Strana 9 od 10 PrvaPrva ... 5678910 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 81 do 90 od ukupno 99
Like Tree62Likes

tema: Kupovina SEIKO satova preko Creation Watches.com i Sky Watches.com.sg sajtova- DA ili NE

  1. #81
    Banned
    Član od
    26.1.2011.
    Lokacija
    Свилајнац, Поморавље
    Poruke
    2.322
    Lajkovi
    2316
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Kupovina SEIKO satova preko Creation Watches.com i Sky Watches.com.sg sajtova- DA ili NE

    Sky, ma nije zluradost, to malko peckam Petra, nema potrebe da se preozbiljno sve shvati

    sa druge strane ja sam zaista imao loše iskustvo, kod njih sam uzeo i ima taj sat grešku, trenutno je kod mene i videću da to uslikam ovde u temi ali ovih dana

    Citat skydrummer kaže: Pregled poruke
    Milane sokole da li je to zluradost?

    Jedno sporedno pitanje ako može? Gde si kupio narandžastog Monstera 2 (onog nošenog na Condor kaišu) i da li je imao neku grešku jer je to isto sat od nekoliko stotina evra?

  2. #82
    VIP član Avatar korisnika skydrummer
    Član od
    23.6.2011.
    Poruke
    7.048
    Lajkovi
    30920
    Reputacioni uticaj
    983

    Određen forumom Re: Kupovina SEIKO satova preko Creation Watches.com i Sky Watches.com.sg sajtova- DA ili NE

    Citat Милан Милановић kaže: Pregled poruke
    Sky, ma nije zluradost, to malko peckam Petra, nema potrebe da se preozbiljno sve shvati

    sa druge strane ja sam zaista imao loše iskustvo, kod njih sam uzeo i ima taj sat grešku, trenutno je kod mene i videću da to uslikam ovde u temi ali ovih dana
    Samo pitam, nisam preozbiljno shvatio.

    Što se Monstera tiče, ne moraš se truditi. Ako se dobro sećam prodavao si taj sat i nahvalio ga, pa sam zato pitao.
    Da ne skrećem više sa teme.

  3. #83
    Banned
    Član od
    26.1.2011.
    Lokacija
    Свилајнац, Поморавље
    Poruke
    2.322
    Lajkovi
    2316
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Kupovina SEIKO satova preko Creation Watches.com i Sky Watches.com.sg sajtova- DA ili NE

    ma ne bre nisam ga prodavao, svi me to pitate

    to je bilo interno nešto između mene i Petra, ja sam njega dobio na poklon i zaista ga volim i ne bih ga dao ni za mnogo više novca nego što vredi, ja baš retko prodajem satove

  4. #84
    VIP član Avatar korisnika skydrummer
    Član od
    23.6.2011.
    Poruke
    7.048
    Lajkovi
    30920
    Reputacioni uticaj
    983

    Određen forumom Re: Kupovina SEIKO satova preko Creation Watches.com i Sky Watches.com.sg sajtova- DA ili NE

    Bio je u oglasima na KP, zato sam pitao.

  5. #85
    Stariji član Avatar korisnika popovac 76
    Član od
    18.12.2008.
    Lokacija
    Paraćin
    Poruke
    581
    Lajkovi
    2740
    Reputacioni uticaj
    79

    Određen forumom Re: Kupovina SEIKO satova preko Creation Watches.com i Sky Watches.com.sg sajtova- DA ili NE

    Ja sam mog 007 kupio kod Singapuraca u tom trenutku za 60e-70e jeftinije nego u Sensi-ju tada, a došao je na višestruko boljoj narukvici (neka ljubilarna tada ne sećam se više) došla je garancija papiri ali ne i kutija (ja kutiju ne nosim, sat na ruci držim ) sat bez grške radi evo 6 godinica jbg vidim da u zadnje vreme ima pritužbi ali kao što reče kolega who dares, wins jbg danas je svet mali ako često varaš narod prosto prestaće porudžbine ....
    U nadi da će sve biti u redu....
    No42 likes this.

  6. #86
    Banned
    Član od
    11.6.2017.
    Poruke
    236
    Lajkovi
    165
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Kupovina SEIKO satova preko Creation Watches.com i Sky Watches.com.sg sajtova- DA ili NE

    popovac 76
    Da, bitno je razumeti da različiti rizici postoje, i odluku napraviti sa njima u obziru. E, sad, ono što se zove "peace of mind" (nemam odgovarajući prevod pa ne bih da kasapim) takođe ima cenu. Da li je ta cena 50-100 dolara više za satove raspona cene do 500 dolara, to je valjda na svakome da odluči za sebe.

  7. #87
    Član
    Član od
    3.9.2012.
    Poruke
    272
    Lajkovi
    152
    Reputacioni uticaj
    13

    Određen forumom Re: Kupovina SEIKO satova preko Creation Watches.com i Sky Watches.com.sg sajtova- DA ili NE

    Ovo za dusevni mir si potpuno u pravu, ja to volim da platim i nikad nije skupo.
    don Alberto, tzuta and No42 like this.

  8. #88
    Novi član
    Član od
    20.11.2018.
    Poruke
    24
    Lajkovi
    28
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Kupovina SEIKO satova preko Creation Watches.com i Sky Watches.com.sg sajtova- DA ili NE

    Da ozivimo malo i ovu temu?
    Naime, vec par meseci unazad zelim da uzmem skx007j1, ali preko ovog sajta. Nasao sam ga za oko 198e, evo i linka: https://www.creationwatches.com/prod...watch-837.html
    Ako je voljan neko da mi objasni kako funkcionise porudzbina i koliko bi me kostalo ukupno da mu ne razmisljam, obzirom da sam spreman toliko da dam za sat (cena sata, plus dodatni troskovi, itd).
    Hvala unapred na odgovorima.

  9. #89
    eee
    eee je offline
    Moderator Avatar korisnika eee
    Član od
    27.1.2009.
    Lokacija
    privremeno u Beogradu :)
    Poruke
    3.648
    Lajkovi
    7473
    Reputacioni uticaj
    162

    Određen forumom Re: Kupovina SEIKO satova preko Creation Watches.com i Sky Watches.com.sg sajtova- DA ili NE

    Porucis bez kutije, obicnom postom. Nikako dhl. I nadas se da te ne ocarine u posti. Ja i jos nekoliko clanova smo prosli bez dodatnih troskova u vidu carine i pdv-a ali takodje ima i clanova koji to nisu izbegli.

    Bukvalno nema pravila.

    Ugrubo, ako te zakace davanja racunaj oko 30%

    Sent from my Nokia 6.1 using Tapatalk

  10. #90
    Novi član
    Član od
    1.8.2019.
    Poruke
    8
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Kupovina SEIKO satova preko Creation Watches.com i Sky Watches.com.sg sajtova- DA ili NE

    Evo mog posta sa druge teme, sa koje su me uputili ovde:

    Danas sam naručio sat sa creationwatches.com. U pitanju je ovaj https://www.creationwatches.com/prod...tch-12768.html Seikov model. Stigla mi je poruka od banke - tako da znam da je sa kartice skinuto kolika je i cena. E sad sam ja tako to zgodno naručio ali mi stalno padaju na pamet neka pitanja kojih bih se radije oslobodio ako može. Recimo kako me kontaktiraju ako nisam kod kuće, gde u tom slučaju čeka sat, za koliko može da stigne i ima li načina da pratim gde je po broju pošiljke.

    Bilo bi odlično da neko (po mogućstvu iz Srbije, mada može i odnekle drugde) ko je naručio i primio sat opiše taj proces ovde. Bio bih mu vrlo zahvalan i mogao bih da brinem o drugim stvarima
    Dakle, ono što me zanima je šta se dešava kada sat stigne, kako me nađu ili kako ja nađem sat. Iz iščitanih razgovora čini se da je to što ja ne znam samo po sebi razumljivo, mada još nigde nisam našao odgovor na to pitanje

Strana 9 od 10 PrvaPrva ... 5678910 PoslednjaPoslednja

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •