Pregled rezultata glasanja: Fossil ili Festina

Glasova
16. U ovom glasanju ne možete da učestvujete
  • Fossil AM 4217

    1 6,25%
  • Festina f16235

    15 93,75%
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 10 od ukupno 12
  1. #1
    Novi član
    Član od
    29.8.2010.
    Poruke
    3
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    0

    Unhappy Pomoć u kupovini sata: Festina f16235 ili Fossil AM4217

    U velikoj sam dilemi ? Naime, jednim bitnim povodom kupujem poklon jednoj posebnoj muškoj osobi s obzirom da iskustva sa kupovinom satova nemam (dosada sam ih samo dodbijala), a i ne razumem se nesto mnogo u satove, molim za pomoc upućenija lica. Ono što za sada imam jesu ova dva koja sam odabrala na osnovu budžeta i neke pretpostavke "da ce mu se svideti". Na Internetu na žalost nisam pronašla ni jedan sajt koji bi mi izvršio komparaciju modela makar i u okviru jednog brenda! posebno pozivam momke, forumaše, da daju sud o ova dva sata, koji bi želeli nose na ruci?

  2. #2
    Istaknuti član Avatar korisnika dragon
    Član od
    27.8.2008.
    Lokacija
    Novi Sad
    Poruke
    4.195
    Lajkovi
    1419
    Reputacioni uticaj
    53

    Određen forumom Re: Pomoć u kupovini sata: Festina f16235 ili Fossil AM4217

    Da dodam slike satova kako bi i ostali članovi imali predstavu o kojim modelima je reč...

    Fossil AM 4217



    Festina F16235



    Ukoliko se dilema odnosi isključivo na odabir sata između ova dva proizvođača, prednost bih dao Festini kao kvalitetnijem i pouzdanijem proizvođaču satova. Ukoliko zanemarim kvalitet i gledam samo dizajn pomenutih satova, moram priznati da bi odluka bila teška obzirom da satovi nisu po mom ukusu, ali recimo da bih gotovo sigurno pre nosio Festinu nego li Fossil.

    Možda bi mogli da pomognemo u nalaženju i nekog trećeg rešenja, samo da nam kažeš koliko godina ima osoba kojoj poklanjaš sat i recimo kakav mu je stil oblačenja? Korisno bi bilo znati i da li voli da nosi satove i da li možda ima neki sat u kolekciji? Budžet je, pretpostavljam oko 9000 dinara, sudeći prema satovima koje si odabrala? Nije mnogo, ali mogu lepi satovi pristojnog kvaliteta da se nađu u tom cenovnom rangu.

    Na kraju, dobro nam došla. Nadam se da ćemo uspeti da ti rešimo dilemu.

    Pozdrav
    PRAVILNIK FORUMA :: PRAVILNIK ZA BERZU SATOVA :: VODIČ ZA POSTAVLjANjE SLIKA

    "Never look back, look forward, step forward even if only half a step at a time, knowing how to be flexible in order to accept changes, be sincere"

    Men invented time. Seiko perfected it.


  3. #3
    Administrator Avatar korisnika Vladan Stevanovic
    Član od
    22.1.2008.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    3.713
    Lajkovi
    4057
    Reputacioni uticaj
    250

    Određen forumom Re: Pomoć u kupovini sata: Festina f16235 ili Fossil AM4217

    Pozdrav i dobrodošla na forum!

    Između ta dva, definitivno bih izabrao Festinu, prvo što deluje ozbiljnije i predstavlja pravi sat, dok Fossil ipak predstavlja "konfekciju" plus deluje neozbiljno.

    Pozdrav,
    V.S.

  4. #4
    Banned
    Član od
    2.12.2009.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    791
    Lajkovi
    26
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Pomoć u kupovini sata: Festina f16235 ili Fossil AM4217

    Festina pre svega!

    Predpostavljam da izdvajaš sumo koja iznosi 9.000RSD? Mogla bi da pogledaš satove u Vitanovu, kažeš mi koji ti se model sata svidi i ostvarimo dodatni popust za tebe pošto sat kupuješ posebnoj osobi, a ja taj vid poklona najviše volim!
    Fossil je modni sat dok je Festina nešto drugo i zato moja preporuka ide ovom brendu.
    Nešto o njoj možeš saznati i na ovom linku.

    Želim ti dobrodošlicu, svaka čast na odabiru poklona.
    Poslednja ispravka: ANGEL (29.8.2010. u 21:10) Razlog: Uhhh, izgleda da smo svi pisali u isto vreme! :D

  5. #5
    Novi član
    Član od
    29.8.2010.
    Poruke
    3
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    0

    Wink Re: Pomoć u kupovini sata: Festina f16235 ili Fossil AM4217


    Pre svega Hvala na dobrodošlici
    i odmah Mnoooog ste mi pomogni!!!
    da odgovorim na postavljena pitanja: Osoba ima 27 godina. Reč je o prilično urbanoj osobi, koja ima takav stil oblačenja u "casual" prilikama, dok u poslovnim i vecernjim izdanjima zna da bude veoma elegantan. al dodacu da sat zelim da bude poseban i za posebne prilike (ne da ga uvek nosi )
    jesam se dvoumila, al navijala sam Festinu u varijati na slici tako da je uz vasu pomoć odluka pala al to ne zanci da ne ocekujem jos odgovora i naravno ako imate jos po neku sugestiju!

    pozz

  6. #6
    Istaknuti član Avatar korisnika dragon
    Član od
    27.8.2008.
    Lokacija
    Novi Sad
    Poruke
    4.195
    Lajkovi
    1419
    Reputacioni uticaj
    53

    Određen forumom Re: Pomoć u kupovini sata: Festina f16235 ili Fossil AM4217

    Pa ako je sat za posebne prilike onda definitivno Festina koja je ipak ozbiljnija u odnosu na ovog drugog proizvođača, Fossil je modni brend koji se dizajnom svojih satova više obraća mlađoj populaciji a ni kvalitetom ne može da parira Festini.
    Postavio sam opciju glasanja, pa se nadam da će i drugi članovi glasati u anketi ukoliko se ne oglase u samoj temi.

    Pozdrav
    PRAVILNIK FORUMA :: PRAVILNIK ZA BERZU SATOVA :: VODIČ ZA POSTAVLjANjE SLIKA

    "Never look back, look forward, step forward even if only half a step at a time, knowing how to be flexible in order to accept changes, be sincere"

    Men invented time. Seiko perfected it.


  7. #7
    Istaknuti član Avatar korisnika tolarbo
    Član od
    11.11.2008.
    Poruke
    4.529
    Lajkovi
    30323
    Reputacioni uticaj
    83

    Određen forumom Re: Pomoć u kupovini sata: Festina f16235 ili Fossil AM4217

    Ma Festina, to je pravi sat za poklon. Iskreno Fossil je kao sto je vec receno vise za mladju populaciju. A kvalitet i ostalo je na strani Festine i tu ne treba trositi reci. Eventualno mozes da pogledas jos neke modele koje ima Festina, ali ni sa ovim neces pogresiti, to je sigurno. Pozdrav i dobrodosla.

  8. #8
    Administrator Avatar korisnika Vladan Stevanovic
    Član od
    22.1.2008.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    3.713
    Lajkovi
    4057
    Reputacioni uticaj
    250

    Određen forumom Re: Pomoć u kupovini sata: Festina f16235 ili Fossil AM4217

    Mislim da anketa sve govori!

    Pozdrav,
    V.S.

  9. #9
    Istaknuti član Avatar korisnika dragon
    Član od
    27.8.2008.
    Lokacija
    Novi Sad
    Poruke
    4.195
    Lajkovi
    1419
    Reputacioni uticaj
    53

    Određen forumom Re: Pomoć u kupovini sata: Festina f16235 ili Fossil AM4217

    Citat Vladan_Stevanovic kaže: Pregled poruke
    Mislim da anketa sve govori!

    Pozdrav,
    V.S.
    +1

    Ja bih samo još razmislio o Candino C 4372 satu koji je neznatno skuplji u odnosu na Festinu, ali meni lično malo lepši. Ukoliko je pak to već preveliko opterećenje za budžet, Festina je odličan izbor.



    Kad se odlučiš za poklončić, možeš i koju sličicu da postaviš ovde, ako budeš želela i ako imaš mogućnosti.

    Pozdrav
    PRAVILNIK FORUMA :: PRAVILNIK ZA BERZU SATOVA :: VODIČ ZA POSTAVLjANjE SLIKA

    "Never look back, look forward, step forward even if only half a step at a time, knowing how to be flexible in order to accept changes, be sincere"

    Men invented time. Seiko perfected it.


  10. #10
    Stariji član Avatar korisnika jole777
    Član od
    12.1.2009.
    Poruke
    675
    Lajkovi
    366
    Reputacioni uticaj
    23

    Određen forumom Re: Pomoć u kupovini sata: Festina f16235 ili Fossil AM4217

    Ako zelis biti sigurna da ce tvoj sat biti poseban i da ce ga on uvijek prvog nositi onda moras pitati njega koje satove voli.Sto ako mrzi kockaste,rose gold,kvarc satove?
    Ovdje mozes dobiti odgovor koji je sat bolji od ta dva ali ne vjerujem da bi si itko odabrao ijednog od ta dva modela.Mozda i bi,ali bit je da njegov ukus pogodis!
    Edit:ako su ovo satovi po njegovom izboru onda definitivno Festina.Iako estetski Fossil je meni osobno ljepsi.

Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Festina F16235
    By hose in forum Pristupačni satovi
    Odgovora: 11
    Poslednja poruka: 26.12.2018., 22:35
  2. Pomoc pri kupovini sata
    By dovla5 in forum Koji sat kupiti?
    Odgovora: 18
    Poslednja poruka: 6.7.2010., 23:18
  3. Pomoć oko odabira sata
    By ANGEL in forum Koji sat kupiti?
    Odgovora: 23
    Poslednja poruka: 7.6.2010., 21:39
  4. Pomoć pri izboru sata
    By ANGEL in forum Koji sat kupiti?
    Odgovora: 73
    Poslednja poruka: 22.4.2010., 1:15
  5. pomoć festina ili sektor
    By mrvani_mo in forum Koji sat kupiti?
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 9.8.2009., 13:36

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •