Prikaz rezultata 1 do 2 od ukupno 2
Like Tree4Likes
  • 4 Post By Dzoni

tema: Koliko pozadina sata troši bateriju

  1. #1
    Stariji član Avatar korisnika Dzoni
    Član od
    26.1.2011.
    Lokacija
    Sarajevo
    Poruke
    1.261
    Lajkovi
    7643
    Reputacioni uticaj
    22

    Određen forumom Koliko pozadina sata troši bateriju

    Pozdrav na slikama je moj sat Samsung Gear S3 Frontier, ranije sam(do pre neki dan) koristio razna lica sata, sa što više mogućnosti prikaza podataka na samom licu sata (broj koraka, broj predjenih spratova, vremensku prognozu, otkucaji srca, itd, itd....) i iako su mnogi upozoravali da sat najmanje troši bateriju kad je jednostavna pozadina (kao na slici broj 2) to sam ignorisao, misleći da ipak nije tako....sa "bogatom"pozadinom kao na prvoj slici kad napunim sat naveče pred spavanje na 100% ujutro kad se probudim vidim da je izgubio tokom noći cijelih 25% tj. pokazuje da je 75% baterija, još tokom dana kad često upalim Bluetooth a ponekad i navigaciju Here We Go sat na kraju dana spadne na samo 30% ili eventualno 35%.....dok nisam stavio jednostavnu pozadinu kao na drugoj slici....znači napunim sat naveče na 100% i ujutro me dočeka-zamislite-93% baterije, znači tokom cijele noći je izgubio samo 7% baterije.....od sada ću stalno koristiti ove jednostavne pozadine, jer mogu izdržati gotovo 3 dana do sljedećeg punjenja, eto toliko, možda nekome pomogne ovaj moj post kako sačuvati bateriju na pametnom satu.....

    Slika broj 1, bogata pozadina koja odvlači dosta baterije:


    Slika broj 2, jednostavna pozadina koja troši najmanje baterije:





  2. #2
    Stariji član Avatar korisnika Nešoni
    Član od
    26.9.2017.
    Poruke
    718
    Lajkovi
    4566
    Reputacioni uticaj
    48

    Određen forumom Re: Koliko pozadina sata troši bateriju

    Kupiš Huawei Honor GS (cca 170 evra) I miran si 25 dana sa bilo kojom pozadinom. Ili skuplju varijantu Garmin Fenix 6 Pro Solar (cca 700 evra), baterija ne predstavlja više problem. Manje više svi noviji pametni satovi su rešili taj problem

    Sent from my LYA-L29 using Tapatalk

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •