Strana 6 od 10 PrvaPrva ... 2345678910 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 51 do 60 od ukupno 99
Like Tree62Likes

tema: Kupovina SEIKO satova preko Creation Watches.com i Sky Watches.com.sg sajtova- DA ili NE

  1. #51
    Stariji član Avatar korisnika popovac 76
    Član od
    18.12.2008.
    Lokacija
    Paraćin
    Poruke
    581
    Lajkovi
    2740
    Reputacioni uticaj
    79

    Određen forumom Re: Kupovina SEIKO satova preko Creation Watches.com i Sky Watches.com.sg sajtova- DA ili NE

    Kupovina SEIKO satova preko Creation Watches.com i Sky Watches.com.sg sajtova- DA ili NE-crno-zlatna-kornjaca.jpgovo je crni sa zlatnim detaljima
    Kupovina SEIKO satova preko Creation Watches.com i Sky Watches.com.sg sajtova- DA ili NE-plavakornjaca.jpga ovo je plavi ................... samo su oni u ponudi.....

  2. #52
    eee
    eee je offline
    Moderator Avatar korisnika eee
    Član od
    27.1.2009.
    Lokacija
    privremeno u Beogradu :)
    Poruke
    3.648
    Lajkovi
    7472
    Reputacioni uticaj
    162

    Određen forumom Re: Kupovina SEIKO satova preko Creation Watches.com i Sky Watches.com.sg sajtova- DA ili NE

    Aha, gledas samo sa metalnom. Mozda zlatni? Sto ga duze gledam sve mi se vise svidja. Kao i baby tuna od sdbibe

    Inace, gledajuci trenutnu ponudu i cene, ja bih ovaj. I to samo zato sto sam probao turtle na metalnoj i za moj zglob treba jos pola linka.

    http://www.creationwatches.com/produ...atch-8366.html

    Sent from my SM-A310F using Tapatalk

  3. #53
    Stariji član Avatar korisnika popovac 76
    Član od
    18.12.2008.
    Lokacija
    Paraćin
    Poruke
    581
    Lajkovi
    2740
    Reputacioni uticaj
    79

    Određen forumom Re: Kupovina SEIKO satova preko Creation Watches.com i Sky Watches.com.sg sajtova- DA ili NE

    Ja sam juce probao u Vitanov-u fantastična narukvica ... moj 007 je na dobroj narukvici Kupovina SEIKO satova preko Creation Watches.com i Sky Watches.com.sg sajtova- DA ili NE-img_0723.jpgali ova na kornjači je bolja a i konjača daje neki utisak trodimenzionalnosti i prosto pleni na metalnoj narukvici .... suprugi se više sviđa plavi a meni zlatni ..... teška odluka

  4. #54
    Član
    Član od
    3.9.2012.
    Poruke
    275
    Lajkovi
    153
    Reputacioni uticaj
    13

    Određen forumom Re: Kupovina SEIKO satova preko Creation Watches.com i Sky Watches.com.sg sajtova- DA ili NE

    Nije 223 nego 259 :Seiko Prospex Turtle Automatic Diver's 200M SRP773 SRP773K1 SRP773K Men's Watch
    A i ja sam cuo da salju nedovrsene i refurbished satove (ne moze krunica da se zavije, nesto zvecka unutra, ima udarac sa strane , zuri dva minuta dnevno...itd)

  5. #55
    Član
    Član od
    3.9.2012.
    Poruke
    275
    Lajkovi
    153
    Reputacioni uticaj
    13

    Određen forumom Re: Kupovina SEIKO satova preko Creation Watches.com i Sky Watches.com.sg sajtova- DA ili NE

    Meni je lepsa plava, a lepa je i zlatna...

  6. #56
    Član
    Član od
    3.9.2012.
    Poruke
    275
    Lajkovi
    153
    Reputacioni uticaj
    13

    Određen forumom Re: Kupovina SEIKO satova preko Creation Watches.com i Sky Watches.com.sg sajtova- DA ili NE

    Izvini, sad vidim da si napisao da je cena uz popust i kupon...izvini jos jednom.

  7. #57
    Stariji član Avatar korisnika popovac 76
    Član od
    18.12.2008.
    Lokacija
    Paraćin
    Poruke
    581
    Lajkovi
    2740
    Reputacioni uticaj
    79

    Određen forumom Re: Kupovina SEIKO satova preko Creation Watches.com i Sky Watches.com.sg sajtova- DA ili NE

    223 je je su mi poslali kod kupon pa snižava cenu jos 10 posto ... a sto se tice kvaliteta pa jbg uvek je macka u džaku nekako jos od kupovine mog 007 imam neko poverenje jbg videćemo supruga vec ludi od moje neodlučosti

    ps ala brzo ogovarm hehe ....nema potrebe za izvinjavanjem

  8. #58
    Stariji član Avatar korisnika popovac 76
    Član od
    18.12.2008.
    Lokacija
    Paraćin
    Poruke
    581
    Lajkovi
    2740
    Reputacioni uticaj
    79

    Određen forumom Re: Kupovina SEIKO satova preko Creation Watches.com i Sky Watches.com.sg sajtova- DA ili NE

    E sad mi STVARNO treba POMOC u banci su i rekli da ce moja viza elektron da zavrsi posao instalirali mi e banking na suprugin tel (moj je lumija 640XL nije android) izvrsio sam placanje dobio sam potvdu broj 102....6 medjutim uopste nemam u e bankingu da je to placenje izvrseno odnosno da je prosla isplata neznam sta da radim da li da ponovim da li je trebalo da odradim neku potvrdu............. uzgred izabrao sam plavi iako mi se vise svidjao onaj sa zlatnim brojevima na koroni ( zena je izabrala )

  9. #59
    Moderator Avatar korisnika Neša
    Član od
    21.1.2011.
    Lokacija
    Novi Beograd
    Poruke
    6.329
    Lajkovi
    13235
    Blogovi
    9
    Reputacioni uticaj
    602

    Određen forumom Re: Kupovina SEIKO satova preko Creation Watches.com i Sky Watches.com.sg sajtova- DA ili NE

    Mislim da ćeš morati da zoveš banku ili da sačekaš do sutra. Naime, kada sam nedavno plaćao nešto sasvim deseto, dobio sam potvrdu da je plaćanje izvršeno, ali na računu se nije videlo ništa. Tek sledećeg dana sam dobio SMS od banke da je novac prebačen na račun prodavca. Ja sam u Intesi, pa ako je u pitanju ista banka, onda mislim da samo moraš da sačekaš do sledećeg radnog dana.
    Kvarcni satovi su precizni. Mehanički satovi imaju dušu.

  10. #60
    Stariji član Avatar korisnika popovac 76
    Član od
    18.12.2008.
    Lokacija
    Paraćin
    Poruke
    581
    Lajkovi
    2740
    Reputacioni uticaj
    79

    Određen forumom Re: Kupovina SEIKO satova preko Creation Watches.com i Sky Watches.com.sg sajtova- DA ili NE

    ne raiffeisenbank je u pitanju zvacu sutra inace dosada sam svako placanje autorizovao kodom koji sam dobijao iz banke a danas to nisam dobio.....

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •