Strana 4 od 10 PrvaPrva 12345678 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 31 do 40 od ukupno 91
Like Tree13Likes

tema: Pomoc pri kupovini ručnog sata...

  1. #31
    Član Avatar korisnika Milanche78
    Član od
    30.7.2009.
    Lokacija
    BG
    Poruke
    439
    Lajkovi
    199
    Reputacioni uticaj
    17

    Određen forumom re: Pomoc pri kupovini ručnog sata...

    Citat Corsair kaže: Pregled poruke
    Sutra idem do Chronostime-a da probam neki od modela koji imaju u radnji, pa i da ocenim uzivo! Onda ostaje samo da se nadam da ce ovi sa jomashop-a izcupati odnekud jos jedan KOM pa da ne komplikujem vise!
    Javljaj utiske, uzivo, da li je stvarno kvalitetno uradjen. I ja cu najverovatnije uzeti neki Hamilton( mislim field seriju, jer su mi cenovno najprihvatljiviji), Certina(automatic) su skupi, nadam se samo da necu biti prinudjen da kupim nekog "japanca", jer im estetika zaista nije jaca strana (kod jeftinijih modela)!

  2. #32
    Počasni član Avatar korisnika milan zmaj
    Član od
    20.12.2008.
    Lokacija
    SRBIJA.Beograd
    Poruke
    9.492
    Lajkovi
    36956
    Blogovi
    2
    Reputacioni uticaj
    159

    Određen forumom re: Pomoc pri kupovini ručnog sata...

    Jomashop je mene odbio...,trazili milion nekih garancija i na kraju mi je jednostavno neki administrator rekao da mu je jako zao ali da nisu u mogucnosti da mi posalju sat!

  3. #33
    Član
    Član od
    26.2.2009.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    100
    Lajkovi
    4
    Reputacioni uticaj
    16

    Određen forumom re: Pomoc pri kupovini ručnog sata...

    Nista od utisaka... Chronostime u Bg-u ima samo kancelariju, tj. predstavnistvo! Maloprodaje jos uvek nema.. :o A bas sam bio euforican danas i mislio da cu videti i uzivo kako izgledaju! Mozda cu sledece nedelje ici do NS pa pogledam kod njih ako budu imali...

    Citat milan zmaj kaže: Pregled poruke
    Jomashop je mene odbio...,trazili milion nekih garancija i na kraju mi je jednostavno neki administrator rekao da mu je jako zao ali da nisu u mogucnosti da mi posalju sat!
    Jel' nisi muljao nesto mozda..? :p Salim se naravno.. Mislim da se to nije desavalo jos nikom sa foruma.. Jesu li ti rekli barem iz kog razloga nisu u mogucnosti da ti posalju sat..?

    Naisao sam i na veoma zanimljiv model Nighthawk-a! I sto vise gledam slike, sve mi se vise svidja! Evo nekih slika, pa procenite i sami...
    Priložene slike Priložene slike

  4. #34
    Počasni član Avatar korisnika milan zmaj
    Član od
    20.12.2008.
    Lokacija
    SRBIJA.Beograd
    Poruke
    9.492
    Lajkovi
    36956
    Blogovi
    2
    Reputacioni uticaj
    159

    Određen forumom re: Pomoc pri kupovini ručnog sata...

    Nisam trebalo mi je kao poklon! Ma sturo mi je nesto odgovorio da jednostavno nisu u mogucnosti da mi posalju! Bas sam se iznenadio,kao da smo Irak!
    Videcemo ako narucujues sta ce ti reci!

  5. #35
    Istaknuti član Avatar korisnika dragon
    Član od
    27.8.2008.
    Lokacija
    Novi Sad
    Poruke
    4.195
    Lajkovi
    1419
    Reputacioni uticaj
    53

    Određen forumom re: Pomoc pri kupovini ručnog sata...

    Corsair, pogledaj ovde za tog hamiltona.

    Pozdrav
    PRAVILNIK FORUMA :: PRAVILNIK ZA BERZU SATOVA :: VODIČ ZA POSTAVLjANjE SLIKA

    "Never look back, look forward, step forward even if only half a step at a time, knowing how to be flexible in order to accept changes, be sincere"

    Men invented time. Seiko perfected it.


  6. #36
    Član
    Član od
    26.2.2009.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    100
    Lajkovi
    4
    Reputacioni uticaj
    16

    Određen forumom re: Pomoc pri kupovini ručnog sata...

    Citat dragon kaže: Pregled poruke
    Corsair, pogledaj ovde za tog hamiltona.
    Ima ga! Do duse ne u boji koju sam ja hteo, ali bitno da ih ima! Hvala za link..! Mada mi je ovaj Citizen pomrsio planove... Za njega znam da mi stoji odlicno, a za Hamilton bi trebalo da odem do Nisa i probam! Ja k'o kucu da kupujem, a ne sat! Ali ovo mi je prvi, razumite me malo, heh ne bih da pogresim! Poceli su da mi se svidjaju i Diver satovi, pa zato i razmisljam da narucim sad Nighthawk-a pa na prolece i jednog ronioca! Boze zdravlja samo.. A i taman bi mi se skoro oba taman uklopila u cenu Hamilton-a!
    Nista ne valja ovaj forum, samo tera narod da kupuje satove i trosi pare! :p Sala naravno, da nisam naleteo na ovaj forum kupio bih onu repliku Braitling-a za koju sam pitao u svom prvom postu, i verovatno bi mi vec do sad otpale kazaljke! xD

    Sutra idem do Intese da podnesem zahtev za Visa Internet karticu, i konacno da narucim neki od ova 2! Mada sve mi se visi cini da ce biti Citizen! Samo jos pitanje, ima li neko iskustava sa ovim sajtom..>?

    http://www.creationwatches.com/produ...0-16f-950.html

    Mali update: ovog Hamiltona koga sam ja naveo vec, sa sivim brojcanikom i gumenom narukvicom ima kod nas, u Nisu tacnije! Cena je 44600din, ipak dosta bez ikakvog popusta..! Takodje, ima i modela sa crnim brojcanikom i metalnom narukvicom, cena je 46400din-Novi Sad! Citizen Nighthawk je 34990din u Bomar-u!

  7. #37
    Istaknuti član Avatar korisnika dragon
    Član od
    27.8.2008.
    Lokacija
    Novi Sad
    Poruke
    4.195
    Lajkovi
    1419
    Reputacioni uticaj
    53

    Određen forumom re: Pomoc pri kupovini ručnog sata...

    Pa dobro, bitno je da ga imaju! Mislim da i sa crnim brojčanikom sasvim lepo izgleda sat! Što se tiče sata u NSu, ja kada sam bio nisu ga imali, barem nije bio izložen. Možda su u međuvremenu nabavili koji komad, ne znam. Znam samo da popust ne daju ni ChronosTime ni Bomar.
    Ako se odlučiš za kupovinu hamiltona, obavezno uzmi sat sa metalnom narukvicom, jeftinije je dokupiti gumu nego li metalnu narukvicu!
    Bitno je da kupiš sat koji se tebi sviđa, pa ako to znači da ćeš da biraš godinu dana i da ćeš da pogledaš hiljadu i jedan model, neka bude tako.
    U svakom slučaju, nećeš pogrešiti ni sa jednom kupovinom a kada je obaviš, podeli sa nama utiske o novom satu!

    Pozdrav
    PRAVILNIK FORUMA :: PRAVILNIK ZA BERZU SATOVA :: VODIČ ZA POSTAVLjANjE SLIKA

    "Never look back, look forward, step forward even if only half a step at a time, knowing how to be flexible in order to accept changes, be sincere"

    Men invented time. Seiko perfected it.


  8. #38
    Moderator Avatar korisnika vladas
    Član od
    16.9.2009.
    Lokacija
    Beograd, Srbija
    Poruke
    2.706
    Lajkovi
    4350
    Reputacioni uticaj
    179

    Određen forumom re: Pomoc pri kupovini ručnog sata...

    @Corsair:
    Probaj na eBay-u. Evo nekih linkova:
    - Ja sam porucio http://cgi.ebay.com/CITIZEN-ECODRIVE...item4837c3d074

    - a moze i ovako nesto http://cgi.ebay.com/Citizen-Eco-Driv...item2303433527

    Znam da nije bas ovaj model sa belim rubom, ali se ovi najcesce mogu dobiti za 120-140$ sa gumenom a za 150-160 sa metalnom narukvicom (a postoji i prelepi Havana - crveni).
    Kad uracunas shipping 28$ i 10% carinu i 18% PDV (i 3 na karte ) i dalje izadje mnooogo manje od 35000!

    A da - i ja sam se primio na Divere - mislim da ce sledeci biti Orange Monster .

  9. #39
    Član
    Član od
    26.2.2009.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    100
    Lajkovi
    4
    Reputacioni uticaj
    16

    Određen forumom re: Pomoc pri kupovini ručnog sata...

    Citat dragon kaže: Pregled poruke
    Bitno je da kupiš sat koji se tebi sviđa, pa ako to znači da ćeš da biraš godinu dana i da ćeš da pogledaš hiljadu i jedan model, neka bude tako.
    Bas tako! Podelicu utiske naravno, samo da se uspesno obavi kupovina...

    Koliko lepse izgleda ovaj hamilton kaga si ti predlozio, samo sa metalnom narukvicom umesto gumene:
    http://glooks.com/watches/watch_deta...tonn&cat=watch

    Citat vladas kaže: Pregled poruke
    @Corsair:
    A da - i ja sam se primio na Divere - mislim da ce sledeci biti Orange Monster .
    Evo jednog odlicnog linka, napravljeno poredjenje izmedju Orient Mako i Seiko Orange Monster!

    Ti si vec narucio Nighthawk-a ovog, sa gumenom narukvicom..? Kad stize, da javis utiske? Nasao sam vec na ebay-u i sa belim prstenom, ali to mi je poslednja opcija! Ili cu sam naruciti, ili ce mi uzeti ovaj prijatelj, videcemo...

  10. #40
    Istaknuti član Avatar korisnika dragon
    Član od
    27.8.2008.
    Lokacija
    Novi Sad
    Poruke
    4.195
    Lajkovi
    1419
    Reputacioni uticaj
    53

    Određen forumom re: Pomoc pri kupovini ručnog sata...

    Citat Corsair kaže: Pregled poruke
    Koliko lepse izgleda ovaj hamilton kaga si ti predlozio, samo sa metalnom narukvicom umesto gumene:
    http://glooks.com/watches/watch_deta...tonn&cat=watch
    Neuporedivo lepše i upečatljivije. PU tj. gumu ćeš lako naći i posle i to za relativno male pare, ali čelik... teško i koštaće te više nego razlika u cenu između modela sa gumom i čeličnom narukvicom. Ja gumu nosim samo kad idem na plažu ili znam da će sat da trpi usled nekih extremnih aktivnosti. Za sve ostalo koža ili čelik, mada je koža ta koju preferiram.

    Citat Corsair kaže: Pregled poruke
    Evo jednog odlicnog linka, napravljeno poredjenje izmedju Orient Mako i Seiko Orange Monster!

    Ti si vec narucio Nighthawk-a ovog, sa gumenom narukvicom..? Kad stize, da javis utiske? Nasao sam vec na ebay-u i sa belim prstenom, ali to mi je poslednja opcija! Ili cu sam naruciti, ili ce mi uzeti ovaj prijatelj, videcemo...
    Gde je link? Kanda si zaboravio da linkuješ!

    Pozdrav
    PRAVILNIK FORUMA :: PRAVILNIK ZA BERZU SATOVA :: VODIČ ZA POSTAVLjANjE SLIKA

    "Never look back, look forward, step forward even if only half a step at a time, knowing how to be flexible in order to accept changes, be sincere"

    Men invented time. Seiko perfected it.


Slične teme

  1. Pomoc pri kupovini Jacques Lemans Format Automatic 1-1477 misljenje
    By Dzigilibonglica in forum Pristupačni satovi
    Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 15.10.2010., 8:27
  2. Pomoć u kupovini sata: Festina f16235 ili Fossil AM4217
    By Sonia Wins in forum Pristupačni satovi
    Odgovora: 11
    Poslednja poruka: 22.9.2010., 19:17
  3. pomoc oko kupovine sata
    By Branko Milovanovic in forum Koji sat kupiti?
    Odgovora: 10
    Poslednja poruka: 9.8.2010., 18:34
  4. Pomoc pri kupovini sata
    By dovla5 in forum Koji sat kupiti?
    Odgovora: 18
    Poslednja poruka: 6.7.2010., 23:18
  5. Pomoc pri izboru sata
    By JovanaM in forum Koji sat kupiti?
    Odgovora: 11
    Poslednja poruka: 10.12.2008., 18:15

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •