ne moze da izdrzi barem onoliko koliko i telefon sa komadinom stakla od 5 inca, standardi su im stvarno niski. Nema potrebe da pominjem da je tezi pad od 160 grama nego od 30. Izgleda se Apple sad zasniva samo na marketingu, ranije je bilo i nesto kvaliteta
    "Vecina drustva zna sta je amortizer, sta je gibanj, sta je obarac, snajperski nisan... samo ja znam kako oni rade, i samo ja konstantno ucenje o tome vidim kao normalno."

  5. #165
    RUS
    RUS je offline
    Moderator Avatar korisnika RUS
    Član od
    17.4.2009.
    Lokacija
    PA
    Poruke
    12.495
    Lajkovi
    43550
    Reputacioni uticaj
    577

    Određen forumom Re: Apple pametni sat

    Iako mi se nimalo ne dopada apple sat, mislim da je ovaj konkretno primerak bas pao pod najgorim mogucim uglom.

    Svima nama su ispadali satovi, padali su ljudima i sa dva, tri sprata visine pa nista, a opet znam ljude da su im satovi padali sa pola metra visine i da je staklo puklo. Desava se i daleko boljim satovima, jednostavno losa sreca.
    "I have no idols. I admire work, dedication and competence." - Ayrton Senna

  6. #166
    Stariji član Avatar korisnika himmelstrider
    Član od
    25.9.2013.
    Poruke
    984
    Lajkovi
    516
    Reputacioni uticaj
    22

    Određen forumom Re: Apple pametni sat

    Ja sam imao priliku da padne pod najgorim mogucim uglom na najgoru mogucu povrsinu (jednu od najgorih), uz to je drasticno tezi od ove Apple stvari. Istina, sto kazes ima tu lose srece i svega, ali da bas sa metar i kusur pukne u sitne komade...
    "Vecina drustva zna sta je amortizer, sta je gibanj, sta je obarac, snajperski nisan... samo ja znam kako oni rade, i samo ja konstantno ucenje o tome vidim kao normalno."

  7. #167
    RUS
    RUS je offline
    Moderator Avatar korisnika RUS
    Član od
    17.4.2009.
    Lokacija
    PA
    Poruke
    12.495
    Lajkovi
    43550
    Reputacioni uticaj
    577

    Određen forumom Re: Apple pametni sat

    Ja ti kazem, bio sam licno prisutan kad je Casio edifice pao sa ne vise od pola metra i staklo je puklo.
    "I have no idols. I admire work, dedication and competence." - Ayrton Senna

  8. #168
    Stariji član Avatar korisnika vlajo
    Član od
    15.6.2011.
    Lokacija
    Čačak
    Poruke
    1.973
    Lajkovi
    4899
    Reputacioni uticaj
    50

    Određen forumom Re: Apple pametni sat

    Evo još jedan zanimljiv, šaljiv video, ali prenosi doživljalj famoznog sata.... Ako ubiju lovu sa ovim krepom, stvarno su carevi....nema dalje.
    "Well, it's nothing very special. Uh, try and be nice to people, avoid eating fat, read a good book every now and then, get some walking in, and try and live together in peace and harmony with people of all creeds and nations...."- Monty Python's The Meaning of Life


  9. #169
    Stariji član Avatar korisnika himmelstrider
    Član od
    25.9.2013.
    Poruke
    984
    Lajkovi
    516
    Reputacioni uticaj
    22

    Određen forumom Re: Apple pametni sat

    Istina, desava se... Samo mi opet nekako deluje da je relativno lako pukao, mozda je i prosto bas jedan od tih najbaksuznijih momenata.

    Opet, ne verujem da je bogzna kvalitetan. Kao i dosta ostalih Apple proizvoda, iPod mi se polomio bez ikakve nepropisne torture, iPhone-ovi se masovno lako lome...

    Na sve to ovo reklamiraju kao sat idealan za sportske aktivnosti. Puls je super, ali kako onda pravi sportski G-Shock ostane ceo posle pada sa 10 m?
    "Vecina drustva zna sta je amortizer, sta je gibanj, sta je obarac, snajperski nisan... samo ja znam kako oni rade, i samo ja konstantno ucenje o tome vidim kao normalno."

  10. #170
    Istaknuti član Avatar korisnika HADzI DALIBOR
    Član od
    26.10.2009.
    Lokacija
    Doboj,R.SRPSKA
    Poruke
    4.981
    Lajkovi
    4375
    Reputacioni uticaj
    139

    Određen forumom Re: Apple pametni sat

    Gdje ćeš porediti G-a sa ovim!?
    RUS likes this.

Tags for this Thread

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •