Strana 5 od 14 PrvaPrva 123456789 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 41 do 50 od ukupno 137
Like Tree33Likes

tema: Sat Omega Speedmaster Professional

  1. #41
    Banned
    Član od
    10.3.2010.
    Lokacija
    Novi Sad
    Poruke
    802
    Lajkovi
    284
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom re: Sat Omega Speedmaster Professional

    Jos malo fotki

  2. #42
    Član
    Član od
    27.10.2008.
    Poruke
    277
    Lajkovi
    179
    Reputacioni uticaj
    17

    Određen forumom re: Sat Omega Speedmaster Professional

    Ja lepo kazem Nikola pusti Fortis,samo Omega.Pusti chronometer i co-axial.Jeste da su moderniji mehanizmi co-axial ali taj tvoj sat moze da izdrzi 5x vise maltretiranja od bilo kog co-axiala ili vecine drugih chronographa.Bukvalno je taj mehanizam ne unistiv.A sto se tice tacnosti za mesec dana je proveri, ako i dalje zuri 11 sec i smeta ti,lagano ce bilo koj casovnicar da ti ga nasteluje na +- 2 sec dnevno,samo ne znam da li gubis garanciju onda.Ti fini prelazi izmedju brusenog i poliranog celika i narukvica mekana kao svila,i cela harizma koja prati taj sat i ceo utisak neverovatnog kvaliteta jednostavno ne mogu da te ostave ravnodusnog.Pazi sta ti kazem za 50 godina ce se i dalje proizvoditi speedmaster sa istim mehanizmom i izgledom,i pored svih mogucih noviteta kojim ce Omega raspolagati.Mozda mu eventualno promene oblik kazaljki i nacin stavljanja oznake speedmaster,Omega i to je to

  3. #43
    Banned
    Član od
    10.3.2010.
    Lokacija
    Novi Sad
    Poruke
    802
    Lajkovi
    284
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom re: Sat Omega Speedmaster Professional

    Znam druze sve ja to znam. Najvise su me pogadjale cene kod nas,to me je uzasavalo I nerviralo. Stvarno je prelep uzivo. Nasmejem se 30puta dnevno I tako ce biti godinama. Malo jos detalja. Sat posle 48h rada radi jos uvek,teram ga do kraja. Presao je garantovanu granicu autonomije. Preciznost: drzi +11sek jos uvek to mi se dopada,jer se ne smanjuje rapidno kako mu snaga opada. Celu noc to je sigurno,moze bez problema da se vidi u mraku koliko je sati. Znaci ne sija kao PO ili SKX sto mu I nije mana,ali odmah kad pogledate znate koliko je tacno sati. Jedna od mana mog modela je sto pozadi pise The first and only watch worn on the Moon. Mana je “and only“ jer nije jedini. Jedan Waltham je isto nosen a jedan Rolex je bio na mesecu u alatu ali nije bas nosen Eto.

  4. #44
    Banned
    Član od
    10.3.2010.
    Lokacija
    Novi Sad
    Poruke
    802
    Lajkovi
    284
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom re: Sat Omega Speedmaster Professional

    Citat Nikle kaže: Pregled poruke
    Ja lepo kazem Nikola pusti Fortis,samo Omega.Pusti chronometer i co-axial.Jeste da su moderniji mehanizmi co-axial ali taj tvoj sat moze da izdrzi 5x vise maltretiranja od bilo kog co-axiala ili vecine drugih chronographa.Bukvalno je taj mehanizam ne unistiv.A sto se tice tacnosti za mesec dana je proveri, ako i dalje zuri 11 sec i smeta ti,lagano ce bilo koj casovnicar da ti ga nasteluje na +- 2 sec dnevno,samo ne znam da li gubis garanciju onda.Ti fini prelazi izmedju brusenog i poliranog celika i narukvica mekana kao svila,i cela harizma koja prati taj sat i ceo utisak neverovatnog kvaliteta jednostavno ne mogu da te ostave ravnodusnog.Pazi sta ti kazem za 50 godina ce se i dalje proizvoditi speedmaster sa istim mehanizmom i izgledom,i pored svih mogucih noviteta kojim ce Omega raspolagati.Mozda mu eventualno promene oblik kazaljki i nacin stavljanja oznake speedmaster,Omega i to je to
    Nece me nervirati 11 ili I 15 sek.to je sigurno. Ako sve drugo bude ok nema teorije da ga otvaram. Samo nakon isteka garancije na servis I to je to. Inace Omega radi jednu finu stvar. Stave diskretnu crvenu tacku na prelaz kucista I “poklopca motora“ I odmah se vidi dal je sat otvaran. Omega. Kraj.

  5. #45
    Član Avatar korisnika WlayCo
    Član od
    19.2.2010.
    Poruke
    175
    Lajkovi
    81
    Reputacioni uticaj
    15

    Određen forumom re: Sat Omega Speedmaster Professional

    I ja se pridruzujem cestitkama i zelim ti dobrodoslicu u klub ozenjenih
    A sto se sata tice...savrsenstvo. Da ga nosis dokle god pozelis!
    Who's your daddy?

  6. #46
    Banned
    Član od
    10.3.2010.
    Lokacija
    Novi Sad
    Poruke
    802
    Lajkovi
    284
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom re: Sat Omega Speedmaster Professional

    Power reserve 50h 33min. Dobro je na nekim sajtovima receno da je 50h a ne 48h.
    Poslednja ispravka: nikola0406 (29.7.2010. u 10:16)

  7. #47
    Istaknuti član Avatar korisnika dragon
    Član od
    27.8.2008.
    Lokacija
    Novi Sad
    Poruke
    4.195
    Lajkovi
    1419
    Reputacioni uticaj
    53

    Određen forumom re: Sat Omega Speedmaster Professional

    Ma mislim da zbog 11 sekundi odstupanja nositi sat na regulaciju zaista nema potrebe... Realno, to je na mesec dana odstupanje manje od 6 minuta, nije smak sveta. Samo sačekaj par nedelja da se mehanizam uhoda pa onda javi rezultate.
    Rezerva snage odlična!

    Pozdrav
    PRAVILNIK FORUMA :: PRAVILNIK ZA BERZU SATOVA :: VODIČ ZA POSTAVLjANjE SLIKA

    "Never look back, look forward, step forward even if only half a step at a time, knowing how to be flexible in order to accept changes, be sincere"

    Men invented time. Seiko perfected it.


  8. #48
    Banned
    Član od
    10.3.2010.
    Lokacija
    Novi Sad
    Poruke
    802
    Lajkovi
    284
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom re: Sat Omega Speedmaster Professional

    Stigao je I Geneve. Kao nov. Jako sam sretan. Imam sad dva vrhunska sata.
    Poslednja ispravka: nikola0406 (29.7.2010. u 14:01)

  9. #49
    Banned
    Član od
    10.3.2010.
    Lokacija
    Novi Sad
    Poruke
    802
    Lajkovi
    284
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom re: Sat Omega Speedmaster Professional

    Hocu li ja morati platiti carinu I pdv kod nas? Sat nije registrovan na granici. Bio na ruci. Ali su mi uzeli sken pasosa u Malbasicu za povracaj pdv. Ali to oni sredjuju. Odmah su mi sve odbili I rekli da ja nemam nikakve obaveze.

  10. #50
    Banned
    Član od
    10.3.2010.
    Lokacija
    Novi Sad
    Poruke
    802
    Lajkovi
    284
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom re: Sat Omega Speedmaster Professional

    Citat nikola0406 kaže: Pregled poruke
    Stigao je I Geneve. Kao nov. Jako sam sretan. Imam sad dva vrhunska sata.
    Sad je odstupanje ok. Nakon vise od 12h 3sek.zurimo. To je ok. Samo da tako ostane. Inace ja sat nosim 24h dnevno sem kad se tusiram.

Slične teme

  1. Omega Seamaster Professional
    By HADzI DALIBOR in forum Kompletni testovi satova
    Odgovora: 33
    Poslednja poruka: 14.6.2012., 23:10
  2. Odgovora: 42
    Poslednja poruka: 14.2.2011., 5:48
  3. Omega Speedmaster Professional 3573.50.00
    By nikola0406 in forum Kompletni testovi satova
    Odgovora: 36
    Poslednja poruka: 31.1.2011., 9:59
  4. Ronjenje sa Omega Speedmaster Professional?
    By nikola0406 in forum Omega
    Odgovora: 24
    Poslednja poruka: 16.9.2010., 18:21

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •