Strana 8 od 10 PrvaPrva ... 45678910 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 71 do 80 od ukupno 99
Like Tree62Likes

tema: Kupovina SEIKO satova preko Creation Watches.com i Sky Watches.com.sg sajtova- DA ili NE

  1. #71
    Član
    Član od
    3.9.2012.
    Poruke
    275
    Lajkovi
    153
    Reputacioni uticaj
    13

    Određen forumom Re: Kupovina SEIKO satova preko Creation Watches.com i Sky Watches.com.sg sajtova- DA ili NE

    Aaaaaa to je...ja sam imao sa švajcarcima, od tada od njih više ni čokoladu.

  2. #72
    Stariji član Avatar korisnika popovac 76
    Član od
    18.12.2008.
    Lokacija
    Paraćin
    Poruke
    581
    Lajkovi
    2740
    Reputacioni uticaj
    79

    Određen forumom Re: Kupovina SEIKO satova preko Creation Watches.com i Sky Watches.com.sg sajtova- DA ili NE

    Hajd da javim od jutros je rezervisaano 24000 na mom računu a i dobio sam mail od njih da su poslali sat ... e sad u tom PDF dokumentu, izmedju ostalog, stoji ovaj broj "CO. REG. NO. 200819645E" da li je to broj kojim mogu pratiti pošiljku ?

  3. #73
    Stariji član Avatar korisnika Petar012
    Član od
    29.11.2015.
    Poruke
    1.340
    Lajkovi
    4320
    Reputacioni uticaj
    43

    Određen forumom Re: Kupovina SEIKO satova preko Creation Watches.com i Sky Watches.com.sg sajtova- DA ili NE

    Ne, posalji im mail i pitaj za tracking broj.

    Sent from my Mi-4c using Tapatalk
    popovac 76 likes this.

  4. #74
    Moderator Avatar korisnika Neša
    Član od
    21.1.2011.
    Lokacija
    Novi Beograd
    Poruke
    6.329
    Lajkovi
    13235
    Blogovi
    9
    Reputacioni uticaj
    602

    Određen forumom Re: Kupovina SEIKO satova preko Creation Watches.com i Sky Watches.com.sg sajtova- DA ili NE

    Kada dobiješ broj za praćenje, možeš da pokušaš na sledećem linku: Post/EMS tracking - track-trace

    Naravno, možeš i da tražiš na sajtu pošte koja pripada zemlji odakle je paket poslat. Na sajtu naše pošte će biti kada paket uđe u zemlju, a imaj u vidu da i kod stranaca nekada može da bude perioda kada nema informacija o tvojoj pošiljci.

    Inače broj će imati otprilike sledeći format: XX123456789YY, a poslednja dva slova označavaju zemlju iz koje je poslata.
    popovac 76 likes this.
    Kvarcni satovi su precizni. Mehanički satovi imaju dušu.

  5. #75
    Banned
    Član od
    26.1.2011.
    Lokacija
    Свилајнац, Поморавље
    Poruke
    2.322
    Lajkovi
    2316
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Kupovina SEIKO satova preko Creation Watches.com i Sky Watches.com.sg sajtova- DA ili NE

    stanis druže jesam imao naravno, a imao je i ovaj ispod mene što se nadovezao ali on je imao da kažem višestruko iskustvo, manje više skoro svi smo imali ali neki ne pišu o tome

    sa druge strane ima i ovih što ne uče iz iskustva nimalo, jedan od njih je kolega Petar koji i posle nekoliko neg. iskustava i dalje kupuje od kineskih singapurćana i oduševljeno ččeka da mu dođe sat bez kutije, računa i garancije u kesi, e za takve mi kad ih prevare nije žao
    stanis and No42 like this.

  6. #76
    Član
    Član od
    3.9.2012.
    Poruke
    275
    Lajkovi
    153
    Reputacioni uticaj
    13

    Određen forumom Re: Kupovina SEIKO satova preko Creation Watches.com i Sky Watches.com.sg sajtova- DA ili NE

    Bravo!Ni ja od kineza vise nista ... makar platio sve skuplje, sa njima posla da imam necu.

  7. #77
    Banned
    Član od
    26.1.2011.
    Lokacija
    Свилајнац, Поморавље
    Poruke
    2.322
    Lajkovi
    2316
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Kupovina SEIKO satova preko Creation Watches.com i Sky Watches.com.sg sajtova- DA ili NE

    naravno moj nesretni kolega Petar, višestruka žrtva prevare i dalje nesvestan, egzaltirano broji dane do prispeća sata koji je plaćen svega par stotina evra što je ništa za jedan sat i normalno je da sat tog cenovnog ranga nema kutiju, papire i garanciju i dolazi sa greškom jer ipak se za taj sitniš ne može mnogo birati hehe Petre

  8. #78
    Stariji član Avatar korisnika Petar012
    Član od
    29.11.2015.
    Poruke
    1.340
    Lajkovi
    4320
    Reputacioni uticaj
    43

    Određen forumom Re: Kupovina SEIKO satova preko Creation Watches.com i Sky Watches.com.sg sajtova- DA ili NE

    Ne znam kako sam prevaren kada sam svesno odlucio da kupim od njih i sam ih rekao da posalju bez kutije...tako da nemate argumente kolega.

    Sent from my Mi-4c using Tapatalk

  9. #79
    Banned
    Član od
    11.6.2017.
    Poruke
    236
    Lajkovi
    165
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Kupovina SEIKO satova preko Creation Watches.com i Sky Watches.com.sg sajtova- DA ili NE

    Милан Милановић
    Singapurćani su doista loši Kinezi, većinom usled činjenice da su Singapurćani
    Šalu na stranu, slažem se da je u potpunosti lična krivica ako se bilo kakvi gubici, uključujući i totalni gubitak, dese pri trgovini u kojoj sam potpuno svesno odabereš da nemaš nikakvo osiguranje i nikakav činjenični argument u slučaju da se gubitak desi jer se vodiš Del Boy-evom krilaticom "ko reskira, profitira".

  10. #80
    VIP član Avatar korisnika skydrummer
    Član od
    23.6.2011.
    Poruke
    7.052
    Lajkovi
    30924
    Reputacioni uticaj
    983

    Određen forumom Re: Kupovina SEIKO satova preko Creation Watches.com i Sky Watches.com.sg sajtova- DA ili NE

    Citat Милан Милановић kaže: Pregled poruke
    stanis druže jesam imao naravno, a imao je i ovaj ispod mene što se nadovezao ali on je imao da kažem višestruko iskustvo, manje više skoro svi smo imali ali neki ne pišu o tome

    sa druge strane ima i ovih što ne uče iz iskustva nimalo, jedan od njih je kolega Petar koji i posle nekoliko neg. iskustava i dalje kupuje od kineskih singapurćana i oduševljeno ččeka da mu dođe sat bez kutije, računa i garancije u kesi, e za takve mi kad ih prevare nije žao
    Citat Милан Милановић kaže: Pregled poruke
    naravno moj nesretni kolega Petar, višestruka žrtva prevare i dalje nesvestan, egzaltirano broji dane do prispeća sata koji je plaćen svega par stotina evra što je ništa za jedan sat i normalno je da sat tog cenovnog ranga nema kutiju, papire i garanciju i dolazi sa greškom jer ipak se za taj sitniš ne može mnogo birati hehe Petre
    Milane sokole da li je to zluradost?

    Jedno sporedno pitanje ako može? Gde si kupio narandžastog Monstera 2 (onog nošenog na Condor kaišu) i da li je imao neku grešku jer je to isto sat od nekoliko stotina evra?
    Poslednja ispravka: skydrummer (15.10.2017. u 20:30)
    popovac 76 likes this.

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •