Strana 3 od 10 PrvaPrva 1234567 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 21 do 30 od ukupno 91
Like Tree13Likes

tema: Pomoc pri kupovini ručnog sata...

  1. #21
    Novi član
    Član od
    12.9.2009.
    Lokacija
    Niš
    Poruke
    14
    Lajkovi
    4
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom re: Pomoc pri kupovini ručnog sata...

    Čudi me da ti Chronostime nije ponudio popust... Svraćao sam u njihovoj radnji u Nišu pre par dana i rekli su mi da 13. u mesecu daju 13% popusta ako im doneseš neki stari sat.

  2. #22
    Istaknuti član Avatar korisnika dragon
    Član od
    27.8.2008.
    Lokacija
    Novi Sad
    Poruke
    4.195
    Lajkovi
    1419
    Reputacioni uticaj
    53

    Određen forumom re: Pomoc pri kupovini ručnog sata...

    Ne daju popust. Znam da je tako i u NSu, bilo! Nisam skoro svraćao pa ne znam dal se nešto promenilo! Možda ću skoknuti danas do Merkatora, pa ću baš da pitam.
    A ovo za popust od 13% svakog 13. u meseca pod uslovom da im doneseš neki stari sat i nije neka fora. Popust je popust i ne bi trebalo da se uslovljava ni sa čime!

    A 53000 je previše za kvarcni sat i to sa gumenom narukvicom, mada je prilično upečatljiv. Al ima ovaj za cifru od preko 80k. Lep je, samo je šteta što je na gumi.

    EDIT:
    Samo da potvrdim da ChronosTime trenutno NE daje popust na gotovinu prilikom kupovine satova. Niti daju ovaj popust od 13% svakog 13. u mesecu u zamenu za stari sat, barem ne ovde u NSu. Postoji mogućnost kupovine sata na 3 ili 6 rata putem kreditnih kartica. Da budem iskren, nije mi jasno kako firma može da odredi na koliko rata ću da kupim robu putem moje kreditne kartice kada oni svakako kesh od banke dobijaju odmah, a banka je ta koja mene kreditira i od njene politike zavisi dal je to kredit na 3/6/12 ili više meseci!
    U svakom slučaju, nema popusta.

    Pozdrav
    Poslednja ispravka: dragon (2.10.2009. u 19:34)
    PRAVILNIK FORUMA :: PRAVILNIK ZA BERZU SATOVA :: VODIČ ZA POSTAVLjANjE SLIKA

    "Never look back, look forward, step forward even if only half a step at a time, knowing how to be flexible in order to accept changes, be sincere"

    Men invented time. Seiko perfected it.


  3. #23
    Novi član
    Član od
    16.4.2009.
    Poruke
    5
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom re: Pomoc pri kupovini ručnog sata...

    Pozdrav.

    Prvo zelim da vas pohvalih za jako dobro uradjen sajt.

    Treba mi savet oko sata.U pitanju je Casio EF-527D-1A.Sta vi mislite o ovom satu?Da li vredi 13700 i da li mogu da kupim bolji sat za ove pare.Kod njega mi se svidja izgled i sto je 45.5 mm precnik (probao sam drugov 42 i izgleda malo na meni)

    http://www.satovi-online.com/catalog...1a-p-1832.html

  4. #24
    Član Avatar korisnika Milanche78
    Član od
    30.7.2009.
    Lokacija
    BG
    Poruke
    439
    Lajkovi
    199
    Reputacioni uticaj
    17

    Određen forumom re: Pomoc pri kupovini ručnog sata...

    Citat Corsair kaže: Pregled poruke
    Ovi Sector 240 mi se bas ne svidjaju! A i svi imaju mineralno staklo... Generalno mi se ne svidjaju satovi koji imaju mali brojcanik i onako debeo metalan prsten oko! Pogotovu ovog tipa! Nadam se da sam se dobro izrazio! Ocean master su vec malo lepsi, ali opet dosta slicni...
    Imamo isti ukus, takodje ne volim kada su ovi mali brojcanici previse upadljivi. Recimo ovaj Poljot crna strela bi mi bio bas po meri


    http://www.svetsatova.com/forum/showthread.php?t=615

    ali je covek odustao od prodaje, a na netu se pominju mnogo vise cene

    http://www.rugift.com/watches/strela-poljot-watches.htm

    Dalje, verujem i da je ovaj victorinox kvalitetan, ali malo mi izgleda ko decji (barem ovaj na slici, mozda na ruci izgleda bolje), iako mi je kvalitet uvek ispred izgleda, a sa druge strane, ako bih narucivao preko neta obratio bih se clanu Nikle, ali on ne nabavlja satove ispod 200-250€, tako da bi to bio neki cenovni rang, znaci ne cena kod domacih kozara, ocu reci prodavaca, vec na netu. I, naravno, automatic, ne kvarcni.Hvala

  5. #25
    Član Avatar korisnika edin13
    Član od
    28.1.2009.
    Lokacija
    Visoko
    Poruke
    133
    Lajkovi
    117
    Reputacioni uticaj
    16

    Određen forumom re: Pomoc pri kupovini ručnog sata...

    Milanche 78,

    ja cu se pridruziti Vladanu S. i toplo ti preporuciti ovaj Victorinox. Ja sam jos uvijek zagrijan za taj sat ali mi druge obaveze ne dospustaju da ga kupim. Mislim da za ovu cijenu se ne moze nista bolje naci. Gumenu narukvicu mozes lahko da zamijenis, tako da ti to ne predstavlja problem. Po meni ovaj sat je best buy bez ikakve konkurencije. Predlazem ti i da procitas ovu temu

    Victorinox Ground Force Mens Watch V.25792

    Clan Rasa je kupio ovaj sat i covjek je zadovoljan.. A ko ne bi bio ???

    Nadam se da sam ti barem malo olaksao. Lijep pozdrav
    Zanimaju me samo takve pobjede koje nisu nečiji porazi...

  6. #26
    Istaknuti član Avatar korisnika dragon
    Član od
    27.8.2008.
    Lokacija
    Novi Sad
    Poruke
    4.195
    Lajkovi
    1419
    Reputacioni uticaj
    53

    Određen forumom re: Pomoc pri kupovini ručnog sata...

    @Milanche78

    U srbiji u tom cenovnom rangu imaš recimo seiko SNKF09, čak je i odrađen kraći korisnički opis ovde na forumu od strane člana Štaka! Ili SRP017K1!
    Možeš da baciš pogled i na, recimo ovaj sector. Ima u sebi miyota 8215 mehanizam.
    A ako te interesuju ruski satovi, pogledaj cene ovde i ovde. Kada se odbije 19% nemačkog poreza od cene sata, uključiš u cenu slanje, carinu i ostale eventualne troškove, ruski satovi će te u većini slučajeva izaći oko 200-250e.

    Pozdrav
    PRAVILNIK FORUMA :: PRAVILNIK ZA BERZU SATOVA :: VODIČ ZA POSTAVLjANjE SLIKA

    "Never look back, look forward, step forward even if only half a step at a time, knowing how to be flexible in order to accept changes, be sincere"

    Men invented time. Seiko perfected it.


  7. #27
    Član Avatar korisnika Milanche78
    Član od
    30.7.2009.
    Lokacija
    BG
    Poruke
    439
    Lajkovi
    199
    Reputacioni uticaj
    17

    Određen forumom re: Pomoc pri kupovini ručnog sata...

    Da, fini su satovi, svidjaju mi se i Hamilton i Orient, ne znam samo da li se uklapaju u budzet.

  8. #28
    Član
    Član od
    26.2.2009.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    100
    Lajkovi
    4
    Reputacioni uticaj
    16

    Određen forumom re: Pomoc pri kupovini ručnog sata...

    Citat dragon kaže: Pregled poruke
    Pa jesi li ih kontaktirao da li mogu da ti nabave taj sat, tako da bude "IN THE STOCK" ponovo? Bez šale, pošalji im mail i pitaj, možda ti i izađu u susret.
    Pogledaj Overstock.com, kenmarwatches.com, topperjewelers.com i princetonwatches.com, možda ima tamo konkretan model ili model sličnih karakteristika.
    Nisam ih kontaktirao jos uvek.. Poslacu im mail danas, pa, videcemo! Bilo bi fino kad bi mogli da nabave, jos po istoj ovoj ceni, uhh..! I resena je dilema...
    Prelistao sam sva 4 sajta koje si mi preporucio, i nema ovog konkretnog modela... Nema cak niti jednog modela iz Khaki ETO serije! Ima X-Wind-a koji je stvarno prelep sat, ali budzet mi trenutno ne dozovljava toliko! Tako da, ceka se odgovor od jomashop...

    Dugo sam merkao i onaj Tissot PRC200 koga si mi predlozio ranije, i bas juce isao do Delte da probam jos jednom, ali dodje mi nekako mali na mojoj ruci! On je 40mm ukupno, i probao sam poredjenja radi Citizen Nighthawk koji je 43mm! Mozda 3mm zvuci malo, ali vizuelno na ruci deluje sasvim drugacije! I jos je ovaj Hamilton 44, taman..

    A za cifru od oko 80k+ dinara, ja bih pre uzeo nesto ovako

    http://topperjewelers.com/watches/hamilton/H77656713 ili
    http://www.jomashop.com/hamilton-reg...h77636343.html

    @Milanche78, stvarno steta za tu Pljot Strelu! Cena je bila vise neko korektna na kraju... Meni se konkretno kod tog sata nisu svidjale kazaljke, zato i nisam slao bespotrebno mail-ove prodavcu! Vidim da je zbog toga i odustao od prodaje...
    Posto imamo slicne ukuse, evo sta je bio moj zavrsni izbor pa pogledaj... Mozda i odlucis za neki... A i pogodilo se da su vecina na rasprodaji trenutno!

    http://www.jomashop.com/citizen-av0021-52h.html
    http://www.discountwatchstore.com/st..._40439251.html
    http://www.jomashop.com/hamilton-avi...h77622353.html
    http://www.rugift.com/watches/vostok...26-2204045.htm

  9. #29
    Istaknuti član Avatar korisnika dragon
    Član od
    27.8.2008.
    Lokacija
    Novi Sad
    Poruke
    4.195
    Lajkovi
    1419
    Reputacioni uticaj
    53

    Određen forumom re: Pomoc pri kupovini ručnog sata...

    Citat Corsair kaže: Pregled poruke
    Nisam ih kontaktirao jos uvek.. Poslacu im mail danas, pa, videcemo! Bilo bi fino kad bi mogli da nabave, jos po istoj ovoj ceni, uhh..! I resena je dilema...
    Prelistao sam sva 4 sajta koje si mi preporucio, i nema ovog konkretnog modela... Nema cak niti jednog modela iz Khaki ETO serije! Ima X-Wind-a koji je stvarno prelep sat, ali budzet mi trenutno ne dozovljava toliko! Tako da, ceka se odgovor od jomashop...

    Dugo sam merkao i onaj Tissot PRC200 koga si mi predlozio ranije, i bas juce isao do Delte da probam jos jednom, ali dodje mi nekako mali na mojoj ruci! On je 40mm ukupno, i probao sam poredjenja radi Citizen Nighthawk koji je 43mm! Mozda 3mm zvuci malo, ali vizuelno na ruci deluje sasvim drugacije! I jos je ovaj Hamilton 44, taman..
    A i ti si se nameračio na sat kojeg nigde nema...
    Nadam se da ćeš uspeti da pronađeš konkretan model, ako ga već toliko želiš.
    Citizen Nighthawk je sat koji stoji dobro svakome, koliko god imao malu ili veliku ruku.

    Citat Corsair kaže: Pregled poruke
    A za cifru od oko 80k+ dinara, ja bih pre uzeo nesto ovako

    http://www.jomashop.com/hamilton-reg...h77636343.html
    To je zato što ga nisi stavio na ruku! :p
    Bio je i ovaj Navy, sa cenom od preko 90k.
    Inače, dugo sam bio u nedoumici dal će mi bilo koji hamilton chrono dobro stajati jer satovi deluju masivno, premasivno... al sad kad sam bio u Chronos-u uverio sam se da su perfektni i mislim da su x-wind ili navy jedan od sledećih satova na "must buy" listi! Subjektivni utisak je da im ni tenk ne može ništa, zaista kvalitetno odrađeni satovi.

    Pozdrav
    PRAVILNIK FORUMA :: PRAVILNIK ZA BERZU SATOVA :: VODIČ ZA POSTAVLjANjE SLIKA

    "Never look back, look forward, step forward even if only half a step at a time, knowing how to be flexible in order to accept changes, be sincere"

    Men invented time. Seiko perfected it.


  10. #30
    Član
    Član od
    26.2.2009.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    100
    Lajkovi
    4
    Reputacioni uticaj
    16

    Određen forumom re: Pomoc pri kupovini ručnog sata...

    Eh sad, nisam ja kriv sto ga nema nigde..! Kupio bih ga ja rado i kod nas, samo da je makar malo jefiniji! Ili kad bi odobrili neki popust npr, a ovako mi je bas glupo da bacim 20k vise... Ovi nasi deru svi do jednog.. Nighthawk je bio oko 35k u delti koliko mi se cini kada sam probao, a na www.discountwatchstore.com je citavih 237$! Sto je po trenutnom kursu oko 15k! Dodje mi da narucim njega kada se uhvati toliko jeftinije!

    To je zato što ga nisi stavio na ruku! :p
    Bio je i ovaj Navy, sa cenom od preko 90k.
    Inače, dugo sam bio u nedoumici dal će mi bilo koji hamilton chrono dobro stajati jer satovi deluju masivno, premasivno... al sad kad sam bio u Chronos-u uverio sam se da su perfektni i mislim da su x-wind ili navy jedan od sledećih satova na "must buy" listi! Subjektivni utisak je da im ni tenk ne može ništa, zaista kvalitetno odrađeni satovi.
    Heh, cudi me da odaje takav utisak, Navy Regatta ''Case Diameter 44.5mm, Thickness 16mm''! Mislim da bi meni ova Khaki ETO serija bas onako legla... Sutra idem do Chronostime-a da probam neki od modela koji imaju u radnji, pa i da ocenim uzivo! Onda ostaje samo da se nadam da ce ovi sa jomashop-a izcupati odnekud jos jedan KOM pa da ne komplikujem vise!

Strana 3 od 10 PrvaPrva 1234567 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Pomoc pri kupovini Jacques Lemans Format Automatic 1-1477 misljenje
    By Dzigilibonglica in forum Pristupačni satovi
    Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 15.10.2010., 8:27
  2. Pomoć u kupovini sata: Festina f16235 ili Fossil AM4217
    By Sonia Wins in forum Pristupačni satovi
    Odgovora: 11
    Poslednja poruka: 22.9.2010., 19:17
  3. pomoc oko kupovine sata
    By Branko Milovanovic in forum Koji sat kupiti?
    Odgovora: 10
    Poslednja poruka: 9.8.2010., 18:34
  4. Pomoc pri kupovini sata
    By dovla5 in forum Koji sat kupiti?
    Odgovora: 18
    Poslednja poruka: 6.7.2010., 23:18
  5. Pomoc pri izboru sata
    By JovanaM in forum Koji sat kupiti?
    Odgovora: 11
    Poslednja poruka: 10.12.2008., 18:15

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •