Strana 7 od 10 PrvaPrva ... 345678910 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 61 do 70 od ukupno 99
Like Tree62Likes

tema: Kupovina SEIKO satova preko Creation Watches.com i Sky Watches.com.sg sajtova- DA ili NE

  1. #61
    Moderator Avatar korisnika Neša
    Član od
    21.1.2011.
    Lokacija
    Novi Beograd
    Poruke
    6.329
    Lajkovi
    13235
    Blogovi
    9
    Reputacioni uticaj
    602

    Određen forumom Re: Kupovina SEIKO satova preko Creation Watches.com i Sky Watches.com.sg sajtova- DA ili NE

    Ograđujem se da ne znam kako tvoja banka funkcioniše, ali pretpostavljam da dobijaš potvrdu u trenutku kada tvoj novac ode na račun prodavca.

    Ako ti nešto znači, primetio sam da kada plaćam nešto na POS terminalu u inostranstvu gotovo odmah dobijem poruku da je transkacija izvršena, ali pri plaćanju preko interneta ova poruka stiže kroz nekoliko minuta, jednom je stigla oko pola sata ili sat kasnije, a pri poslednjem plaćanju je stigla dan kasnije. Ovo poslednje je bilo plaćanje prema SAD.
    popovac 76 and No42 like this.
    Kvarcni satovi su precizni. Mehanički satovi imaju dušu.

  2. #62
    Član
    Član od
    3.9.2012.
    Poruke
    275
    Lajkovi
    153
    Reputacioni uticaj
    13

    Određen forumom Re: Kupovina SEIKO satova preko Creation Watches.com i Sky Watches.com.sg sajtova- DA ili NE

    Bice to sve u redu, tako funkcionise platni promet karticama, videces sutra posle medjunarodnog deviznog kliringa u 14h da ce da ti skine sredstva sa racuna.
    Nemoj da se iznenadis ako ti stigne sat bez originalne kutije, upustva i garancije, meni su skoro tako poslali jedan seiko, na upit su odgovorili da to rade da ne bi naplacivali skuplje postarinu...izgleda da to i njima stize nekim sivim kanalima da Singapura...
    Otprilike mi je ovako stiglo, mozda i gore:https://www.youtube.com/watch?v=QD3qRWw8J6k

  3. #63
    Član
    Član od
    3.9.2012.
    Poruke
    275
    Lajkovi
    153
    Reputacioni uticaj
    13

    Određen forumom Re: Kupovina SEIKO satova preko Creation Watches.com i Sky Watches.com.sg sajtova- DA ili NE

    Inace sa satom je sve bilo kako treba, lepo upakovan u najlonsku kesu i sa tagom, okolo stiropor u nekoj beloj kartonskoj kutiji na kojoj pise seiko .. i dan danas ga koristim.

  4. #64
    eee
    eee je offline
    Moderator Avatar korisnika eee
    Član od
    27.1.2009.
    Lokacija
    privremeno u Beogradu :)
    Poruke
    3.648
    Lajkovi
    7472
    Reputacioni uticaj
    162

    Određen forumom Re: Kupovina SEIKO satova preko Creation Watches.com i Sky Watches.com.sg sajtova- DA ili NE

    Meni se desava kad te stvari radim posle 17h (posle njihovih radnih casova) da ih banka tek sutra "osvezi' na mom racunu.

    Sent from my SM-A310F using Tapatalk

  5. #65
    Stariji član Avatar korisnika chuck
    Član od
    14.11.2011.
    Lokacija
    Sombor
    Poruke
    923
    Lajkovi
    7662
    Reputacioni uticaj
    17

    Određen forumom Re: Kupovina SEIKO satova preko Creation Watches.com i Sky Watches.com.sg sajtova- DA ili NE

    Da li Vitanov ili ko već je već ovlašćeni servis priznaje jednogodišnju internacionalnu garanciju na Seiko koju daje Creation?

  6. #66
    Počasni član Avatar korisnika don Alberto
    Član od
    14.12.2012.
    Poruke
    5.337
    Lajkovi
    27420
    Reputacioni uticaj
    54

    Određen forumom Re: Kupovina SEIKO satova preko Creation Watches.com i Sky Watches.com.sg sajtova- DA ili NE

    Zovi ih i pitaj.

  7. #67
    Stariji član Avatar korisnika chuck
    Član od
    14.11.2011.
    Lokacija
    Sombor
    Poruke
    923
    Lajkovi
    7662
    Reputacioni uticaj
    17

    Određen forumom Re: Kupovina SEIKO satova preko Creation Watches.com i Sky Watches.com.sg sajtova- DA ili NE

    Poslao sam i mail pre par dana, ali kuliraju me. Moraću ppzvati.
    marko14 and don Alberto like this.

  8. #68
    Banned
    Član od
    26.1.2011.
    Lokacija
    Свилајнац, Поморавље
    Poruke
    2.322
    Lajkovi
    2316
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Kupovina SEIKO satova preko Creation Watches.com i Sky Watches.com.sg sajtova- DA ili NE

    naravno da se ne skida novac odmah, pa imate kliringe na svakih nekoliko sati u domaćem bankarstvu i isto tako prema ino kupcima, tako funkcioniše platni promet

    zašto mejl vitanovu, pa ja mejl šaljem nekom tamo japancu i pitam se hoće li da odgovori, a srbe zovem na telefon, zovem na telefon i ove u okruženju isto

    reci ti tim kineskim singapurćanima iz creationa da ti oni standardno tu robu pošalju u blanko kesi kartonu i imaš dobre šanse da prođeš i kad ti stigne sat obavezno ga pogledaj iz svakog ugla

    ja sam bio lud što im nisam tražio knjižno odobrenje za škartiranu robu
    stanis and No42 like this.

  9. #69
    Član
    Član od
    3.9.2012.
    Poruke
    275
    Lajkovi
    153
    Reputacioni uticaj
    13

    Određen forumom Re: Kupovina SEIKO satova preko Creation Watches.com i Sky Watches.com.sg sajtova- DA ili NE

    I ti si imao sa njima mučno iskustvo?
    Poslednja ispravka: stanis (13.10.2017. u 17:20)

  10. #70
    Stariji član Avatar korisnika Petar012
    Član od
    29.11.2015.
    Poruke
    1.340
    Lajkovi
    4320
    Reputacioni uticaj
    43

    Određen forumom Re: Kupovina SEIKO satova preko Creation Watches.com i Sky Watches.com.sg sajtova- DA ili NE

    Ne, on ima mučno iskustvo sa Seikom

    Sent from my Mi-4c using Tapatalk

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •