Strana 5 od 10 PrvaPrva 123456789 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 41 do 50 od ukupno 91
Like Tree13Likes

tema: Pomoc pri kupovini ručnog sata...

  1. #41
    Član Avatar korisnika Milanche78
    Član od
    30.7.2009.
    Lokacija
    BG
    Poruke
    439
    Lajkovi
    199
    Reputacioni uticaj
    17

    Određen forumom re: Pomoc pri kupovini ručnog sata...

    Imam varijantu da nabavim sat iz SAD i iskoristim akciju orientusa 50% popusta pa bi me "mako" izasao 95$! Čitam različite komeantare za mako, od toga da je kvalitetan kao znatno skuplji modeli ali i da ima raznih problema. Ipak ostaje da je trenutno hit među kolekcionarima. Mislim da bi mi ovo bila prava kupovina za početak-sat za svaki dan,ili ima predloga za bolju kupovinu

  2. #42
    Član
    Član od
    26.2.2009.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    100
    Lajkovi
    4
    Reputacioni uticaj
    16

    Određen forumom re: Pomoc pri kupovini ručnog sata...

    Citat dragon kaže: Pregled poruke
    Gde je link? Kanda si zaboravio da linkuješ!
    Heh, ne znam sta mi bi'! :o Evo linka:

    http://www.orientalwatchsite.com/the...-a-dive-watch/

    Odlucio sam se za Citizen Nighthawk definitivno! Juce sam podneo i zahtev za izdavanje Visa Internet kartice, posto cu po svemu sudeci ipak morati sam da narucim sat! Mada jos uvek ima mesta za dilemu, barem dok nestigne kartica! A i 23. idem do Nisa, pa cu probati i Hamilton uzivo! Javljam utiske..

  3. #43
    Član
    Član od
    26.2.2009.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    100
    Lajkovi
    4
    Reputacioni uticaj
    16

    Određen forumom re: Pomoc pri kupovini ručnog sata...

    Evo mene ponovo! Do Nisa ipak nisam otisao, nazalost morao sam da odlozim put usled nekih obaveza, tako da vas ostavljam bez obecanog utiska.. :sad:

    Nisam pisao na forumu neko vreme, vidim dobili smo nove smiley-je? Dobri su skroz..!

    Kontaktirao sam onog vec pomenutog prijatelja, tacnije prvog komsiju u zgradi koji je u Americi, i kupice mi ipak on sat! Samo jedno pitanje, moze li se verovati ovom sajtu:

    http://www.creationwatches.com/produ...0-16f-950.html

    Po onome sto pise cini se da je ok..? Citizen-a ima takodje i na ovom:

    http://www.watches88.com/pd_citizen_...y_ecodrive.cfm

    sa kog je clan SerZile vec narucio jedan Orient, pa se moze reci da je proveren? Samo sto po njihovom calculator-u shipping za Ilinois ispadne 39.80+78+78$, nije li malo mnogo.>?

  4. #44
    Novi član
    Član od
    12.9.2009.
    Lokacija
    Niš
    Poruke
    14
    Lajkovi
    4
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom re: Pomoc pri kupovini ručnog sata...

    Citat Corsair kaže: Pregled poruke
    Samo sto po njihovom calculator-u shipping za Ilinois ispadne 39.80+78+78$, nije li malo mnogo.>?
    Ne brini, samo ti daje da biraš jednu od tri mogućnosti, tako da plaćaš $39.80 ili $78. Kako i da je, zajedno sa najjeftinijim shipping-om cena sata će ti biti oko $260, a mislim da možeš da prođeš jeftinije ako ti je drugar u Americi.

    Na Amazonu je isti taj sat, samo sa metalnom brezletnom $237 (slanje je besplatno!) i to ti je najjeftinija cena u Americi. Evo linka:
    http://www.amazon.com/Citizen-Eco-Dr...f=pd_rhf_p_t_4

    Kod Amazona nemaš nikakvu brigu što se autentičnosti sata tiče, pošto prodaja ide preko proverenih prodavaca (među njima je i npr. Discountwatchstore). Garancija je Citizen-ova, 5 godina.

    Discontwatchstore ga daje za iste pare (besplatna poštarina)
    http://www.discountwatchstore.com/st..._18822243.html
    a ujedno te časti i poklonom! "Free Gift** - Pick 1: Screw Case Back Opener"
    http://www.discountwatchstore.com/free-gift/

    Ja sam video baš ovaj sat u Nišu (cena je bila čak 39000) i moram ti reći da mu brezletna baš lepo stoji :-)

    Moj savet bi ti bio da uzmeš ovaj model i sebi kupiš dodatni kožni kaiš (koji te sigurno neće koštati mnogo), tako da ćeš imati sat za svaku priliku Evo jednog kaiša sa metalnom kopčom na Amazonu:

    http://www.amazon.com/WYOMING-BUFFAL...767488&sr=1-14

    Discountwatchstore nudi veliki izbor kaiševa od 22mm:
    http://www.discountwatchstore.com/st...strap&x=12&y=4

    A imaš i originalni za $59 (sa poštarinom):
    http://www.watches88.com/pd_citizen_...010_bj7019.cfm

    Pozdrav,
    Aca
    Poslednja ispravka: Aleksandar.S (28.10.2009. u 23:57)

  5. #45
    Administrator Avatar korisnika Vladan Stevanovic
    Član od
    22.1.2008.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    3.713
    Lajkovi
    4057
    Reputacioni uticaj
    250

    Određen forumom re: Pomoc pri kupovini ručnog sata...

    Citat Aleksandar.S kaže: Pregled poruke
    Na Amazonu je isti taj sat, samo sa metalnom brezletnom $237 (slanje je besplatno!) i to ti je najjeftinija cena u Americi.
    Samo napomena, ta opcija za besplatno slanje važi samo za isporuke na teritoriji Amerike.

    Pozdrav,
    V.S.

  6. #46
    Član
    Član od
    26.2.2009.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    100
    Lajkovi
    4
    Reputacioni uticaj
    16

    Određen forumom re: Pomoc pri kupovini ručnog sata...

    @Aleksandar.S, hvala na ovako opsirnom odgovoru!

    Mozda si procitao u prethodnim postovima, nameracio sam se bas na onaj konkretan model koga sam pominjao u vise navrata.. Sa belim prstenom! Nekako mi on najlepse izgleda, pa bih njega i da porucim.. A ako se neko od posetilaca foruma odluci za standardnu varijantu Nighthawk-a i online narucivanje, ima detaljnu racunicu koju si ti izveo!

    Tako da odpada Amazon i Discontwatchstore posto nemaju konkretan model... Na wathes88 ga ima sa koznom kao i brezletnom narukvicom, s' tim sto je razlika u ceni 82$! Najbolje bih prosao ako bih narucio sat sa koznom i dokupio metalnu narukvicu, i u tom slucaju racunica bi bila sledeca: 217$+69$+shipping (39.80 FedEx-om), tako? I bilo mi je cudno platiti sve tri one stavke, ovo mi je ipak prvo online narucivanje! Znaci ukupna cena bi bila oko 326$, sto i dalje nije uopste mnogo u odnosu na 35000din koliko kosta kod nas Citizen Nighthawk, i jos uzeto u obzir da dobijam 2original narukvice!
    Ali zaista nisam siguran da mi je metalna narukvica neophodna pa je i ne bih kupio trenutno! Ono sto po meni deluje kao najbolja varijanta je narucivanje sa ovog linka:

    http://www.creationwatches.com/produ...0-16f-950.html

    gde sat izadje stvarno povoljno na kraju, tj. 199$+19$ shipping! I ne bih platio PDV i carinu jer bi mi ovaj prijatelj sat doneo u Srbiju! A ako osetim da mi je metalna narukvica potrebna, ili cak neophodna, uvek je mogu naruciti sa wathes88 za 69$ (Price includes shipping worldwide), i opet je krajnja cena vise nego povoljna! Nadam se da se slazete..?

    Pozdrav,
    Aleksandar

  7. #47
    Novi član
    Član od
    12.9.2009.
    Lokacija
    Niš
    Poruke
    14
    Lajkovi
    4
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom re: Pomoc pri kupovini ručnog sata...

    Citat Corsair kaže: Pregled poruke
    Ono sto po meni deluje kao najbolja varijanta je narucivanje sa ovog linka:

    http://www.creationwatches.com/produ...0-16f-950.html

    gde sat izadje stvarno povoljno na kraju, tj. 199$+19$ shipping!
    Cena je stvarno super! Jedino što me brine je autentičnost sata, pošto Citizen daje garanciju od 5 godina a na ovom linku koji si poslao piše
    "Warranty: Extended two years worldwide warranty."

    Sa druge strane, pak, nude 30 dana Money-back Guarantee
    http://www.creationwatches.com/produ...ges&pages_id=7

  8. #48
    Član
    Član od
    26.2.2009.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    100
    Lajkovi
    4
    Reputacioni uticaj
    16

    Određen forumom re: Pomoc pri kupovini ručnog sata...

    Hmm, na to nisam obratio paznju! Evo sad pogledah, Joma i discountwatchstore daju punih 5god garanciju! Dok wathes88 ,,One year International warranty,,! Heh, ovi jos manje! xD

    Jedno pitanje, jel' Citizen daje fabricku garanciju na sve njihove satove 5god..? Ne vidim zasto bi npr na wathes88 garancija bila samo 1god, ako vec Citizen garantuje na pet.>? Ili je to mozda njihova politika, da se ogranice na 1, 2god..?

    Eee, taman sam mislio da sutra javim i narucim def ovaj sat, a ti mi sad unese pometnju! Nego, sto ne spavas ti imenjace u ove sitne sate?

  9. #49
    Istaknuti član Avatar korisnika dragon
    Član od
    27.8.2008.
    Lokacija
    Novi Sad
    Poruke
    4.195
    Lajkovi
    1419
    Reputacioni uticaj
    53

    Određen forumom re: Pomoc pri kupovini ručnog sata...

    Za Acu a.k.a. Corsair

    Watches88 je takođe proverena firma, dosta ljudi naručuje preko nje satove i nisam naišao do sada da je neko rekao nešto loše o njoj.

    Corsair, da budem iskren, ja sam se već izgubio u svim ovim tvojim računicama! Da nisi ti neki računovođa ili se školuješ za istog?

    Što se garancije tiče, mislim da će ti u ovom slučaju biti isto dal je worldwide 1 godinu ili 5 godina. Ako dođe do toga da bude bio potreban servis sata (daleko bilo), nekako sam uveren da ti naši neće priznati garanciju. A slanje sata zarad servisa u USA ili negde gde će ti priznati tu garanciju će biti neisplativo. Zato ne treba da se opterećuješ time i kupi sat tamo gde je tebi najpovoljnije a da je pritom opet proverena firma i gde postoji neka varijanta povraćaja novca ukoliko bude nekih problema sa satom odmah nakon kupovine.

    Pozdrav
    PRAVILNIK FORUMA :: PRAVILNIK ZA BERZU SATOVA :: VODIČ ZA POSTAVLjANjE SLIKA

    "Never look back, look forward, step forward even if only half a step at a time, knowing how to be flexible in order to accept changes, be sincere"

    Men invented time. Seiko perfected it.


  10. #50
    Novi član
    Član od
    12.9.2009.
    Lokacija
    Niš
    Poruke
    14
    Lajkovi
    4
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom re: Pomoc pri kupovini ručnog sata...

    Citat Corsair kaže: Pregled poruke
    Jedno pitanje, jel' Citizen daje fabricku garanciju na sve njihove satove 5god..? Ne vidim zasto bi npr na wathes88 garancija bila samo 1god, ako vec Citizen garantuje na pet.>? Ili je to mozda njihova politika, da se ogranice na 1, 2god..?
    Pogledah i druge sajtove i svuda je međunarodna garancija godinu dana tako da ne moraš da brineš ;-) Garancija od 5 godina, nažalost važi samo za SAD i Kanadu.

    Moja bi ti preporuka bila da sat kupiš kod Creationwatches.com iz par razloga:
    1. Daju produženu međunarodnu garanciju od 2 godine,
    2. Nećeš morati da plaćaš carinu. Ovo je sa sajta:

    Do you charge any tax on your products?
    CreationWatches.Com does not charge any additional tax on the prices listed on our website. You only pay what you see. When shipping by FedEx, we will take care of the customs clearance for you so that there are no issues. In our experience almost all of our customers don't have to pay any import taxes as well (There are rare cases when the customer is charged tax which is the same as the GST or VAT in your country. In such rare cases even with the tax you will end up saving substantially by shopping with us.).


    Ako kupuješ kod Watches88 postoji mogućnost da platiš i carinu, pošto sat šalju iz Malezije.

    3. Creationwatches ima svoj branch office u Americi, tako da možeš da se obratiš njima ako imaš problem (30 day money-back guarantee).
    4. PayPal Verified

    Citat Corsair kaže: Pregled poruke
    Eee, taman sam mislio da sutra javim i narucim def ovaj sat, a ti mi sad unese pometnju!
    Izvini što sam uneo pometnju Pošto sam studirao u Americi i dosta često kupovao preko interneta, naučio sam da čitam o sajtovima kako bi se uverio u verodostojnost podataka, zato sam danas ponovo pogledao sve natenane.

    Citat Corsair kaže: Pregled poruke
    Nego, sto ne spavas ti imenjace u ove sitne sate?
    Učio do 3 ujutru :sad:

    Nadam se da sam ti bio od pomoći.
    Veliki pozdrav,
    Aca

Slične teme

  1. Pomoc pri kupovini Jacques Lemans Format Automatic 1-1477 misljenje
    By Dzigilibonglica in forum Pristupačni satovi
    Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 15.10.2010., 8:27
  2. Pomoć u kupovini sata: Festina f16235 ili Fossil AM4217
    By Sonia Wins in forum Pristupačni satovi
    Odgovora: 11
    Poslednja poruka: 22.9.2010., 19:17
  3. pomoc oko kupovine sata
    By Branko Milovanovic in forum Koji sat kupiti?
    Odgovora: 10
    Poslednja poruka: 9.8.2010., 18:34
  4. Pomoc pri kupovini sata
    By dovla5 in forum Koji sat kupiti?
    Odgovora: 18
    Poslednja poruka: 6.7.2010., 23:18
  5. Pomoc pri izboru sata
    By JovanaM in forum Koji sat kupiti?
    Odgovora: 11
    Poslednja poruka: 10.12.2008., 18:15

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •