Ovako,ako volis satove i godinama citas o mehanizmima,kucistima,istoriji,proizvodnom procesu,patentima,izdrzljivosti,gledas slike,probas satove,stvoris neki svoj ukus baziran na svemu sto znas,tesko da ces kupiti kineza od 100 kinti.Jednostavno sve mora da se poklopi u samo jednom satu da bi bio uz tebe dok si ziv.Oko 95% ljudi imaju neki sat ne zato sto je to njima najlepsi i nabolji sat vec zbog marketinga i misljenja drugih ljudi,i vecina ljudi kada kupuje vredan sat gleda da uzme firmu koja posle moze da se proda a da se ne izgubi previse,jednostavno reklama cini cuda.Evo na primer kod tebe sam primetio Nikola da je Geneva od prilike sat tvog zivota,i iz tvojih postova se vidi da si emotivno vezan za nju,da si nasao sve sto ti treba u tom satu,iako imas neuporedivo skuplji speedmaster imam utisak da Geneva i dalje drzi pocasno mesto u tvom srcu.Ima ljudi koji skupljaju satove i gledaju da svaki njihov sat ispunjava odredjene kriterijume.Ja pricam za ljude poput mene koji vole i postuju i razumeju satove i zele samo jedan jedini sat koji ce im biti verni pratilac kroz decenije koje dolaze,da taj sat mora da se bira srcem,a ko je nasao takav sat zna o cemu pricam.Jeste u pravu si za nacin kupovine stvari koje su ti potrebne u svakodnevnom zivotu,ali stvari koje prijaju tvojoj dusi i cine te srecnim nikada ne kupujes na osnovu tudjih misljenja ma koliko godina imao,kada nadjes takvu stvar to niko ne treba da ti kaze to jednostavno znas.