Strana 2 od 10 PrvaPrva 123456 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 11 do 20 od ukupno 91
Like Tree13Likes

tema: Pomoc pri kupovini ručnog sata...

  1. #11
    Administrator Avatar korisnika Vladan Stevanovic
    Član od
    22.1.2008.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    3.713
    Lajkovi
    4057
    Reputacioni uticaj
    250

    Određen forumom Re:Pomoc pri izboru....

    Corsair wrote:
    @Vladan Stevanovic, u nekoj temi si pomenuo da su oslobodjeni PDV-a oni koji imaju strani pasos? Jel\' to jos uvek vazi? I kako ide, mogao bi malo da mi pojasnis ako nije problem?
    To važi kada kupuješ u inostranstvu i procedura je da ti u toj prodavnici popune neki obrazac koji overiš po izlasku iz te zemlje. Na taj način imaš pravo na povrat poreza koji si platio u toj stranoj zemlji. Taj novac možeš dobiti ili u kešu kada se ponovo vratiš u tu radnju ili na devizni račun koji navedeš u obrascu.

    Pozdrav,
    V.S.

  2. #12
    Administrator Avatar korisnika Vladan Stevanovic
    Član od
    22.1.2008.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    3.713
    Lajkovi
    4057
    Reputacioni uticaj
    250

    Određen forumom Re:Pomoc pri izboru....

    Corsair, ako zaista ozbiljno razmišljaš i o online kupovini, obavezno uzmi u razmatranje i sledeći model, koji je po mom mišljenju trenutno best-buy:

    Victorinox Ground Force, V.25790




    Ukratko: kvalitetno kućište, safirno staklo, i providni poklopac kroz koji se vidi kvalitetni automatski ETA 2824-2 mehanizam. Jedina mana mu je, po mom mišljenju, ružni gumeni kaiš koji u svakom slučaju možeš zameniti nekim drugim.
    Ali svejedno, dobiti sve ovo za ~170$ je bukvalno KRAĐA

    Ako kupuješ kod nas onda uzmi u obzir i Certinu DS Podium, za koju se nadam da i dalje košta oko 24000 din. :



    http://www.certina.com/Collection/Ge...DS-Podium.aspx


    Corsair wrote:
    Mada video sam i na jos nekim stranicama slicne preobleme pa je mozda i do foruma! Nadam se da ce se brzo srediti!
    Jeste do foruma, pošto sam morao da ga upgradujem na noviju verziju da bih izveo bezbolnu migraciju na drugi forum koji je trenutno u fazi testiranja. Ako sve bude ok verovatno će biti pušten početkom sledeće nedelje.


    Pozdrav,
    V.S.

  3. #13
    Član
    Član od
    26.2.2009.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    100
    Lajkovi
    4
    Reputacioni uticaj
    16

    Određen forumom Re:Pomoc pri izboru....

    Pozdrav svima, ja bio malo na odmoru i evo me ponovo.... Da se ne pomisli da sam odustao od kupovine!

    U medjuvremenu sam posetio neke radnje satova i naleteo na tissot prc200 za 31100din! Ali nema nikakav popust! Mada prvenstveno sam zeleo da ga vidim uzivo i mogu reci samo da je sat stvarno prelep! Na prvi pogled kad sam ga video na slikama i nije mi bio nesto ali sto vise gledam sve mi se vise svidja! Takodje sam trazio i Certinu DS Podium koju je Vladan predlozio ali nisam mogao nigde da je nadjem u radnjama! Mada mi se kod nje ne svidja ova braon narukvica!

    Ovaj Victorinox Ground Force, V.25790 stvarno nudi mnogo za toliko malo para, i simpatican je sat nema sta, ali kad bih ga kupio to bi bilo samo iz razloga sto je tako jeftin! Ima jos dosta modela koji mi se vise svidjaju a i sadrze ono sto je meni potrebno...

    Vladane mozes li mi reci sta sve meri (tj. pokazuje) onaj tvoj Orient Automatic? Ili neko drugi neka odgovori ko god zna... Posto sam video jos nekoliko slicnih modela koji bi mogli da mi udju u izbor, a pojma nemam o cemu se radi! :blush:

  4. #14
    Administrator Avatar korisnika Vladan Stevanovic
    Član od
    22.1.2008.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    3.713
    Lajkovi
    4057
    Reputacioni uticaj
    250

    Određen forumom Re:Pomoc pri izboru....

    Da, čuo sam da nažalost više ne daju popust za keš ili plaćanje karticama

    Inače ta Certina postoji i u varijanti sa metalnom narukvicom ali je i oko 3000 dinara skuplja.

    Orient od dodatnih funkcija ima samo indikator rezerve snage i rotirajući interni prsten sa kojeg možeš da vršiš konverziju jedinica za brzinu (km/h -> m/h) i to je sve.

    Pozdrav,
    V.S.

  5. #15
    Član
    Član od
    26.2.2009.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    100
    Lajkovi
    4
    Reputacioni uticaj
    16

    Određen forumom Re:Pomoc pri izboru....

    Da, ne znam iz kog razloga samo! Jos su mi u ovom radnji, gde je tissot prc200 31100din, rekli da je on kao svud poskupeo za 15% pa kao iz tog razloga i ne daju popust... I da ga prodaju po staroj ceni, a da ce vec sledeca tura biti skuplja za tih 15%, bas bzvz!

    Jos jedno pitanje samo, da li ono za povrat PDV-a vazi i ako neko ko ima strani pasos kupi kod nas u zemlji nesto? Tj. da li on moze traziti povrat PDV-a kad se vrati u maticnu zemlju?

  6. #16
    Administrator Avatar korisnika Vladan Stevanovic
    Član od
    22.1.2008.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    3.713
    Lajkovi
    4057
    Reputacioni uticaj
    250

    Određen forumom Re:Pomoc pri izboru....

    Corsair wrote:
    Da, ne znam iz kog razloga samo! Jos su mi u ovom radnji, gde je tissot prc200 31100din, rekli da je on kao svud poskupeo za 15% pa kao iz tog razloga i ne daju popust... I da ga prodaju po staroj ceni, a da ce vec sledeca tura biti skuplja za tih 15%, bas bzvz!
    Ma totalno su poludeli a uopšte ne vidim zbog čega. Otkad je uhapšen vlasnik Europena sve cene su im otišle gore

    Jos jedno pitanje samo, da li ono za povrat PDV-a vazi i ako neko ko ima strani pasos kupi kod nas u zemlji nesto? Tj. da li on moze traziti povrat PDV-a kad se vrati u maticnu zemlju?
    Naravno, to je upravo moj kolega uradio sa prijateljem koji živi u inostranstvu a koji mu je ovde došao u posetu. Konkretno kupio je sat u Maestro Jewelers radnji, ali verujem da svi veći distributeri nude TAX FREE opciju.

    Pozdrav,
    V.S.

  7. #17
    Član
    Član od
    26.2.2009.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    100
    Lajkovi
    4
    Reputacioni uticaj
    16

    Određen forumom re: Pomoc pri kupovini ručnog sata...

    Pre svega veliki pozdrav svim clanovima, dugo me nije bilo na forumu... Iskrsle su neke obaveze itd, da ne duzim sad... Mozda je i bolje, strasno sam se bio zarazio jedno vreme, samo sam razmisljao o satovima po celi dan i prelistavao slike po netu...

    Evo procitao sam sve postove koje sam bio u zaostatku, tako da sam sveze informisan o svemu novom!
    U medjuvremenu sam i ja suzio izbor pa sad imam nekoliko modela izmedju kojih se dvoumim! Kriterijumi su ostal isti, tu se nista nije promenilo... Postavicu koji modeli su u pitanju i slike naravno, pa saveti su dobrodosli!

    Da pitam samo, jel' onaj popust jos uvek vazi u Identico...? 20% na diners i american card?
    Takodje sam razmisljao i o nekoj novoj varijanti, tj malo skupljem satu npr do 400e kada bih mogao da objedinim ovaj popust od 20% i jos povrat PDV-a, uhh to bi bilo odlicno! Al' ga cepidlacim, cc...
    Ali opet, tako bih mozda najbolje prosao, posto bih kupio sat ovde kod nas, a za taj novac vec moze da se nadje nesto malo kvalitetnije, pa mu dodje na isto kao kad bih narucio! Barem neko moje razmisljanje...

    Pozdrav

  8. #18
    Administrator Avatar korisnika Vladan Stevanovic
    Član od
    22.1.2008.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    3.713
    Lajkovi
    4057
    Reputacioni uticaj
    250

    Određen forumom re: Pomoc pri kupovini ručnog sata...

    Citat Corsair kaže: Pregled poruke
    Da pitam samo, jel' onaj popust jos uvek vazi u Identico...? 20% na diners i american card?
    Da, na svu srecu ponovo vazi taj popust i sada ga daju na lepe oci, tako da nema veze da li vrsite placanje nekom karticom. Ako bi ovaj popust iskombinovao sa TAX FREE opcijom, mogao bi da kupis zaista lep sat za 400 EUR.

    Pozdrav,
    V.S.

  9. #19
    Član
    Član od
    26.2.2009.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    100
    Lajkovi
    4
    Reputacioni uticaj
    16

    Određen forumom re: Pomoc pri kupovini ručnog sata...

    Eto i mene ponovo na forumu, da se ozivi malo tema! Konacno sam i odlucio definitivno koji sat cu kupiti! Pa je potreban samo po neki komentar, ali izbor je definitivan, tako da tu nece biti promena sigurno!

    U pitanju je Hamilton Khaki Aviation Eto Steel Black Rubber Mens Watch H77622353! Evo i linka sa jomashop-a:

    http://www.jomashop.com/hamilton-avi...h77622353.html

    Sat mi se zaista svidja, a i ima sve ono sto sam ja i zeleo! Uz sve to, trenutno je i veoma povoljan usled rasprodaje na jomashop-u, samo jedna tuzna vest, nema ga na zalihama.>? Zna li neko da li bi sat mogao da se poruci ili...? Tj. kakva je procedura kada je ,,OUT OF STOCK,,...? Posto mi je trenutno jedan prijatelj u Americi i on bi mogao da kupi i donese naravno! Tako da, ako moze da se naruci itd, bilo bi i slika uzivo na forumu!

    Zvao sam i Chronostime cisto da proverim koliko se krecu kod nas u zemlji, cisto informativno, isti sat kod njih kosta oko 53000din! I uz to nema nikakvog moguceg popusta, bilo na gotovinsko placanje ili karticom...! Tako stoje stvari kod nas!

    Pozdrav...
    Priložene slike Priložene slike

  10. #20
    Istaknuti član Avatar korisnika dragon
    Član od
    27.8.2008.
    Lokacija
    Novi Sad
    Poruke
    4.195
    Lajkovi
    1419
    Reputacioni uticaj
    53

    Određen forumom re: Pomoc pri kupovini ručnog sata...

    Pa jesi li ih kontaktirao da li mogu da ti nabave taj sat, tako da bude "IN THE STOCK" ponovo? Bez šale, pošalji im mail i pitaj, možda ti i izađu u susret.
    Pogledaj Overstock.com, kenmarwatches.com, topperjewelers.com i princetonwatches.com, možda ima tamo konkretan model ili model sličnih karakteristika.

    Pozdrav
    PRAVILNIK FORUMA :: PRAVILNIK ZA BERZU SATOVA :: VODIČ ZA POSTAVLjANjE SLIKA

    "Never look back, look forward, step forward even if only half a step at a time, knowing how to be flexible in order to accept changes, be sincere"

    Men invented time. Seiko perfected it.


Strana 2 od 10 PrvaPrva 123456 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Pomoc pri kupovini Jacques Lemans Format Automatic 1-1477 misljenje
    By Dzigilibonglica in forum Pristupačni satovi
    Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 15.10.2010., 8:27
  2. Pomoć u kupovini sata: Festina f16235 ili Fossil AM4217
    By Sonia Wins in forum Pristupačni satovi
    Odgovora: 11
    Poslednja poruka: 22.9.2010., 19:17
  3. pomoc oko kupovine sata
    By Branko Milovanovic in forum Koji sat kupiti?
    Odgovora: 10
    Poslednja poruka: 9.8.2010., 18:34
  4. Pomoc pri kupovini sata
    By dovla5 in forum Koji sat kupiti?
    Odgovora: 18
    Poslednja poruka: 6.7.2010., 23:18
  5. Pomoc pri izboru sata
    By JovanaM in forum Koji sat kupiti?
    Odgovora: 11
    Poslednja poruka: 10.12.2008., 18:15

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •