Strana 4 od 10 PrvaPrva 12345678 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 31 do 40 od ukupno 99
Like Tree62Likes

tema: Kupovina SEIKO satova preko Creation Watches.com i Sky Watches.com.sg sajtova- DA ili NE

  1. #31
    Član Avatar korisnika BrankoD
    Član od
    13.5.2014.
    Lokacija
    Backa Topola
    Poruke
    236
    Lajkovi
    496
    Reputacioni uticaj
    18

    Određen forumom Re: Kupovina SEIKO satova preko Creation Watches.com i Sky Watches.com.sg sajtova- DA ili NE

    Sense watch webshop - prodaja satova - casio satovi - seiko satovi - citizen satovi - swatch satovi - beograd, srbija pogledaj ovde. Dugo sam mislio da je kod nas skuplji Seiko. Neznatna razlika kada ga narucis sa strane.

  2. #32
    Stariji član Avatar korisnika Petar012
    Član od
    29.11.2015.
    Poruke
    1.337
    Lajkovi
    4320
    Reputacioni uticaj
    43

    Određen forumom Re: Kupovina SEIKO satova preko Creation Watches.com i Sky Watches.com.sg sajtova- DA ili NE

    Da li još uvek imate poverenje u Creationwatches nakon onih pisanja po internetu kako je ljudima stizao škart?

  3. #33
    Orf
    Orf je offline
    Član Avatar korisnika Orf
    Član od
    8.3.2013.
    Lokacija
    Niš
    Poruke
    172
    Lajkovi
    1242
    Reputacioni uticaj
    12

    Određen forumom Re: Kupovina SEIKO satova preko Creation Watches.com i Sky Watches.com.sg sajtova- DA ili NE

    Ne znam za ta pisanja, meni su 2 sata stigla bez ikakvih mana. Opet bih kupio preko njih.

  4. #34
    Stariji član Avatar korisnika Petar012
    Član od
    29.11.2015.
    Poruke
    1.337
    Lajkovi
    4320
    Reputacioni uticaj
    43

    Određen forumom Re: Kupovina SEIKO satova preko Creation Watches.com i Sky Watches.com.sg sajtova- DA ili NE

    I sam razmišljam o toj opciji ali pokolebalo me je što je neko pisao da se na novom satu krunica izvukla, a neko je spominjao da mu je bezel bio pomeren za milimeta...pa ih administrator iskulirao, kasnio sa odgovorom... Ma verovatno rekla - kazala...

  5. #35
    Stariji član Avatar korisnika chuck
    Član od
    14.11.2011.
    Lokacija
    Sombor
    Poruke
    923
    Lajkovi
    7663
    Reputacioni uticaj
    17

    Određen forumom Re: Kupovina SEIKO satova preko Creation Watches.com i Sky Watches.com.sg sajtova- DA ili NE

    Koji je ovo fazon skywatches politike:
    "We do not ship these following range of Seiko collections to EU countries: Grand Seiko, Prospex, Astron, Velatura, Premier, Sportura, Ananta"

    Potpuno trulo!

  6. #36
    Banned
    Član od
    26.1.2011.
    Lokacija
    Свилајнац, Поморавље
    Poruke
    2.322
    Lajkovi
    2316
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Kupovina SEIKO satova preko Creation Watches.com i Sky Watches.com.sg sajtova- DA ili NE

    nije trulo nego Seiko štiti svoje prave dilere u evropi od ovih sivih dilera kojima uvaljuje škartiranu robu koja nije prošla kontrolu kvaliteta

    odnosno on ih štiti u evropskoj uniji jer je to zakonom uređena tvorevina, isto I Seiya ne šalje u EU
    sdbiba, Haifisch23 and No42 like this.

  7. #37
    Stariji član Avatar korisnika sin.er
    Član od
    20.1.2014.
    Poruke
    1.869
    Lajkovi
    16449
    Reputacioni uticaj
    91

    Određen forumom Re: Kupovina SEIKO satova preko Creation Watches.com i Sky Watches.com.sg sajtova- DA ili NE

    Netočno. Ono što dolazi kod nas je ta ista škart roba po premium cijeni. Čak nije ni u tome problem već AD za RH recimo je napravio konfuziju sa ovlaštenim servisima pa npr satove iz monobrand storea u ZG šalje u Osijek na servis.

  8. #38
    Banned
    Član od
    26.1.2011.
    Lokacija
    Свилајнац, Поморавље
    Poruke
    2.322
    Lajkovi
    2316
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Kupovina SEIKO satova preko Creation Watches.com i Sky Watches.com.sg sajtova- DA ili NE

    jeste I to je tačno ali eto to sam hteo da ne kažem, drago mi je da ima ljudi koji su ih provalili
    sdbiba likes this.

  9. #39
    Stariji član Avatar korisnika sin.er
    Član od
    20.1.2014.
    Poruke
    1.869
    Lajkovi
    16449
    Reputacioni uticaj
    91

    Određen forumom Re: Kupovina SEIKO satova preko Creation Watches.com i Sky Watches.com.sg sajtova- DA ili NE

    ... U EU donedavno nije postojao servis za "jače" linije Seika. Čak nije problem za mehanizme jer većina do GS ima obične mehanizme (GS je posebna priča.) već je problem u sitnicama, tipa brtve, opruge itd

    GS ima servis u Njemačkoj a tako i niže linije.

  10. #40
    Istaknuti član Avatar korisnika HADzI DALIBOR
    Član od
    26.10.2009.
    Lokacija
    Doboj,R.SRPSKA
    Poruke
    4.981
    Lajkovi
    4375
    Reputacioni uticaj
    139

    Određen forumom Re: Kupovina SEIKO satova preko Creation Watches.com i Sky Watches.com.sg sajtova- DA ili NE

    Ček malo.
    Jel to hoćete da sve što od npr Seiya kupiš je smeće, a Seiko kupljen preko ovlaštenih dilera je na nivou Rolexa(ne mislim na Credor i GS)?
    I svi kupci po bijelom svijetu su ispali kreteni?

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •