Strana 4 od 14 PrvaPrva 12345678 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 31 do 40 od ukupno 137
Like Tree33Likes

tema: Sat Omega Speedmaster Professional

  1. #31
    Banned
    Član od
    10.3.2010.
    Lokacija
    Novi Sad
    Poruke
    802
    Lajkovi
    284
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom re: Sat Omega Speedmaster Professional

    Rekli su mi da ne otkrivam konacnu cenu pa cu ih ispostovati. Recimo da sam ustedeo oko 1300e u uporedbi sa Identicom. A pakovanje je brutalno. Ocekivao standardnu crvenu kutiju kad je otvorila belu, a ono drvena mahagoni ili tresnja. Vrh vrhova. Vidjao sam je samo u limitiranim serijama Speedy.

  2. #32
    Banned
    Član od
    10.3.2010.
    Lokacija
    Novi Sad
    Poruke
    802
    Lajkovi
    284
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom re: Sat Omega Speedmaster Professional

    Citat nikola0406 kaže: Pregled poruke
    Rekli su mi da ne otkrivam konacnu cenu pa cu ih ispostovati. Recimo da sam ustedeo oko 1300e u uporedbi sa Identicom. A pakovanje je brutalno. Ocekivao standardnu crvenu kutiju kad je otvorila belu, a ono drvena mahagoni ili tresnja. Vrh vrhova. Vidjao sam je samo u limitiranim serijama Speedy.
    Nadam se da se fotke vide. Stavljam ih sa tel.direktno

  3. #33
    Banned
    Član od
    10.3.2010.
    Lokacija
    Novi Sad
    Poruke
    802
    Lajkovi
    284
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom re: Sat Omega Speedmaster Professional

    Evo jos par fotki.

  4. #34
    Banned
    Član od
    2.12.2009.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    791
    Lajkovi
    26
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom re: Sat Omega Speedmaster Professional

    Cestitam na prelepim vestima.

    Sat iz snova sa prelepim brakom nista lepse.

  5. #35
    Istaknuti član Avatar korisnika dragon
    Član od
    27.8.2008.
    Lokacija
    Novi Sad
    Poruke
    4.195
    Lajkovi
    1419
    Reputacioni uticaj
    53

    Određen forumom re: Sat Omega Speedmaster Professional

    Pridružujem se čestitkama pre svega povodom venčanja a zatim i povodom kupovine sata koji predstavlja ostvarenje dečačkog sna!
    Svaka čast i želim ti da te sat u zdravlju služi a što se tiče razumevanja po pitanju fotki nemamo ih ni malo... Biće vremena za ženu i brak, postavi što više fotki a naravno očekujemo i jedan review kada se slegnu utisci.

    Mali off topic
    Zamolio bih sve članove da se malo manje na forumu diskutuje o popustima domaćih i regionalnih distributera. Sve informacije koje vas interesuju po pitanju popusta ali i cena koje nisu dostupne na sajtovima distributera možete razmeniti i putem privatnih poruka.
    PRAVILNIK FORUMA :: PRAVILNIK ZA BERZU SATOVA :: VODIČ ZA POSTAVLjANjE SLIKA

    "Never look back, look forward, step forward even if only half a step at a time, knowing how to be flexible in order to accept changes, be sincere"

    Men invented time. Seiko perfected it.


  6. #36
    Banned
    Član od
    10.3.2010.
    Lokacija
    Novi Sad
    Poruke
    802
    Lajkovi
    284
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom re: Sat Omega Speedmaster Professional

    Situacija je sledeca,posle 24h testa sat zuri 11sek. To je na saaaamoj granici. Malo me to nervira iskreno. Da li mu treba vremena da se “razradi“ mehanizam kako Nikle kaze? Ne znam. Sad mu testiram autonomiju. Hocu da vidim da li je 48h. Koristio sam dosta I hronograf. Neki kazu to utice na autonomiju rada,neki opet tvrde da ne. Videcemo. O samom satu sta reci. Ja sam suvise subjektivan Naaajlepsi I naaaajbolji na svetu Salim se. Da vredi svakog eura koji sam dao,vredi, da vredi 3800e koliko je u Identicn, NE! Za te pare bi morao da ima COSC I co axial mexanizam. Znaci samo mexanizam. Zavrsna obrada,izgled,kvalitet kucista,narukvice,PAKOVANJE je po meni na vrhunskom,alh vrhunskom nivou. Uporedjivao sam ga sa IWC sa Breitlingom I ostalim top klasama u Malbasicu. To je to. Kraj, Omega, nema dalje. Navitamer je hronometar, zato vredi 4000e I nesto manje,jel vredi? Po meni svakako. Kao I Speedy Pro,najpoznatiji hronograf na svetu,ali Speedy je ipak Speedy
    Poslednja ispravka: nikola0406 (28.7.2010. u 6:35)

  7. #37
    Banned
    Član od
    10.3.2010.
    Lokacija
    Novi Sad
    Poruke
    802
    Lajkovi
    284
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom re: Sat Omega Speedmaster Professional

    Safir I pozadi? Hmmm,mnogi bi rekli. I ja sam. Umanjuje njegovu moonwatch karakteristiku? Da. To jeste. Ali... Kao mali kao I vecina nas muskaraca zanimalo me je uvek sta ima unutra. U igrackama. E pa mene je jaaako zanimalo Unistio skoro svaku igracku. Roditelji mi kupili kamioncice I automobile od livenog metala iz jednog dela I rekli aj sad. Secam se ko juce E pa zato sam ga uzeo bas taj sat,ne razumom,jer je skoro 500e skuplji od 35705000,nego nagonski. I PRELEP je mehanizam. Mane sata: pa sem tog zurenja od desetak sek (opravdava naziv Speedmaster jer zuri) bolje da je Speedy nego Slowly,druga aj recimo mana je sto je po serijskom broju sat s kraja 2006god a I upustvo je stampano 12. 2006. Dal je mana? Ne znam,ubrzace mi servis,mada se na mom primeru pokazalo sto starija Omega to bolja.

  8. #38
    Banned
    Član od
    10.3.2010.
    Lokacija
    Novi Sad
    Poruke
    802
    Lajkovi
    284
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom re: Sat Omega Speedmaster Professional

    Sta mislite o ovoj ideji za datum. Chrono minuta pokazuje datum

  9. #39
    Istaknuti član Avatar korisnika dragon
    Član od
    27.8.2008.
    Lokacija
    Novi Sad
    Poruke
    4.195
    Lajkovi
    1419
    Reputacioni uticaj
    53

    Određen forumom re: Sat Omega Speedmaster Professional

    Odstupanje ti je još uvek u granicama dozvoljenih vrednosti a mehanizam tek treba da se uhoda pa će najverovatnije i samo odstupanje imati druge vrednosti za koju nedelju. Lepa je Omega zaista, a vidim i da oduševljenje satom ne popušta nikako.

    off topic
    Ma gde vredi Breitling Navitimer 4k €...
    PRAVILNIK FORUMA :: PRAVILNIK ZA BERZU SATOVA :: VODIČ ZA POSTAVLjANjE SLIKA

    "Never look back, look forward, step forward even if only half a step at a time, knowing how to be flexible in order to accept changes, be sincere"

    Men invented time. Seiko perfected it.


  10. #40
    Banned
    Član od
    10.3.2010.
    Lokacija
    Novi Sad
    Poruke
    802
    Lajkovi
    284
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom re: Sat Omega Speedmaster Professional

    Citat dragon kaže: Pregled poruke
    Odstupanje ti je još uvek u granicama dozvoljenih vrednosti a mehanizam tek treba da se uhoda pa će najverovatnije i samo odstupanje imati druge vrednosti za koju nedelju. Lepa je Omega zaista, a vidim i da oduševljenje satom ne popušta nikako.

    off topic
    Ma gde vredi Breitling Navitimer 4k €...
    A I to sto kazes Ma otkud da popusta sve je vece pa cekam ga od 16te. Onda mozes da zamislis. Mislio sam da je to ne ostvarivo. Rat,sankcije ludilo. Al eto.

Slične teme

  1. Omega Seamaster Professional
    By HADzI DALIBOR in forum Kompletni testovi satova
    Odgovora: 33
    Poslednja poruka: 14.6.2012., 23:10
  2. Odgovora: 42
    Poslednja poruka: 14.2.2011., 5:48
  3. Omega Speedmaster Professional 3573.50.00
    By nikola0406 in forum Kompletni testovi satova
    Odgovora: 36
    Poslednja poruka: 31.1.2011., 9:59
  4. Ronjenje sa Omega Speedmaster Professional?
    By nikola0406 in forum Omega
    Odgovora: 24
    Poslednja poruka: 16.9.2010., 18:21

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •