Strana 5 od 10 PrvaPrva 123456789 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 41 do 50 od ukupno 99
Like Tree62Likes

tema: Kupovina SEIKO satova preko Creation Watches.com i Sky Watches.com.sg sajtova- DA ili NE

  1. #41
    Banned
    Član od
    26.1.2011.
    Lokacija
    Свилајнац, Поморавље
    Poruke
    2.322
    Lajkovi
    2316
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Kupovina SEIKO satova preko Creation Watches.com i Sky Watches.com.sg sajtova- DA ili NE

    ne Hadži, ja konkretno mislim na jeftine modele, pa pun je WUS tema škartiranih satova sa Creationa, pa i ovde ima gomila forumaša, sećaš se kad je ovde bio jedan tip koji je kupio seiko alpinistu bez jedne tačke iluminacije na poziciji 11, sećaš li se šta je rekao i kako je otišao sa foruma, pazario je ili kod seiye ili higuchija

  2. #42
    Istaknuti član Avatar korisnika HADzI DALIBOR
    Član od
    26.10.2009.
    Lokacija
    Doboj,R.SRPSKA
    Poruke
    4.981
    Lajkovi
    4375
    Reputacioni uticaj
    139

    Određen forumom Re: Kupovina SEIKO satova preko Creation Watches.com i Sky Watches.com.sg sajtova- DA ili NE

    Iskreno, ne mogu se sjetiti tog slučaja mada sam čitao probleme sa Creation watches.
    Ono što znam je da su Seiya, Higuchi, Chino isporučivali JDM modele kad ih je bilo moguće nabaviti samo u Japanu. I svi su ih preporučivali.
    Onda je Seiko popustio stege pa sada možeš kupiti GS i kod Vitanova.

  3. #43
    Počasni član Avatar korisnika don Alberto
    Član od
    14.12.2012.
    Poruke
    5.337
    Lajkovi
    27420
    Reputacioni uticaj
    54

    Određen forumom Re: Kupovina SEIKO satova preko Creation Watches.com i Sky Watches.com.sg sajtova- DA ili NE

    Poštovao sam SEIKO kao brend,ali sa takvom politikom polako ,ali sigurno tonu u očima potencijalnih kupaca.

  4. #44
    Banned
    Član od
    26.1.2011.
    Lokacija
    Свилајнац, Поморавље
    Poruke
    2.322
    Lajkovi
    2316
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Kupovina SEIKO satova preko Creation Watches.com i Sky Watches.com.sg sajtova- DA ili NE

    ja sam skoro tražio tu temu ali nisam mogao pronaći, hteo sam da pročitam još jednom šta se desilo

    a ovo što kažeš za stege I poltiiku, jeste tako, onda akd su dozvolili da je JDM prodaje po EU, onda su zabranili sivim dilerima da šalju u EU, što je sasvim normalno jer štite svoje dilere I prodavce

    sa druge strane ne znam koliko se dileri pridržavaju toga, znam da sam u razgovoru pričao sa Seiyom I da mi je prvo skrenuo pažnju da neće da šalje u EU, mislim da postoji neki kodex među njima

    e sad ovi razni Creationi I slična boranija, ko zna, oni su malezijci, vijetnamci, kinezi, pitaj boga već ko su I šta su, pa verujem da se ipak ne drže pravila kao sami japanci

  5. #45
    Istaknuti član Avatar korisnika HADzI DALIBOR
    Član od
    26.10.2009.
    Lokacija
    Doboj,R.SRPSKA
    Poruke
    4.981
    Lajkovi
    4375
    Reputacioni uticaj
    139

    Određen forumom Re: Kupovina SEIKO satova preko Creation Watches.com i Sky Watches.com.sg sajtova- DA ili NE

    Za Creatiom & co me ne čudi ništa.
    Pojedini prodavci su u stanju prodati ciglu umjesto sata.
    Isto tako ni Seiko nije anđeo.
    Previše modela i varijacija istih.
    Greške se dešavaju i puno manjim firmama, a kamoli konglomeratu kao Seiko.
    Takođe, mnogo stvari nije moguće kupiti ukoliko postoji zvanični distributer ni kod mene u BiH, da ne pričam o EU.

  6. #46
    Stariji član Avatar korisnika popovac 76
    Član od
    18.12.2008.
    Lokacija
    Paraćin
    Poruke
    581
    Lajkovi
    2740
    Reputacioni uticaj
    79

    Određen forumom Re: Kupovina SEIKO satova preko Creation Watches.com i Sky Watches.com.sg sajtova- DA ili NE

    neznam da li ste videli ali na Creation Watches model Seiko Prospex Turtle Automatic Diver's 200M SRP773K1 plavi, uz popust i kupon kosta 223 dolara (oko 200 e) a sa crnim ciferom 243 ... e sad ja 1000 godina nisam kupovao spolja ali mi se cini da je ovo odlicna prilika..... iz istog razloga bih da pitam da li ima sanseda kao nekad prodje bez carine i ako ima kako da se i kome obratim ovde na creation da napisu manji racun.........unapred zahvalan na odgovoru

  7. #47
    eee
    eee je offline
    Moderator Avatar korisnika eee
    Član od
    27.1.2009.
    Lokacija
    privremeno u Beogradu :)
    Poruke
    3.647
    Lajkovi
    7472
    Reputacioni uticaj
    162

    Određen forumom Re: Kupovina SEIKO satova preko Creation Watches.com i Sky Watches.com.sg sajtova- DA ili NE

    Odaberi obicnu postu za slanje i uz malo srece ovi nasi nece ocariniti.

    Al' cak i da ocarine, to je jos 60e. I to je super cena kad pogledas koliko je kornjaca u radnji ili za koliko je prodaju na kp bez papira i kutije.

    Sent from my SM-A310F using Tapatalk

  8. #48
    Počasni član Avatar korisnika don Alberto
    Član od
    14.12.2012.
    Poruke
    5.337
    Lajkovi
    27420
    Reputacioni uticaj
    54

    Određen forumom Re: Kupovina SEIKO satova preko Creation Watches.com i Sky Watches.com.sg sajtova- DA ili NE

    Citat popovac 76 kaže: Pregled poruke
    neznam da li ste videli ali na Creation Watches model Seiko Prospex Turtle Automatic Diver's 200M SRP773K1 plavi, uz popust i kupon kosta 223 dolara (oko 200 e) a sa crnim ciferom 243 ... e sad ja 1000 godina nisam kupovao spolja ali mi se cini da je ovo odlicna prilika..... iz istog razloga bih da pitam da li ima sanseda kao nekad prodje bez carine i ako ima kako da se i kome obratim ovde na creation da napisu manji racun.........unapred zahvalan na odgovoru
    Oni će ti automatski već poslati sa manjom cifrom na računu,jer to uvek rade,ali nisu džabe ti satovi na tolikom popustu.Ima sve lepo već napisano,treba malo iščitati tu temu,da se ne ponavljam.

  9. #49
    Stariji član Avatar korisnika popovac 76
    Član od
    18.12.2008.
    Lokacija
    Paraćin
    Poruke
    581
    Lajkovi
    2740
    Reputacioni uticaj
    79

    Određen forumom Re: Kupovina SEIKO satova preko Creation Watches.com i Sky Watches.com.sg sajtova- DA ili NE

    Znam uvek je to bilo malo problematično ja sam nekad davno moj 007 narucio od "Singapurćana" i evo skoro svaki dan već 6 godina moj radni sat šljaka jedino sam polomio klatno kada sam jednom cepao drava ..... vreme je da se levelujem jbg ugojio sam se 20 kg vreme je za veću čuku.... kad stavim na sto ako prođem bez carine skoro je ista cena ???!!! Ne mogu samo da odlučim da li plavi ili crni cifer......

  10. #50
    eee
    eee je offline
    Moderator Avatar korisnika eee
    Član od
    27.1.2009.
    Lokacija
    privremeno u Beogradu :)
    Poruke
    3.647
    Lajkovi
    7472
    Reputacioni uticaj
    162

    Određen forumom Re: Kupovina SEIKO satova preko Creation Watches.com i Sky Watches.com.sg sajtova- DA ili NE

    Plavi cifer je drugacije boje nego na slikama. Pogledaj na yt snimke.

    Ja bih isao na crni sa crnim ili pepsi bezelom

    Sent from my SM-A310F using Tapatalk

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •