Strana 6 od 10 PrvaPrva ... 2345678910 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 51 do 60 od ukupno 91
Like Tree341Likes

tema: Radionica - Rebelde satovi

  1. #51
    Časovničar Avatar korisnika NickH
    Član od
    10.11.2011.
    Lokacija
    Sydney, Australia
    Poruke
    112
    Lajkovi
    1055
    Reputacioni uticaj
    128

    Određen forumom Re: Radionica - Rebelde satovi

    [QUOTE=HADzI DALIBOR;171564
    Ali ostavi se prazne priče i mahalanja(bosanski izraz za ogovaranje) - ne ide to uz ozbiljna čovjeka.[/QUOTE]

    Izvini Dalibore, ali ja nisam komforan sa ovakvim nivoom intimnosti. Ako ti se moji postovi ne dopadaju, nemoj da ih citas. U ostalom, drizzim se kvote od 1 post na 3 meseca sto znaci da sam kvotu ispucao do sredine 2015.
    nokru likes this.

  2. #52
    Istaknuti član Avatar korisnika HADzI DALIBOR
    Član od
    26.10.2009.
    Lokacija
    Doboj,R.SRPSKA
    Poruke
    4.981
    Lajkovi
    4375
    Reputacioni uticaj
    139

    Određen forumom Re: Radionica - Rebelde satovi

    Ne razumijem šta je intimno u mojim postovima!? "mahalanje", "prazne priče" sam napisao da razbijem hladnu notu razgovora. To vazda radim i niko se ne žali,a i nije protiv pravila foruma.
    Druga stvar,ovo je forum. Kada se nešto napiše za očekivati je komentare,bili pohvalni ili kritični.
    Ko u životu očekuje samo pohvale,neugodno se iznenadi kada shvati da to nije noguće.

    Sretna nova godina.
    nokru likes this.

  3. #53
    Saradnik Avatar korisnika anbeast
    Član od
    31.7.2010.
    Lokacija
    Zaječar
    Poruke
    2.531
    Lajkovi
    6258
    Reputacioni uticaj
    250

    Određen forumom Re: Radionica - Rebelde satovi

    Heh, ume Dalibor da bude neposredan, možda i netaktican, no nije zlonameran. Često ima potpuno validne primedbe ali mu vrela krv ne da da "povuče ručnu" :-)
    (a to sto se bez razloga "lozi" na svajcarce, druga je priča :-P)

    Ja tek sad nabasao na ovu temu (neko mora da odgovara zašto nisam obavešten o postojanju iste). Sve pohvale NickH za tvoj rad i za doprinos forumu. Nije mala stvar imati info iz prve ruke...
    I keep thinking of some mechanic in rural Russia, mending his Raketa in sub-zero temperatures using nothing but a hairpin, a pocket-knife and the tyre-lever from a 1956 tractor.

  4. #54
    Saradnik Avatar korisnika krstin
    Član od
    18.11.2011.
    Poruke
    1.624
    Lajkovi
    8322
    Reputacioni uticaj
    289

    Određen forumom Re: Radionica - Rebelde satovi

    Nick, uvek sa zadovoljstvom citam tvoje postove, jer se iz njih da sta nauciti. Za projekat svaka cast, uvek volim da vidim kada neko veliki deo stvari radi samostalno.

    Za 6497 i cene se slazem sa Daliborom. Sa druge strane jasno je da ovi satovi nisu namenjeni trzistima poput naseg. Ako se bogati Australijanci upisuju na listu cekanja, onda je jasno da bi cena mogla biti i veca... Ali opet podrzavam Hadziju u odbrani Omege, Rolexa, Paneraija i drugih... Nista lose u stvaranju brend imidza i orijentaciji na profit. Pa i ti si Nick pogodio odlican brend imidz sa naglaskom na nezavisnost, pobunu, personalizaciju, a to danas u doba interneta odlicno prolazi. Takodje verujem da u ceni od 2500-3000$ imas prostora za lep profit. I nista lose u tome...

  5. #55
    Istaknuti član Avatar korisnika HADzI DALIBOR
    Član od
    26.10.2009.
    Lokacija
    Doboj,R.SRPSKA
    Poruke
    4.981
    Lajkovi
    4375
    Reputacioni uticaj
    139

    Određen forumom Re: Radionica - Rebelde satovi

    Brado,

    U redu je....😈
    Sledeći put te obavijestim kada krenu munje i gromovi! 😜
    Poslednja ispravka: HADzI DALIBOR (26.12.2014. u 10:34)
    anbeast and nokru like this.

  6. #56
    Istaknuti član Avatar korisnika MMario
    Član od
    19.3.2014.
    Lokacija
    Novi Sad
    Poruke
    4.608
    Lajkovi
    30885
    Reputacioni uticaj
    334

    Određen forumom Re: Radionica - Rebelde satovi

    Ma nije HADzI-ja mislio nista lose....mozda mu je malo zasmetalo ali ima pravo izneti svoje misljenje.....
    NickH, samo i dalje napred......
    A tebi anbeast....tako ti i treba kada si se "skitao" jedno duze vreme
    ....vreme ce pokazati ili ce on pokazati vreme....

  7. #57
    Banned
    Član od
    26.1.2011.
    Lokacija
    Свилајнац, Поморавље
    Poruke
    2.322
    Lajkovi
    2316
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Radionica - Rebelde satovi

    Nick takodje obozavam da citam sve sto napises i to radim kao i uvek jako, jako pazljivo i smatram da su nam tvoja pisanja i predstavljanja izuzetno korisna, kako starijim clanovima zaista dobrim poznavaocima, tako i onima koji tek ulaze u svet horologije ili onima izmedju ova dva

    nadam se i zelim kao i svi clanovi da probijes tu kvotu od jednog posta u tri meseca, bilo bi steta da nam ne preneses neka svoja znanja, zapazanja i ocekivanja

    Hadzi ti si veliki poznavalac horologije takodje, nema se ni tebi sta zameriti, mozda umes da budes grlat ponekad kao sto kaze brada


    smatram da u ovoj raspravi nema porazenih i mogu reci da slicnih nije bilo jako dugo i da se u njima uvek iznesu jaki argumenti i svima nama korisne informacije koje se prećute u mirnodopskim uslovima
    Poslednja ispravka: Милан Милановић (26.12.2014. u 11:06)
    vladas, anbeast, Zagor and 4 others like this.

  8. #58
    Istaknuti član Avatar korisnika Dragojlovic Darko
    Član od
    4.12.2012.
    Lokacija
    Kotor, Crna Gora
    Poruke
    3.190
    Lajkovi
    9742
    Reputacioni uticaj
    247

    Određen forumom Re: Radionica - Rebelde satovi

    Jeste, konacno jedna argumentovana rasprava dva vrsna poznavaoca, to je nama falilo
    Ac Milan, il club piu titolato al mondo

  9. #59
    Istaknuti član Avatar korisnika HADzI DALIBOR
    Član od
    26.10.2009.
    Lokacija
    Doboj,R.SRPSKA
    Poruke
    4.981
    Lajkovi
    4375
    Reputacioni uticaj
    139

    Određen forumom Re: Radionica - Rebelde satovi

    Citat milan milanovic kaže: Pregled poruke

    Hadzi ti si veliki poznavalac horologije takodje, nema se ni tebi sta zameriti, mozda umes da budes grlat ponekad kao sto kaze brada


    Malo je ova rasprava imala veze sa horologijom. Ekonomija je u pitanju.
    U životu,između ostalog 😁,nisam naučio zavijati svoje mišljenje u svilen papir s mašnicom. Ako sam odlučio da nešto kažem,onda je to ono što i mislim.
    A grlat sam rođen- da vidiš tek kako je kad zapjevam!!!

  10. #60
    Saradnik Avatar korisnika anbeast
    Član od
    31.7.2010.
    Lokacija
    Zaječar
    Poruke
    2.531
    Lajkovi
    6258
    Reputacioni uticaj
    250

    Određen forumom Re: Radionica - Rebelde satovi

    Nema sta da najavljujes munje i gromove, Hadzi. Navik'o sam :-)
    Meni je na samom početku bilo čudno što stalno 'oces da se bijes, al sam posle provalio o čemu je reč :-)

    Omega, Roleks i veliki brendovi JESU precenjeni. Pomirite se s tim.:-P

    Nema ništa lose u kesiranju na imidž, ali meni smeta mera u kojoj se to radi. Više para ode u marketing i stvaranje poželjne slike nego u R&D... Ja se uvek trudim da nadjem nekakav balans, ništa nije crno-belo, ima tu i emocija, pa diskusija može biti zapaljiva, ali dok je samo grubo iskrena, a ne i omalovazavajuca OK sam sa tim....

    @Hadži: E to pevanje bih želeo da čujem više nego da imam GS "Snowflake" :-D.
    (Ok, lažem malo, ali nije daleko od istine)

    Sorry NickH za "hijack-ovanje" teme :-)
    Poslednja ispravka: anbeast (26.12.2014. u 12:18)
    nokru likes this.
    I keep thinking of some mechanic in rural Russia, mending his Raketa in sub-zero temperatures using nothing but a hairpin, a pocket-knife and the tyre-lever from a 1956 tractor.

Tags for this Thread

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •