Prikaz rezultata 1 do 4 od ukupno 4
  1. #1
    Novi član
    Član od
    11.8.2010.
    Poruke
    3
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom New York Standard Watch popravka.

    Posedujem vrlo star sat, koji nisam siguran da li se moze popraviti u Beogradu. Radi se o New York Standard Watch-u. Da li znate za casovnicara koji bi mogao obaviti popravku? Sat ima sentimentalnu vrednost. Dakle, neprocenjiv je.
    Priložene slike Priložene slike New York Standard Watch popravka.-400258981_0f479a5003_o.jpg  

  2. #2
    Istaknuti član Avatar korisnika HADzI DALIBOR
    Član od
    26.10.2009.
    Lokacija
    Doboj,R.SRPSKA
    Poruke
    4.981
    Lajkovi
    4375
    Reputacioni uticaj
    139

    Određen forumom Re: New York Standard Watch popravka.

    Pozdrav i dobrodošao

    Ti satovi su se proizvodili od 1885. do 1929 godine! Pošto sam ja iz Doboja,stvarno ne znam kome bi mogao odnijeti u BG na popravak! Probaj kod prvog časovničara na koga naiđeš....čisto da vidiš šta će ti reći! Ako ti slučajno dijelovi budu trebali za njega.....pa...trebao bi imati veliku sreću da ih nađeš! Srećno!

  3. #3
    Novi član
    Član od
    11.8.2010.
    Poruke
    3
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: New York Standard Watch popravka.

    Hvala na dobrodoslici, drago mi je da sam ovde. Vidite, otisao sam kod jednog ''modernijeg'' casovnicara ovde, koji mi je, drzeci sat u ruci, impulsivno odgovorio da je vrlo tesko da cu naci majstora koji bi popravio takav sat. Da, znam sve o ovom satu, zaista je star i zbilja mi je drag, i voleo bih ga popraviti. Ali, takodje, zaista ne znam gde. Nisam imao previse vremena obilaziti previse casovnicarskih radnji, nadam se da cu imati, ali sam se nadao savetu gde bih mogao otici za popravku takvog nekog sata. Potraga se, izgleda, nastavlja.

  4. #4
    Stariji član Avatar korisnika fotopetar
    Član od
    5.2.2012.
    Lokacija
    Brač-Bjelovar(Hrvatska)
    Poruke
    1.097
    Lajkovi
    3283
    Blogovi
    6
    Reputacioni uticaj
    302

    Određen forumom Re: New York Standard Watch popravka.

    Da li si uspio popravit sat?Ako nisi baci se na e-bay i pronađi sat iste marke veličine sata 18 (to ti je američka veličina za tvoj sat)Malo ču još da pogledam slične satove i da li se mogu koristit djelovi za popravak od još koje američke marke kao što je Waltham i Elgin kojih sam posjedujem nekoliko iste veličine i mint očuvanosti!Nabavi s e-baya mehanizam istog sata,bilo bi dobro da postaviš sliku mehanizma,otvoriš ka tako da odvrneš poklopac jer su američki satovi na navoj i izneseš mehanizam sata iz kućišta a ima i onih koji imaju i iza poklopac na otvaranje il odvijanje.Krunu za podešavanje gledaj držat u gornjem položaju da mehanizam može slobodno izać jer ona inače kod tih satova nije fiksna uz mehanizam već se slobodno diže i spušta!
    Kad pribaviš mehanizam za popravak sata svaki urar trebao bi ti sredit sat bez muke jer njima je najteže doći do dijelova!Ako te odbiju slobodno me kontaktiraj budem ti sam servisirao i poravio sat,a ako nešto ne budem mogao il znao budem dao nekom od kolega koji su urari.
    Lp!

Slične teme

  1. Swatch popravka
    By Recoba20 in forum Časovničarska radionica
    Odgovora: 24
    Poslednja poruka: 6.8.2012., 8:39
  2. Popravka sata...
    By WlayCo in forum Časovničarska radionica
    Odgovora: 13
    Poslednja poruka: 14.8.2010., 11:40
  3. Seiko popravka
    By Dekara in forum Časovničarska radionica
    Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 3.1.2010., 23:15
  4. Popravka stonog digitalnog sata...
    By ANGEL in forum Časovničarska radionica
    Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 4.12.2009., 7:17
  5. popravka omega 1655
    By vladanJ in forum Omega
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 1.12.2009., 13:58

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •